Proč zrovna 111 222?

Již 11.1.2022 začne druhý běh kurzu Transformujte jakýkoli vztah a vy se možná ptáte, proč zrovna v tento datum.

Možná mě sledujete nějakou dobu, a proto víte, že jsem o číslech a jejich významu psala před pár lety. Tehdy jsem procházela jednou ze svých transformací a viděla čísla na každém kroku. Měla jsem tehdy pocit, že jsem se snad zbláznila. Od té doby mě čísla provázejí životem, čas od času je ale jejich počet opět tak zvýšený, že se musím zastavit a podívat se, co se v mém životě děje. Většinou je to další posun a tento posun a změny cítím opět v letošním roce.

A právě proto jsem se rozhodla vybrat právě datum 11.1.2022!!!

Číslo 1 je znamením nových začátků, ale také reprezentuje motivaci. 111 v sobě navíc obsahuje číslo 1 i číslo 11. Jakmile často vidíte tři jedničky, je to andělské znamení, že se spirituálně probouzíte nebo posouváte. Já tato čísla letos opět vidím tak často, až mi z toho jde hlava kolem.

Čísla 222 značí, že k vám přicházejí dobré věci. Je to jako by vám andělé říkali, vše je na dobré cestě, pokračuj, jdi dál. Tato čísla také symbolizují harmonii. Jednak vaši vnitřní harmonii, ale i harmonii ve vztazích. Dvojky ve spojení se vztahy často znamenají, že vše vede k tomu správnému konci, je ale zapotřebí vytrvalosti. Každý vztah potřebuje naši trpělivost a práci. Není vztah, který by byl okamžitě snadný a bez jakýchkoli „problémů“.

222 jsou o nových začátcích, napojení na naši duši a spojení s duší našeho partnera/partnerky.

Když navíc všechna čísla sečtete: 1+1+1+2+2+2 =9, získáte 9, která je znamením ukončení cyklu. Něco starého končí, aby něco nového mohlo začít.

Toto datum je tedy velmi symbolické a já věřím, že vám, kteří jste se rozhodli do kurzu vstoupit, pomůže ukončit vše staré, abyste mohli vytvořit zcela novou realitu.

Pokud se chcete o významu čísel dozvědět více, přečtěte si můj starší článek na toto téma: https://www.lawofattraction.cz/uz-zase-ta-cisla/

Přeji krásný den a krásné čtení!

Eva 🙂

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře