Představte si, jaké by to bylo žít svobodně a v hojnosti?

abundanceTo není námět na scifi film. Takový život může být brzy vaší realitou.

Je to rok a půl, co jsem v rámci studia koučinkové akademii získala přístup do koučinkového programu Christy Whitman Principy hojnosti, který nyní jako jedna z jejích kouček, učím.

Tehdy jsem vydělávala měsíčně téměř to samé, co jsem vydělávala celý svůj pracovní život. Toužila jsem po tom svůj příjem zdvojnásobit. Ale jak? Vědomě jsem chtěla dvakrát tolik peněz a cítit se lépe a svobodněji.

Svoboda je totiž pro mne zásadní a to ve všech směrech.

Nicméně jsem věděla, že mé podvědomí je nastaveno na to, co vydělávám a že vystoupit z této úrovně nebude tak lehké, protože kdyby tomu tak bylo, pak bych již přeci více peněz vydělávala. Usilovala jsem o to totiž, co si pamatuji.

Neměla jsem co ztratit, a tak jsem tento program vyzkoušela. Jako koučka úspěchu vím, že když chci někoho něco učit, musím na své vlastní kůži vyzkoušet, co mi tyto informace mohou přinést.

A tak jsem tento program zahájila, stanovila si svůj cíl, tedy zdvojnásobit příjem.

Nebylo lehké vytrvat celých 5 týdnů, tehdy byl program pouze 5ti týdenní, až po nějakém čase Christy přidala ještě jednu hodinu, takže nyní je program na 6 týdnů.

Věděla jsem, že jestli chci vidět výsledek, musím vytrvat celých 5 týdnů a nevynechat ani jeden den. A přiznám se na poprvé jsem to nedala. Mé ego, ten tichý hlásek uvnitř, se snažil o sto šest, aby mě udržel tam, kde jsem zvyklá a nedovolil mi vystoupit s toho vlaku, ve kterém jsem jela již tolik let.

Program jsem celkem začínala asi třikrát a vím, že mé výmluvy, že nemám čas, byly prostě jen výmluvami a že to bylo mé ego, které mi vždycky našeptalo, že jsem moc unavená, zítra je také den a kde si co si.

Když jsem pak ale ve finále vydržela celých 5 týdnů, den co den dělat cvičení a každý týden poslouchat nahrávku semináře, začaly se dít věci. Postupně jsem začala potkávat lidi, v hlavě se mi začaly rodit nápady jako bych najednou měla spoustu energie a neuplynulo ani pár týdnů po dokončení kurzu a já koukám na svůj měsíční příjem a nemůžu věřit vlastním očím.

Je to tady, já jsem to dokázala.

Ta suma je dvakrát taková, než co jsem vydělávala posledních cca 15 let. Wow, no to je tedy něco.

Přiznám se, že jsem tomu vážně skoro nevěřila, když se daná suma objevila po měsíci znovu, už mi to bylo jasnější. Já jsem změnila své vědomí, moje přesvědčení, která mě udržovala na stejné úrovni celých 15 let jsou ta tam a co víc, moje vědomí se posunulo na úplně novou úroveň.

Jde to zopakovat? A udělat totéž? Znovu zdvojnásobit příjem? To si pište, že ano. Jeden Christyin klient si takto již 3krát zvýšil příjem 🙂 No tedy!

Já jsem s novou skupinkou, která začala nedávno, zahájila kurz i sama pro sebe. Tentokrát mým cílem ale není zvýšení příjmů, je to zvýšení hojnosti trochu v jiné oblasti.

To, co je na tomto kurzu asi nejlepší je, že se týká hojnosti v jakékoli oblasti života. Můžete mít hojnost peněz, ale můžete si také přitáhnout hojnost, lásky, času, klientů, dobrých kamarádů. Prostě čehokoli. A úplně nejlepší na tom je, že kurz vám zůstane již navždycky a vy si pak můžete postupně zvýšit hojnost ve všech oblastech svého života. To ostatně dělám i já. Jedu všechny kurzy, které nyní učím, dokola a vždy se zaměřím na něco nového. A hrozně mě to baví. Je to jako droga, ale taková, která přináší pozitivní výsledky.

I Bohyně si ostatně nastavují cíl, na který se v průběhu 6ti týdnů zaměřují. Když se totiž zaměříte jedním směrem, pak tato oblast začne růst a když máte ty správné informace a pomůcky, pak může růst exponenciálně. A to je prostě nádhera.

Jediný nedostatek, který na tomto světě existuje, je totiž v hlavách lidí. To je ten důvod, proč se někomu zdá, že hojnost pro všechny je nesmysl. Nesmysl to není. To mi věřte.

Většina lidí se totiž zaměřuje na nedostatek peněz, kvalitních vztahů, zdraví, atd. A nedostatek je opakem hojnosti. Jinými slovy se zaměřují na hojnost nemoci, hojnost chudoby a hojnost nešťastných vztahů. I o tom je hojnost.

Hojnost je o tom mít něčeho hodně a hodně můžete mých i negativních věcí. To jsem ostatně zažívala já v první fázi mého života, byla jsem tak vychovaná, pomlouvat, závidět, nepřát druhým, vidět v druhých jen to špatné. To jsem viděla všude kolem sebe. Naše společnost mě k tomu vedla.

Celý život jsem ale cítila, že to nejsem já. Samozřejmě že ne, naše duše je totiž čistá a v hloubi duše všichni víme, že hojnost je všude kolem, ale protože nás média, školy a rodina živí tím, že chudoba je ctnostná a ti, co se mají dobře, jsou zlí a špatní, pak vlastně podvědomě ničíme všechny své šance na úspěch a bohatství, protože přeci nechceme být bohatí, to by znamenalo, že budeme špatní a zlí.

A i když vědomě si dokážeme zdůvodnit, že je to nesmysl, naše podvědomí je prolezlé přesvědčeními, které nás chrání před bohatstvím a tedy před tím, být zlý a špatný člověk.

Je až k nevíře, co všechno si většinu života nosíme ve své mysli a co nám brání být šťastní, úspěšní a bohatí.

Když ale dáte své mysli to, co potřebuje a vytrváte alespoň 30 dní, pak se změní vaše vědomí, a tím i váš život.

Věděli jste, že v NASA provedli experiment na astronautech, který potvrdil, že naší mysli trvá 30 dní, aby přijala nové vnímání naší reality?

Deset astronautů muselo mít na sobě speciální brýle po dobu 30ti dní. Tyto brýle způsobí to, že vidíte svět vzhůru nohama. A tito astronauti museli brýle nosit 24 hodin, a to i během spánku, když se sprchovali, prostě všechno.

V období mezi 25. A 30.dnem experimentu, všichni astronauti pocítili změnu ve svém mozku, který nyní vše obracel vzhůru nohama. Takže najednou po 30ti dnech byl jejich svět vzhůru nohama.

Neurovědci tak vyvodili závěr, že trvá 25-30 dní, abychom přijali za svůj nový zvyk nebo novou disciplínu.

No a tím důvodem, proč většina lidí neuspěje je, že se nové aktivitě nebo kurzu nevěnují alespoň 30 dní v řadě.

A co tedy říci závěrem?

Jestliže ve vašem každodenním životě často zaznívají slova „Na to nemám peníze. To si nemohu dovolit. To je moc drahé.“, pak je na čase to změnit a zažívat hojnost v oblasti financí.

Máte určitě na výběr, buď budete mít pravdu a budete chudí nebo uděláte krok správným směrem a vyjdete vstříc novým znalostem, které změní vaši finanční situaci.

Rozhodnout se je někdy velmi těžké, ale když to dokážete a ponoříte se do svého nitra, pak nejenom že ucítíte tu správnou odpověď, ale zaručeně uděláte ten správný krok, který vám změní celý život.

Proto nečekejte, čas utíká. Riskovat se často vyplácí. Navíc riskovat budete pouze, když do programu vstoupíte, a pak si budete hledat výmluvy, proč nemáte čas věnovat se cvičením. V opačném případě totiž jenom získáte.

Přihlašte se ještě dnes do kurzu Principy hojnosti, který začíná již začátkem května. První účastníci již mění svůj život a další kurz dříve než na podzim vyhlašovat nebudu, proto nepropásněte svoji šanci na nový život.

Vstoupit do kurzu můžete ZDE.

A já vím, že litovat nebudete. Můžete využít i platby na dvě splátky.

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře