Uzdravování energie mezilidských vztahů

relationships energyNedávno jsem na svém blogu Bohyně lásky psala článek o tom, že každý z nás má kolem sebe elektromagnetické pole, které druzí lidé cítí.

 

Dozvěděli jste se, že toto elektromagnetické pole se dá měnit. Všechno kolem nás je tvořeno energií. My sami jsme tvořeni energií. Energie je základem tohoto Vesmíru, ve kterém žijeme. To, jak vnímáte lidi kolem sebe, závisí na jejich, ale předně na vaší energii. Stejně tak oni vnímají vás na základě energie.  A to vaší energie a předně jejich.

 

Vztahy jsou velmi komplikovanou oblastí našeho života a to především proto, že většina lidí se snaží pracovat na vztazích se svými blízkými tam venku. TO je termín, který používám já. Jinými slovy se snaží uzdravovat vztah na logické úrovni tím, jak se chovají k druhému, co mu říkají, tedy jak s ním komunikují a nebo nekomunikují. Většina lidí se předně snaží o změnu toho druhého. Jenže ten, kdo se musí změnit, jste vy. A nyní nemám na mysli měnit své návyky, ale měnit své myšlení a smýšlení o tom druhém. Zde je totiž zakopaný pes, který z vašeho vztahu udělá doslova peklo na zemi.

 

Zajímá vás víc? Pak čtěte dál…

 

Jestli raději posloucháte, pak si můžete přehrát audio verzi tohoto článku:

AUDIO VERZE NA YOUTUBE >>>

Povíme si, jak funguje energie ve vztazích a kde děláme nejčastěji chyby. Ano i já je dělám. Jsem stejná jako vy a i já se neustále učím a zlepšuji. Pojďme se tedy zlepšovat a růst společně.

 

Jak jsem uvedla výše a jak většina z vás již velmi dobře ví, my lidé jsme energetické bytosti. Naše tělo vibruje energií a vysílá ji do svého okolí. Tuto energii vysíláme automaticky a tedy závisí na tom, co je uloženo v našem podvědomí. Jedeme na autopilota. Tedy většina lidí, vy již patříte do skupiny lidí, která je tzv. probuzena a nebo se právě probouzí. Jestli nevíte, o čem to tady pro Boha mluvím, pak si přečtěte můj článek – Spirituální probouzení. Nejenom že vysíláme energii na podvědomé úrovni, ale naše energie je také na podvědomé úrovni přijímána lidmi kolem nás. A to platí samozřejmě oboustranně. Tedy i oni vysílají nějakou energii, kterou my přijímáme podvědomě, tedy cítíme vibrace lidí kolem nás.

 

Proto máme často pocit jako bychom házeli hrách na stěnu. Schválně, kolik z vás se přistihlo, jak si neustále říká: „Tak já se tady snažím, vyvářím mu, jsem na něj milá, starám se o jeho děti a on na mne kašle a chová se jako blb…“

 

A zde pozor, toto je typické – JEHO DĚTI, jako by ty děti ani nebyly vaše :-))).

 

Jenže!

 

Toto jsou fyzické kroky, které nejsou-li podloženy a doprovázeny tou správnou energií, pak jsou takříkajíc k ničemu. Vařit někomu, starat se o něj, ale přemýšlet o něm jako o tom blb.., který na mne kašle, vysílá energii, která jej ovlivňuje tím negativním směrem a on je čím dál tím větší blb.., protože podvědomí zachycuje vibrace, které k němu díky své sebemluvě vysíláte.

 

A proto je stále tolik vztahů nefunkčních, disharmonických a od šťastných vztahů mají velmi daleko.

Váš partner primárně přijímá vaše slova, myšlenky a vibrace, které vysíláte nevědomě. To, co pak říkáte na vědomé úrovni, je jen malá část komunikace, která je k vašemu partnerovi nebo komukoli jinému vysílána.

 

Dalo by se říci, že vztahy mají dvě složky, které určují jejich harmonii nebo disharmonii:

 

1. Váš vztah k sobě samé/mu, zde hovoříme o sebelásce, přijetí sebe sama a tedy to, co vysíláte ven sami o sobě. Zde bychom se mohli vrátit k článku o elektromagnetickém poli kolem nás. Jestli jste jej nečetli, zde je odkaz – Jakou energii vysíláte do svého okolí vy?.

 

2. To jak vidíte toho druhého, tedy jinými slovy co do něj projektujete (asi je to špatné slovo, vycházím z anglického slova project onto someone a jiné české mě nenapadá…..nápady vítány :-)).

 

Co to znamená projektovat něco do jiného člověka?

 

Je to vaše myšlení o něm. Je to způsob, jakým s ním mluvíte ve své mysli, svým vnitřním hlasem. Kdo z vás je součástí některého z mých programů (ať už programu Bohyně lásky nebo skupinových koučinků), tak ví, že během vedených meditací často říkám „svým vnitřním hlasem řekněte“… což znamená v duchu.

 

To, co si říkáte ve své hlavě, tedy vaše sebemluva, to jak o druhém smýšlíte, to jakou konverzaci s ním vedete, to jak se k němu chováte ve své mysli, to vše k němu vysíláte na podvědomé úrovni a i když si toho nejste vědomi a máte pocit, že ve fyzickém světě jste k tomu druhému velmi milující a respektujete ho, tak to, co vysíláte na podvědomé úrovni je ta větší a důležitější část, kterou druhá osoba přijímá a cítí, i když o tom neví vědomě. A tedy do něj projektujete, že si zase neuklidil ponožky, bordelář jeden, kdo to má pořád uklízet, si myslí, že jste jeho služka???? Všímejte si toho, jak o druhém smýšlíte, to odráží váš vztah tam venku.

 

Tedy nahlas můžete používat ta nejmilejší slova, jenže když je vaše energie negativní, jak vám zkazil život a jaký je to hrubián, pak on přijímá tuto energii a na vašich slovech, která vyslovujete svými ústy, už tak moc nezáleží.

 

Jedna z možností, jak uzdravovat vztahy na hlubší úrovni, jsou meditace, ve kterých se pracuje s druhým člověkem na úrovni duše. Je to asi ta nejsilnější metoda, kterou znám. Pracujete s energií vašeho vztahu a tím, jak měníte své podvědomí a vnímání toho druhého, nastavujete ve vašem vztahu zcela novou energii, která pak zajistí změny ve vašem fyzickém světě, tedy tak, abyste je mohli zaznamenat svými pěti smysly.

 

V současné době vedu dva skupinové koučinky, které jsou založeny právě na těchto silných meditacích. Skupinový koučink Přitáhněte si ideálního partnera/partnerku se věnuje práci s duší člověka, kterého zatím neznáte a chcete si přitáhnout někoho, kdo má takové kvality a vlastnosti, po kterých toužíte. Může se jednat o partnera, ale třeba i o vaše budoucí dítě nebo kohokoli jiného, koho zatím neznáte. Ve druhém koučinku Vytvořte si harmonický vztah duše se zase zaměřujeme na někoho, koho již ve svém životě máte, ale s kým je vztah na bodu mrazu a nebo prostě není tak harmonický, jak byste chtěli. Někdy podobné meditace využívám i při práci s individuálními klienty a výsledky jsou úžasné.

 

Když chcete na příklad druhému odpustit, v reálném životě to může být naprosto nemožné. Jakmile ale pracujete na úrovni duše díky těmto vedeným meditacím, najednou je to tak snadné a lehké, až to klienty často šokuje. Výsledek? Ve vašem reálném světě se dějí velké změny. Duše druhého cítí vaše odpuštění a tento člověk se k vám pomalu začne chovat úplně jinak. Záleží jenom na vás. Je to někdy těžké pochopit na logické úrovni, ale pro mne je vždy nejdůležitější, když klienti vidí výsledky, to že jim logicky nerozumí, to mě a následně ani je už tolik netrápí.

 

Já vždy říkám, že máme moc a sílu druhé ovlivňovat, spousta lidí se tomu brání, ale já jsem o tom hluboce přesvědčena. Otázkou je, zda druhého ovlivňujete pozitivně, tedy o něm smýšlíte pozitivně a projektujete do něj své milující a podporující myšlenky a tím v něm probouzíte jeho milující a kladné já a nebo jej ovlivňujete negativně, tedy díky svým myšlenkám do něj projektujete vše negativní a probouzíte v něm jeho tmavé negativní já.

Jak jinak byste vysvětlili skutečnost, že jeden a ten samý člověk se k jedné ženě nebo muži chová krásně a je z něj milující partner a k druhé ženě nebo muži se chová jako debil??? Omlouvám se za sprosté slovo. 🙂 Ale udělali jste si tak obrázek, který jsem chtěla, abyste si udělali. 🙂

 

A já chci, abyste pochopili, že to není o něm, ale o vás nebo lépe řečeno o tom, co do něj projektujete a právě podle toho se k vám bude ten druhý člověk chovat. Takže se dá říci, že neovlivňujete jeho/jí, ale sami sebe a to jak ho/jí vnímáte a také jak vnímáte sami sebe.  Když se vnímáte jako sebevědomou krásnou ženu nebo sebevědomého pohledného muže, pak vlastně ovlivňujete všechny lidi kolem sebe, aby vás tak vnímali a viděli také. Naopak vidíte-li se jako tu chudinku, která trpí a nikdo jí nemá rád, pak vás tak vidí i okolí a jediné čeho docílíte je, že vás lidé litují. Problém je, že lidé nejsou přitahováni k chudinkám, které musí litovat, ale k sebevědomým a krásným ženám, které mohou obdivovat. Pokud v sobě necítíte jedinečnou Bohyni, která si zaslouží život snů, pak vás tak nevidí ani okolí a vůbec ne Vesmír, ta energie, která má sílu tvořit všechno, po čem toužíte. Pak se tedy nemůžete divit, že je váš život průměrný a to jsem ještě optimista.

 

A tady se dostáváme ke slovu ovlivňovat.

 

Kdo se brání slovu ovlivňovat, tak je tu ještě jedno vysvětlení, ale to je pro spoustu lidí stále trochu science fiction. To ale vysvětluje vše.

 

Neovlivňujete vlastně nikoho. Protože…

 

„Všichni tam venku jsou jenom vy vystrčení ven!!!“

Neville Goddard

 

Když toto pochopíte a uvedete v praxi, pak se váš život změní natolik, že nebudete chápat, jak jste to mohli dřív nechápat. 🙂

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře