Skupinový koučink „Přitáhněte si ideálního partnera“ začíná již v ZÁŘÍ!

Chceš si přitáhnout ideálního partnera nebo partnerku? Chceš se s ním energeticky spojit ještě než ho poznáš a zajistit si tak harmonický partnerský vztah? Pak Tě možná bude zajímat skupinový koučink, který začíná již za pár dní. Více o tom, co Ti tento koučink přinese, se dozvíš ZDE

young-couple-kissing-in-the-gras-7-1310752

Skupinový program je vytvořen tak, aby Ti pomohl spojit se se svým vyšším já (nebo Tvojí duší chcete-li) a pomohl Ti najít Tvoji spřízněnou duši, Tvého ideálního partnera, se kterým vytvoříš harmonický tolerantní vztah. Skupinový koučink, který nabízím, je založen na zákonu přitažlivosti a využívá tuto mocnou energii k vytvoření Tvého ideálního vztahu snů. Během koučinku využívám řízených meditací, které jsou velmi silné a pomáhají Ti přitáhnout si Tvého vysněného partnera a to velmi rychle. Mnohem rychleji než, když se o to budeš snažit pouze klasickou formou seznamování po seznamkách. Navíc se touto cestou na příchod svého partnera připravíš, takže až ho potkáš ve svém fyzickém světě, budeš mít pocit, že se již znáte, všechno do sebe zapadne tak nějak samo.

Jakákoli energetická práce, práce s naším vyšším já (podvědomím) znamená snazší práci v našem reálném tedy fyzickém světě. A to je právě krása řízených meditací, které využívám k tomuto koučinku.

Je skupinový koučink pro Tebe?

  • Jsi sám/sama a chceš najít partnerku nebo partnera, ale ne ledajakého, Ty chceš najít ideálního partnera!
  • Rozešel se s Tebou partner nebo partnerka a Ty teď pracuješ na přitáhnutí si lásky
  • Máš pocit, že jsi odsouzen/a k životu v samotě, protože už nikdy nenajdeš tu pravou/toho pravého
  • Máš pocit, že musíš přijmout i někoho, kdo Ti nevyhovuje, protože nemáš na to, aby sis mohl/a vybrat ideálního partnera

Jestli jsi na tyto otázky odpověděl/a ANO, pak je toto vhodný program pro Tebe.

Zajímá tě více informací? Podívej se SEM.

Nejčastější dotazy, na které se mě lidé ptají:

Q: Pracuji na přitáhnutí si svého bývalého partnera. Je tento koučink pro mne?

A: Ano je a je velmi vhodný. Protože jak víš, pro správné fungování zákona přitažlivosti při přitáhnutí si zpět bývalého partnera nebo partnerky, je velmi důležité ODPOUTÁNÍ SE od konečného výsledku a díky tomuto koučinkového programu je to mnohem snazší.

Q: Mám pocit, že jsou si programy Bohyně lásky a skupinový koučink Přitáhněte si ideálního partnera velmi podobné. Moje otázka tedy zní: v čem se liší? Jen v tom, že jeden koučink je bez setkání a druhý na základě skupinového setkání?

A: Bohyně lásky je online program pouze pro ženy a opravdu jej studuješ individuálně. Každý týden se Ti otevře nová lekce programu a je na Tobě, aby jsi sama dělala cvičení a meditace. Tento program je zaměřený na posílení sebevědomí a otevření se přijímání a hojnosti, celkově zvyšuje vibrace ženy, která jej absolvuje a tedy pomáhá ženě přitahovat si do života muže. Je to program zaměřený pouze na Tebe.

Ve skupinovém koučinku se pracuje jednak se skupinovou energií, což je výhoda už sama o sobě, navíc živé setkávání/vysílání má také silnější efekt. Je prostor pro dotazy a snažím se, aby se účastníci motivovali a podporovali navzájem, což se mi osvědčilo. Tento program je zaměřený vyloženě na Tvé partnerské vztahy. S klienty pracuji na přepisu jejich minulosti, tedy především negativních zkušeností a vzorů z dětství. Následná energetická práce je zaměřena na práci s Tvým budoucím ideálním partnerem, takže se pracuje nejenom s Vaší energií, ale také s energií potenciálního partnera.

Oba programy se velmi dobře doplňují. Bohyně lásky zvyšuje Tvoje vibrace, vnitřní sílu, ženskost, Tvůj postoj k sobě samé, pracuje s negativními přesvědčeními týkající se nejrůznějších oblastí Tvého života. Navíc se také podíváš do své budoucnosti a můžeš si ji vytvořit podle vlastních představ.

Skupinový koučink má jiná cvičení a také zcela jiné řízené meditace, které mají za cíl spojit Tě s Tvým ideálním partnerem na energetické úrovni, což způsobí, že jej v realitě poznáš mnohem rychleji a je to snadnější. Navíc Ti pomáhá utvořit si jasnou představu.

Ke skupinovému koučinku nabízím i individuální koučink, je tedy prostor pracovat i na čemkoli jiném a hlouběji.

I z těchto důvodů se liší cena, nabité jsou oba programy, ale každý se specializuje na něco jiného a tedy Tě rozvíjí v jiné oblasti.

Q: Nemám představivost a vizualizace je pro mne nemožná. Mohu se i tak přihlásit?

A: Ano, během pěti týdnů se Tvá schopnost soustředit se na řízenou meditaci a schopnost vizualizace výrazně zlepší. Navíc, vždy po hodině dostaneš emailem nahrávku meditací, takže si je budeš moci pouštět během týdne. Vizualizovat umí každý! Naprosto každý! Zavři si oči, hned teď! A představ si svoje vchodové dveře do bytu nebo domu. Jakou mají barvu? Mají nějaké zárubně? Jaká je klika a z jakého materiálu? Vsadím se, že jsi je právě dokonale popsal/a. J Hurá, takže umíš vizualizovat. Navíc, ne všichni jsou vizuální typy a proto možná více vnímáš svými pocity. Dveře možná nevidíš ostře, ale vnímáš je, dokážeš se jich dotýkat, atd. Takže tuto řízenou meditaci zvládne opravdu každý.

Q: Nedokážu se soustředit, abych vnímal/a meditaci a meditovat neumím. Co s tím?

A: Soustředění a stejně tak meditace jsou pro Tebe možná nové, ale stejně jako jakýkoli nový zvyk, se díky praxi a procvičování zlepšují. Navíc pravidelná meditace zvýší Tvoji schopnost koncentrace, nejenom na řízené meditace během programu, ale na cokoli jiného ve Tvém každodenním životě. Meditace Ti také pomůže zůstávat v přítomném okamžiku, což je pro kvalitní život velmi důležité.

Q: Jsem stydlivá a bojím se, že práce se skupinou pro mne bude těžká.

A: K této otázce mám dvě odpovědi. Za prvé skupinová práce stejně smýšlejících lidí Tě nakopne a podpoří Tvoji víru v sebe a Tvé schopnosti. Skupinová energie je prostě k nezaplacení. Navíc Tě nikdo nebude k ničemu nutit, pokud sama nebudeš chtít. Za druhé vystoupení ze své komfortní zóny je velmi důležité pro změny, kterých chceme v životě dosáhnout a pokud ze své zóny pohodlí vystoupíš a přidáš se ke skupině, pak Tě to opět velmi posílí. Takže je to win-win, jak se říká. Tedy jenom získáš.

Q: Jsem muž a chtěl bych si přitáhnout svoji ideální partnerku. Mohu se také přihlásit?

A: Ano, určitě. Program je jak pro ženy, tak i pro muže. V minulém kurzu jsme měli dva muže a bylo to velmi přínosné. Takže se určitě nemusíš bát. Naopak! Rádi Tě mezi sebou přivítáme.

Q: A co když nemám čas všech pět večerů a nemůžu se všech řízených meditací zúčastnit?

A: Nic se neděje. Vždy druhý den ráno dostaneš nahrávku a můžeš si hodinu vždy přehrát, takže o nic nepřijdeš. I když doporučuji být na jednotlivých hodinách účasten osobně.

Poznámky:

FAQ – freequently asked questions – často kladené otázky

Q: question – otázka

A: answer – odpověď

Máš jiné otázky? Zeptej se mě, pošli mi email na: eva.paclikova@gmail.com.

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře