Také jste control freak? A nedokážete se pustit kontroly?

22075-1024x768-Blue-SeaČlověk by si mohl myslet, že být takový control freak vlastně není nic špatného, vždyť mít věci pod kontrolou je skvělá věc. Mít přehled, být zorganizovaný a na vše připravený. Hmm, také jsem si to myslela a i já bývala control freak a někdy se přistihnu, že do této nutnosti kontroly opět padám. V tu chvíli, kdy se přistihnu, si musím vždy připomenout, že takto to opravdu nefunguje a pokud nepustím tu uzdu, kterou jsem zvyklá mít pevně ve svých rukách, nemohu očekávat zázraky. Obojí prostě nejde. Buď budete držet otěže a nebo do svého života vpustíte zázraky. Musíte si vybrat. Jako to dělám já.

 

V minulosti byla pro mne kontrola a zorganizovanost základem mého života. Jsem velmi logicky uvažující člověk a matematika vždy patřila mezi mé oblíbené předměty. Jakmile totiž jednou pochopíte logiku problému, pak je matematika velmi jednoduchá. Dokonce jsem si jí tenkrát vybrala jako volitelný maturitní předmět. Jenže logika, ač je velmi dobrá disciplína, má svá úskalí. Brání Vesmíru, aby do našeho života posílal zázraky. Když se totiž snažíme logicky vymyslet, jak situaci vyřešit a jak k nám má přání přijít a jsme tedy tzv. control freak, který za každou cenu musí celou situaci řídit, pak celý Vesmír čeká na to, až se pustíme. Nedávno jsem napsala článek o tom, jak jsme často připoutaní a nechceme se pustit – celý článek si můžete přečíst ZDE.

Víte, Vesmír je vskutku milující místo, je to energie, která reaguje na naše pocity a myšlenky a snaží se nám vyhovět. Nehledejte v této energii logiku, která sleduje, zda jste se chovali slušně a jste dobrý člověk a nebo jste člověk špatný a podle toho vám nadělí vaše přání. Tato energie se vám vždy snaží vyhovět a tak když jí dáváte znamení, že máte rádi věci pod kontrolou a chcete si vše řídit sami, tak vám opět s láskou umožňuje vše si vyřešit sami. Hmmm, jenže zde je ten malý velký háček, my jsme příliš malí na to, abychom znali tu nejlepší možnou cestu, jak se k nám naše přání může dostat. To jen naše ego, ego control freak osoby, se nás snaží přesvědčit o tom, že musíme mít vše pod kontrolou a vymyslet řešení sami. Jakmile necháte způsob doručení na Universu, nebudete se stačit divit, jakým magickým způsobem se vaše přání splní. Umožníte tak Vesmíru, aby vám přání doručil tím nejlepším a nejrychlejším způsobem, který vaše logika nikdy nevymyslí, i kdyby se z vašeho mozku kouřilo sebevíc. 🙂

Můj oblíbený vtip s mými blízkými je „Uff, pozor, nějak se přehříváš, kouří se ti z hlavy.“ Používám ho už mnoho let, když vidím, jak druhý urputně přemýšlí, aby vymyslel řešení.

Je možné, že vaše korunová čakra není aktivní a je v disharmonii. To poznáte právě tak, že necítíte spojení s vesmírnou energií a vším, co je. Cítíte se osamocení a odpojení od zdroje. Máte pocit, že musíte mít vše pod kontrolou a nevěříte v sílu Vesmíru a v to, že se vaše přání splní. Toto odpojení má za následek vaši potřebu vše řídit a organizovat, máte totiž strach, že když se pustíte kontroly, nic dobrého se ve vašem životě nestane. Vše totiž závisí jen na vás a vaší neustálé tvrdé práci a kontrole. Jenže v tom je právě ten háček, vaše neaktivní korunová čakra a vaše nevíra v sílu a lásku Vesmíru, který je zde proto, aby splnil všechna vaše přání, vaše nevíra totiž vaše manifestace blokuje a znemožňuje jim, aby se objevily ve vaší realitě tak, abyste je zaznamenali svými pěti smysly.

 

Začněte se pouštět kontroly a vpusťte tak do svého života zázraky. Pokud nevíte, jak na to, v programu harmonizace čaker vás provedu meditacemi a cvičeními pro každou čakru tak, abyste zharmonizovali a aktivovali svá energetická centra a vpustili do svého života zázraky. 🙂

 

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře