Prožijte léto v mé přítomnosti :-)

summer-368224_1920Jupíí, léto je tu! 🙂

Možná ne podle kalendáře, ale podle počasí je tu už nějakou chvíli a já se taaak těším na moře, písek a dobrou knížku 🙂

Protože v létě budu v Praze, abych se Vám mohla věnovat, tak již příští týden odjíždím na krátkou dovolenou, tentokrát ale bez počítače a práce!!! Jo, musí to tak být. Jsem trochu workoholik, vím to, moje práce mě prostě baví.

Ale než zabalím kufry a pofrčím na letiště, mám pro Vás dobrou zprávu.

Léto můžeme prožít spolu 🙂

A to díky letnímu skupinovému koučinku s letní cenou jenom pro Vás.

Co na Vás čeká a co Vás nemine?

Budou to dva skupinové koučinky, jeden zaměřený na vztahy a druhý na peníze.

Proběhnou jeden za druhým, tedy na sebe krásně navážou. Výhodou je, že nemusíte nikam jezdit. Na telekonferenci se připojíte odkudkoli z ČR, SR nebo kterékoli jiné země. Stačí Vám mobilní telefon, sluchátka, chuť a odhodlání a Váš čas. Energie se musí točit, tedy vyměňovat.

Nemůžete nic získat, když do toho nic nedáte. To je zákon. Váš čas je energie, Vaše pozornost je energie a i Vaše investice je energie, kterou vyměňujete, aby se Vám mohla odpovídající energie vrátit zpátky. To vše si ale povíme, od toho jsem tady já, abych Vás vedla a pomohla Vám na Vaší životní cestě.

Na energii jsou mé koučinky založeny. Protože svět, ve kterém žijeme, je tvořený energií a to včetně našeho těla a našich myšlenek.

Číst knihy a jít do akce a začít měnit svoji energii vědomě a cíleně, jsou dvě velmi rozdílné věci. A Vy již můžete brzy pocítit ten rozdíl.

Koučink č.1:

VYTVOŘTE SI HARMONICKÝ VZTAH DUŠE – od 10.7.2017 vždy večer

Tento koučink je pro Vás, pokud máte ve svém životě někoho, s kým je vztah na bodu mrazu a nebo je velmi špatný. Vše začíná u nás a je krásné vidět, jak se partnerské, ale i jiné mezilidské vztahy během tohoto koučinku mění, tak jak se mění energie, kterou vysíláte.

Budeme měnit Váš vztah k sobě samé(mu) a také Váš vztah k tomuto druhému člověku, se kterým chcete vztah uzdravit.

 

Koučink č.2:

PRINCIPY HOJNOSTI – od 27.7.2017 vždy jednou týdně -POZOR HODINY BUDOU RÁNO!!! 7:00-8.30h

Narozdíl od předchozího koučinku, Principy hojnosti jsou zaměřené na peníze a tedy náš vztah k penězům. Ano, i s penězi si vytváříme vztah. Tento kurz je na 6 týdnů, nejsou v něm tak silné meditace jako v Harmonickém vztahu, ale dostanete ode mne spoustu informací, cvičení a kratších meditací, díky kterým budete měnit svá přesvědčení týkající se peněz.

Možná Vás to překvapí, ale Vaši klienti, pokud jste podnikatel, nejsou zdrojem Vašich příjmů. A to samé platí o Vašem zaměstnavateli. Není zdrojem Vašich příjmů, a pokud jej tak vnímáte, pak se není čemu divit, že Vaše finanční situace není růžová. Limitujete tak výši svých příjmů.

 

Video – Hojnost a peníze na YOUTUBE:

 

Povíme si také, na co se zaměřovat, abyste si peníze nejenom „vydělali“, ale také udrželi.

Uvozovky jsou namístě. Vše, po čem toužíte, již existuje.

Peníze a nebo cokoli jiného si nevytváříte, ale spíše se nalaďujete na jejich energii, aby k Vám mohly připlouvat s lehkostí.

Kurz principy hojnosti není pouze o hojnosti peněz, ale hojnosti zdraví, lásky, harmonických vztahů, prostě všeho, kde chcete v životě zažívat hojnost.

Když změníte své vibrace, pak se stanete doslova MAGNETEM na hojnost peněz, lásky, zdraví a životní pohody.

Bez Vaší vnitřní změny se nestane nic. Já sama jsem díky změně energie a informacím, které Vám předám během tohoto kurzu již 3x zdvojnásobila příjem.

Povíme si také, proč se zaměřovat na zisk a ne na příjem. Což je něco, na co jsem já sama musela přijít tou cestou pokus omyl, než mi došlo, kde dělám chybu. 🙂 Poradím Vám, jak se vyvarovat těchto drobných chyb, které jsou ale dost zásadní.

K dispozici budete mít i pracovní sešit, který Vás bude provázet každý jeden den v průběhu 6ti týdnů trvání kurzu.

Samozřejmostí je moje plná přítomnost na našich hodinách a moje vlastní energie a láska, kterou do své práce dávám. Před koučinky se napojuji na vesmírnou energii a lásku, abych Vás tak mohla podpořit na Vaší cestě k úspěchu.

POZOR: Vstoupit do kurzů s letní slevou můžete do 30.6.2017!

Vytvořte si harmonický vztah duše – INFO ZDE.

Principy hojnosti – INFO ZDE.

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře