STOP – přestaňte ho (jí) postrádat

stopMnoho mých čtenářů si přeje získat zpět bývalého partnera nebo partnerku.

Neustále na ně myslí a přemýšlí o všem, co se odehrálo. Co řekl naposledy, jak se nyní chová, jak moc jim ublížil a jak moc se změnil.

Jejich ego nedokáže přenést přes srdce to ublížení, které jim jejich partner nebo partnerka způsobili.

Přesto ho (jí) ale chtějí zpátky.

Proč?

Protože se s ním cítili šťastní a naplnění.

Teď ale cítí tu prázdnotu a samotu.

Kudy chodí, tudy cítí tu nesmírnou bolest, tu zradu, tu krutost, která se v jejich partnerovi z ničeho nic objevila.

Pak se dostanou na mé stránky a zajásá v nich jiskřička naděje: „Můžu ho (jí) získat zpět. Jdu do toho.“

Ale ejhle, ono to není až tak jednoduché, jak se to na první pohled zdá.

 

„Já proto musím něco udělat??? Vždyť to byl on, kdo mi tolik ublížil.“

 

I když ve své podstatě je zákon přitažlivosti velmi jednoduchý, mnoho lidí stále nechápe, jak si do života přitáhnout to, co chtějí.

 

Představují si, že se změna stane přes noc a bez práce. Asi vás zklamu, kdyby to bylo tak jednoduché, všichni bychom jezdili v BMW nebo Audi a všichni bychom se usmívali od ucha k uchu. A i když bych pak neměla klienty, věřte mi nebo ne, byla bych za to ráda.

 

Často si lidi myslí, že si přečtou nějakou publikaci, je jich přeci dost, Tajemstvím počínaje, a jakmile knihu dočtou a pochopí, jak to vše funguje, někdo tam nahoře mávne zlatou hůlkou a vše, po čem toužili, včetně jejich partnera, se v jejich životě ihned objeví.

 

Jenže ono to tak jednoduché není. Když jediné, co si myslíte, že vám bude stačit, je celý zákon přitažlivosti pochopit, pak se dopředu odsuzujete k nezdaru.

 

Ono totiž chápat něco na logické úrovni nestačí k tomu, aby se stala změna v našem podvědomí.

 

A mně můžete věřit, sama jsem na svoji vlastní kůži zažila, že pochopit zákon přitažlivosti, ke štěstí vůbec nestačí. Bohužel jsem to musela pochopit tou nejtvrdší cestou, kterou si člověk může představit. Ano, přitáhla jsem si do života spoustu nádherných věcí.

 

Tím, že jsem ale nezměnila své podvědomí, tedy jsem na sobě dlouhodobě nepracovala, jsem padla na úplné dno.

A to je právě to, co mě přivedlo až ke koučinku. Snažím se vézt lidi tak, aby nespadli na to dno, kam jsem spadla já. Věřte mi, že není o co stát. A já dodnes děkuji Bohu, že mi dal druhou šanci.

 

Pochopit musíte především to, že veškerá změna musí začít u vás!

 

Abyste změnili své podvědomí a své zvyky, musíte vykonávat novou činnost alespoň 30 dní. Pak se teprve nový návyk uloží ve vašem podvědomí a vy můžete začít vnímat změnu ve vnější realitě.

 

Jenže spousta lidí na to „nemá čas“ a já spíš vidím to, že na to nemají trpělivost. A to je právě nejčastější problém.

 

Jakmile lidé začnou vysílat to, co chtějí, začnou si přát, pak ihned hledají výsledky ve své vnější realitě.

 

Často se u svých klientů setkávám s největším zabijákem úspěchu – NETRPĚLIVOSTÍ.

„Víte, já jsem začala meditovat a vizualizovat, ale nevidím výsledky. Pořád se nevrací, nepíše, nevolá, prostě mě ignoruje. Navíc mám tolik práce a prostě na to nemám čas, abych denně meditovala.“

 

Vážení přátelé, trpělivost růže přináší. A navíc pokud chcete něco změnit, musíte dělat něco nového alespoň 30 dní, jinak se vrátíte do starých kolejí.

Nemůžete dělat pořád ty samé věci a očekávat jiné výsledky. Změna pak nemůže přijít.

 

Online program Bohyně lásky je nastaven na 6 týdnů a je to právě proto, že dřív by ženy neviděly změnu. Stejně tak změnu neuvidí ty ženy, které do programu vstoupí, a pak po dvou týdnech nenajdou čas na cvičení.

 

TO je stejné jako byste chodili do posilovny 14 dní, a pak si najali kamarádku, aby za vás cvičila a očekávali jste, že budete mít tělo modelky. Ne ne, tu práci musíte udělat vy. V Bohyni jsem nastavila cvičení a meditace tak, aby se ženy nejenom začaly cítit dobře, ale aby doslova změnily svoji energii a své vnímání.

 

A o tom to je.

 

ZMĚNIT TOTIŽ MUSÍTE SAMI SEBE!

 

Abyste něco změnili, musíte změnit sami sebe a dát do této změny svoji vlastní energii. Proto vám přečtení knihy nepomůže, pokud ji pak odložíte a nejdete do akce, abyste se změnili uvnitř.

 

Nemůžete očekávat výsledky, aniž byste nějakým způsobem dali svoji energii.

 

Navíc dokud nepochopíte, že meditaci ani vizualizaci neděláte proto, aby se vrátil, ale proto, abyste změnili své vnímání, pak se nikdy nic ve vaší vnější realitě ani změnit nemůže.

 

Zákon přitažlivosti říká: NA CO SE ZAMĚŘÍTE, TO ROSTE.

 

Většina lidí se bohužel zaměřuje na nedostatek toho, co chtějí. Tedy na nedostatek lásky od jejich partnera. Zaměřují se na to, že tu není, že nepíše, nevolá, že je ignoruje.

 

V mém eBooku Jak svého (svoji) ex přitáhnout zpět do 30 dnů píši o tom, jak důležité je dostávat se do pocitu jako byste už byli spolu.

 

No a kdybyste byli spolu, čekovali byste každých deset minut svoji emailovou schránku, jestli vám náhodou nenapsal? Nebo byste si vizualizovali to, co chcete zažívat, a pak jste celý den čekali, jestli nepřijde smska? To je vlastně to samé.

Vizualizaci neprovádíme proto, abychom dosáhli nějakého konkrétního výsledku, ale abychom programovali naše podvědomí na to, co chceme zažívat v naší realitě. A tím se cítili lépe. Přečtěte si tuto větu ještě jednou.

 

Vizualizujeme proto, abychom programovali své podvědomí a hlavně ABYCHOM SE CÍTILI LÉPE.

 

To je nesmírně podstatné.

 

Lidé chtějí vidět, aby mohli věřit, že je to možné. Někdy mám klientku na koučink a její první otázka na našem společném callu je: „A prosím vás, je to vůbec možné, aby se vrátil? Jaké je procento úspěšnosti?“ U takové otázky se vždy musím pousmát :-).

 

Je jedno, jaké je procento úspěšnosti, protože úspěšnost záleží na každé osobě a záleží, jak rychle pochopí, co je zapotřebí dělat a hlavně jak rychle to dělat začne. Jak rychle změníme její bod přitažlivosti.

 

A každý je nesmírně individuální. Lidé chtějí všechno teď hned, jenže to bohužel nejde.

 

Když si u mne někdo objedná jednu hodinu individuálního koučinku, je jasné, že bude mít jiné výsledky než někdo, s kým na jeho vnitřní změně pracujeme 3 měsíce nebo i půl roku. Pracovat s někým na našem cíli je vždy jiné, než pracovat sám.

 

Sama totiž vím, že když na sobě pracuji pouze sama, tak mám jiné výsledky, než když mám „vedení“, cílů pak dosahuji mnohem rychleji. To je stejné jako když máte osobního fitness trenéra, kterého mám nyní i já, víc se nutíte, víc o sobě přemýšlíte, co jíte, jestli se hýbete, máte vůči trenérovi do jisté míry zodpovědnost.

Kouč je stejně jako trenér na vaší straně a má stejný cíl jako vy, chce abyste dosáhli svého cíle co nejdřív.

To je také důvod, proč u klientů, se kterými pracuji dlouhodobě, ať už při individuálním nebo skupinovém koučinku, vidím mnohem větší posun.

 

Nedávno jsme ukončili první skupinový koučink Vytvořte si harmonický vztah duše a jedna klientka zaznamenala u svého partnera změnu již po první hodině, kdy během meditace měnila to, jak jej vnímá a začala se učit, jak pracovat s duší druhého člověka, aby si tak vytvořila harmonický vztah. Skoro tomu nemohla uvěřit.

 

Já ano, tyto meditace jsou velmi silné a když jim dá člověk navíc volný průběh a není připoután na výsledek, tedy nečeká, kdy a jak se co změní. Tak změny zaznamená velmi rychle. Druzí lidé totiž tuto energetickou práci cítí velmi silně. Navíc během meditace pracujete na úrovni duší, kde neexistuje vaše ego, tedy vaše osobnost, která by druhého vnímala jako špatného. Duše všech lidí jsou čisté, a proto práce na této úrovni přináší nevídané výsledky.

 

Stejné je to u koučinku Přitáhněte si ideálního partnera.

 

Nemusíte vědět, kdo tím partnerem je, ale tím, že začnete vysílat určitou energii, tím, že se setkáte s dušemi svých potenciálních partnerů, tím vysíláte frekvenci, která k vám přitáhne toho nejvhodnějšího partnera velmi rychle.

 

Po meditacích pak stačí jen těšit se a žít naplno. Partner se pak objeví z ničeho nic ve chvíli, kdybyste to vůbec nečekali. Viděla jsem to u svých klientů tolikrát, že mě to už nepřekvapí. Mně už ani nepřekvapí, když se někdo potká se svým ideálním partnerem při vynášení odpadků. 🙂

 

Tedy, to jestli je pravděpodobné, že vy budete úspěšní při přitahování si zpět partnera nebo nového partnera nebo čehokoli jiného, záleží jen a jen na vás a na tom, jestli jste energeticky připraveni. To jestli se to povedlo 500 ti lidem před vámi nebo jednomu, je vlastně úplně jedno.

 

Když hledáte ujištění, že je to možné, pak vlastně nevěříte sami sobě a s tím je potřeba něco udělat.

 

Pokud jste ve fázi, kdy chcete zpět svého bývalého partnera, pak vám mohu říci, že je to možné na 100 procent. Není důvod, ani jeden jediný důvod, proč by to možné nebylo. Ani pokud má jinou partnerku. Vaši realitu si vytváříte vy sami a jenom vy sami ji můžete změnit.

Dám vám velmi cennou radu: PŘESTAŇTE HO (JI) POSTRÁDAT!!!

 

Když totiž něco v životě postrádáte, chybí vám to, pak vyzařujete tuto energii ven a Vesmír vám doručí víc této energie, tedy zařídí, abyste stále postrádali to, co tolik chcete. A proto je tak důležité zapracovat na svém vnitřním světě a nastavit jej na úspěch.

 

Jakmile budete cítit, že je váš partner s vámi, pak vám nebude chybět. Jak by vám totiž mohl chybět, když cítíte všemi svými smysly, že je s vámi? To nejde, že?

 

A jak na to? Vše shrnuji ve svém eBooku Jak svého (svoji) ex přitáhnout zpět do 30ti dnů, navíc získáte i podrobný plán, pokud jej dodržíte a zahájíte i denní meditaci Mentální svádění, která je samostatně neprodejná, pak můžete začít připravovat místo ve skříni, aby si měl partner kam dát věci.

 

Ten jediný důvod, proč tu ještě není je, že mu stojíte v cestě a neumožňujete mu, aby se vrátil.

 

Čím? Svojí myslí, svými strachy, obavami a netrpělivostí.

 

Tak na co ještě čekáte? Začněte si ho přitahovat aktivně a užívejte si toho nádherného pocitu, že už je s vámi. Vesmír vám vaše přání doručí dřív než se nadějete.

 

Láska dvojčat

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře