Všechno, co se děje, se děje pro Vaše dobro!

fb20ad74e18c7115962b3dd0d51eb208Dnes jsem neměla v plánu psát článek. Je 10:10 a já mám nutkání psát.

Žijeme v době, kdy se mění vše kolem nás a měníme se i my. Tedy většina z nás.

Vstupujeme do nové éry, do nového cyklu a záleží na nás, jestli zůstaneme v tomto 3D světě, kde převládá ego a s ním i oddělení od vesmírné energie a budeme zažívat nedostatek a utrpení nebo se přesuneme do 4 a 5D a začneme zažívat radost, lásku a naplnění.

Nyní je ta správná příležitost začít žít život plný lásky, hojnosti, zažívat radost a cítit tu jednotu s celým Vesmírem.

Žijte v přítomnosti a vybírejte si správně.

Máte na výběr, jestli budete žít v utrpení nebo lásce.

První část tohoto roku prochází naše země velmi silnou energií a dostává se do nového cyklu.

Vaše práce na sobě a zaměření se na to, co chcete, Vás může dramaticky posunout směrem, kterým chcete jít, k Vašim přáním.

Čekají Vás nové začátky, nové nepoznané příležitosti a zážitky. K tomu ale potřebujete dělat ty správné kroky.

Jestli patříte mezi lidi, kteří nevědí, jak postupovat dál. Nevědí, co je jejich posláním a jak využít tuto úžasnou dobu, ve které se naše duše rozhodla žít, pak si často pokládejte ty správné otázky:

Jak se mohu posunut dál?

Jak se mohu dál rozvíjet jako člověk?

Svojí prací na sobě pomáháte celé naší planetě a všem lidem na ní.
Když chcete pomoci jiným, vždy nejprve musíte pomoci sami sobě. Nemůžete pomáhat druhým, když sami nemáte peníze, hojnost, když se cítíte na dně a v depresi, pak nemůžete pomoci nikomu jinému.

Lidé si často myslí, že věnovat se sobě je sobecké.

Opravdu?

Není spíš sobecké cítit se na dně a nemít tak sílu pomáhat lidem kolem sebe? Opravdu je v pořádku být bez peněz a v depresi?

Nemůžete rozdávat lásku a pomáhat druhým, když se necítíte šťastní a nezažíváte hojnost.

Proto práce na sobě, spirituální růst a uvědomování si toho, kdo doopravdy jste, není sobecké!

Naopak, tím, že se rozvíjíte, pomáháte nejenom sobě a svým blízkým, ale také všem lidem na této planetě.

Nyní je ta doba expanze, rozšiřuje se naše vědomí, individuální i kolektivní.

Ve skupině je síla. Čím více lidí se zaměřuje určitým směre, tím větší sílu tato práce má. Tím větší sílu máme, když tvoříme náš svět. Tím, že Vy chcete zažívat hojnost, zdraví, lásku, pohodu a klid a transformujete své nitro, tím dáváte sílu i ostatním lidem cítit se dobře, v bezpečí a žít naplněný život v hojnosti.

Možná máte pocit, že dříve jste byli sami. Kolem Vás nebyli lidé, kteří by se věnovali spiritualitě a osobnímu růstu chtěli na sobě vnitřně pracovat, zatímco nyní je kolem Vás tolik podobně naladěných lidí.

Čím to je?

Je to tím, že se naše planeta dostává do nového cyklu. Není lepší doba než nyní.

Hojnosti a lásky je tu pro všechny stejně, ale ne všichni budou moci zažívat harmonii, lásku a hojnost.  Jen ti, kteří se nyní probouzejí, kteří vědí nebo začínají chápat, kým jsou, tou nekonečnou duší, jen ti začnou ve svém životě zažívat zázraky.
Nejste jenom tělo v našem 3D světě, jste duší, která je nekonečná a která bude existovat navždy. Jste světlo, které má stejnou sílu, schopnosti a kvality jako celý Vesmír. Vy jste součástí této vesmírné energie, jste jednou částí celého Vesmíru.

O Univerzální mysli a našem spojení s ní, jsem minulý týden hovořila na webináři v rámci programu Bohyně lásky.

My jsme tvořeni stejnou energií jako celý Vesmír. Já, Vy, Váš partner, ale i Váš pes. Všichni jsme jedno a všichni jsme propojeni.

Vaše duše se nyní probouzí, jinak byste tyto řádky nečetli. Možná zažíváte další znamení růstu, i deprese, konec vztahů, „neštěstí“ a „katastrofy“ ve Vašem osobním životě, to vše může být známkou vašeho probouzení.

Důležité je, jak tyto „katastrofy“ uchopíte a zda  a kdy začnete vnímat, že to, co se ve Vašem životě děje, není náhoda. To se jen Vesmír snaží probudit Vaše vědomí, abyste na sobě začali pracovat a měli možnost dostat se do vyšších dimenzí, kde není ego a ani utrpení. Vy jste strůjcem svého života a svého štěstí.

Vše zlé, co se ve Vašem životě děje, je jen vedení Univerzální energie, Boha, Vašich andělů, kteří se Vás snaží probudit, protože Vás milují. Žijeme v milujícím Vesmíru plném hojnosti. Jediný člověk, který Vám brání zažívat radosti tohoto nádherného světa, jste Vy. Nikdo jiný není proti Vám, jen Vy sami.

Ne všichni toto pochopí a ne všichni se probudí. Vy jste ale jiní, Vy jste zde, tady a Vy chápete, že Vaše duše je nekonečná.

Možná cítíte to volání, i když ještě nevíte, co to pro Vás znamená.

Možná máte chuť učit se, pracovat na sobě, růst jako člověk a ta touha je tak silná, že čtete, co se dá, navštěvujete kurzy, semináře. Jste na správné cestě a Vaše vědomí se probouzí.

Možná zažíváte synchronicity. To se ostatně děje mně již několik měsíců. Neustále vidím čísla 11.11, 111, 222, 22.22, 444, 33 33, 999, různé variace. Všude, kam se podívám jsou tato čísla. Včera jsem celý den viděla na př. 91 91, 57 57 na autech, která jela přede mnou. Kdykoli se podívám na hodiny, je 11.11, 23.11, 12.12, 10.10. Vzpomínáte si na začátek tohoto článku? Začala jsem jej psát a bylo 10.10 hodin dopoledne.

Po několika měsících jsem se začala zajímat, co to znamená a příště vám o tom napíši více. Je to další známka napojení na vesmírnou energii a spojení s anděly. Vysvětlení je více a záleží, které my sami přijmeme.

Pokud se Vám dějí podobné věci, pak se Vaše vědomí probouzí a napojuje na Vesmír.

Nikdy bych nevěřila, že já logik budu věřit na anděly, ale to, co se děje v mém životě a co někdy cítím svými smysly, je neuvěřitelné.

Už loni jsem cítila, že letos to přijde. V době, kdy jsem ještě natolik nevnímala messages od celosvětových speakrů a guru, kteří jsou napojeni na tyto vyšší energie a kteří o těchto změnách hovoří. Dnes vím, že mé pocity byly správné a nejsou jen mými pocity, dnes vím, že mi vyšší já jen hlásilo to, co nejrůznější guru věděli již dávno.

Pokud souzníte s tím, co zde píši, pak vězte, že se probouzíte a ať už se ve Vašem životě děje cokoli i negativního, zvláštního, nevšedního, kdy můžete mít pocit, že ztrácíte soudnost, chci Vás ujistit, že vše je v pořádku a Vaše vědomí se rozšiřuje, otevírá. Vše, co se děje, se děje pro Vaše nejvyšší dobro a Vaše duše se připravuje na vstup do jiných dimenzí.

Neznamená to, že opustíte naši planetu a tedy 3D. Znamená to jen, že se posouváte i do 4. a 5.dimenze, kde budete moci zažívat klid, mír a lásku a manifestovat si svá přání mnohem snadněji a rychleji.

Vaše ego se možná brání nebo se bude bránit. Ego je typické v našem 3D světě. Budete-li na sobě dále pracovat, tak jak již to možná již děláte, pak budete brzy zažívat zcela jiné nepoznané zkušenosti. Ty, které jste vždy měli právo zažívat a které Vám umožní žít život, po jakém jste toužili.

První část tohoto roku je velmi důležitá pro Vaši práci, pro Vaše uvědomění. Snažte se vracet se do přítomného okamžiku, protože ten je nejdůležitější. Buďte si vědomi svého já, svého já jsem. A nezapomeňte dělat kroky. Akce je velmi důležitá.

Klaďte si správné otázky.

Co mohu udělat pro to, abych se cítil/a dobře? Jak se mohu rozvíjet jako člověk?
Jak se mohu napojit na své vyšší já?
Co je mým posláním?

Než jsem se stala koučkou, asi dva roky před tím, jsem si kladla stejné otázky, tedy především otázku: „Jaké je mé poslání tady na zemi a v čem budu dobrá? Jaké zaměstnání ve mně vyvolá lásku a pocit, že jdu tou správnou cestou, že někomu pomáhám?“

Po nějaké době jsem si napsala větu: „Jsem koučkou a pomáhám lidem měnit jejich životy a žít život, po kterém touží.“ Ani sama nevím, proč jsem si ji napsala.

Ta správná cesta se mi otevřela o něco později.  Z ničeho nic jsem otevřela email, který bych normálně nečetla. Bylo v něm video a já na něj bezmyšlenkovitě klikla. Byla jsem fascinována mojí pozdější mentorkou Christy Whitman, která zde hovořila o své práci a o svém programu pro kouče. V tu chvíli jsem cítila, že to je to ono. Nevěděla jsem, jak zaplatím školné, které bylo dost vysoké. Nevěděla jsem, co bude, ale cítila jsem takové teplo uvnitř svého srdce, takovou nádhernou radost, cítila jsem volání.

Před dvěma týdny mě kontaktovala kolegyně z jednoho online kurzu, která viděla můj první webinář pro Bohyně lásky, ten jsem s kolegy sharovala, abych od nich získala zpětnou vazbu.

Když mi tato kolegyně napsala, že po shlédnutí webináře a meditace cítila takové teplo v oblasti srdce a moc by chtěla do kurzu vstoupit, i když je zavřený a již začal. Díky ní jsem si vzpomněla nejenom na to teplo, které jsem cítila po shlédnutí videa s Christy, ale také mi došlo, že můj sen se naplnil.

Před ještě tak 5ti lety jsem ani netušila, co koučink obnáší. Což netuší většina mých čtenářů 🙂 a já to chci změnit.

Nicméně stačilo ptát se svého já, a pak se nechat vézt. Když jsem cítila u mého srdce jdi do toho, poslechla jsem svoji intuici a udělala tento inspirativní krok. I když jsem nevěděla, jak to zvládnu, i když jsem se bála, že na kurz nebudu mít peníze, ale to volání a ta silná energie kolem mého srdce rozhodla.

A já dnes vím, že to bylo volání mé duše, která reagovala na vyšší volání z Vesmíru. Konec konců jsem to byla já, která dávala Universu otázky a Vesmír promluvil díky mé intuici.

Kdybych tehdy nenásledovala toto volání a dovolila svým strachům a omezením, která mi říkala „nemáš na to“, pak bych tu teď s vámi nebyla, nebyl by ani program Bohyně lásky, ženy by mi nepsaly děkovné emaily a mnoho žen by bylo s partnerem, který není jejich partner duše, jenom proto, že by nevěděly, jaká moc a síla se uvnitř jejich nitra ukrývá. Nevěřily by, že se k nim partner vrátí. Nevěřily by ani, že mohou mít nového partnera. Necítily by tu krásnou Bohyni v sobě a jejich život by se ubíral zcela jiným směrem.

Alespoň tak to vnímám já.

Když jedna z žen napsala na FB Bohyně lásky větu, že po 17 dnech v online programu se cítí jako znovuzrozená, bylo mi dobře u srdíčka a opět jsem si připomněla to, co říkám od začátku: „I kdybych pomohla jen jednomu člověku cítit se lépe a změnila mu tím život k lepšímu, pak má moje práce smysl.“

Život není náhoda a vše, co se Vám děje, je boží vedení. Je to vedení Vesmíru. Záleží na Vás, jestli se necháte vést a uděláte ty potřebné kroky nebo dovolíte svému egu, svým strachům a obavám, aby řídily Váš život.

Ta volba je na Vás. Každou minutu se rozhodujete, jakou cestu si zvolíte.

Proto se rozhodujte správně a volte vždy tu cestu, která Vás posune dál.

Když se cítíte klidní a vyrovnaní ve svém nitru, pak se dokážete lépe rozhodovat, dokážete vidět, co je pro Vás dobré a co ne.

 

Váš největší úkol je cítit se dobře.

Dělejte všechno pro to, abyste se cítili dobře a cítili svoji sílu – to je Váš boží úkol.

Když se cítíte dobře, jste klidní a vyrovnaní, dokážete následovat svoji intuici, dokážete se rozhodovat pro své nejvyšší dobro.

Když si nějaký můj klient nebo klientka uvědomí, že rozchod, který tolik bolel, byl vlastně tím nejlepším, co se jim v životě mohlo stát, protože se teď mohou stát lepšími lidmi, mám pocit jako bych vyhrála v loterii.

To je totiž to, co chci, aby každý z vás pochopil. Špatné věci se nedějí jen tak náhodou, ani proto, že ten druhý je špatný. Klidně by se to stalo s kýmkoli jiným a bude se to dít tak dlouho, než pochopíte, že je to znamení, pracovat ve svém nitru, kde je uloženo vše, co potřebujeme pro život v radosti, lásce i hojnosti.

Zaměřujte se na to, co chcete a odvracejte se od toho, co nechcete zažívat.

Ignorujte vše to, co Vám dává cokoli menšího než radost a nadšení.

 

Jsme tu proto, abychom se radovali a abychom si jej užívali, ne proto, abychom trpěli v nedostatku a strachu.

To Vy jste si vybrali žít v tomto světě, na naší planetě a i v této úžasné době, nikdo jiný to za Vás nerozhodl.

A jak píši, chci se podívat, kolik je hodin – 11.33 🙂 co na to říct?!

 

Aktivujte v sobě lásku, sebeláska je lék na všechno, energie lásky je velmi silná a dokáže k Vám přitáhnout cokoli, co chcete.

Když něco milujete, přitahujete to k sobě velmi rychle, když se něčeho bojíte přitahujete k sobě opak toho, co chcete.

Chcete peníze – máte rádi sebe a děláte vše pro svůj osobní růst a cítíte lásku (ne vzhlížení) k penězům, ale hlavně vnímáte hojnost všeho tady na zemi a víte, že vaše nitro je zdrojem vaší hojnosti, pak si k sobě přitahujete hojnost peněz a všeho, co ke svému životu potřebujete.

Bojíte se nedostatku peněz, pak se vlastně zaměřujete na opak toho, co chcete, nedostatek peněz a přitahujete se k sobě chudobu. Žijete ve lži, protože máte pocit, že Vám není dáno, život je těžký, peníze a hojnost si musíte zasloužit, peníze přicházejí zvenku.

To je ale omyl, hojnost tedy i peníze přicházejí zevnitř, ne zvenku.

Když v sobě neaktivujete tento zdroj, pak nikdy v dostatku peněz žít nebudete.

Můžete se snažit sebevíc tam venku, měnit zaměstnání, pracovat od rána do večera, ale peníze stejně nepřijdou, pokud tento zdroj ve Vás spí!

 

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře