Vzdálenost a zákon přitažlivosti

Café clear daily quoteMnozí z vás se stále trápí otázkou, zda je možné, abyste si přitáhli něco a nebo spíš někoho, kdo nežije ve stejném městě nebo dokonce státě, kontinentu. Máte strach, že si nemůžete přát něco pro někoho jiného a že tím narušujete svobodnou vůli toho druhého. Jenže tím jednak svá přání naprosto blokujete a hlavně ztácíte čas nad něčím, co vlastně ani není vaše starost.

Svobodná vůle spočívá v možnosti každého z nás kdykoli měnit naše zaměření, tedy to, zda si do života přitahujeme to, co chceme a nebo ne. Můžeme kdykoli změnit to, co chceme a předně to, jak se cítíme. Toť vše ke svobodné vůli.

Víte, řeknu vám to asi takto. Myslíte si, že pokud by bylo možné skutečně narušit něčí svobodnou vůli, tak byste si jej nepřitáhli již dávno? Prostě byste si jednou představili, že je s vámi a on by druhý den přišel. Místo toho, abyste se ponořili do své vizualizace a svých nejtajnějších snů, mnoho z vás řeší, zda je proti mravnosti nebo jestli je to v pořádku chtít určitou osobu a vztah s ní. Vizualizujte si své přání jako již splněné a vše ostatní nechte na Vesmíru. Vůbec se tím nezabývejte. Není to vaše starost. Místo toho, abyste řešili svoji sebelásku, sebevědomí, vnitřní hodnotu a vše ostatní, co k úspěšné manifestaci patří, se zbytečně trápíte věcmi, které nejsou vaší starostí.

 

Často se také setkávám s dotazy, ale co když se to nesplní a já kvůli němu nebo ní ztrácím čas. Tak tady bych ráda podotkla, že pokud děláte cokoli kvůli někomu jinému, pak nejenom že ztrácíte čas, ale vaše přání se s největší pravděpodobností nesplní. Do centra svého života musíte dávat vždycky sami sebe. To je právě ten důvod, proč je sebeláska tak transformační a magicky přitažlivá. Jste totiž středem Vesmíru, svého Vesmíru, a tak by to mělo vždy být. Pak jste odpoutaní od výsledku a děláte věci kvůli sobě. Je vám jedno, kdy vaše přání přijde a užíváte si život plnými doušky. Přijímáte výzvy a nové příležitosti s otevřenou náručí a Vesmír vám posílá stále více příležitostí, požehnání a splněných přání. Naučte se žít, bez toho to nepůjde.

Právě teď sedím v mé oblíbené kavárně v balijském Ubudu a píšu tento článek. Miluju být sama sobě šéfem. Jsem štěstím bez sebe a užívám si přítomný okamžik. Je mi jedno, co bude zítra a co bylo včera. To dnes není důležité. Teď píšu a těším se na svého tuňáka s wasabi mushed potatoes a prostě přijímám to, co se mi teď nabízí. 🙂

 

Naučte se ží tady a teď. Zítra může být vše jinak. Nejhorší je, když litujete, co jste neudělali v minulosti a nebo se trápíte něčím, co můžná přijde v budoucnosti. Žijte teď.

 

Zaměřujte se na toho nejdůležitějšího člověka ve vašem životě

Pokud se zaměřujete na toho druhého, pak nejenom, že nepřijde, ale stále jste ani nepochopili celý proces manifestace. Vaše zaměření musí být na vás a na to, co vy chcete. Určitě jste již mnohokrát četli, alespoň na mém blogu, že je vlastně jedno, co chcete, protože vy si nepřitahujete to, co chcete, ale to, kým jste. Jinými slovy, pokud se cítíte jako žena, která je již milovaná a obklopená láskou a respektem, pak se jí stanete. Vysíláte velmi silné signály a vaše okolnosti se zákonitě musí změnit. Dokud ale budete chtít po druhých, aby vám lásku dávali a tedy se budete zaměřovat na ně a na nedostatek jejich lásky k vám, pak se nikdy nic nezmění.

STOP, STOP, STOP!!! Změňte to. Jednou provždy!!!

 

Váš fokus musí být vždy na vás, ne na vaše přání. Vždycky, ať už si přejete auto nebo partnera a nebo třeba nové šaty.

Přestaňte se upínat na ně a na to, jestli je možné s nimi být nebo ne a zaměřte se prostě na sebe a na to, co chcete vy. Zapomeňte na rady, abyste si raději našli někoho lepšího, pokud to tak necítíte. To jsou totiž ty nejhloupější rady, které jsem kdy slyšela. Víte, po rozchodu často uslyšíte: „Zapomeň na něj, přijde lepší.“ Vážně? Jenže ten váš rádce zapomněl dodat, že možná přijde další, ale vy si do nového vztahu vezmete opět sami sebe. Takže pokud se sebou nezačnete něco dělat, pak ten nový vztah dopadne zcela stejně.

Váš vztah skončil ne proto, že to tak mělo být. Ale protože jste se vzdálili od svého pravého já a začali vibrovat negativitu. Musíte změnit své vibrace, aby mohl vzniknout zcela nový vztah. To ale neznamená, že nemůže vzniknout nový vztah s bývalým partnerem. Jenže aby byl úspěšný, musí se něco změnit, VY. V podstatě neexistuje nic jako „mělo to tak být“ nebo „má to tak být“.

Většina lidí si řekne mělo to tak být, měli jsme se rozejít, protože je to tak jednodušší, a tím se zbavují zodpovědnosti za rozchod. Jako by dávali svoji sílu tvůrce někam tam nahoru. Jenže když se opět chopí své síly a uvědomí si, že to tak mělo být jenom proto, aby se už konečně zaměřili sami na sebe a zahojili své bolesti spojené často s nedostatkem sebelásky a nízkou hodnotou, tak mají možnost změnit svůj život a začít znovu. To znovu ale nemusí být s novým partnerem, rozhodně to ale znamená začít s novou energií. Takovou, která je přitažlivá pro toho správného partnera a nebo správnou verzi partnera, klidně toho bývalého.

Zapomeňte i na strach, že nezískáte toho, koho chcete, protože on to třeba ani nechce a vy tím narušujete jeho svobodnou vůli. Vy vlastně ani nemůžete vyzkoušet své schopnosti, protože jim bohužel nedáváte šanci.

A teď k věci. Záleží na tom, kde je nyní váš partner a jestli žije s vámi nebo ne? A jestli se odstěhoval třeba na konec světa?

Na ničem takovém nezáleží. 

Vy svým myšlením o druhém člověku do něj doslova vysíláte vibrace v podobě daných myšlenek, a také vysíláte silné vibrace do Vesmíru, který vám pošle přesný odraz toho, co vysíláte. Tedy, když vysíláte myšlenky „on mě nechce, on je tak daleko, to nikdy nemůže fungovat, co když dělám něco nemorálního.“ Blablabla!

 

Všechny tyto myšlenky jsou destruktivní a vsadím se, že se při nich cítíte strašně. A víte proč? Protože vám váš navigační systém ukazuje, že myslíte negativně a ne že on je vzdálený od vás, ale vy jste vzdálená od sebe samé.

Ponořte se plně do svého bytí, do té nádherné ženy, kterou jste. Nebo toho úžasného, silného muže, jakým jste. A až ve chvíli, kdy ucítíte skutečnou lásku k sobě samým, si začnete přitahovat to, co chcete. Jestli je to partner konkrétní nebo ne a nebo cokoli jiného, na tom nesejde.

Druhé lidi ovlivňujeme skrz svoji mysl. Jakmile meditujete, tedy se dostanete do stavu alfa, nalaďujete se na své podvědomí. Důležitější ale je, že v tomto stavu je vaše vědomá mysl, která je plná zkušeností, i negativních, vypnutá. Neříká vám, že to nejde, že je to blbost. A tak vaše podvědomí může v klidu přijímat nové sugesce, které mu zadáváte. V tu chvíli můžete také s kýmkoli telepaticky komunikovat. Je naprosto nepodstatné, jestli ten druhý zná zákon přitažlivosti, pracuje na sobě a nebo ne. Vy v tomto sníženém stavu vědomí máte možnost vysílat k druhému velmi silné signály. Telepaticky s ním hovořit. Tuto schopnost má každý člověk a nepotřebuje řadu let praxe v lotosovém květu. Ten druhý tyto signály cítí na podvědomé úrovni, a pokud to vydržíte, začne vám je zrcadlit. Tedy vysíláte-li na příklad „on mě miluje, je to ten nejlepší partner na světě“ a zároveň cítíte, jak on miluje vás, pak mi věřte nebo ne, ale začínají se dít zázraky.

Vžijte se do situace, kdy již jste tou ženou, kterou on miluje nebo jste tím mužem, bez kterého ona nemůže žít. Nepřehánějte to, neměli byste se dostávat do pocitů namyšlenosti, kdy vás ten druhý skoro prosí, abyste se na něj podívali, ale opravdu se vciťte do možné budoucí reality, kde jste spolu jako pár a jste spolu oba šťastní. Důležité je, abyste zapojili všechny smysly, co vidíte, co slyšíte, co cítíte, ochutnejte ten pocit, dotkněte se ho. Rozumíte mi? Prostě se do té vizualizace ponořte. Stačí na chvíli, ale zato s pocity, s živou představivostí. Děje se to nyní, ne v budoucnosti a není to jen vaše zbožné přání, ale realita. V tuto chvíli pouze imaginární realita, ale pokud vytrváte, pak se přesunete do své preferované reality, kde se vaše přání již splnilo, velmi rychle.

 

To samé platí, chcete-li nějaký vztah uzdravit. Dokud budete o druhém smýšlet negativně a vaše myšlenky budou „on mě nemiluje, on se ke mně nechová dobře, proč já jen s ním jsem“ a podobné, pak je jasné, že jde váš vztah do háje.

Aby byla vaše manifestace úspěšná, musíte věřit, že své přání již máte, na energetické úrovni musíte věřit na 100% a musíte myslet ze svého přání. Toho docílíte pouze vizualizací a to opakovanou vizualizací. Když si jednou za čas něco představíte, tak se nic nestane. U „velkých“ přání stoprocentně nic. Proč? Protože převáží všechno to negativní, co ve vás je, ten strach, obavy, zlost, ať je to cokoli. Vy se musíte dostat do nového já, které je ZVYKLÉ na své nové podmínky a toho dosáhnete jedině pravidelnou vizualizací. Až když je vaše přání pro vás vlastně běžné, skoro až nudné, pak teprve je na hranici své manifestace a jeho uskutečnění je již nevyhnutelné.

 

Dokud se necítíte milovaní, aniž by vás někdo miloval tam venku, pak se nemůžete divit, že vás váš partner nebo partnerka nemiluje. Zamilujte se sami do sebe, jaké to je být milován/a, zažehněte v sobě ten pocit, pak vás může milovat i někdo druhý.

Věřte mi, že myslet na to, jestli někomu bráníte ve svobodné vůli nebo ne, jestli je to možné nebo ne, jestli vy jste ten smolař, jehož situace je tak zvláštní, že mu prostě nepomůže nikdy nikdo, to vše vás nesmírně brzdí. A kdybyste svůj drahocenný čas strávili spíš s touto vizualizací, jak jsem ji popsala výše, asi byste se divili, jak rychle se vaše přání uskuteční.

Neztrácejte čas a jděte do akce. Každý člověk, i kdyby byl na tisíce mil daleko, je zakotvený ve vašem podvědomí.

Přemýšleli jste někdy o tom, jak je možné, že si tak živě vybavujete situaci, kterou jste zažili, když vám bylo třeba 15 let? Pokaždé, když si na ni vzpomenete, ji vlastně znovu prožíváte, je totiž najednou ve vaší přítomnosti. A je jedno, zda je to příjemná situace a nebo velmi stresující a traumatizující. Stejně tak ale můžete jakoukoli představu přivést do své přítomnosti a vtisknout jí tak život. Když to ovšem vydržíte. Přání se plní podle toho, čemu věříte. A samozřejmě věříte nejvíce tomu, na co jste zvyklí. A kdo tvrdí, že to čemu věříte, je pravda? Pravdou je pro každého něco úplně jiného. Takže si svůj systém přesvědčení můžete kdykoli vytvořit nebo změnit. Pokud chcete v životě změnu, musíte uvěřit něčemu zcela jinému, než co jste dosud zažívali, jinak to nejde.

Už víte, jak na to?

Posílám vám krásné pozdravy z Bali! A samozřejmě sluníčko.

Happy manifesting 🙂

BŘEZNOVÉ KURZY:

Principy hojnosti od 14.3.2018 INFO ZDE >>>

Vytvořte si harmonický vztah duše od 18.3.2018 INFO ZDE >>>

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře