Transformujte jakýkoli vztah – Proč jsem kurz vytvořila a co v něm najdete?

6A7224AB-368E-4B9B-80F9-57C67843E2C0

Možná se ptáte, proč tento kurz a co v něm vlastně je?

Transformujte jakýkoli vztah

 

O podobném kurzu přemýšlím již nějakou dobu. Dříve jsem vedla meditační kurz Harmonický vztah duše, ale bohužel mám čím dál tím méně času a stále více práce, a proto jsem neměla možnost nový kurz vypsat. Navíc do budoucna chci samozřejmě pracovat méně, jelikož už tolik let pomáhám všem kolem sebe, ale život utíká a i já mám svůj soukromý život a i já potřebuji víc klidu spíš než víc práce. Kdo pracuje na sebe nebo má firmu, tak ví, o čem mluvím. Já mám oboje, a navíc jsem plátcem DPH, často jsem sama sobě i programátorem a práce je s přibývajícími klienty víc a víc a já mám za ty roky prostě někdy dost. Zároveň ale vím, že mě potřebujete, a proto jedu dál a dál.

Nedávno se moje asistentka Hanička, která mimochodem odvádí skvělou práci a i vy, moji klienti, mi na ní pějete krásná slova, proto ji takto veřejně děkuji za spolupráci a pomoc, no a nedávno se Hanička divila, že si meditace i programy dělám od začátku do konce já sama, že mi s tím nikdo po technické stránce nepomáhá. A i já se poslední dobou divím, jak to vše zvládám. Někdy si připadám jako superžena a když jsem Haničce popsala, jak vznikají videa nebo programy, tak se nestačila divit. Ve videích vypadám prý tak klidně a přirozeně. 🙂 Musela jsem se smát, zákulisí tak klidně nevypadá, spíše hekticky a chaoticky. Ale důležité je, že výsledek pomáhá a líbí se.

A tak jsem najednou dospěla do bodu, kdy si říkám: „Teď anebo kdo ví, kdy.“ No a je z toho nový program. Protože jsem, jak už jsem tolikrát slyšela, blázen a jakmile mi ta myšlenka na nový program prolétla hlavou, tak jsem se nadechla, skočila a šla do toho s elánem a vervou. Přítel zalapal po dechu, trochu si vzdychl, ale chápe to. 🙂

Většina z vás řeší vztahy, kvůli nim se na mě obracíte nejčastěji. Mám tolik zájemců o koučinky, a přitom tak málo času věnovat se další práci jako jsou knihy, programy, videa a meditace, a tak je na mé koučinky seznam čekajících až na říjen. Skoro mě to až mrzí, ale nedá se nic dělat.

Chci pomáhat více lidem, ale s jednou hlavou a dvěma rukama je to těžké i přesto, že mám skvělou pomocnici.
Je stále tolik věcí, které si dělám sama a asi to není dobře a i to chci změnit.

Původně jsem myslela, že dopíši knihu, a pak se pustím do kurzu. I proto, že některé věci, které budeme v kurzu dělat, popisuji i v nové chystané knize. Jenže je vás tolik, kteří mi píšete a žádáte o pomoc změnit nebo zahojit vztah a já vám chci vyjít vstříc. Chci vám pomoci, jak nejlépe dovedu. Jenže pokud bych čekala, až najdu čas otevřít skupinový kurz, tak se asi nedočkáte. Navíc vím, že vám všem nemohu nabídnout individuální koučink, protože není kdy.

To jsou tedy důvody, proč jsem se rozhodla skočit a jít do toho. Trochu jsem si na sebe, jak to u mě bývá zvykem, ušila bič. Přítel už ze mě šílí, dokončuji, co se dá, aby bylo vše „ready“ tak, jak si představuji a jelikož jsem tak trochu perfekcionista a ráda doručuji téměř dokonalé výsledky, tak jsem teď posledních pár týdnů jela na plné obrátky. Věřím ale, že budete spokojeni a že se vám meditace a kurz budou líbit.

Můj muž mi právě přinesl kávu a vodu a já jsem mu za to tolik vděčná, lítám jako fretka a on mi tolik pomáhá. 🙂

Když jsem včera po vlně veder dokončovala dvě meditace, měl se mnou tolik trpělivosti. Myslela jsem, že zešílím. Mám ráda, když jsou meditace čisté a dobře slyšet, jenže když vám venku před školou řádí děti, naproti se vrtá, kolem jede sanitka, vedle soused mlátí dveřmi, a tak bych mohla pokračovat, pak je to někdy dost těžké. Jednu meditaci na 18 pouhých minut jsem nahrávala 50 minut, při každém bouchnutí jsem počkala a přetočila, pak mi víc než hodinu trvalo meditaci sestříhat a doplnit hudbou. Jak to tak bývá, když potřebujete něco dokončit v presu, tak se spikne celý svět. Kvůli vedrům jsem 4 dny čekala, až se budu moci vrhnout do dokončení meditací a pak tohle. No nebyla to sranda. Můj muž je ale velmi trpělivý, hodný a chápající. Je to z několika důvodů. Jednak proto, že je to hodný člověk, ale také proto, že jsem si vytvořila jeho verzi, která mě miluje, ať už jsem nervózní a netrpělivá, jak chci.

Vím a dnes to mám i potvrzeno, že strach je největší nepřítel člověka. Ve vztahu je nejhorší strach, že nás ten druhý opustí, protože jsme takoví a makoví. I o tom si budeme v kurzu povídat.

A na co dalšího se můžete těšit?

Povedu vás tak, abyste skutečně pochopili, jak ovlivňujeme druhé každý jeden den a jak to dělat vědomě a pro naše i jejich dobro.
Ukážu vám, jak funguje zákon předpokladu a jak se přesunout do reality, kde je váš vztah funkční. Změníte nejenom verzi toho druhého, ale také tu svoji. Protože ten obraz, který máte o sobě (váš self concept) určuje vlastně všechno, co se ve vašem životě děje.

Přepíšete jeho verzi a nastavíte si svoji, protože nestačí změnit verzi toho druhého a sami zůstat tam, kde jsme. Rozpustíme vaše strachy, které by vám mohly tvrdit, že když posílíte jeho, pak vás opustí. Ale také strachy, že nemáte dostatečnou sílu toho druhého měnit a ovlivňovat. Podpoříme vaši důvěru v sebe jako jediného tvůrce své reality. Přepíšeme ty situace, které se v tomto vztahu staly a vy máte nyní pocit, že se minulost nedá vrátit zpátky.

Podíváme se na bloky v lásce, které máte a objevíme vaše základní přesvědčení, která se týkají vztahů a kvůli nimž jsou vaše vztahy s partnerem/partnerkou nebo vaší konkrétní osobou neúspěšné. Následně tyto bloky rozpustíme.

Spojíte se také se svou nejsilnější verzí, které říkám jediný tvůrce svého života, a také se spojíte a splynete s vaší konkrétní osobou na úrovni duší, abyste tento vztah dotáhli do dokonalosti. Druzí lidé cítí vaši energii, ať jste kdekoli. Pochopíte, co je pro druhé na vás vždy nejpřitažlivější a co od vás skutečně chtějí.

Stanete se středem svého vesmíru, protože všechno se točí kolem vás. Tedy mělo by tomu tak být. Pokud tomu tak není, pak jste jen nějakou malou hvězdou a nikoli skutečným středem svého vesmíru a tedy jediným Sluncem.

Tento kurz je nejenom pro ty z vás, kteří touží po návratu bývalého partnera nebo partnerky, ale i pro ty, kteří zažívají disharmonický vztah s matkou, otcem, dcerou nebo kamarádkou. Vše se dá napravit a změnit, protože celý svět tam venku jen odráží vaše myšlenky a vaše vnitřní dramata. Vy jste jediný tvůrce, který může vše změnit, není to ten druhý. Ten nemá ve vaší realitě pražádnou moc ani sílu. Nenechte se zmást, že je od vás oddělen a není na vás nijak závislý. Je tomu přesně naopak. Vím, že je tomu někdy těžké uvěřit. Když tento koncept pochopíte, změní se vám celý svět a váš život se stane skutečně zázračným a magickým.

Dovolte mi, abych vás pozvala do tohoto velmi ojedinělého kurzu, který v našich končinách nemá obdoby. Vím, že je unikátní a výjimečný a vím, že změní vaše vnímání světa, a tím zásadně změní celý váš následující život.

Cena kurzu je nyní stanovena na 5 000Kč se vším všudy i vč. DPH 21%. Pokud si vyberete splátky, pak je cena vyšší o administrativní poplatek 600Kč. Cenu kurzu jsem nyní zvolila nižší, protože je kurz zcela nový a většinou u nových produktů nabízím zaváděcí cenu. Do budoucna, pokud jej budu znovu nabízet, bude již za vyšší cenu. Proto jestli vás zajímá, skočte do toho po hlavě. Tak, jako jsem já skočila po hlavě už do řady kurzů a vždy se mi to vyplatilo. Život přeje odvážným a připraveným. A věřte mi, že vás připravím na absolutní změnu vědomí.

Vaše časté dotazy byly, co když je ten druhý daleko a nevidí mě, i tak mohu tento vztah změnit či uzdravit?

Jednoznačně ano. Čas i prostor jsou pouhou iluzí, vše se děje uvnitř vás a to my společně změníme. Druhé můžete ovlivnit, i kdyby se odstěhovali na Měsíc nebo Mars. Je to úplně jedno. Je naprosto nepodstatné, kolik let uplynulo od doby, kdy jste druhého viděli naposledy. Na vztah můžete navázat tak, jako by se mezi vámi ani nic nestalo a ty roky, kdy jste spolu nemluvili, se prostě smažou, jako by ani nikdy neexistovaly.

Můžete ovlivnit vztah i pro někoho jiného? Třeba pro vaši dceru nebo syna. I to je možné. Vždy to ale dělejte tak, abyste tomu druhému pomohli. Např. je vaše dcera ve vztahu nešťastná, vy ale víte, že byste jí chtěla pomoci, aby byli ti dva mladí lidé spolu zase šťastní. I tak se dá ovlivnit druhý člověk.

Přát druhým lásku a štěstí a vidět je jako spokojené a naplněné, znamená dávat sám sobě štěstí, lásku, spokojenost a naplnění.

Pokud máte pocit, že s druhými vycházíte dobře, ale s tímto jedním člověkem je někde zakopaný pes, pak je toto opět vhodný kurz právě pro vás. Protože z mojí vlastní zkušenosti vím, že můžete být sebevědomí, v životě se cítit dobře, mít hezké vztahy s lidmi, ale s tím jedním konkrétním člověkem jako by se vaše sebevědomí někam vytratilo a váš vztah je na bodě mrazu, ať děláte, co děláte. A proč tomu tak je a jak to změnit, to přesně budeme řešit i v kurzu Transformujte jakýkoli vztah.

Kurz vám zůstane již navždy, a pokud jej doplním o další lekci nebo meditaci, pak získáte zcela zdarma i upravenou verzi.

Vždy po týdnu se vám zobrazí stránka s příslušným videem, meditací a EFT meditací. Po skončení kurzu vám program zůstane otevřený a vy s ním můžete nadále pracovat. Jestliže jedete na dovolenou, pak můžete začít až po dovolené, případně začít ihned a pokračovat po příjezdu. Jediné, co je zapotřebí je následovat týden po týdnu a vydržet.

Těším se na vás v kurzu a mějte se suprově. 🙂
Happy manifesting.

Já se tak těším na vaše změny, protože vím, že budou obrovské. A pokud budete dělat vše skutečně, jak je v kurzu nastaveno, pak se nebudete stačit divit, jak se vaše realita přetočí. Bez ochoty dělat úkoly a meditace a bez vytrvalosti se do kurzu ani nehlaste. Pokud děláte věci napůl, pak uvidíte poloviční výsledky. Tak to prostě je.

Vaše Eva 🙂

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře