Mé DNA se transformuje…

dna-163466_1280Asi to znáte sami. Jsou dny, kdy se nám nic nechce a nemáme sílu a ani energii. A to je naprosto v pořádku. Těmto změnám v náladě propadám i já sama.  Tedy u mně to většinou nejsou dny, ale hodiny. Nicméně ten pocit znám moc dobře.

Ten pocit MÁ TO VŮBEC CENU O NĚCO SE SNAŽIT?

Pak ale jako by z ničeho nic přijde vlna energie a vy se opět pustíte do práce.

Je vám to povědomé?

Pak vězte, že s vámi není nic v nepořádku, ale zažíváte jeden ze symptomů tzv. ascension, tedy volně přeloženo „stoupání do vyšších vibrací“. Ten zažíváme my všichni a tedy se není čemu divit, že vlny energie střídají vlny letargie a únavy.

Letargie je vlastně nedostatek energie. Je to stav, kdy necítíte žádné nadšení a takříkajíc se vám nic nechce.

Nyní na podzim a s velmi silnými energiemi, o kterých jsem psala nedávno ZDE, je to naprosto pochopitelné.

 

Na okolnostech nezáleží, záleží jen na stavu mysli

Těch znaků vašeho spirituálního probouzení a posunu do vyšších dimenzí je tolik, že mi bude chvíli trvat, než to všechno sepíšu tak, abyste se v tom vyznali a pochopili, co se děje a čím jako lidstvo i jednotlivci procházíme. Navíc u každého mohou být ty příznaky trochu jiné.

Stále je spousta lidí, kteří vnímají zákon přitažlivosti jako nějaký nástroj typu kouzelná hůlka, jímž si můžeme život zlepšit a vůbec nechápou, že nejde ani tak o nástroj jako o přírodní zákon, který reaguje na náš stav mysli. Tedy nejde o to mávnout nějakou hůlkou tam venku a změnit svůj život. Jde o to zcela změnit svůj stav mysli, transformovat své já a tím změnit a tedy transformovat svůj život. Dokud budete odevzdávat svoji sílu tam ven, ať už jiným lidem, situacím nebo „kouzlům“, jak někdy lidé techniky kolem zákona přitažlivosti nazývají, pak se ve vašem životě nic dramatického nezmění.

Proč?

Protože jste nepochopili zásadní věc. Zákon přitažlivosti je zákon a Bůh/Vesmír/energie neexistuje vně vás, ale uvnitř vás. Není tedy možné mávnout hůlkou tam venku, a pak čekat na Boha/Vesmír, aby vše zařídil. Zařídí to skrze váš stav mysli. Je-li uvnitř vás uloženo „nejsem dost dobrá“, tedy je toto přesvědčení stavem vaší mysli, pak si můžete být jistá, že vám vesmír doručí vše tak, aby vám potvrdil váš pocit nedostatečnosti. A pro muže platí totéž.

Dobrou zprávou je, že stav mysli se dá kdykoli začít měnit. Tedy klidně hned teď a z tohoto důvodu je tedy možné měnit i svůj život. Nic není vytesáno do kamene a tedy neměnné. Někdy mě mrzí, že kniha a film Tajemství v lidech vyvolávají pocit, že stačí si něco přát a ono to přijde. Ve filmu se málo věnují problematice podvědomí a tedy tento film/knihu považuji za dobrou vstupní bránu, ale skončíte-li pouze u tohoto materiálu, pak nabudete dojmu, že nemusíte dělat nic.

Což pravdou není, protože kdyby to bylo takto jednoduché, pak byste již byli bohatí, krásní a milovaní. Jenže Vesmír reaguje na stav vaší mysli. Tedy když nic nezměníte uvnitř sebe, pak se nemůžou okolnosti ve vašem životě změnit, protože Vesmír reaguje na to, co jste nezměnili, tedy na váš současný stav mysli, takže mávání kouzelnou hůlkou prostě nepomůže a nebo jen velmi málo a dočasně a to je prostě potřeba si uvědomit.

 

Mé DNA se transformuje…

V těchto dnech dokončuji překvapení, které se brzy dozvíte, a proto je méně času psát zajímavé články, které by vás potěšily. Nicméně i tak nemůžu nesdílet alespoň to, co považuji v této době za nejdůležitější.

Navíc v tuto chvíli procházím něčím, co je z mého pohledu právě příznakem posunu do vyšších dimenzí, ale přeci jenom ten strach, že je to něco jiného a horšího, ten tu je. Zpracovávám jej způsobem svým vlastním a než se o tyto pocity a hlavně o to, co se se mnou v těchto dnech a týdnech děje, podělím, připravuji pro vás více informací o těch jiných dimenzích, aby si někteří z vás nemysleli, že někam zmizíme a přesuneme se z této naší krásné planety.

Ještě jen malé info, jak rozpouštím svůj strach. Nejlepší je nechat jej chvíli proproudit a tak když je velký, prostě brečím a dávám mu průchod, po tom nejsilnějším proudu se většinou uklidním a opět cítím zevnitř, že je to v pořádku a ten strach je pouhou iluzí. Pak opět cítím tu vlnu, která mě děsí a ten proud slz je menší jako by přijímal i tu nejhorší možnou variantu. Když totiž přijmete i tu variantu, která ve vás vlastně strach vyvolává, začnete cítit takové NIC, ten pocit přijetí i toho možného špatného, což vás na čas otupí, pak přijde vlna síly a pocitu, že vás nezastaví nic. Víte přeci, co dokážete.

 

Strach často cítíme, když něco neznáme

Vždy se bojíme především něčeho neznámého, co jsme ještě nezažili a nevíme, co od toho čekat. Ta největší úleva přijde vždy ve chvíli, kdy cítíte, že ať už je to cokoli, je to pro vaše dobro, abyste se něco naučili a rostli, a pak najednou je tu zase vlna energie: chci jít dál tou cestou, kterou jsem si vybrala, ať se děje cokoliv.

Časem vám napíši víc, ale nyní je období, kdy si potřebuji některé mé změny v DNA zpracovat po svém, abych je pak mohla převést do slov a pomoci těm z vás, kteří možná zažívají něco podobného a vlastně ani neví, co se to pro Boha zase děje.

V přístím článku se dočtete více o termínech 3D, 4D a 5D, jak jsem slibovala před více jak týdnem v posledním článku. Takže stay tuned 🙂 a v mezidobí se učte anglicky, máte jedinečnou příležitost, protože některé brány se uzavřou navždy a jiné vám dají druhou šanci jako třeba TADY.

Mějte krásný týden a pokud kolem vás praskají žárovky jako kolem mne a nebo dokonce nestartuje auto, které když odtahovka odveze k automechanikovi, zázračně funguje jako hodinky, tak vězte, že se posouváte do vyšších vibrací. I to se děje, stalo se mi to v pondělí a já se tomu musím smát. Ano, přála jsem si, aby byla oprava zdarma a rychlá, ale že mi automechanik sdělí, že neshledal nic nenormálního a auto jede v pohodě, tak to už je snad i na mne moc :-))).

Pak mi říkejte, že se zázraky nedějí.

 

Happy manifesting 🙂

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře