Přitáhněte si ideálního
partnera nebo partnerku

Toužíte po partnerském vztahu,
ale on stále nepřichází?

Nenechte svého partnera čekat.

Přihlaste se ještě dnes!

Možná už vás nebaví být sami. Je to zdlouhavé a vy máte pocit, že ne a ne najít toho pravého nebo tu pravou. Život utíká a vy ho chcete trávit s někým, s kým ucítíte teplo domova a souznění. Těšit se, až ho zase uvidíte. Slova nebudou potřeba, pocity a pohledy vyjádří vše.

KURZ , který vám otevře jeho/její náruč!

 

Váš osud je ve vašich rukách!

Neztrácejte čas, život utíká příliš rychle...

 • Máte pocit, že každý, koho potkáte, není pro vás ten pravý?
 • Zkusili jste už i seznamku, ale ani tam není nikdo, s kým byste si rozuměli?
 • Možná máte pocit, jako by vám něco bránilo otevřít se novému vztahu. Staré bolesti, minulé vztahy nebo dokonce vzory z dětství?
 • Cítíte, že tam někde je ten pravý (ta pravá) pro vás, ale nevíte, jak jej najít a setkat se s ním?
 • Díváte se na zamilované páry a říkáte si: "Proč ne já? Co je na mne špatného?"

Otevřete se lásce
a vytvořte si harmonický partnerský vztah ♥

Co se v programu naučíte?

 

 • Nejprve se podíváme do vašeho dětství, kde zahojíte staré rány a své dětství zcela přepíšete
  Ve vašem dětství se vytvořila přesvědčení, která vás nyní možná omezují a brání vám vytvořit si harmonický partnerský vztah.
 • Rozvibrujeme vaši srdeční čakru a zahojíme bolesti, které nyní vašemu srdci nedovolují, aby se plně otevřelo lásce
  Díky harmonizaci srdeční čakry nejenom zahojíme bolesti z minulých vztahů, ale otevřeme vaše srdce tak, aby nyní vysílalo vibrace lásky.
 • Ujasníte si, jakého partnera nebo partnerku přesně chcete
  Naučím vás, jak si pomocí jednoduchého cvičení ujasnit svůj záměr, což je pro úspěšné vytváření naší reality zásadní.
 • Setkáte se a spojíte se svou vlastní duší
  Vaše vyšší já ví více než vy, a proto jej požádáme, aby vám pomohlo spojit se se svým ideálním partnerem duše.
 • Následně přivoláte svého ideálního partnera a spojíte se s ním v nefyzickém světě, abyste jej lépe poznali
  Zharmonizujete obě vaše světla. Díky setkání a splynutí vašich duší se pak snadno a rychleji poznáte v tomto fyzickém světě.
 • Zjistíte, zda jste na nový vztah připraveni a nastavíte své podvědomí na úspěch v oblasti lásky
  Někdy stačí jen zharmonizovat své podvědomí se svým vědomým přáním, aby se otevřely brány k novému milujícímu vztahu.
 • Na závěr se setkáte se svým vnitřním rádcem, aby vám poradil, co můžete ještě udělat, abyste se s partnerem duše setkali co nejdříve
  Nikdo jiný vám nedokáže poradit lépe než váš vnitřní rádce, který je součástí vás samých.
 • Nahlédnete do své budoucnosti a podíváte se, jak by váš společný vztah s tímto partnerem vypadal
  Vaše budoucnost existuje již nyní a pomáhá měnit energii vaší přítomnosti. Existují různé verze vaší budoucnosti, a tak se podíváte na tu nejlepší možnou, kterou chcete zažívat.

Nastavte své podvědomí na úspěch v lásce

Mnoho lidí se vrhá do nových vztahů, aniž by své podvědomí připravili na úspěch v oblasti lásky. Chtějí úžasný a harmonický vztah. Sní o naprosto dokonalém a tolerantním vztahu. Na co ale často zapomenou je skutečnost, že i ten nejúžasnější vztah nemá šanci, dokud sami nenastavíme svůj vnitřní svět na úspěch, lásku a harmonii.

 

Když se napojíte na energii ideálního partnera, vše do sebe zapadne samo.

Reference:

Jak tyto reference ověřujeme ZDE

Milá Evi, chci Vám moc poděkovat, protože s Vaší pomocí a s pomocí Vašich programů se mi otočil život o 180 stupňů. Sice to, o co se chci podělit, nepatří úplně sem, i když vlastně ano, protože programem Bohyně lásky celá moje cesta začala. A také by tento příběh mohl být inspirací a motivací pro všechny Bohyně 🙂 V srpnu 2016 jsem prošla programem Přitáhněte si ideálního partnera. Do té doby jsem si připadala jako v začarovaném kruhu, co se vztahů týče. Stále jsem si do života přitahovala muže, kteří neměli o vztah se mnou zájem, jen o sex. A když jsem objevila tento program, a akorát byl aktuální :-), přihlásila jsem se. Program začínal 1. srpna, a já svého Ideálního partnera poznala asi dva týdny na to, jen jsem ještě netušila, že je to on. Seznámili jsme se, a mně tak nějak připadalo, jako by to byl starý známý. Všechno mi připadalo takové samozřejmé, nad ničím jsem se nepozastavovala, nad ničím jsem nehloubala. Tedy až do okamžiku, kdy mi asi po týdnu napsal, že ho sexuálně přitahuji, ale jinak neví. V tu chvíli jsem si řekla, aha, zase je to stejné to už nechci, a celou věc jsem jako knihu zaklapla a odložila, jako že vyřízeno. Žila jsem dál a nemyslela na to. Pak když jsem jeho obličej zahlédla v jedné z meditací, jen mi problesklo, to není možné, to určitě ne, a nechala jsem to být. Občas jsme si napsali, ale nijak se to nevyvíjelo. Až se najednou ozval v půlce ledna , že mě chce vidět a že bychom mohli podniknout něco i s dětmi, a to mi bylo podezřelé :-), protože jsem věděla, že je opatrný, a nechce děti hned tak s někým seznamovat, a chápala jsem to. Přijel, řekl že mě miluje, a že už ví, že chce být jen se mnou. A tak se to sešlo, že jsme hned ten den začali spolu chodit. A najednou to bylo, tak jak jsem si to vždycky představovala, šlo to samo, žádné zádrhele, žádné pochybnosti, zkrátka to plynulo. A plynulo to tak hladce, že mě v červnu požádal o ruku a začátkem srpna jsme se vzali - do roka a do dne 🙂 Jsem šťastná. A znovu Vám, Evi, moc děkuji:-) Vážně to funguje, a jak; -) 🙂
Magda Crkvová

Když zažíváte disharmonické partnerské nebo i jiné vztahy, je na čase, abyste se podíval/a do svého nitra. A i na to program Přitáhněte si ideálního partnera/partnerku myslí.

Nastavíme vaše dětství na úspěch v oblasti vztahů, na harmonii, toleranci a lásku. Tím přepíšete své dětství, podvědomí, a tak díky novým přesvědčením naprogramujete nové vzorce chování ve svých partnerských i jiných vztazích.

Aby si člověk přitahoval lásku, musí ji vysílat. A proto se také naučíte vysílat vibrace lásky, tak abyste si mohli podobné vibrace přitáhnout zpět. Vedené meditace jsou pro tento účel skvělou volbou.

Online kurz JE PRO VÁS, pokud...

 • Jste sám/sama a chcete najít partnerku nebo partnera, ale ne ledajakého. Chcete najít toho nejlepšího možného partnera nebo partnerku.
 • Rozešel se s vámi partner nebo partnerka a vy teď pracujete na přitáhnutí si nové lásky.
 • Máte pocit, že jste odsouzen/a k životu o samotě, protože už nikdy nenajdete tu pravou/toho pravého.
 • Myslíte si, že musíte přijmout i někoho, kdo vám nevyhovuje, protože nemáte na to, abyste si přitáhli toho nejlepšího možného partnera pro vás.
 • Vaše dětství nebylo zrovna ideální a vztah mezi vašimi rodiči vám nikdy nebyl dobrým příkladem.
 • Vaše partnerské vztahy vždy trvají určitou dobu, a pak se vše rozpadne jako domeček z karet a vás už to prostě nebaví. Chcete to změnit JEDNOU PROVŽDY.
 • Nejste si jistí, že dokážete najít toho pravého nebo tu pravou a že si ho/ji zasloužíte.
 • Už jste zkusili všechno, ale ten pravý prostě nikde.

Odpověděli jste aspoň na jednu otázku ANO? Pak jste tu správně.

Jak online kurz probíhá?

Online kurz probíhá jako samostudijní program, do kterého můžete vstouit kdykoli. Nemusíte nikam jezdit, chodit ani se k ničemu složitě připojovat.

Ve chvíli, kdy se do kurzu přihlásíte a uhradíte fakturu, vám pošleme přihlašovací údaje do členské sekce. Jednotlivé meditace se zobrazí přesně v daném týdnu. 

Součástí kurzu je uzavřená FB skupina. Záleží na vás, jaká část dne je pro vás nejlepší a kdy rádi meditujete. Nemusíte se přizpůsobovat časovým možnostem ostatních členů kurzu, ale můžete meditovat kdykoli je vám to příjemné.

Jediné co budete potřebovat, je váš počítač nebo mobilní telefon a samozřejmě internetové připojení. A také tiché klidné místo, kde nebudete nikým rušeni.

Tento kurz je meditační, proto v každém týdnu najdete dvě velmi silné meditace, které vás postupně připraví na nového partnera či partnerku a také na nový vztah. 

Kurzem můžete projít ve svém vlastním tempu, které vám bude příjemné.

Přístupy do členské sekce vám zůstanou po dobu 5let, a proto se k nahrávkám můžete  v budoucnu vrátit a přitáhnout si do života třeba novou kamarádku. 🙂

Práce uvnitř přináší změny ve fyzickém životě.
Vše, co potřebujeme už máme, STAČÍ to v sobě JEN OBJEVIT.

Vaše nejčastější dotazy...

1. Mám pocit, že jsou si programy Bohyně lásky a Přitáhněte si ideálního partnera velmi podobné. Moje otázka tedy zní: v čem se liší?

Bohyně lásky je online program pouze pro ženy a je zaměřen na rozvinutí sebelásky a vnitřní hodnoty. Každý týden se vám otevře nová lekce programu, která se zaměřuje na určité téma, které souvisí s posilováním svého nitra. Program Bohyně lásky je zaměřený na posílení sebevědomí a otevření se přijímání hojnosti ve všech směrech. Zažehne ve vás sebelásku a tak celkově zvýší vaše vibrace. Ženám tak pomáhá přitahovat si do života nejenom muže, ale i cokoli jiného, po čem žena touží. Program Bohyně lásky je zaměřen pouze na ženu a její vibrace. Což samo o sobě změní její život. Nemá ale možnost spojit se s duší jiného člověka a přitáhnout si tak toho nejvhodnějšího partnera. Navíc je program koncipován tak, aby se ženy samy učily pracovat s meditacemi a vytvářely si vlastní vizualizace. Vede k větší samostatnosti ve vytváření své vlastní reality.

Program Přitáhněte si ideálního partnera/partnerku je zaměřený na zvýšení vibrací v oblasti lásky a vztahů. Najdete v něm silné meditace, kterými se napojíte na energii druhého člověka. Tento program je zaměřený vyloženě na vaše partnerské vztahy. V meditacích přepisujeme minulost, tedy především negativní zkušenosti a vzory z dětství. Následná energetická práce je zaměřena na práci s vaším budoucím ideálním partnerem, takže se pracuje nejenom s vaší energií, ale také s energií potenciálního partnera.

Oba programy se velmi dobře doplňují. Bohyně lásky zvyšuje vaše vibrace, vnitřní sílu, ženskost, váš postoj k sobě samé, pracuje s negativními přesvědčeními týkající se nejrůznějších oblastí vašeho života. Navíc se také podíváte do své budoucnosti a můžete si ji vytvořit podle vlastních představ. 

Program Přitáhněte si ideálního partnera/partnerku má jiná cvičení a také zcela jiné meditace, které mají za cíl spojit vás s vaším ideálním partnerem na energetické úrovni, což způsobí, že jej v realitě poznáte mnohem rychleji a je to snadnější. Navíc vám pomáhá utvořit si jasnou představu a připravit i vaši energii na jeho/její příchod.

2. Nemám představivost a vizualizace je pro mne nemožná. Mohu se i tak přihlásit?

Ano, během pěti týdnů se vaše schopnost soustředit se na řízenou meditaci a schopnost vizualizace výrazně zlepší. Tím, že budete každý týden pracovat se dvěmi meditacemi, vaše mysl si začne postupně zvykat na práci s energií a vizualizace bude o to snazší. Vizualizovat umí každý! Naprosto každý! Zavřete si oči, hned teď! A představte si svoje vchodové dveře do bytu nebo domu. Jakou mají barvu? Mají nějaké zárubně? Jaká je klika a z jakého jsou materiálu? Vsadím se, že jste je právě dokonale popsal/a. 🙂 Hurá, takže umíte vizualizovat. Navíc, ne všichni jsou vizuální typy, a proto někteří více vnímají svými pocity. Dveře možná nevidí ostře, ale vnímají je, dokáží se jich ve své představě dotýkat, atd. Takže tuto vedenou meditaci zvládne opravdu každý.

3. Nedokážu se soustředit, abych vnímal/a meditaci a meditovat neumím. Co s tím?

Soustředění a stejně tak meditace jsou pro vás možná nové, ale stejně jako jakýkoli nový zvyk, se díky praxi a procvičování zlepšují. Navíc pravidelná meditace zvýší vaši schopnost koncentrace, nejenom na řízené meditace během programu, ale na cokoli jiného ve vašem každodenním životě. Meditace vám také pomůže zůstávat v přítomném okamžiku, což je pro kvalitní život velmi důležité. Klienti mi většinou po první nebo druhé hodině hlásí, že změny si u nich všimlo i okolí. To vše je výsledkem jejich vnitřní práce s energií.

4. Jsem muž a chtěl bych si přitáhnout svoji ideální partnerku. Mohu se také přihlásit?

Ano, určitě. Program je jak pro ženy, tak i pro muže. 

5. Co budu ke kurzu potřebovat?

V každém případě odhodlání vytvořit si ideální partnerský vztah, počítač nebo telefon, ideálně půlhodinu každý den sama/sám pro sebe v klidném prostředí a nikým nerušen/a, poctivé plnění všech zadaných úkolů a dobrou náladu 🙂

Máte jiné otázky? Zeptejte se, pošlete email na: info@evapaclikova.com

Reference klientů

Další reference:

Jak tyto reference ověřujeme ZDE

Tento kurz byl pro mě velkým skokem kupředu a konečně odpoutání od minulosti. O zákonu přitažlivosti a o Universu jsem hodně četla, ale nikdy jsem nevěřila, že by mohl fungovat, ale Evička mě přesvědčila o opaku. Po absolvování kurzu jsem se začala dívat na život jinak a víc si vážit sebe sama, začala jsem potkávat dobře naladěné lidi, také se mi začali ozývat staří známí a má přání se začala postupně plnit a zapadat do sebe jako ozubená kolečka. Díky Evičce se každý den probouzím s dobrou náladou, plná energie a když náhodou není, tak stačí pár osvědčených cvičení a dobrá nálada je na světě a den je hned hezčí a to je krásné. Evičko, děkuji a za mě doporučuji. S pozdravem. Alena
Alena, 28 let, Praha
Email od Edity ze 3.7.2015: Dobrý den paní Paclíková, Chtěla bych Vám moc poděkovat za tyto meditace, které pro mě byly velmi přínosné a pomohly. Meditace se snažím pouštět, tak často, jak to jde. Po meditacích mám "klidnější mysl" a celkově se cítím lépe, odhodlaně a vyrovnaně 🙂 🙂 Pokud bude opět podobná akce, tak se mnou můžete určitě počítat 🙂 Hezký den Edita Email od Edity ze 7.8.2015: Dobrý den paní Paclíková, Ráda bych se s Vámi podělila o moje první úspěchy. Potkala jsem skvělého muže, který neřeší vzdálenost a chce mě vidět tak často, jak to jen jde 🙂 Všechno se událo tak nečekaně a rychle, že jsem byla nejdřív spíš z takové situace rozhozená a všechny pocity se ve mně praly. Jsem teď zamilovaná a všechno je vlastně tak, jak má být, jsem šťastná. Tak jsem zvědavá na to, jak se věci budou dál vyvíjet 🙂 S pozdravem Edita
Edita, okres Hodonín

Co můžete od kurzu očekávat?

 • Změnu vibrací
  V kurzu jsou velmi silné meditace, které začnou měnit vaši auru a tedy to, co vysíláte do okolí.
 • Nový pohled na své dětství a život vůbec
  Změna pohledu, znamená změnu směru, kam se budete pohybovat.
 • Transformační meditace a další cvičení
  Na příchod svého ideálního partnera/partnerky se musíte připravit. Pomohou vám nejenom meditace, ale i připravená cvičení.
 • Pohodlí vašeho domova nebo jiného místa, kde se cítíte dobře.
  Nemusíte nikam jezdit. Stačí se uvelebit, zaponout počítat a nechat se vést.
 • Online přístup a možnost pracovat ve svém vlastním tempu.
  Můžete pracovat ráno, odpoledne nebo večer. Je to zcela na vás.
 • Uzavřenou FB skupinu, kde můžete sdílet své pokroky a vhledy.

Na co víc čekat?
Život ve dvou je příjemnější

\"Nečekejte. Ten pravý okamžik nikdy nepřijde.\"
Napoleon Hill

Cena 5týdenního kurzu je 5.990,- Kč vč.DPH

 JAKOU CENU MÁ PRO VÁS VAŠE ŠTĚSTÍ A ŽIVOTNÍ POHODA?