Proč někteří lidé tolik touží po bývalém partnerovi nebo partnerce?

twinflamePracuji hodně s duší a to nejenom svojí, ale některé mé skupinové koučinky jsou založeny na práci s duší lidí, se kterými si chceme vytvořit harmonický vztah, které si chceme přitáhnout, atd.

Přitahovat si totiž můžeme nejenom partnery životní, ale také business partnery, asistentky, atd. Já ostatně této metody využívám vždy. Protože nechci jen tak někoho. Naposledy jsem si takto přitáhla skvělou programátorku, která upravila mé stránky Bohyně lásky, no a protože je nesmírně šikovná mladá dáma, tak jsem si s ní domluvila hned další spolupráci.
Proč pracovat s duší druhých lidí? Je to jednoduché.

Větší část našeho já je nefyzická, tedy nějakých 95 procent našeho já nevidíme, nevnímáme svými smysly. Je to nefyzická část tam někde 🙂 venku.

Co to znamená pro nás?

Protože tato část je mnohem větší, než to co vědomě vidíme, slyšíme, cítíme, a tak je mnohem vnímavější, než my a tak to mají i ostatní duše, duše lidí kolem nás.

Výhodou práce s duší jiných lidí je i to, že se s nimi můžeme spojit, ať jsou kdekoli, duše je energetická část a energie může být kdekoli a my se s ní spojíme díky energii Vesmíru. Nenechte se mýlit zdánlivou pevností našeho těla, i to je tvořeno energií. Všechno kolem vás, včetně vás samotných je energie a vibrace. A právě proto tyto energetické práce, jako je spojování se s duší jiných lidí, fungují tak dobře.

Tématem tohoto článku je ale něco trochu jiného.

Proč tedy tolik lidí touží po bývalých partnerech? 

Je to dobře nebo špatně?

Někomu, kdo nezažil to hluboké volání své duše být s konkrétní osobou, se to může jevit jako nenormální, posedlé, nezdravé, doplňte si sami, ale…

Věděli jste, že každý z nás má své dvojče?

Je to duše, která je vlastně naší součástí, je to naše druhá polovička.

Často se setkáte s pojmem dvojplamen, z angl. názvu twin flame, tedy dvojí plamen. Já mám ale ráda slovo dvojče, a proto jej budu v tomto článku používat.

Každý z nás má velké množství spřízněných duší, těmi mohu být nejenom partneři ve vztahu, ale i naše děti, rodiče atd.

Každý z nás má ale svoji druhou polovičku, je to doslova a do písmene druhá půlka našeho nefyzického já, tedy naší duše.

Ten, kdo se s touto svojí druhou půlkou ve svém životě zatím nesetkal, zřejmě nebude vědět, o čem to tu mluvím.

Ti z vás, kteří pocítili to, co já, ti dobře vědí, o čem mluvím. Jako bych jim mluvila z duše.

Co se stane, když se dva lidé rozejdou?

EGONaše ego začne bolet, nelíbí se mu, že nás ten druhý opustil….. ale někdy je ta bolest tak strašná, že má člověk pocit, jako by mu někdo vyrval kus srdce z těla a to doslova.

Sama jsem stejnou bolest zažila. V té době jsem nevěděla, že je to proto, že ta druhá půlka mne je v těle mého partnera. Přišla jsem na to až po nějaké době.

Vždycky jsem cítila, že k sobě patříme. Od začátku tam bylo něco hlubšího a silnějšího, nemluvím o nějaké sexuální přitažlivosti. Já nejsem člověk, který se zamilovává během pár dní, mně to trvá dlouho, i několik měsíců. Ale i když jsem necítila hlubokou lásku, pamatuji si, že i když jsme spolu byli jenom přátelé, cítila jsem něco, co mě k němu táhlo. Bez ohledu na jeho barvu pleti, bez ohledu na to, že je z druhého konce světa, rozvedený, atd. Prostě tam „něco“ bylo. Něco jako bych ho znala odjakživa. Když jsme se pak stali párem, bylo to jako být doma, jako když se vrátíte z daleké cesty do rodného domova, kde se cítíte v bezpečí, svobodní, milovaní, kam prostě patříte. A já věděla, že i on to cítí stejně.

Když tehdy došlo na rozchod a on byl odvelen do jiné země, všichni kolem mne se mě snažili přesvědčit o opaku. Snažili se mi vnutit své myšlenky a strachy, zapomeň, bude jiný, jdi dál. On je takový a makový. A já přijala jejich strachy a tyto strachy, které se smísily s těmi mými a smísily se i s mojí nesebeláskou a nepřijetím sebe samé, vytvořily absolutní konec. Rozešli jsme se znovu a tentokrát na dálku.

Proč? Ptala jsem se a nechápala, proč moje srdce krvácí a já mám pocit, že je konec mého života. A i když to bylo jeho rozhodnutí, i jeho srdce krvácelo. Řekl mi to.

Trvalo mi nějakou dobu, než jsem to pochopila.

Nejprve jsem pochopila, že problém je v mém nízkém sebevědomí, nedostatku sebelásky. To byl ten hlavní důvod rozchodu. Protože žena, která necítí lásku sama k sobě, nemá dostatečně silný magnet, aby si muže udržela, je si nejistá sama sebou, obviňuje se, je žárlivá, má strach, že není dost dobrá a že muž od ní odejde. Jasně že odejde, protože tato její nejistota je energie, kterou vysílá a lidé kolem ní to vycítí.

To ale nebyl jediný důvod. Tím dalším důvodem byl fakt, že se jednalo o vztah dvojčat. A tyto vztahy jsou velmi těžké.

Protože vaše dvojče je vaše přesné zrcadlo. Odráží vždy to, co vy sami potřebujete zahojit a změnit. Místo toho, abychom to viděli jako náš vlastní odraz, začneme svalovat vinu na druhého. Začneme ho vinit z nedostatku lásky, vidíme na něm chyby, místo abychom se snažili změnit sami sebe. Ono je totiž o dost snazší vinit ty druhé, než pracovat sám na sobě.

Po nějaké době se mé srdce začalo uzdravovat. Pomalu jsem totiž začala chápat, že v sobě nejprve musím zahojit ty rány, které ani nesouviseli s ním, ale s mým dětstvím, mým nitrem. Tehdy mi právě nastavoval zrcadlo a nastavuje mi ho dodnes. Začala jsem zalévat své srdce láskou. Až když jsem pocítila tu sílu v sobě, tu lásku k mé osobě, pak teprve jsem začala přitahovat a vnitřně pracovat na novém vztahu.

V té době jsem ale zjistila něco neuvěřitelného. Teprve po nějaké době jsem naprosto přesně pochopila, proč ta bolest byla tak nesnesitelná, pak teprve po zahojení svého vnitřního já, jsem začala velmi hluboko cítit, že jsme jeden pro druhého určení a že je jedno, kdy budeme fyzicky spolu, protože naše duše jsou jednou duší. To mi hodně pomohlo, protože ta víra ve mně vzbudila tolik energie a lásky. Přitahování pak šlo rázem snadno a já se dokázala krásně odpoutat od výsledku. To je totiž pro celý proces velmi důležité. Můžete mít, co chcete, ale když jste upnutí na konečný výsledek, tedy třeba konkrétního partnera a vše co děláte, děláte jenom proto, aby se vrátil a ne sami pro sebe, pak může být výsledek za rohem, ale k vám už nedorazí.

Dokud nepochopíte, že všechno tam venku je vlastně jenom iluze. Vše se odehrává uvnitř nás.

Proto, když jste zrovna po rozchodu, musíte nejprve zahojit své rány. Rozchod není konečná, je to příležitost k novému začátku. Novému začátku vašeho osobního růstu. Až teprve zahojíte své rány a utišíte své ego, pak teprve dokážete vnímat, jestli toho druhého chcete zpět jenom proto, že vás opustil a proto, že mu to chcete vrátit zpět. Nebo je to z čisté lásky a nebo dokonce cítíte, že tato duše je vlastně vaší duší, tedy vaším dvojčetem.

Dobrou zprávou pro dvojčata je, že když pracujete na sobě, tak zároveň uzdravujete své dvojče. Jste totiž jedna duše. Takže vše, co děláte pro sebe, děláte automaticky i pro vaše dvojče.

Každý má své dvojče, ale ne každý se s ním potká v tomto životě.

Nicméně v této době, kdy se země mění a kdy jsme již započali zcela novou éru, je spojování dvojčat ve fyzickém světě velmi časté. Má to svůj účel. Dvojčata duše totiž mají společný vyšší cíl, proto je jejich spojení nutné pro dobro celé země. Jejich vyšším účelem je právě uzdravovat naši planetu a s ní i veškerou energii lidí a všeho, co tu je. Spousta dvojčat se dala dohromady v roce 2011. To byl i můj případ. U mne to bylo dokonce 1.1.2011 :-). No to je ale náhoda. Číslo 11 je vůbec symbolem dvojčat, o tom si ještě povíme více.

U svého dvojčete máte ten pocit jako byste se vrátili domů. Jako byste ho/ji znali odjakživa. Je to nejenom proto, že je to vaše součást, druhá půlka vás, ale také proto, že jste se s nimi setkali v mnoha svých minulých životech.

Níže vám uvedu některé znaky dvojčat. V mém vztahu platí všechny, ale když jsem si potvrdila ten znak, který uvádím jako poslední, tak mi došlo, že můj partner je skutečným dvojčetem a že to vše dává naprostý smysl. Doslova mě ta informace odzbrojila. Součet našich datumů narození opravdu dává dohromady číslo 11, což je číslem dvojčat. Někdo by si řekl náhoda, ale já dobře věděla a vím, že náhody prostě neexistují a ani není náhoda, že ho před lety firma poslala sem, a pak po pár letech ho opět poslala za oceán. Prostě byl čas, abychom se setkali a zjistili, že existujeme. To vše bylo součástí, to vše byl vyšší účel naší společné cesty, cesty k růstu a rozvoji nás obou.

Když jsem toto pochopila, začali se dít velké změny. Je to jako když poznáte pravdu a tato pravda vám dodá tolik vnitřní síly, že už ji nikdo a nic nemůže zničit. A pokud je tento příběh podobný tomu vašemu, tak si buďte vědomi toho, že spojení ve fyzickém světě už na vás čeká za dveřmi. Do té doby na sobě pracujte, aby až se ty dveře otevřou a vaše dvojče bude stát na jejich prahu, jste měli jistotu, že díky vaší vnitřní práci, bude váš nový vztah takovým vztahem, který nejenom rozzáří vaše světla, ale také díky vašim světlům pomůže uzdravit energii celé naší planety.

Jaké jsou tedy některé znaky dvojčat?

  1. Svoje dvojče často potkáte ve chvíli, kdy to nejméně čekáte.
  2. Často je vaše dvojče z opačného konce světa a vychován/a ve zcela jiné kultuře než-li vy.
  3. Dvojčata se často setkají tak, že jeden z nich je poslán firmou do země druhého dvojčete nebo jiným „náhodným“ způsobem.
  4. Je mezi vámi pouto, které je doslova magnetické a ať jste kdekoli, jako by vás to k sobě pořád táhlo.
  5. Intenzita tohoto vztahu je často tak velká, že se jeden z dvojčat zalekne a ze vztahu uteče (tzv.runner), role se často střídají, jeden je tzv. runner – utíká a druhý jej pronásleduje, po nějaké době si vymění role a druhý utíká a ten první pronásleduje.
  6. Po setkání se svým dvojčetem ve vás vznikne velká touha s ním být a pokud se s ním rozdělíte ve fyzickém světě, již vás to k němu/ní vždycky bude táhnout, to ale platí pro oba.
  7. Naše dvojče nám ze všech lidí na světě nejvíce nastavuje zrcadlo, je to totiž naše druhá půlka, proto je často takový vztah tzv. problematický, to se ale může změnit díky vnitřní práci jednoho z dvojčat.
  8. Své dvojče cítíte ať je jakkoli daleko a někdy čím dále je, tím více jej cítíte, vnímáte jeho/její náladu a on/ona vaší, jste doslova spojeni, díky vaší duši, která tvoří jeden celek. Telepatie je mezi dvojčaty velmi silná.
  9. Znamením dvojčat je 11.11, možná často vidíte číslo jedenáct a hlavně ve spojení 11 11. O symbolice čísel vám napíši v jiném článku, jelikož je to velmi obsáhlé téma.
  10. Datumy narození obou dvojčat po sečtení dohromady dají číslo 11 (přesně to platí i pro mne a mé dvojče a to je to, co rozhodlo, abych pochopila, jak se věci mají).

Pokud cítíte, že jste potkali své dvojče a nyní s ním nejste, je to skvělá příležitost pracovat na sobě uvnitř. A to co nejvíce to půjde. Protože vaše dvojče se bude neustále vracet, když na sobě ale zapracujete, tím měníte nejenom sebe, ale i své dvojče a až budete oba doopravdy připraveni, vaše setkání pak již nebude bolestné, ale naopak šťastné a naplněné. Už vás nic a nikdo nerozdělí.

Velkou výhodou je, a proto to ještě jednou zdůrazňuji:

KDYŽ PRACUJETE NA SVÉM VLASTNÍM OSOBNÍM ROZVOJI, ZÁROVEŇ PRACUJETE NA ROZVOJI SVÉHO DVOJČETE, SVÉ DRUHÉ PŮLKY!!!

Vaše dvojče vám vždy zrcadlí to, co je potřeba ve vás zahojit. Když se naučíte dívat se na své dvojče jako byste se dívali do zrcadla a při každém pohledu na to, co se vám nelíbí, budete pracovat sami na sobě, abyste to, co se vám nelíbí, zahojili, pak tím, že se zahojíte vy, se zahojí i vaše dvojče a vašemu opětovnému spojení na fyzické úrovni již nebude nic bránit.

Toto téma je relativně obsáhlé, a proto se mu budu v budoucnu ještě věnovat.

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře