Znamení. Jak to s nimi vlastně je?

Často se mě noví klienti ptají na znamení. Jsou nadšení, když vidí nějaké znamení a někdy se dokonce snaží je vidět a vnímat je jako znamení toho, že se něco, co si přejí, v jejich životě opravdu uskuteční.

Jak to s těmi znameními je doopravdy se dočtete v dnešním článku.

Mnoho lidí zaznamenává jev, který se začal před několika lety objevovat i u mne a dodnes tento jev neskončil. Mluvím tady o andělských číslech, o kterých jsem napsala celý jeden článek, kde se také dozvíte, co která čísla znamenají. 

Povím vám teď ve zkratce, jak tato andělská čísla fungují. Tak třeba před pár týdny jsem si chtěla něco spočítat, uvažovala jsem o jedné investici, která mě napadla již před lety a stále je mým snem, který vím, že se jednou splní a tak jsem si dělala své propočty a upřímně už ani nevím, co přesně jsem počítala, ale chtěla jsem převést částku z CZK na EUR nebo tak něco a tak ťukám čísla do svého mobilu, pak zmáčnu tlačítko rovná se a najednou na mne vyskočí toto číslo:

Photo on 07-07-2017 at 23.51V tu chvíi jsem ani nevěděla, co jsem to vlastně počítala a začala jsem se neuvěřitelně smát, to by totiž člověk sám nedokázal snad ani vymyslet :-).

Věděla jsem, že ke mně hovoří mí andělé a že je to znamení o splnění mého přání, o tom, že jsem na té správné cestě a tento nápad je velmi dobrý nápad.

Protože matematiku miluju a před pár lety jsem jí dokonce učila, často si něco počítám na papír, jak se říká pod sebe. Na co kalkulačku, když je to taková zábava, mám ráda zlomky a čím složitější, tím lepší :-). A násobení pod sebou prostě zbožňuju.

A tak jsem si zase jen pár čísel sečítala, abych zjistila, kolik je ta daň v EUR a po sečtení koukám a výsledek je 111. 🙂

No co na to říct. To, že vidím všude možně 1111, 111, 222, 555, 875, 888 a jiné. to už skoro nevnímám, protože se mi to stane za den tak 100krát a to teď nepřeháním. Před pár lety jsem z toho ale byla vedle, nejdřív jsem to nevnímala, pak jsem měla pocit, že jsem se asi zbláznila, a pak už mi to vážně nedalo a začala jsem hledat, co to pro boha znamená. No a výsledek si můžete přečíst v článku na mém webu, který jsem loni zveřejnila.

 

CELÝ ČLÁNEK Asi už mi hrabe… aneb andělé jsou vždy s námi

Tato andělská čísla se objevují lidem, kteří se tzv. probouzejí, pokud nevíte, o čem to tady mluvím, prosím přečtěte si článek, na který jsem vám výše dala odkaz. Možná jej ale znáte, protože mě sledujete již nějakou dobu, a tak budeme pokračovat dál.

Tato čísla souvisí i se znameními, zda se k našemu přání přibližujeme a nebo oddalujeme. Předně 111 a 11 11 je znamení, které vám říká, že andělé jsou s vámi, je to znamení pro vás, že se vaše přání rychle plní a vy se musíte zaměřovat na to, co chcete a ne to, co nechcete. Ve chvíli, kdy vidím toto seskupení, vlastně několikrát za den v různých formách, pak vždy poděkuji za vedení a ujistím se, že se zaměřuju na to, co chci a nikoli to, co nechci. Pokud se jedná o situaci, kdy zrovna přemýšlím o nějakém rozhodnutí a tato čísla se mi objeví, pak je to pro mne jasné JDI DO TOHO, TO JE ONO.

Je to ale také dáno tím, že jsem více a více napojená na zdroj, jak tomu říkám, tedy tu energii, ze které vše vzniklo.

Znamení všeobecně nepředcházejí vašemu přání, ale následují vaši vnitřní změnu. Pokud berete znamení jako nějakou berličku, abyste se cítili vedení, tedy vás vesmír vedl za ručičku, pak vás musím zklamat.

Když se totiž zaměříte na to, že chcete vidět znamení, na příklad zelenou škodovku, pak ji uvidíte ne proto, že je to znamení, ale proto, že jste se na ni zaměřili a ona se vám začne objevovat víc a víc.
Žijeme ve „focus based Universe“, jinými slovy ve vesmíru, kde se děje to, na co se zaměříme. Když se zaměříte na nedostatek, ať již peněz, lásky, zdraví nebo čehokoli jiného, pak si přitahujete více nedostatku. Když se ale zaměříte na opak nedostatku, tedy hojnost, pak si začínáte přitahovat víc a víc a o tom je vlastně i kurz Principy hojnosti. Schopnost přitahovat si hojnost peněz je již ve vás. V podstatě ani tak nejde si přitahovat hojnost jako se jí otevřít nebo by se dalo říci napojit se na ni.

 

Peníze, stejně tak cokoli jiného, jsou energií a jediný důvod, proč nemáte hojnost peněz je, že se na ni nezaměřujete a že ji v sobě neprobouzíte. Jelikož hojnost je přirozenost tohoto vesmíru, ve kterém žijeme. Podívejte se všude kolem sebe, na přírodu, je zde hojnost vzduchu, hojnost zeleně, stromy mají hojnost půdy a hojnost krásných zelených lístků.

 

Zavřete oči a představte si, jaké by to bylo žít svobodně a v hojnosti?

 

To jediné, co vám brání v hojnosti, jsou vaše limitující přesvědčení

Nedávno jsem se s kamarádkou bavila o hypotéce a ona mi řekla, že teď není ta správná doba. A já jí říkám a kdy bude ta správná doba? Nikdy není správná doba, protože vždycky se bude něco dít. A to jestli je nějaká příležitost vhodná nyní nebo jindy nebývá dáno dobou, ale naším vnitřním nastavením. Tato kamarádka má v dané oblasti omezující přesvědčení, která ji brzdí a já jí to řekla. Říkám jí „uvědomuješ si, jak limituješ samu sebe? Ale jsou to tvoje omezující přesvědčení a já se jimi nenechám ovlivňovat, protože pro mne limity neexistují, dříve to tak bylo, ale již ne.“ A v tu chvíli to došlo i jí samotné. Ano, jsou to ty strachy a limity, které přijímala od společnosti a svých blízkých celý život.

Nedávno jsem měla schůzku s jedním mým dobrým kamarádem, po dlouhém dni plném individuálních koučinků, práce na novém projektu a jiných starostí jsem chtěl jít do jedné mé oblíbené restaurace, a tak jsme se domluvili, že se tam večer po mé práci sejdeme. Než jsem vyšla z domu, přišla mi zpráva, že je kamarád na baru, protože restaurace je plná. Kamarád ví, jak bar nemám ráda. Měla jsem chuť na své oblíbené slávky a skleničku kvalitního červeného a neměla jsem ani omylem náladu na to cokoli řešit a nebo se strachovat, že to co chci, nemůžu mít a protože vím, že žiju ve světě neomezených možností a jediné limity existují v mé hlavě. Ihned jsem mu odpověděla, že je to ok a zůstáváme v této restauraci. Pak jsem cestou vyslala přání a já bych spíš řekla command, tedy rozhodnutí až příkaz, že jakmile do restaurace přijdu, jdeme si sednout k oknu, kde budeme mít klid a budeme si moci povídat o všem i soukromém, aniž by nás slyšeli lidé u stolu vedle. Nerada se těsním někde v malém prostoru a bavím o soukromých věcech, když vedle mne sedí cizí  lidé.

 

Ještě jsem se cestou napojila na energii vesmíru a rychle jsem si představila ten konkrétní stůl, který mám ráda. Pak už jsem o tom nepřemýšlela a považovala vše za vyřízené. Ještě mě jen napadlo, jak se těším na ty vynikající slávky a skoro jsem cítila to červené víno na jazyku. Přjdu do restaurace, kamarád mě zdraví a smutně kouká, jestli mi ta stolička vyhovuje a najednou sám od sebe říká „já se jich ještě jednou zeptám“. A já zase jen „OK“. Přichází, vítězoslavně se usmívá a směřuje mě ke stolu, který jsem si představovala a já ani nejsem překvapená, sedáme si a já říkám: „Víš, že jsem se cestou rozhodla, že budeme sedět tady a že je to prostě hotová věc?“ A on se začal smát, povídá: „No já si říkal, že ti napíšu, abys udělala to své kouzlo.“

Když v sobě probudíte svoji sílu, pak nepotřebujete žádná znamení, nemusíte se ptát nikoho dalšího na jeho příběh, zda jemu se to povedlo, co chcete vy sami. Protože budete vědět, že nezáleží na tom, kolika lidem se to povedlo nebo nepovedlo, ale záleží jen na vás a vaší vnitřní síle a sebevědomí, tedy vědomí, že neexistují žádná omezení, která by vám bránila získat to, co chcete.

 

Sky is the limit! = Obloha je tím limitem.

Jinými slovy není žádný limit, protože i obloha je vlastně nekonečná.

 

Něco chápat logicky a cítit to uvnitř, to je obrovský rozdíl. A právě proto se v Principech hojnosti zaměřujeme na probuzení tohoto vědomí hojnosti uvnitř vás, protože logika vám nepomůže dostat se nad úroveň, na kterou jste zvyklí. Když vyrůstáte v rodině, kde je příjem o desetitisících, pak se vám o statisícovém příjmu může jenom zdát, dokud nepřeprogramujete svůj finanční termostat.

Jak jsem napsala výše, znamení nepředcházejí vašemu přání jako spíš následují vaše vnitřní nastavení a změnu vašeho vnímání.

Proto žena, která se chce vdát a nebo mít děti a nebo třeba obojí a začne se zaměřovat na to, co chce, pak se jí začnou objevovat znamení. Tedy najednou jsou všude kolem ní těhotné ženy, ženy s dětmi. Všude, kam se podívá, čte o tom, jak se někdo zasnoubil nebo se vdává a nebo potkává po cestě svatby, celé průvody. Není to znamení o tom, že je její svatba na cestě, pokud to tak ovšem nezačne vnímat. Toto znamení se objeví na základě jejího zaměření, tedy její vnitřní změny. Čím více se bude zaměřovat na to, co chce, tedy svatbu a děti, tím více znamení uvidí. Čím více bude mít pocit, že je již ona tou ženou, která se vdává a má děti, tím více dalšch znamení se objeví. A teď hodně záleží na tom, jak tato znamení bude vnímat. To totiž rozhodne o tom, zda se i ona stane jednou z nich a nebo ne.

Když začne tato znamení vnímat jako něco čeho ona má nedostatek, tedy si začne říkat „Ježíši, mně je už skoro třicet a já to nemám a ony ano.“, pak je v nedostatku, tedy opaku hojnosti a opaku toho, co chce a tedy říká vesmíru „chci víc nedostatku dětí a manželství“.

Jestliže ale chápe vesmírné zákony a zaměří se na znamení z pozice dostatku a začne být šťastná a vděčná za to, že tato znamení vidí, bude je vnímat jako znamení, která následují po její vnitřní změně, bude přát těmto ženám jejich štěstí jako by to bylo její vlastní štěstí, pak se začíná stávat magnetem pro to, co chce.

Často mi ženy píší, že mají strach, tikají jim biologické hodiny a jim už bude skoro třicet a nic. Dámy, mně je 36 let a v žádném případě nemám strach, že mi s dětmi ujel vlak, necítím svůj věk jako nějaký limit nebo omezení a to nesouvisí s tím, že děti nechci a tak je mi to jedno. Naopak. Ale přestala jsem se strachovat. Naprosto ale chápu vaše obavy, byla jsem tam, když mně bylo třicet takto jsem zničila vše, co jsem tehdy měla, ze strachu, že mi ujíždí nějaký vlak 🙂 Navíc, jeden můj „dobrý kamarád“ mi to neustále připomínal, že mi ujíždí vlak. Asi je vám jasné, že už není mým kamarádem. Dnes se tomu musím upřímně smát. Jak jsem byla hloupá. Ale zase na druhou stranu to není jenom tím, že žena v tu chvíli nezná zákon přitažlivosti, sílu myšlenky a nemá v sobě vnitřní sílu, ale je to dáno i touto společností, která bohužel na ženy tlačí.

 

Neustále slyšíte, jak po třicítce je těžké otěhotnět. Napadlo vás někdy proč? Mně ano. Přemýšlela jsem o tom a mně samotné to dává smysl. Propaganda je silný otisk do našeho podvědomí a když je ženě třicet a nebo se k tomuto číslu blíží, ale vlastně i předtím, tak na ní všude útočí články o tom, jak třicet je ten nejlepší věk pro dítě, protože pak je to těžší z tohoto a tamtoho důvodu.

Proto možná jsou to biologické hodiny, které tikají, ale já bych spíš řekla, že je to podvědomí, ze kterého začnou vyskakovat limitující přesvědčení, která nám sem po tolik let vkládaly naše maminky, ale také nám je otiskovala média. Celkově společnost, která má z něčeho strach, ty slabší ovlivňuje nejvíce. Posilte samy sebe, dámy, a vy pak budete určovat tikot svých biologických hodin.

Statistiky, nestatistiky, to je opět to samé. Samozřejmě, že statistiky budou ukazovat, jak je to těžké po třicítce otěhotnět, když propaganda zajistila, aby se ženy začaly po třicítce bát, že to nepůjde. A ejhle, zákon přitažlivosti zařídí, aby se strach stal realitou.

Více o tomto tématu napíšu v dalším článku na stránkách určených ženám, tedy na www.bohynelasky.cz, proto jestli jste se k nám bohyním ještě nepřipojily, tak je nejvyšší čas. Přidat se k nám můžete i na FB – Bohyně lásky, aby vám neutekl další článek. Když jsem tyto strachy dokázala rozpustit já, pak to dokážete taky. Nebo ne?

Vnímejte znamení jako znamení toho, zda se začíná měnit vaše vnitřní nastavení. Jsou známkou toho, zda se zaměřujete na hojnost svého přání a nebo nedostatek. Podle toho se pak můžete těšit, že jste na dobré cestě. Větší význam znamením není třeba dávat. Vše se odvíjí od nás a našeho vnitřního světa. 🙂

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře