Vizualizujte svýma očima jako by se to již dělo

IMGP0325Vizualizace, která přináší výsledky je vizualizace vlastníma očima. Vizualizujte jako by byla věc nebo situace, kterou chcete mít nebo zažít, již Vaší realitou.

Mnoho lidí vizualizuje tak, že si představuje velké plátno jako v kině, na kterém se pohybují postavy a probíhají situace. Sami sebe pak lidé vidí jako jednoho z hrdinů právě probíhajícího filmu.

Tento způsob vizualizace ale není příliš efektivní.

Pokud chcete zažívat úspěchy v tvoření častěji a rychleji, pak se musíte přesunout z pozice pozorovatele do vlastního těla a danou situaci, kterou chcete zažívat nebo věc, kterou chcete mít, musíte vnímat stejně jako by již byla ve Vašem životě.

Tedy ji vnímáte a vidíte svýma vlastníma očima.

Představte si třeba, že chcete přitáhnout šálek kávy. Nedíváte se tedy na film na plátně, kde sedíte u stolu a vidíte před sebou šálek kávy. Ale vnímáte kávu před sebou na stole, cítíte její nádhernou vůni a vidíte svoji pravou ruku (nebo levou jste-li levák), jak zvedá šálek kávy ze stolu. Ruka se přibližuje k Vašim ústům a Vy cítíte kávu mnohem silněji. O rty se Vám opírá porcelánový hrneček a Vy vnímáte teplou chuť lahodné kávy.

4Prociťe danou situaci jako reálnou, přesně tak jak by probíhala, kdyby se děla právě teď.

Je jedno, jestli si vizualizujete nové auto nebo jen šálek kávy. Důležité je vnímat danou věc z Vašeho pohledu, Vašima očima, cítit jej ve Vaší ruce.

Je to jedna z častých chyb, kterou lidé dělají, když se snaží vizualizovat si něco, po čem touží.

A pokud máte strach, že nedokážete vizualizovat, pak mám pro Vás malé cvičení. Zavřete si oči a představte si Váš obývák. Kde je sedací souprava a jakou má barvu? Jaký má povrch? Jaký nábytek v tomto pokoji máte a jak je rozmístěn? Jakou barvu je pokoj vymalován? A jakou vůni zde cítíte? Pokud jste jej viděli nebo cítili, že jej vidíte, pak zvládnete jakoukoli vizualizaci a můžete tak začít tvořit svůj vlastní život.

Přeji Vám hodně splněných přání!

Eva

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře