Vaše příběhy

What is your story?Před Vánoci jsem vyhlásila vánoční soutěž a moc mě potěšilo, že se tolik z vás zúčastnilo 🙂

Jak jsem si později uvědomila, ušila jsem si na sebe bič. Vybrat nejlepší příběh a vybrat tři vítěze, kteří získají dárky.

No jo, jenže každý příběh je přeci ten nejlepší. Jak můžu říct, jestli je jeden lepší než druhý? Jde přeci o příběhy lidí, jsou to příběhy, které se staly. Lidé si je do svého života přitáhli, a pak byli ochotní se s nimi se mnou a i s vámi podělit.

Jelikož píši a učím o zákonu přitažlivosti a jak si správně přát a hlavně, jak se naladit na přijímání svých přání a snů, tak jsem si řekla, že požádám o pomoc vyšší síly než jsem já. Tak je to stejně nelepší a vítězi se tak stanou lidé, kteří věřili, že se jimi stanou, kteří o moji pomoc, radu, koučink stojí tolik, že si jej do života přitáhli 🙂

Vybrala jsem 10 těch, které se mi líbily nejvíce. A zbytek nechala na Vesmíru a víře těch, kteří se zúčastnili. Víra je totiž velmi podstatnou součástí jakéhokoli přání si. Když něco moc chcete, ale ve svém nitru vlastně ani nevěříte, že vy byste mohli být těmi šťastnými, kteří něco vyhrají, pak se to prostě nestane.

Výherce jsem vyhlásila 1.1.2016 a taktéž je osobně informovala o jejich úspěchu. Nakonec jsem ale vybrala výherce 4. Prostě jsem si nemohla pomoci. Tři jsem vylosovala z užšího výběru 10ti nejlepších a jeden příběh byl tak krásně napsaný a byl tak od srdce, že jsem prostě nemohla dopustit, aby nebyl mezi těmi vítěznými. Někdy je prostě nutné udělat ten krok a Vesmíru trochu pomoci.

Ten příběh, který mě opravdu oslovil svojí srdečností, mi napsala paní Marie Kostelecká a zde si jej můžete přečíst:

Tajemství splněného snu

Také když si něco přejete a „ONO“ se Vám to splní , tak máte velkou radost?

Mně se splnil opravdu krásný sen a věřím, že i díky Zákonu přitažlivosti! – již dlouho obdivuji Marii Diamond, která patří mezi celosvětově uznávané transformační učitele, spisovatele a motivační řečníky. Můžete ji znát z celosvětového fenoménu The Secret

(v češtině jako Tajemství), kde šíří svou mimořádnou znalost kvantové fyziky, Zákona přitažlivostiFeng Shui energie. Po celém světě učí svůj úžasný program, který zcela promění váš úspěch, vaše zdraví, vaše vztahy a vaší vnitřní moudrost. Je to Belgičanka, která se přestěhovala do Ameriky a nyní žije ve Francii. Začala jezdit do Čech a na Slovensko a to především do Prahy nebo Bratislavy, což je na mě trochu daleko, (jsem v ČID), tak jsem si v duchu přála, aby byla někde blíž….

 24.6 jsem otevřela internet a k mému úžasu na mě „vykouklo“, že je možnost zúčastnit se v Brně (100km) večerního setkání na téma –„Tajemství úspěchu“. Myslíte, že snad bude někdy ještě blíž, že by třeba přijela za mnou až do Žďáru nad Sázavou? Byla to jedinečná příležitost, jak slyšet a osobně se setkat s touto úžasnou ženou.

Hned jsem proto učinila patřičné kroky a jeli jsme. Čekala jsem na svou dceru v předsálí a představte si, že mnou obdivovaná Marie chodila mezi lidmi srdečně se s nimi zdravila, podávala jim ruku, některé dokonce objala a stále říkala „HELOU“ a „HAVARJÚ.

Myslela jsem si, že se s těmi lidmi jistě už viděla, nebo je zná osobně. Stále procházela chodbou a vítala se s dalšími příchozími, když v tom se její pohled stočil ke mně. Pozdravila mě, usmála se a ukázala abych šla k ní, stála jsem jako přibitá a dívala se okolo, jestli opravdu myslí mě. Podívala jsem se za sebe, ale tam nikdo nebyl, lidé přede mnou se rozestoupili a ona šla ke  mně. To už mi tekly slzy jako hrachy a já nemohla uvěřit svým očím. Říkala to své „HELOU“ a „HAVARJÚ a já jí jen ukazovala, že mi srdce dělá „Bum, bum, bum…“ Položila svou ruku na mou hruď a požádala, aby nás někdo vyfotil.< /p>

TAK A TAKHLE TO BYLO:

Foto s Marií D 

Celý večer byl příjemný, z Marie zářila obrovská energie a lidskost.

Její knihu, kterou čtu již asi po třetí, jsem si nechala podepsat a Marie pro mě do ní přidala věnování i s osobním doporučením. Já jsem jí přivezla několik mnou malovaných přáníček, které jí také udělaly radost.

Marie Diamond je úžasná a já děkuji vesmíru za toto setkání.

Tak a už se s Marií známe osobně – byl to můj dlouholetý sen!! 

Jsem VDĚČNÁ i Zákonu přitažlivosti!!!

PS: Již jsem se Marií setkala dokonce několikrát a představte si, jela jsem za ní pouze 57km 🙂

Další příběh, který zvítězil, mi zaslal pan Pavel Pařízek:

Příběh začíná poněkud nevesele. Před 3 lety jsem ztratil výborné a velmi dobře placené zaměstnání. Ačkoliv jsem ihned získal jinou pozici, nebylo to ono. Hlavní problém byl s platem, který byl mnohem nižší. Snažil jsem se získat lepší práci, ale vůbec se mi to nedařilo. Nebyl jsem vyrovnaný a spokojený sám se sebou. Věděl jsem, že to je špatně a snažil jsem se vnitřně zklidnit. Dařilo se mi to ale jen velmi málo, vlastně vůbec. Jakmile jsem narazil například na finanční problémy, moje vyrovnanost se okamžitě rozsypala jako domeček z karet. Nastoupila nervozita a nejistota.
A tak pořád dokola. Trochu mi přece jen pomohla kniha Kouzlo od L.Byrne a pak konzultace  po telefonu s paní Paclíkovou, kterou jsem získal zdarma jako dárek po přečtení její e-knihy. Podařilo se mi se trochu více „stabilizovat“ a téměř okamžitě se začaly objevovat slibnější pracovní nabídky. To zase naopak posilovalo moji vyrovnanost a pozitivní myšlení. Až to pak přišlo. Během 3 dnů jsem absolvoval  velmi vydařené pohovory u 2 prestižních firem a následně dostal velmi dobrou nabídku. Najednou se tedy situace obrátila a já si mohl vybírat !

Nastoupil jsem tedy k prestižní energetické firmě a dostal práci, jakou jsem chtěl. Je tam výborný tým lidí, přátelská atmosféra, vyšší plat a více volného času. Všechno super.

Ono to  jde, zákon přitažlivosti (dále jen ZP) funguje. Jen není úplně lehké ZP využít, protože funguje až příliš dobře. Bez pozitivního myšlení a soustředění se na cíl to zkrátka nejde.

A ještě perlička na závěr mého příběhu. Když jsem přišel poprvé do nového zaměstnání a setkal se s kolegou se kterým nejvíce spolupracuji, zůstal jsem chvíli jako opařený. Ten kolega mi byl totiž vzhledově hodně podobný. To už tedy ZP přehání. 🙂  Samozřejmě se to stalo předmětem mnoha vtipů na novém pracovišti 🙂

Kristýna Anderlová, která se před časem přihlásila do naší skupinky Bohyní lásky, kde si ve facebookové skupině všechny tykáme (to jen na vysvětlenou, proč mi Kristýna tyká :-)), mi napsala následující příběh:

Ahoj Evi, 

můj příběh už dobře znáš. Stále si říkám, že už jsem se naučila přitáhnout skoro všechno co chci jen s NÍM to pořád nejde. 
Jakto, že už jsem dostala lepší pracovní místo?
Jakto, že můj bankovní účet už se pohybuje v úplně jiných a lepších číslech než tomu bylo?
Jakto, že se za mnou každý chlap otočí?
Jakto, že už mi dva vyznali lásku?
Jakto, že byt jaký jsem si vysnila se najednou objevil mezi byty na prodej a já už řeším hypotéku na něj? 
Všechno je tak úžasné a skvěle mám skoro všechno co chci. Ale pořád je tam to skoro! To nejtěžší a pro mě nejdůležitější v životě stále chybí – mít u sebe někoho druhého o koho se můžu opřít, kdo mi bude dokazovat lásku.
S expřítelem už jsem se rozhodla to vzdát. Dívá se na mě krásně, je pozorný, všímá si mě, ale už tři měsíce se nic neděje, nic se nemění. Po tom, co jsi dala na facebook příspěvek, ať si přejeme do 48h něco co nás příjemně překvapí rozhodla jsem se jinak. Poslední dobou mě napadá jediná otázka: Mám vytrvat nebo začít znovu ale tentokrát s přitahováním někoho úplně nového? A tak jsem se rozhodla! Požádala jsem universum o tři znamení jakým směrem mám pokračovat. Večer v posteli před spaním jsem ho požádala ať mi během dalšího dne dá znamení jestli vytrvat nebo to vzdát. A znamení poslalo proto jsem pokračovala i další dva dny a mám rozhodnuto!!
První den jsem vstala, zapnula televizi a najednou začala hrát pohádka, z které používal fráze aby mě dostal na první rande a na základě toho jsme spolu prožili první společný krásný den.
Byla jsem nadšená a pokračovala. Vyslala jsem stejně přání.
Druhý den jsem přišla večer domů z vánoční návštěvy své sestry. Uvařím si čas, vezmu cukroví, deku sednu si k televizi zapnu ji a? Běží film, na kterém jsme byli na prvním rande v kině. 
Mé nadšení jak to funguje se stupňovalo. A tak si říkám ok, tak naposled. Jestli se objeví i třetí znamení jdu do toho ještě a začnu na tom pracovat intenzivněji.
Třetí den? Měla jsem špatnou náladu, byla jsem zase sama a bylo mi smutno. Rozhodla jsem se, že se zabavím a půjdu si uklidit skříň a vyřadit staré oblečení. A co se stalo jsem vůbec nečekala. Vypadlo na mě obrovské perníkové srdce, které jsem od něj dostala den před tím než mě pozval na první rande. Už jsem ani nevěděla, že ho tam mám. Stála jsem jak opařená. To není možné! 
Jestli jsem měla nějaké pochyby o tom, zda zákon přitažlivosti funguje teď jsem naprosto přesvědčená! Byla jsem šťastná a mé rozhodnutí bylo jasné: Pokračuji v tom abych ho získala zpět. a začnu znovu a lépe.
Už nevím jestli u Tebe na stránkách nebo jinde jsem našla krásnou pravdu. Cesta za svým cílem je jako noční cesta autem. Jsou situace, kdy prostě není možné použít dálková světla a my vidíme jen malý kus cesty před sebe, ale vždy nakonec do cíle dojedeme. 
S novým rokem začnu jinak. Především se zaměřím sama na sebe. Budu pro sebe konečně stoprocentně na prvním místě a s ním začnu jinak. Už si nebudu dávat za cíl mít s ním úžasný vztah. Půjdu po menších krůčcích, Nejdříve si budu chtít přitáhnout to, aby mi opět začal psát a volat, potom aby se se mnou chtěl opět sejít jen my dva nikdo jiný, potom aby mě znovu políbil nebo podobné věci.. Prostě ke svému velkému cíli půjdu po malých krůčcích s dílčími úspěchy. A já vím, že tentokrát to vyjde!!! 🙂
Přeji Ti krásný nový rok, mnoho spokojených klientů, splněných přání a úspěchů. Jsem moc šťastná, že jsem Tě v loňském roce potkala a dala jsi mi sílu a odhodlání žít lépe, podle svého a jít si za svými sny. 
Děkuji Kristýna

 

Kristýna je úžasná žena a bojovník, který dosahuje úspěchů na všech polích. A to je jen známkou toho, že se její život mění, díky změně její osobní energie. Některá přání trvají déle, než bychom chtěli. Když se od nich odpoutáme a cítíme, že jsou již předem splněné, pak se tato téměř nemožná a nesplnitelná přání, zhmotní jako zázrak z čistého nebe a my pochopíme, že to byla jen třešnička na dortu, která tomu našemu novému a úžasnému životu, jen dodala tu ještě lepší chuť.

 

Když se naučíme vychutnávat si svůj život i bez ní, protože ji ve své podstatě vlastně ani nepotřebujeme, pak bude chutnat dokonce ještě lépe, než jsme si kdy dokázali představit.

 

Vychutnávejte si ten dort (svůj život), protože pak si tuto třešničku užijete úplně jinak, než kdyby přišla okamžitě.

 

Někdy nás tím Vesmír učí umět si užívat života i bez té třešničky. Právě proto, aby pak její chuť byla mnohem příjemnější.

 

Když něco moc chceme, pak se zaměřujeme ať vědomě nebo nevědomě na nedostatek tohoto přání, a tím si bohužel do života přitahujeme více toho, co nemáme. Když se tedy zaměřujete na to, že tu váš partner s vámi není, pak do Vesmíru vysíláte vibrace nedostatku a jelikož je Vesmír milujícím místem, které vám chce splnit každé vaše přání, pak vám do života posílá přesně to, co vysíláte, tedy více pocitů nedostatku.

 

Když se na něco hodně upneme a je to pro nás velmi důležité, pak toto upnutí vysílá signál: „Nemůžu bez toho (něho/ní) žít.“ a to je stejné, jako byste si přáli žít bez něj/ní.

 

Přitahování bývalého partnera se od přitahování si jiných věcí dost liší. To ostatně shrnuji ve svém eBooku Jak svého svého expartnera přitáhnout do 30ti dnů!
Poslední příběh mi poslala Míša Mravcová:

 

Dobry den Evi,

 

posilam take svuj pribeh. Shodou okolnosti souvisi s hledanim lasky a zakonem pritazlivosti:)

 

Nedavno jsem premluvila kamaradku k vikendove navsteve rodicu, kteri ziji v Bratislave. Cesty byly uplne prazdne, proto cas naseho prijezdu nakonec vysel tak, ze rodice byli jeste porad v praci. Sedime tedy v jejich prijemne utulne, rustikalni kuchynce a kamaradka najednou zaostri na maly papirek pripevneny magnetem na lednicce. Na papirku byl velice strucny dopis Jeziskovi, prani trilete vnucky Terezky, ktera si prala zasterku a sukynku. Pobidla jsem kamaradku, ktera uz nekolik let intenzivne hleda partnera, aby taky napsala na papirek sve prani a lasku si prostrednictvim zakonu pritazlivosti pritahla do zivota.

Kamaradka se nejdriv ostychala, ale nakonec na papirek napsala: „Prala bych si, aby mi vesmir privedl do cesty vysokeho, milujiciho, obetaveho muze.“:

Zkratim to – druhy den nam cestou zpatky do Prahy dosel benzin a po pulhodine cekani na dalnici u nas zastavilo policejni auto se dvemi neskutecne sympatickymi, prekrasnymi policajty, kteri pro nas udelali mnohem vic, nez museli, az jsem mela pocit, ze se mi to cele snad zda. Az dlouho po prijezdu do Prahy jsem si uvedomila, ze vesmir splnil prani uplne do puntiku a temer expresne – kamaradce muze „privedl do cesty“ doslovne.

Od te doby jsem presvedcena, ze prani je potreba formulovat opatrne, protoze se treba muze presne vyplnit:)

Dekuju a preji krasne svatky“!

Srdecne,

Misa

Většina výherců si vybrala individuální koučink a jedna výherkyně skupinový koučink. Všem výhercům moc gratuluji a přeji nejenom jim, ale i vám všem, aby ten nový rok 2016 byl ten nejúspěšnější a nejšťastnější ve vašem životě.
A já vám garantuji, že bude. Jediné, co proto musíte udělat, je pochopit tu sílu a moc, která se skrývá v každém z vás a udělat ten první krok na cestě ke svému vysněnému životu.

Každá cesta začíná prvním krokem.

Pokud jste ještě neudělali ten krok, který já považuji za zcela zásadní, tedy sepsání si plánu všech svých cílů a snů na letošní rok, pak si dejte závazek, že si dnes večer místo zírání do televizního přijímače, sednete a popustíte uzdu své představivosti a sepíšete si vše, čeho byste chtěli v letošním roce dosáhnout.

A jestli to se svým úspěchem myslíte vážně, pak si uděláte čas a napíšete si plán nejenom na letošní rok, ale také na následujících 5 a 10 let. Nestačíte se divit, jak vám tento plán změní život.

Když něco opravdu chcete, když se proto rozhodnete, Vesmír spojí všechny síly a pošle vám do cesty lidi, věci a příležitosti tak, aby vám ke splnění vašeho snu pomohl.

Musíte ale otevřít oči a ty příležitosti chopit za pačesy. Ten jediný den, který je vždy nejdůležitější pro vaši budoucnost, je ten dnešní den. Zapomeňte na své strachy a naplánujte si svůj život tady a teď.

Přeji vám všem úspěšný rok 2016!

Žijte svůj život tak, abyste se jednou mohli ohlédnout zpět a říci sami sobě „Děkuju, jsem na tebe pyšná/ý.“

Eva 🙂

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře