Uzavřete jednu kapitolu, aby se mohla otevřít nová

Screen Shot 2018-01-07 at 16.03.28

Foto z mého letošního deníku

Loňský rok byl velmi náročný, řekla bych únavný, ale opět jsem se posunula o 100% dál.
Je čas zhodnotit uplynulý rok a protože já jsem zastáncem toho, že pouze správné zaměření přinese ty správné výsledky, pojďme se zaměřit na to, co se povedlo.

Přišel čas podívat se na své úspěchy.

Začnu u sebe a věřím, že vás budu inspirovat k tomu, abyste šli za svými sny a cíli a začali ještě dnes tím, že zhodnotíte uplynulý rok. Jenom tak jej můžete uzavřít, abyste mohli otevřít brány k tomuto novému roku ve znamení čísla 11. Letošní rok je totiž numerologicky na 11. A kdo se trochu věnujete numerologii, tak víte, že 11 je vlastně brána do Vesmíru, k Bohu, k osvícení.

Značí spirituální otevírání, ale také mnoho jiného. O číslech si přečtěte můj nejúspěšnější článek roku 2016 ZDE.

 

OK, co se za ten loňský rok událo na poli úspěchů v mém životě?

 

Jako každý rok a stejně jako to budeme dělat s klienty, kteří vstoupili do novoroční výzvy pro tento rok, jsem si stanovila své sny a cíle a to nejprve obecně, a pak velmi konkrétně. A výsledky se začaly dostavovat ne dlouho poté. Těch úspěchů bylo mnoho, a proto jsem vybrala těch 6, které považujji za nevětší nebo nějakým způsobem nejmagičtější.

 

Úspěch číslo 1: CESTA NA BALI

Již rok předtím mi hlavou prolétla myšlenka, že bych se někdy chtěla podívat na Bali a stát se tak opravdovou podnikatelkou z pláže. Cestování a svoboda jsou pro mne vždy na prvním místě. Ta volnost, kdy mohu být, kde chci a kdy se mi zlíbí, jsou prostě nádherné pocity, které v mém těle vždy zažehnou plamínek vzrušení. A protože jsem velmi emotivní bytost, která miluje ten vibrující pocit nadšení a vzrušení ve svém těle, tak se vždy ujišťuji, že směřuji tam, kde tyto pocity mohu zažívat.

Když jsem si z kraje roku přála podívat se na Bali, zdálo se to jako velmi nedosažitelný sen. Ani nevím proč, možná proto, že jsem tak daleko nikdy nebyla, alespoň ne tímto východním směrem. Když jsem se začátkem února během meditace přesunula do letadla a cítila velmi živě, jak letím na Bali a jak se cítím tak volně a svobodně, ani by mě nenapadlo, co bude následovat v reálném světě.

Ta cesta letadlem se zdála tak živá, dotýkala jsem se sedadla před sebou, dívala se z okénka, vše jen svýma imaginárníma očima. Když jsem pak oči otevřela, byla jsem v šoku, stále jsem totiž seděla doma v obýváku a měla pocit, jako bych se právě vrátila z nějaké jiné paralelní reality. Bylo to velmi zvláštní a velmi silné.

Dva týdny na to v pronajatém bytě praskla zeď a to tak zásadně, že stěhování se stalo dalším zřejmým krokem. No a dva týdny od prasklé zdi, která neuvěřitelným způsobem narušila dvě místnosti, jsem zažívala přesně to, co asi měsíc předtím pouze doma v obýváku. Seděla jsem v letadle a lapala po dechu, cesta na Bali se stala mojí realitou. Úspěch číslo jedna byl a je nádherným magickým úspěchem loňského roku.

Úspěch číslo 2: CESTOVÁNÍ CELÝ ROK

Protože jsem v posledních letech opravdu hodně moc pracovala a budovala své podnikání a svobodu, učila se a rostla jako člověk, na cestování nezbývalo moc času a upřímně ani financí. Je tedy logické, že mým velkým snem bylo cestovat tak často, až z toho budu skoro unavená. 🙂 Ale cestovat volně a svobodně, kam chci a hlavně kdy se mi zachce. I tento můj sen, který mám stále zapsaný mezi cíli roku 2017, se stal skutečností a já jsem se v loňském roce podívala na tato místa:

 

ÚNOR 2017 – OSTROV BALI

KVĚTEN 2017 – MŮJ MILOVANÝ LONDÝN

ČERVENEC 2017 – ŠPANĚLSKO

LISTOPAD 2017 – TENERIFE

 

Wow, to byla ale jízda. Unavilo mě to? Docela ano. Jediné štěstí, že mě k tomu nikdo nenutí a mohu si udělat pauzu. 🙂 Další cesta mě čeká teď koncem měsíce ledna a i když je služební, moc se na ní těším. Navštívím kamarádku v Irsku, která zde pořádá workshop. Maeve jsem opět neviděla dva roky, takže jsem nadšená. No a poté se stavím v Londýně, abych se setkala s pár přáteli a také novými lidmi.

 

Úspěch číslo 3: DENÍK ÚSPĚCHŮ

Projektem roku 2017 bylo vytvoření a publikování Deníku úspěchů. Víte, když člověk něco začíná a třeba ani neví, jak na to. Nemá ještě ani čárku, vždy se mu to zdá jako nedosažitelný sen. A stejně tak i tvorba deníku úspěchů se zdála jako pouhý sen, který je tak moc daleko.

Jenže já jsem se na něj zaměřovala opravdu celý rok. Dala jsem do něj hodně své energie a lásky, což se mi zřejmě podařilo. Protože jsem dostala mnoho emailů, ve kterých mi píšete, že je vidět moje láska a energie, kterou jsem do deníku vložila, za což jsem nesmírně vděčná.

Nakonce se vše podařilo a na světě jsou tři vezre deníku. Dvě české, v zelené a červené barvě a jedna anglická zelená verze. I když jste jistě četli můj článek (Zázrakům se musí pomoct) o tom, jak se v konečné fázi deníků vše kazilo, tak se nakonec vše zdárně vyřešilo a mnoho z vás má své deníky již doma a může si do nich zapisovat nejenom své cíle a úspěchy, ale i další úžasné věci. Já ten svůj mám na nočním stolku, abych vždy před spaním a ráno po probuzení mohla využít tento báječný nástroj, který mě vede od úspěchu k úspěchu.

 

Úspěch číslo 4: PRVNÍ VYDĚLANÝ MILION

V loňském roce jsem si na začátku stanovila, že chci vydělat svůj první milion. Samozřejmě jsem se na tento cíl zaměřovala, a tak nebylo možné, aby se i tento cíl nesplnil. Jak učím klienty v koučinkovém programu Principy hojnosti, správné zaměření a využívání technik a cvičení na každodenní bázi vás dovede k jakémukoli finančnímu cíli, který si stanovíte. Vždy je ale lepší částku zdvojnásobovat, než skočit z 10 tisíc měsíčně na 100 tisíc, což váš mozek většinou nepřijme a zasekne se.

Pro zájemce o tento kurz jen malé info, další kurz vypíšu nejspíš během února. Proto zůstaňte naladěni, abyste jej nepropásli. V tomto měsíci nás čeká kurz Přitáhněte si ideálního partnera nebo partnerku, který startuje již ve středu 10.1., takže přihlášky uzavírám v pondělí večer.

 

Úspěch číslo 5: ZALOŽENÍ SPOLEČNOSTI

Tento úspěch snad ani nebyl mým cílem. Prostě se stal jako logické vyústění mé práce, mého růstu profesního i osobnostního a já jej považuji za úspěch, protože je to další milník, který mě hodně posunul a posouvá dál. Když jsem se stala OSVČ, pocítila jsem, jaký je to obrovský rozdíl od zaměstnaneckého poměru. Nicméně jsem netušila, co to znamená vlastnit SRO.

To je takový skok, který s vámi doslova otřese a to předně z administrativního hlediska. Ačkoli mám mnohaletou praxi v administrativě, jsem mnoho let ve zcela jiné a mnohem kreativnější a volnější oblasti, takže tento milník je opravdovým zásahem do mého „pohodlí“ a tedy mé zóny zvyku!!! Ale já to dám. Já na to mám. Mám opravdu silnou vůli a vytrvalost a vím, že mě hned tak něco nezastaví a ani nevystraší, takže pilně měsíc co měsíc řeším neuvěřitelné administrativní blablabla… nesmysly 🙂 a moje účetní je se mnou spokojená. Zatím si stále myslí, že jsem velmi organizovaný člověk. Tak doufám, že jí to vydrží a i mně. 🙂

 

Úspěch číslo 6: OSOBNOSTNÍ RŮST

Za ten největší úspěch letošního roku považuji další nesmírný osobnostní růst, který jsem u sebe zaznamenala a troufám si říci, že jsem se skutečně posunula opět o mílové skoky dopředu.

Tento úspěch považuji za ten největší, protože ať se v mém životě stane cokoli. Ať se kdykoli stane cokoli s naší zemí, ekonomikou nebo mým osobním životem, vím, že to, čeho jsem dosáhla uvnitř svého bytí, tyto změny mi již nikdo nemůže vzít. Ano, může se mnou nějaká vnější událost zatřást a vyvést mě z míry. Ale nemůže mě zničit tak, jak by se to stalo před lety.

Je sice pravda, že jsem zastáncem věty: NIKDY NEŘÍKEJ NIKDY. Člověk opravdu nikdy neví, co špatného, ale také dobrého se může stát takříkajíc zničehonic, ale přesto vím, že tyto vnitřní změny vždy zajistí, abychom vnější situace zvládali zcela jinak a mnohem mnohem lépe, než kdybychom uvnitř svého bytí nijak dál nerostli.

 

Tak toto je výčet mých loňských největších úspěchů tak, jak je vnímám já.  A já věřím, že vás inspirují natolik, abyste si vzali tužku a papír a sepsali si hned teď ty své. Tím totiž uzavřete předchozí rok a budete moci do toho letošního vstoupit nejenom s čistým nepopsaným listem papíru, ale hlavně vnitřní sílou a vědomím, že již nyní jste velmi úspěšným člověkem, který toho hodně dokázal a dokáže toho ještě mnohem mnohem víc.

Happy manifesting 🙂 as always,

Eva

 

PS: Tento článek vznikl dnes odpoledne, kdy jsem si do svého deníku, viz foto, začala sepisovat své loňské úspěchy. No a tak jsem vám jich pár vypsala i do článku. 🙂

PPS: Číst články a knihy je skvělá věc, ale je potřeba i něco dělat. Takže jděte do akce a sepište si svůj vlastní seznam úspěchů!!!

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře