Ty jsi ta síla

Jediný Bůh ve své realitě

Sexuální energie a další techniky tvoření pro pokročilé

N O V I N K A,

která nesmí chybět

ve vaší knihovně

PRODEJ V PLNÉM PROUDU

Bůh je uvnitř! 

Naučte se pokročilé techniky tvoření a přesuňte se do síly Boha, jediného tvůrce své reality.

 • Ať děláte, co děláte, stále nejste tím jediným Bohem své reality?
 • Zákon přitažlivosti znáte, víte, jak si tvořit realitu, ale co dál?
 • Přáli byste si urychlit manifestaci, ale netušíte jak?
 • Nikdy jste neslyšeli o sexuální energii a tvoření?

Pak není na co čekat!

 

Udělejte první krok a ponořte se do čtení!

Naučte se pokročilé techniky manifestace!

Ty jsi ta síla

Převzali jste zodpovědnost za svůj život. Víte, co je to zákon předpokladu a jak jej využívat k tvoření své reality. Chápete důležitost myšlení z konečného výsledku, přesto ale máte pocit, že se vaše přání plní tak nějak pomalu. Existuje mnoho způsobů, jak urychlit manifestaci vašich přání a já vám v této knize ukážu, jak na to.

Abyste tvořili snadno a lehce, musíte se stát skutečným Bohem/tvůrcem své reality. Není možné, abyste se do nové paralelní reality přesouvali s lehkostí, aniž byste nebyli ve stavu bytí jediného tvůrce.

Nemůžete dávat sílu a moc tam ven a zároveň být tou operativní silou, která tvoří váš život.

Ukážu vám, proč ještě nejste tam, kde být můžete a jak se stát jediným Bohem ve své realitě.

Vy jste jediným Bohem své reality.

Vaše síla je uvnitř.

Bůh/Vesmír není tam venku, ale je uvnitř vás.

Když pochopíte tuto pravdu a začnete se napojovat na svoji vnitřní sílu, sílu Boha/tvůrce, začnete manifestovat tak snadno, že nebudete chápat, proč vám to trvalo tak dlouho.

Nemůžete očekávat, že Bůh/Vesmír splní vaše přání, když se od něj cítíte odděleni. Bůh/Vesmír není hodný dědeček, který vám splní jakékoli přání, když budete hodný chlapeček/hodná holčička.

Celý Vesmír reaguje na vás a vaši energii. Vy jste tou operativní silou, která má moc změnit ve své realitě naprosto cokoli. Vaše neschopnost uvěřit tomu, že tou skutečnou silou jste vy, vám brání tvořit snadno a rychle přesně to, co si přejete.

Nevzdávejte se své síly, ale napojte se na ni a naučte se ji využívat ve svém životě. Pomoci tak můžete nejenom sobě, ale komukoli ve své realitě.

To, co tvoříte pro druhé, tvoříte i pro sebe. Myslete na druhé s láskou a láska se k vám vrátí zpět.

Zákon příčiny a důsledku. To, co pošlete ven, se k vám znásobené vrátí zpět.

Kniha TY JSI TA SÍLA je pro každého,
kdo chce od života víc.

Vaše největší síla se skrává uvnitř. Vše, co se ve vašem životě děje, je pouhým odrazem vašeho života. 

V této knize se dozvíte, proč je možné měnit minulost a jak na to.

Máte právo žít snadný a krásný život. Ta jediná věc, která vám brání, aby tomu tak bylo, je vaše vlastní mysl, která často vytváří přesně to, na co jste zvyklí, tedy to, co jste tvořili dosud.

NIKDY NENÍ POZDĚ ZMĚNIT SVOJI REALITU!

 

Co v knize Ty jsi ta síla najdete?

 • Pochopíte, proč ještě nejste jediným tvůrcem své reality.
 • Objevíte nové pokročilé techniky tvoření.
 • Naučíte se zbůsoby, jak urychlit manifestaci svých přání.
 • Vysvětlím vám, proč je možné přepsat minulost a jak na to.
 • Pochopíte, co znamená skutečně odpustit!
 • Objevíte sílu a moc sexuální energie.
 • Najdete v sobě tu největší sílu, kterou máte, sílu Boha.

5 kapitol, které vám pomohou objevit sílu jediného tvůrce své reality:

 • Jediný Bůh ve vaší realitě
  KAPITOLA 1
 • Techniky k urychlení manifestace
  KAPITOLA 2
 • Nejsilnější technika, která změní váš život
  KAPITOLA 3
 • Sexuální energie a tvoření reality
  KAPITOLA 4
 • Ty jsi ta síla
  KAPITOLA 5

Potěšte sebe
i své nejbližší.

Co říkají ti, kteří již knihu četli?

Jak tyto reference ověřujeme ZDE

Mou pozornost si kniha získala už při pročítání obsahu, kdy mi bylo na první pohled jasné, že se mám opravdu na co těšit. Následně musím přiznat, že při čtení prvních stránek jsem byla mírně nedočkavá, protože mi to přišlo, jako takové opakování a já jsem chtěla honem rychle ty horké novinky, které jsem z obsahu cítila. Netrvalo dlouho a dostala jsem to, v co jsem doufala, vlastně ještě mnohem více. Nejvíce mě zaujaly kapitoly o technikách pro urychlení manifestace, o sexuální energii a tvoření reality. Sama sebe považuji za člověka v práci se Zákonem přitažlivosti poměrně zběhlého a vlastně už na toto téma poslední dobou moc nečtu, protože jsem nabyla dojmu, že už ty věci tak nějak znám a je spíš důležité je aktivně praktikovat. Proto mne nadchlo, když jsem zjistila, že o některých z Vámi popisovaných technik jsem ještě nikdy neslyšela, a to ani od Vás. Některé z nich jsou tak jednoduché, a tak moc dávají smysl, až jsem si skoro ťukala na čelo, jak je to možné, že mě to nikdy samotnou nenapadlo anebo že se o tom všude nepíše. Pár z těchto technik jsem si vyloženě zamilovala na první pohled a velmi rychle je zařadila do své každodenní rutiny. Co se týká kapitoly o sexuální energii, i v té pro mě bylo spoustu nových a zajímavých informací, o kterých budu určitě dále přemýšlet. Jak jsem očekávala, kniha ani v nejmenším nezklamala a jelikož několikrát zmiňujete, že už pracujete na další, tak jsem už nyní zvědavá, co si pro nás příště přichystáte. Kniha je opravdu skvělá. Přišla tak nějak v tu nejlepší chvíli a zase mě namotivovala.
Martina Chrudinováchemička
Dobrý den, paní Evo, jsem nadšená z Vaší nové knihy, která je pokračováním knihy Vaše nová realita. Je obohacená o techniky, které nás - praktikující čtenáře, přesunou mnohem rychleji do preferované reality. Když jsem knihu četla, připadalo mi, jako bych byla s Vámi a Vy mi skrze řádky povídala. Cítila jsem silné spojení. Především jsem přes text cítila lásku, respekt, pochopení k nám klientům, čtenářům. Četla jsem všechny knihy, které jste napsala. Děkuji Vám, že jste se takto otevřela a tím nám pomáháte lépe pochopit a praktikovat přesouvání se do našich nových realit, které chceme zažívat. Mě tato kniha dává vědění, že jsem středem svého Vesmíru a díky tomu jsem blíž k sobě samé. Cítím k sobě větší lásku, mír a pocit bezpečí. Pochopení, že je vše v pořádku. Po přečtení Vaší nové knihy cítím, jako byste mi skrze text pomohla uvědomit si moji podstatu, která byla potlačená nánosem lživých přesvědčení o sobě, o druhých a o světě jako takovém. Děkuji ... s láskou, Lada
Klientka Lada
Dobrý den Evi, kniha mi přišla do rukou přesně ve správnou dobu. Již nějaký čas pracuji s Vesmírem, ale i já jsem se poslední dobou zacyklila do spirály povinností a špatných zpráv, které na nás poslední dobou lítají ze všech stran. A pak jsem dostala možnost přečíst si tuto báječnou novou knihu a hned jsem se ujala role tvůrce a začala staré vzorce chování měnit na lepší a spokojenějši. Knihu bych určitě doporučila již pokročilejším čtenářům. Děkuji Evi, že jsem mohla zase s úsměvem na tváři číst Vaši další báječnou knihu, plnou hromady krásných afirmací a myšlenek. Krásný den Lenka 🌻
Klientka Lenka
Přeji krásný večer, prosba o recenzi knihy přišla v pravý čas, kdy jsem si snad i něco takového přála. A přišla v pravý čas, aby mi připomněla věci, na které jsem možná trochu pozapomněla. Vaše kniha je prostě dechberoucí!! Doslova jsem ji přečetla jedním dechem 😉 Kniha je napsána velmi čtivým způsobem, kdy se dozvídáte nové informace, učíte se, ale s takovou lehkostí, která se prolíná celou knihou. Knihu bych doporučila spíše pro pokročilejší "studenty Vesmíru", ale nadchne každého, kdo se chce posunout ve tvoření dál. Ačkoli jsem četla obě Vaše knihy a obě byly výborné, musím upřímně říci (a nemyslím to špatně), že tato mě zaujala a bavila nejvíce! V psaní byla cítit daleko větší lehkost, která si myslím, že odráží již Vaše zkušenosti, jak v psaní, tak i ve tvoření. Když jste mě požádala o přečtení knihy, aniž bych věděla o čem kniha je, tak mi proletěla hlavou vzpomínka na film "Návrat do budoucnosti", který mě vždy pobaví a mám ho ráda. A čekala jsem, zda můj pocit byl správný. A myslím, že tomu tak je. Jedete autem DeLorean, v tomto případě myslí do budoucnosti, kde něco změníte (vizualizace) a při návratu (v našem případě v pravý čas) se realita změní tak, jak jste si ji změnili v budoucnosti. No prostě paráda. Moc děkuji za Vaši důvěru a přeji ať i další čtenáři najdou v knize zalíbení, stejně jako já.
Klientka Irena
Dobrý den, za dva měsíce to bude rok, co mám knihu Vaše nová realita. Musím říct, že jsem snad poznatky z ní vyzkoušel na různé typy vztahů a je to fantastické. U konkrétní partnerky ještě sem tam habruju. Ale jinak je to úžasné. Ať už to byla práce nebo podnikání, ať už jsem byl přímo v kontaktu, nebo mimo kontakt, stále to fungovalo extrémním způsobem. Hodně štěstí Vám i Vaší asistence!
Klient O.

Pokud máte pocit, že je tato kniha přesně to, co jste hledali, pak neváhejte a klikněte na objednat. Buďte mezi prvními čtenáři, kteří se chtějí přesunout do síly Boha, jediného tvůrce své reality.

Kniha Ty jsi ta síla

+ MEDITACE pouze ke knize!

Navíc si můžete ke knize zakoupit i meditaci Přepis minulosti a probuzení svého  vnitřního Boha, která je skvělým doprovodným produktem ke knize a jenž vám pomůže přepsat minulou událost, která je ve vás zakořeněná a zároveň se začnete napojovat na svoji největší sílu. Meditaci ke knize pořídíte za 590,-Kč vč. DPH + poštovné a balné. Hudbu k meditaci složil Christopher Lloyd Clarke. Skladba se jmenuje Adrift Volume 2.

Knihu můžete pořídit nejenom sobě, ale i obdarovat někoho ze svých blízkých a potěšit tak i někoho, na kom vám skutečně záleží.

V roce 2016 jsem publikovala svoji první tištěnou knihu Alfa bohyně. O dva roky později spatřil světlo světa Můj deník úspěchů. V roce 2020 vyšla kniha Vaše nová realita a já již tehdy věděla, že to není konec.

Věřím, že nová kniha doplní vaši knihovnu tak, aby byla vaše vnitřní práce hravá a zábavná a hlavně přinášela výsledky, po kterých toužíte.

 

Ve dvou se to totiž vždycky lépe táhne.

Stáhněte si ukázku
z knihy 

Stále ještě nevíte, zda si knihu koupit? Právě proto jsem vytvořila krátké PDF. Stáhněte si ukázku ZDARMA a podívejte se, jak kniha vypadá zevnitř.

.

Pokud chcete posílat i další zajímavé informace a tipy, jak prožívat šťastný a úspěšný život, potvrďte svůj souhlas se zasíláním na váš e-mail v následujícím emailu, který Vám zašleme. Já, Ing. Eva Paclíková  i společnost Success Coaching s.r.o. vám rádi budeme informace párkrát do měsíce posílat. Zasílání mailů můžete kdykoli zrušit. Váš e-mail budeme opečovávat podle pravidel ochrany osobních údajů >>  

Meditace jen s knihou!

Možná nechcete čekat, až obdržíte balíček s knihou a chcete svůj život začít měnit již teď. Právě proto vznikla jedinečná meditace Přepis minulosti a probuzení vnitřního Boha. Tato meditace vám pomůže měnit minulost. Změna minulosti vám umožní žít život, o kterém jste dosud pouze snili. Jak se dozvíte v knize, změna minulosti má zásadní vliv na vaši přítomnost a budoucnost. 

Meditací vás bude provázet můj hlas a také nádherná hudba, kterou složil Christopher Lloyd Clarke. Skladba se jmenuje Adrift Volume 2.

Krátkou ukázku meditace si můžete přehrát níže:

 

Sdílejte knihu TY JSI TA SÍLA se svými přáteli:

Možná vás napadají otázky...

Kdy se mohu na novou knihu těšit?

Knihu obdržíte do 2 týdnů od uhrazení objednávky. Najdete ji ve své poštovní schránce.

Nemám možnost platit převodem z bankovního účtu. Mohu zaplatit složenkou?

Samozřejmě. Ne každý má online bankovnictví nebo platební kartu. Stačí vyplnit objednávku, do emailu vám přijde zálohová faktura, na které najdete číslo bankovního účtu, kód banky a variabilní symbol vaší objednávky. Na poště vyplníte složenku a ujistíte se, že jste vyplnili i variabilní symbol (VS), aby se vaše platba spárovala s objednávkou. Pro email s fakturou, prosím, zkontrolujte i spam a složku hromadné. Někdy se zde zatoulají a byla by škoda o tuto výjimečnou nabídku přijít.

Mohu si knihu objednat, i když jsem ze Slovenska, bydlím v jiné zemi EU či dokonce světa?

Knihy zasíláme po celé Evropské Unii. Bohužel do Velké Británie ani ostatních částí světa knihy nezasíláme. V případě objednávky mimo ČR, je částka za poštovné a balné ve výši 5 EUR. Nezapomeňte vyplnit přesně svoji adresu, aby se kniha někam nezatoulala.

Proč bych si měl/a objednat knihu i s meditací?

Není to podmínka, je to vaše volba. Meditaci jsem vytvořila na základě svých dobrých zkušeností s klienty na individuální koučink, kterými podobnou meditací provázím a kteří mi často potvrzují, jak moc jim změnila život. Minulá událost vás často drží daleko od vaší vysněné budoucnosti. Proto se vám nedaří vytvářet si život snů.

Napadají vás další otázky?
Napište nám na info@evapaclikova.com, odpovíme vám co nejdříve.