Už zase ta čísla?! Zbláznila jsem se podruhé?

angel-2665661_1920V minulém roce jsem napsala článek o tom, jak se mi před asi dvěma lety začaly všude objevovat čísla, jinými slovy kamkoli jsem se podívala, tam byla čísla 11 11, 222, 333. To se děje neustále. Když to ale začalo nebo spíš, když jsem si toho začala všímat, měla jsem skoro pocit jako bych zešílela. Celý článek si můžete přečíst TADY.

Není tomu až tak dlouho, co jsem si uvědomila, že podezřele často vídám číslo 911 a také jiné verze jako je číslo 211, 311 atd.

Když jsem si toto začala uvědomovat, první co mě napadlo bylo to, co napadne většinu lidí, kteří mají někoho blízkého v Americe, tedy že se tomu dotyčnému něco stalo. 911 je v Americe číslo pohotovosti, tzv. energency. Když jsem si ale ověřila, že je vše v pořádku, tak jsem tomu moc nerozuměla. Samozřejmě každý ví, co se stalo v září 2001, tedy teroristický útok na dvojčata. Když se řekne 911 (nine eleven) hodně lidí si automaticky představí tento moment, který zasáhl a ovlivnil životy tolika lidí.

Jak to tak bývá, ze začátku jsem se po nějakou dobu snažila, stejně jako před pár lety s čísly 11 11, 222, 555, nepřikládat tomuto jevu žádný význam. Jenže….ta čísla se začala objevovat tak často, až mi to zase nedalo.

Nedávno, kdy jsem měla pocit, že toto seskupení čísel 911 vidím opravdu několikrát denně, začala jsem hledat, co by to mohlo znamenat. A výsledek mého research, tedy vyhledávání, čtení a sběru informací, se dozvíte v následujícím článku.

To, že se vždy podívám na telefon nebo počítač ve cvhíli, kdy je zrovna 11 11 nebo 11 22 a nebo 11 33, a všude vidím 888, 555, 444, 777 a podobně, to už se mnou nic nedělá. Děje se mi to zhruba 3 roky, člověk si tedy zvykne a maximálně se usměje a poděkuje.

Ale když jsem si nedávno uvědomila, že se každé ráno podívám na telefon přesně v 9:11 a je úplně jedno, jestli ten den vstanu v 7, a pak cvičím nebo koučuji a nebo dělám cokoli jiného a nebo spím do půl deváté. Prostě se podívám na hodiny přesně v 9:11. A opravdu nejsem ten typ, který neustále sleduje čas a nebo cokoli jiného na svém telefonu. Když se ponořím do meditace nebo čtení a nebo práce, tak nevidím a neslyším. Často mi slečny v kavárně, odkud pracuji nejraději, říkají: „já jsem vám zvedla obal na brýle a říkám vám to a vy jste mě neslyšela :-).“ A moje odpověď je většinou: „Promiňte, já když se do něčeho ponořím, tak jsem mimo tento svět.“

Ano, prostě vypnu, poslouchám často meditační hudbu podporující lucid dreaming. Pokud neznáte tento pojem, lucid dreaming je stav, kdy sníte a víte, že sníte, tedy můžete ovlivňovat svoji realitu mnohem snadněji. Jako byste byli během vašeho snu probuzení a mohli svůj sen různě měnit a přetvářet. A protože během spánku může náš mozek tvořit novou realitu velmi snadno, mnoho lidí využívá lucid dreaming k přetváření své reality. Hudba, která podporuje lucid dreaming je tak krásná a stimulující, že při ní často pracuji a jsem tak nějak „mimo“. 🙂

No a tak ať ráno dělám cokoli, prostě je 9:11 a jako by mě něco vedlo zrovna v tu chvíli se podívat na čas. Toto číslo ale vídám i jinde, na poznávacích značkách aut, na domech a podobně. A tak jsem se rozhodla přijít tomu na kloub. Když se totiž něco děje takto často, je to jakési vedení. Samozřejmě pokud si člověk přitahuje určité auto a pak ho vidí všude, kam se podívá, je to znamení toho, že je na dobré cestě to auto získat. Ale co když vidí všude čísla. Pokud vidíte všude čísla 111, 11 11, 222, atd., více o tomto vedení se dočtete v již zmíněném článku Asi už mi hrabe >>>

Ale co to znamená vidět 911?

Jedná se taktéž o andělské číslo. A já už nyní chápu, proč zrovna v tomto období se mi objevovalo natolik, až jsem jej musela prozkoumat. Nacházím se totiž nyní, jak již dobře víte, v období velkých změn.

Toto číslo se skládá z čísla 9, které je znamením konce a ukončování. Značí tedy uzavírání nějaké kapitoly vašeho života. Také v sobě nese znaky pozitivního příkladu ostatním, leadership, tedy vedení druhých, službu lidstvu a další.

Číslo 1 je naopak číslem reprezentujícím nové začátky, začátek nového cyklu. Jsou-li dvě jedničky vedle sebe, je jejich síla násobena. Číslo 1 značí vaši sílu vědomého tvůrce, tedy člověka, který si vědomě tvoří svoji realitu.

Číslo 11 je andělské číslo, které značí tzv.probouzení, následování svého volání, spiritualitu, osvícení. Také je známkou jednoty, všichni jsme jedna energie, nejsme odpojeni, ale skrz supervědomí (Boha, Vesmír) jsme spojeni s každým a se vším.

Spojení těchto čísel – 911 –  je tedy velmi silné a mocné. Konec jedné etapy je vystřídán tvorbou a vstupem do nové etapy života. 911 přináší nové začátky, které vás změní na vaší spirituální úrovni. Uzavíráte určitou kapitolu svého života, abyste se mohli spirituálně posunout dál do té nejvyšší úrovně své evoluce.

911 je znamení pro všechny lightworkers, jak jsou označováni lidé, kteří pomáhají ostatním lidem a také naší planetě uzdravovat vše, co je potřeba. Tito lidé jsou jako lightworkers vybráni ještě před svým narozením. Číslo 911 připomíná všem tzv. lightworkers jejich úkol, který tady na Zemi mají.

Stejně jako čísla 11 a 111 vás vedou a podporují v probouzení vašeho pravého já a vedou vás na vaší spirituální cestě, číslo 911 vás vede k vašemu životnímu poslání. Každý člověk na této Zemi má nějaké zvláštní poslání, které sem přišel splnit a které může splnit jenom on. Každý z vás má vnitřní hodnotu, která jej dělá jedinečným. Často jsou lidé od své vnitřní hodnoty odpojeni, je to proto téma, které otevíráme v programu Bohyně lásky. Probouzení vnitřní hodnoty ženy vnímám jako zásadní, a proto se na ni ženy napojují během celého programu.

Vnitřní hodnota je váš jedinečný otisk, vaše jedinečnost a váš jedinečný přínos tomuto světu. Odpojení od své vnitřní hodnoty znamená nenásledovat své životní poslání, necíit se hodnotný a jedinečný, necítit svoji vnitřní sílu. Vnitřní síla a jedinečnost, jinými slovy vaše vnitřní hodnota, to je něco, co považuji u každého člověka jako zásadní a protože vidím velkou sílu v ženách, snažím se je vést a podporovat tak, aby se napojily na svoji vnitřní hodnotu, aby tak jejich vnitřní světlo mohlo růst a ony tak mohly následně vést lidi kolem, své muže i své potomky. Ženy mají obrovskou moc, často o tom ale nevědí a hlavně tuto vnitřní sílu necítí.

Toto seskupení čísel může mít také zvláštní význam pouze pro vás. Zkuste se napojit na svoji intuici, na příklad během meditace, a požádat o vedení a odpověď na otázku: „Jaký význam pro vás tato čísla mají a co se vám snaží andělé sdělit?“ Více o intuici si můžete přečíst ZDE.

Svět je plný příležitostí

Skrz čísla 911 vám andělé ukazují cestu k novým dveřím, které se před vámi otevírají, vedou vás k nové kapitole vašeho života. Možná dobře víte, že nové příležitosti se rodí a objevují velmi často, my je ale snadno přehlédneme a pak máme pocit, že se v našem životě nic neděje a my nemáme štěstí. Vydáte-li se na spirituální cestu, zjistíte nejenom to, že příležitosti jsou všude kolem vás, ale hlavně, že jsou kolem vás andělé, kteří se vám snaží pomoci ty otevřené dveře a tedy tyto nové příležitosti ukázat. Čím více spirituálně rostete, tím snadnější je vidět tato znamení, vnímat andělské vedení a tedy najít ty otevírající se dveře nových příležitostí rychleji a mnohem snáze, než pokud jste plně ovlivněni 3D realitou, plnou nenávisti, zloby a záště, kterou nám denně předkládají pomocí nejrůznějších sdělovacích prostředků.

Před dnes již 5ti lety jsem zcela vypustila veškeré zprávy, noviny a podobná média plná hororových scénářů, předávající lidem strach a pocit beznaděje a musím říci, že můj život se začala otáčet o 180 stupňů jen díky tomu, že sleduji pozitivní videa a čtu knihy plné inspirace, lásky a hlubokého vědění. Mnoho z vás dělá to samé a pokud ještě stále patříte mezi ty 3D smrtelníky, kteří sledují zprávy a strachují se, kde na ně zaútočí jaký terorista a navíc se snaží přitahovat si cokoli dobrého skrz zákon přitažlivosti, možná je na čase, abyste se vzdali tohoto pozemského „potěšení“, tedy potěšení ve sledování utrpení jiných, abyste se sami cítili lépe.

Uvidíte, jak se vám najednou bude žít lehčeji a jak se vaše přání začnou plnit snadněji.

Andělé vás díky číslu 911 vedou, abyste se odpoutali od starého a mohli tak do svého života vpustit to nové. Dokud se držíte zuby nehty těch starých vzorců chování, nefunkčních vztahů, práce, která vás nenaplňuje, a to ze strachu, že nenajdete v životě nic lepšího, pak si necháváte na očích ty klapky, které vám znemožňují vidět nové příležitosti, které se před vámi otevírají. Nemusíte pokaždé nechat odejít vztah, který nefunguje napořád a navždy. Někdy stačí nechat odejít stará přesvědčení, negativní postoj k tomu druhému a k sobě samému, aby mohla přijít nová čerstvá energie v podobě pozitivních myšlenek a přesvědčení, které podporují toho druhého, abyste v něm probudili to nejlepší, co v něm je. Tomu se věnujeme v programu Harmonický vztah duše, který vypíši opět v říjnu.

Lidé do vašeho života přicházejí na základě pozvání, díky vašim pozitivním myšlenkám a pocitům, které k nim směřujete a stejně tak vás lidé opouští na základě vašeho odmítnutí, které si mnozí z vás ještě ani neuvědomují. Smýšlíte-li o druhém negativně, pak jej odmítáte, tedy jej nepřijímáte s láskou a takový člověk z vašeho života odejde, někdy jen emočně, tedy fyzicky zůstane, ale vztah se zhorší a nebo dojde i k fyzickému odchodu. O zákonech vztahů a jak funguje přitahování a odpuzování si povíme zase někdy příště.

Happy manifesting 🙂

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře