Telepatie – ovládáme ji každý

light_bulb_quality_picture_165312Telepatie je zajímavá věc, je to jako telefonovat někomu na druhém konci města nebo také na druhém konci světa. Tuto schopnost máme každý a většina z nás s ní má zkušenosti, i když si možná neuvědomuje, že se jedná o telepatické spojení.

Také se vám někdy stalo, že jste mysleli na kamaráda nebo někoho, koho jste dlouho neviděli a za pár dní se vám tento člověk ozval? Třeba zavolala nebo napsal? Tak v tu chvíli jste se s tímto člověkem spojili telepaticky.

Mně se to stává dnes a denně. Zrovna tento týden. Minulý týden jsem myslela na jednu kamarádku, kterou jsem dlouho neviděla, ale říkala jsem si, že asi nemá moc času a jelikož mě se také teď práce kupí, tak jsem si řekla, že až bude mít čas, tak se určitě ozve. No a jsou to dva dny, kdy sedím ve své oblíbené kavárně a odpovídám klientům na dotazy, když slyším „Evi…“. Vytrhlo mě to z mých myšlenek a já zvednu oči od počítače a tam Maruška 🙂 (Zdravím Maruško a příští týden na Tebe budu myslet :-)).

Moje kamarádka do této kavárny tak často nechodí, navíc jsem ji tu nečekala, protože byl všední den a ona pracuje většinou do večera. Vtipné na tom také bylo, že mi Maruška sdělila, že už na mne pár dní myslí, že by se mi měla ozvat, jak se vede, ale má toho teď moc. Dnes jede dřív z práce a řekla si, že se tady cestou staví na kafčo. No a po vstupu do kavárny měla pocit jako by mě podvědomě hledala a najednou kouká, že tu vážně sedím.

Náhoda? Ne, krásný případ telepatie a samozřejmě zákona přitažlivosti.

Kdy se ještě spojujeme telepaticky s jinými osobami?

Matky většinou vycítí, když se něco stane jejich dítěti. Jak je to možné?

Telepatie je jako volání bez drátů a ovládáme ji každý. Pokud nás s daným člověkem pojí láska, pak je tato schopnost dokonce ještě silnější. Protože srdce je ten nejsilnější vysílač a emoce spojené s láskou k nám přitahují vše, po čem toužíme. A také nám umožňují vysílat a přijímat zprávy.

To je právě důvod, proč zamilované páry nebo páry, které jsou spolu již dlouho a mají pěkný vztah, ví, co si ten druhý myslí a co chce říci, ještě než vůbec začne mluvit.

Pokud jste někdy byli zamilovaní, pak vám asi neříkám nic nového :-).

Telepatii také využíváme na skupinovém koučinku Přitáhněte si ideálního partnera, kde se klienti spojují se svým budoucím partnerem duše, ať už je to někdo, koho znají nebo někdo úplně nový. Spojení na energetické úrovni je velmi důležité, usnadňuje nám pak náš běžný fyzický život.

Telepatie je o vysílání a přijímání zpráv. Nicméně se dá také využívat na jednosměrné vysílání zpráv.

Pokud je nějaký váš vztah narušen, pak jej můžete pomocí telepatie zlepšit. Jak? Telepaticky vysíláte druhému člověku pozitivní zprávy.

Telepatie není věda, ale schopnost, kterou má každý z nás. Stejně tak, jak je tomu se vším, je otázkou praxe. Řízené meditace jsou pro telepatická spojení velkým přínosem.

Telepaticky se můžete spojit s kýmkoli a to okamžitě, ať už je kdekoli po světě.

Můžete se tak spojit se svojí spřízněnou duší, partnerem duše, ať je v Americe nebo bydlí vedle vás.

Pokud máte pocit, že existuje nějaký partner nebo partnerka, který je vaším partnerem duše, pak to tak je. Možná ho někdy cítíte hluboko ve svém srdci, ale vaše logické uvažování tomu nevěří.  Vypusťte logiku, ta vás dostane z místa A do místa B, ale vaše srdce je navigátor, který vás dostane z místa, kde jste, kamkoli se chcete dostat.

Vaše pocity jsou reálné. Pokud cítíte, že něco má být nebo to chcete, pak to tak bude. Vaše pocity jsou navigačním systémem, který vám ukazuje směr,, kterým se máte vydat. Následujte je a nemůžete minout cíl.

Telepatie byla věděcky potvrzena, nejedná se o žádnou magii. Byly prováděny výzkumy, kdy jeden člověk byl na jednom konci světa a druhý na druhém. Oba byly připojeni na speciální přístroje a člověk, který přijímal zprávy věděl, co vysílající vysílá.

Spojení s partnerem duše na energetické úrovni, tedy díky telepatii, vám pomůže v jeho přitáhnutí si do vašeho života. Toto „kliknutí“ na energetické úrovni se následně projeví jako „kliknutí“ ve vašem reálném světě. Budete mít pocit, že toho člověka už dlouho znáte, že je vám s ním dobře a rozumíte si tak, jako málo s kým.

Spřízněnou duší nemusí být jenom životní partner, ale může to být třeba i kamarádka.

Já jsem si takhle přitáhla kamarádku. Znám ji půl roku. Dělala jsem si meditace a spojení na úrovni duší a přesně jsem věděla, jaká by měla být. Naše seznámení bylo opravdu výjimečné. Setkali jsme se na jednom online kurzu a jen tak mimochodem se domluvili na setkání na kávě. V té době jsem si jen říkala, že se seznámím s někým novým, kdo má možná podobné zájmy jako já. Holčina o 6 let mladší než já, hmmm uvidíme, říkala jsem si. Jelikož mám o dost starší sourozence, tak jsem vždycky měla starší kamarády a vůbec lidi kolem mne byli vždy minimálně o pár let, až desítek let, starší než já a s mladšími lidmi jsem si nikdy moc nerozuměla. Navíc se toto stalo mým přesvědčením :-). S mladšími lidmi si prostě nerozumím, tečka.

S Míšou jsem si domluvila kávu a šla na schůzku prostě s tím, že si vypijeme kávu a to je vše. Setkání trvalo asi tři hodiny a my se skoro překřikovaly, abychom si všechno stihly říci. Od prvního okamžiku mi padla do oka a myslím, že i já jí. Bylo to, jako setkání s kamarádkou po hodně dlouhé době, kterou znáte celý život nebo alespoň nějakých deset let a kterou máte ráda a dobře si s ní rozumíte. Od té doby jsme se setkaly už mnohokrát a vždy to vypadá skoro stejně, akorát si teď neskáčeme do řeči a nasloucháme jedna druhé. Nicméně každé setkání uteče tak rychle, že máme pocit, že jsme si zase nestihly říci všechno :-).

Nádhera!

Tak takhle to vypadá, když se s někým seznámíte nejprve na úrovni duší, a pak tento človíček vstoupí do vašeho života jako by zdánlivě z ničeho nic, a pak nastane ta smršť, kterou jste ani nečekali.

Čím více tento vztah na energetické úrovni utužíte, čím častěji se se svým partnerem duše setkáváte a trávíte s ním čas na této úrovni, o to silnější váš vztah v reálném, tedy fyzickém světě, bude.

Proč je jakákoli energetické práce tak významná? Protože jsme energetické bytosti, a tedy je logické, že budeme-li pracovat více na této úrovni, úrovni duše, bude náš život prostě jednodušší.

Teorém Johna Stewarta Bella říká, že  „Každá ze dvou částic, které na sebe vzájemně působily, ví, co druhá částice dělá i po svém odloučení.“

Bell ve svých experimentech rozdělil světelný paprsek na dvě části. Druhý paprsek okamžitě „věděl“, jak se první chová.

Závěrem: Telepatie vám může pomoci při „hledání“ ideálního partnera, ale také vám pomůže „zahojit“ problémy ve vztahu. Použít ji můžete nejen v hledání lásky, ale také v hledání jakéhokoli jiného člověka, se kterým chcete vytvořit ideální vztah, třeba kamarádky na odpolední kávu. Díky telepatii můžete i komunikovat s vaším nenarozeným dítětem. Tuto zkušenost má i Christy Whitman, která díky telepatii dokázala komunikovat se svým nenarozeným synem. Díky této komunikaci dokázala, aby se pootočil a její porod tak proběhl bez komplikací.

 

 

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře