Ve skupině je síla

heartsZrcadlo, zrcadlo, co se mi snažíš ukázat?

Krásný den ze sluncem zalitého Španělska,

možná patříte k těm lidem, kteří mají spoustu času pro jiné, ale na sebe si čas neudělají.

Pokud je to Váš případ, pak Vám chci něco říci.

Když si neuděláte čas sami na sebe a nezahrnete sami sebe láskou, zájmem a respektem, jak můžete očekávat, že Vám svůj čas a lásku budou dávat ostatní?

Lidé kolem nás jsou zrcadlem, do kterého když se podíváme, někdy s hrůzou zjistíme, že se nám ten pohled ale vůbec nelíbí. Jestli se díváte do nějakého takového zrcadla, v němž se odráží něco nepěkného, je čas s tím něco udělat.

Můžete se snažit změnit ten odraz na zrcadle a měnit tak ty druhé. To on za to může, on se musí změnit, až on pochopí, jak já jsem skvělá a úžasná, tak bude náš vztah harmonický.

A nebo už konečně pochopíte, že zrcadlo můžete umývat od rána do večera, ale ta šmouha je na Vaší tváři a tedy tou příčinou nefunkčního vztahu jste Vy. A tedy ten výsledek není, co byste si přáli. Každá příčina má totiž svůj důsledek nebo výsledek. Ne, neříkám, že je to Vaše vina. Nebavíme se zde o vině, ale o tom, kde se dá něco změnit. Ten druhý Vám prostě jen něco zrcadlí.

Snaha změnit druhého je ztráta času, ale když se zaměříte na sebe a své vlastní myšlení, které jediné máte moc a sílu změnit, pak se začnou dít zázraky a Váš vztah bude zažívat nové turbulence, ale tentokrát ty pozitivní, které jím otřesou v základech, abyste z něj konečně měli radost.

 

Občas se stává, že si lidé nejsou jistí, co to ten skupinový koučink vlastně je, mají strach, že se nedovolají, nemají totiž pevnou linku nebo se obávají svěřovat se se svými problémy před cizími lidmi. A tak abych předešla nedorozumění, níže najdete upřesnění toho, co to vlastně skupinový koučink je a na co se připravit. A jestli jste nenašli svoji otázku zodpovězenou, pak nám napište na info@evapaclikova.com.

Co je to skupinový koučink?

Skupinový koučink se od toho individuálního dost zásadně liší, a tak jsem se rozhodla vám o něm napsat víc.

Individuální koučink je pro ty, kteří se mnou chtějí řešit své individuální starosti a problémy a hlavně chtějí zažít rychlý vnitřní růst. Prostě nechtějí dalších několik měsíců a nebo často let tápat a motat se v kruhu.

Já sama jsem se vymotávala docela dlouho, o koučinku jsem tehdy nevěděla nic.

Skupinový koučink je nazván skupinový proto, že v něm nebudete sami, nicméně nebudeme řešit Vaše individuální problémy. Na to ve skupině není čas a ani prostor. Výhodou skupiny je záměr, který mají všichni společný. Navíc jsou zde lidé jako Vy, kteří mají stejné „problémy“.

 

Některé skupinové koučinky, jako je například brzy probíhající Vytvořte si harmonický vztah duše jsou založeny na meditaci. Při každém koučinku vás provedu dvěma velmi silnými meditacemi. Co mám na mysli silnými? Jdeme hodně do hloubky, objevujeme, čistíme, transformujeme. Vaše energetické tělo, duše, dokáže přijmout změnu okamžitě, ale Vašemu tělu to chvíli trvá, proto jsou účastníci kurzů po meditaci často mírně unavení a je dobré už večer nic nedělat a jen relaxovat, nechat energii, aby doproudila.

Jiné koučinky jako je kurz Principy hojnosti jsou sice bez meditací, ale opět zde není moc prostor řešit jednotlivé individuální problémy. Mluvím tedy hlavně já. V tomto koučinku měníme Vaše vnitřní nastavení týkající se především peněz. Je hezké chápat logicky, že můžeme mít hojnost všeho, ale jak známo logika nás příliš daleko nedostane. Cílem tohoto kurzu je, abyste zákonitosti peněz pochopili hluboko uvnitř svého bytí. To je totiž ten rozdíl, který Vám přinese hojnost do Vašeho fyzického života tady na Zemi.

Během koučinků ve skupině se nemusíte bát, že byste se museli svěřovat se svými životním příběhy a bolestmi. Od toho pak každý z Vás bude mít prostor během bonusové hodiny pouze se mnou a od toho jsou, abych vás navedla a směřovala tam, kde chcete být v závislosti na Vaší konkrétní situaci.

V létě budou probíhat tyto kurzy:

Vytvořte si harmonický vztah – červenec 2017

Principy hojnosti – srpen 2017

Tipy a upřesnění skupinového koučinku:

1. Na koučink, jak individuální, tak i skupinový je dobré mít sluchátka. Můžete se pak soustředit buď na meditaci (meditací někdy provázím i během individuálního koučinku) a nebo na mé povídání a Vaše poznámky.

2. Spojujeme se přes konferenční linku, což je pevná linka v ČR nebo kdekoli v zahraničí. Vy ale pevnou linku mít nemusíte, ani já ji nemám. Všichni účastníci vždy vytočí číslo ze svého mobilního telefonu, případně skypu, kde je ovšem potřeba nabít si určitý kredit pro volání po ČR, částka cca 200Kč za měsíc. Já nebo má asistentka Vám poradíme, jak na to.

3. Záznamy každého koučinku dostanete hned druhý den na MP3 a tak když se někdy nebudete moci zúčastnit živé hodiny, můžete si přehrát záznamy, se kterými doporučuji i nadále pracovat.

 4. Ke skupinovému koučinku dostanete vždy pracovní sešit, se kterým budete pracovat dle mých instrukcí, u Principů hojnosti denně cca 30min a u Vytvořte si harmonický vztah duše pouze dle potřeby.5. Budete potřebovat cca 1,5h-2h na každou naší hodinu a to někde v klidu, kde Vás nebude nikdo rušit, ani kočka a ani pes a už vůbec ne manžel nebo manželka.

Uff, to je vedro. 🙂 Doufám, že jsem na něco nezapomněla a pokud ano, tak se ptejte, od toho jsme tady.

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře