Zázraky v každodenním životě

beach-677553_1920Učím se nenechávat nic „náhodě“ a tvořit si i běžný každodenní život vědomě. Vyplácí se mi to. Jak vědí klienti, co si pořídili Můj deník úspěchů, připravuji se vždy na týden dopředu a ten týden je pak opravdu skvělý. Nedávno mě potěšila jedna moje vlastně kolegyně, právnička, která mě informovala o tom, jak můj deník dala své patnáctileté dceři a nejenom, že se jí deník líbí, ale jsou vidět i její pozitivní změny.

Což mě udělalo obrovskou radost, protože dospívající lidé jsou naši nástupci, kteří mohou do svého života vykročit zcela jinak než my nebo naši rodiče.

Žijeme v úžasném světě, který je plný informací. To je na jednu stranu dobře, ale někdy to může být docela průšvih. Myslím si, že je skvělé podporovat mladé lidi v jejich osobním růstu a vést je k vědomému tvoření své reality a samozřejmě k sebelásce a zdravému sebevědomí. Věřím, že my třicátníci a čtyřicátníci víme víc, než tomu bylo u našich rodičů. Máme prostě výhodu, jsou nám dostupné informace, které naši rodiče neměli.

Když se mě někdo zeptá na názor, jak vychovávat děti, aby se z nich stali sebevědomí tvůrci. Moje rada bývá stejná. Není nic jako perfektní rodič. Jsme lidé, máme své chyby, své limity a své strachy. A je to tak vlastně v pořádku.

Ale co vím jistě je, že pro své dítě uděláte vždy to nejlepší, když pracujete sami na sobě. Čím silnější a vnitřně hodnotnější se cítíte, tím lépe můžete své dítě vychovat a vést. Děti kopírují své rodiče a hlavně jsou velmi citlivé na energii svých rodičů.

 

Svoji realitu tvoříte v každém okamžiku

Dnes jsem ale chtěla mluvit o tom, jak si v každém okamžiku vybíráme, co tvoříme.

Není tomu tak dlouho, co se mi v životě vytvořily dvě nechtěné a neočekávané situace. Vždycky máte na výběr. Když se vám něco nelíbí, místo abyste si stěžovali, jak je život těžký, jděte a přepište minulost, ihned. Případně skočte do konečného přání, kde je vše vyřešeno, a tedy ani žádný problém neexistuje.

První, co se mi stalo, týden před odjezdem na služební cestu, bylo, že můj počítač začal vydávat divné zvuky. Denně trávím na počítači hodně hodin a často nebo skoro stále něco poslouchám, takže kvalitní zvuk je pro mne prostě nutnost. To, co počítač vydával, byly naprosto šílené zvuky, při kterých se meditovat opravdu nedalo.

Ihned jsem šla do meditace a představila si to ráno, kdy jsem kvůli špatnému zvuku nemohla meditovat a vnímala, jak jsem si užila krásnou meditaci s úžasným čistým zvukem. Vžila jsem se do té situace tak, až jsem nevnímala svět kolem sebe. Po krátké vizualizaci jsem se začala věnovat dalším denním aktivitám a už nad tím nepřemýšlela. Navečer jsem si pustila něco z youtube a jenom mě napadlo, že asi nepůjde zvuk, ale nějak moc jsem to nevnímala. Pustila video a chtěla opláchnout nádobí a najednou si říkám, hmm, ono to hraje a hraje to čistě a po chvíli mi došlo, že už to hraje asi půl hodiny a zvuk je naprosto v pořádku. Jen jsem se usmála, uvědomila si, co se stalo, poděkovala a pokračovala v domácích pracích. Od té doby, asi 3 týdny, je zvuk naprosto krásný a čistý.

 

Vnitřní klid je pro vědomé tvoření to nejdůležitější

Druhá nemilá záležitost se stala asi dva dny na to. Byla neděle večer a já jsem se, pro mne z nepochopitelného důvodu, přihlásila do svého internetového bankovnictví. O víkendu to nikdy nedělám, žádné platby nechodí, a tak není potřeba kontrolovat spárované platby nebo dělat cokoli jiného. Přesto jsem se ale přihlásila a najednou koukám a na firemním účtu vidím asi o 9 tisíc méně a tři platby, z nichž jedna v částce přes 8 tisíc právě ten samý den, co jsem se do bankovnictví dívala.

A já si říkám, dnes jsem přeci nic neplatila, kouknu blíž a ta platba byla z UK, navíc jih od Londýna (Surrey), kam nejezdím. Chvíli mi to trvalo, než mi došlo, že mi někdo právě zneužil bankovní kartu. Prvotní šok přešel v akci, udělala jsem si asi dvouminutovou meditaci, abych se uklidnila a jen cítila, že vše je v pořádku. Pak jsem rychle kartu zablokovala. Potom jsem šla do pořádné meditace, kde jsem se přesunula asi o týden dopředu a viděla, jak je vše vyřešené a v pořádku a celá částka je zpět na mém účtě.

Až když jsem se cítila klidná a vnímala, jak je vše opět v pořádku, pustila jsem se do dalších kroků „tam venku“ a jednou z nich bylo zavolat na blokaci karet. Tam mi pán kartu zablokoval zcela a pak mi říká, že se ten dotyčný snažil vybrat či zaplatit (to už si nepamatuju) 37 tisíc a pak asi 18 tisíc korun. Jenže já mám na štěstí na kartě vždy limit. Protože jsem ale v tom týdnu rezervovala hotel v Londýně, tak jsem měla limit téměř deset tisíc, jinak bych neměla ani takto vysokou částku. No, tak to jsem zalapala po dechu a byla šťastná, že je to jen takto „málo”.

Nebudu to protahovat, druhý den jsem spěchala do banky a ani ne dva dny poté mi banka celou částku vrátila. Ty další dvě malé platby, které „pachatel” provedl, mi stále visí jako nepotvrzené, ale ty mě tolik netrápí, protože jsou to opravdu jen malé částky.

Možná by někoho napadlo, že by to takto dopadlo i tak, že je to přeci jasné a banka je pojištěná. Věřte mi, že by to takto opravdu dopadnout nemuselo. Kdybych se poddala typickému strachu a negativismu, jací lidé jsou a jakou mám smůlu. Navíc těmto bankovním věcem moc nerozumím a hlavně se mi nic podobného ještě nestalo, takže s tím ani nemám zkušenosti.

Místo abych se oddávala strachu anebo vzteku, šla jsem meditovat. Během toho jsem dokonce provedla pár ho’oponopono vět směrem k „pachateli” a došla do bodu, kdy jsem byla smířená i s variantou, že i o tyto peníze přijdu, čímž jsem se odpoutala od konečného výsledku. Navíc jsem zklidnila svoji energii a nastavila výsledek, který jsem chtěla zažít, pak se musely všechny síly ve Vesmíru spojit, abych získala ten výsledek, který jsem si představovala. Přesněji řečeno, do kterého jsem se vědomě přesunula a z kterého jsem nyní viděla svoji realitu.

Většina přání se stane tak přirozeně, jako by se stala i bez vaší vnitřní práce. Ale my žijeme ve světě představivosti. Vše kolem vás bylo v jednu chvíli jen něčí představou.

Když se ve vašem životě stane něco nechtěného a nepříjemného, nemusíte tuto situaci přijmout jako danou a neměnnou. Máte svobodnou vůli a můžete se kdykoli rozhodnout změnit to, nikoli tam venku, ale uvnitř vás.

Happy manifesting 🙂

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře