Proč se některá přání neplní? Mělo to tak být?

Alfa bohyně foto knihaS klienty často řeším problém zvaný – honím se, tvrdě pracuju, dělám všechno možné, ale mé přání se ne a ne splnit. Co s tím?

Co dělat, když pořád něco děláte, vizualizujete, afirmujete, ale vaše přání se neplní? Je vůbec možné naplnit každou vaši touhu?

Moje odpověď zní – ANO! Každá vaše touha vznikla proto, aby byla naplněna a hlavně by ani nevznikla, pokud by nemohla být naplněna.

Možná vás napadá myšlenka, že se vaše přání nikdy nesplní, protože kdyby tomu tak bylo, už by se přeci splnilo! Nebo si dokonce začínáte myslet, že jste se asi úplně zbláznili, věřit v nějaký zákon přitažlivosti a snažit se měnit své myšlenky a pocity. Taková blbost, celý zákon přitažlivosti, zase nějaký marketingový blábol. Nebo patříte do druhé skupiny lidí, která se bude snažit o to víc, zároveň vám ale hlavou probíhá – to ti druzí, ti to dokáží, ale já? Ne, já to nedokážu, já si to nezasloužím, jim to může fungovat, ale mně ne.

Mnoho lidí to prostě vzdá. Vysvětlí si a odůvodní, proč se jim nedaří a najdou důvod, proč se přestat snažit přitáhnout si své přání.

Ať už je to ten důvod je to holý nesmysl nebo důvod druzí to mít mohou, ale já ne, obě skupiny mají jedno společné – příliš snadno se vzdávají. Někteří se možná nevzdají hned, ale nevytrvají dostatečně dlouho. Možná to vzdají právě před poslední zatáčkou a ani nevědí, že jejich přání je možná právě za tímto rohem. Někteří si dokonce vysvětlí, proč je dobře, že se přání nesplnilo anebo si řeknou slavnou větu: Mělo to tak být.

Jenže ono to tak být nemělo. Nic nemá být. Vše, naprosto vše se odvíjí od vás. Vy si vytváříte úplně všechno, pozitivní, ale i negativní. Je potřeba si uvědomit, že zákon přitažlivosti není nějaký zákon, který spustíte až ve chvíli, kdy se o něm dozvíte, a pak si teprve svůj život vytváříte. Zákon přitažlivosti je zákon. A každý zákon funguje neustále, ať už o něm víme nebo ne a ať už jej umíme používat ve svůj prospěch nebo ne.

 

Bez sebelásky to půjde jen stěží…

A zde přichází na řadu sebeláska, vnitřní hodnota a hlavně vnitřní síla.

Sebeláska, vnitřní hodnota a hlavně vytrvalost – to k vám přitáhne většinu přání. Stejně tak, jako si klientka z online kurzu Bohyně lásky, jejíž příběh jsem zmínila ve svém posledním videu, přitáhla zpět svého bývalého partnera, musíte v sobě nejprve sebelásku probudit, aby se věci začaly hýbat. Hned po zveřejnění videa se přihlásily další ženy, ke kterým se vrátil partner a které na sobě pracovaly, ať již díky mým kurzům anebo eBookům. To, že nevidíte ostatní, kterým se podařilo to, po čem toužíte, neznamená, že se to nepodaří vám. Bez sebelásky je ale těžké vidět za roh a vnímat svoji sílu tvůrce.

Základem všeho je sebeláska, s tou jde ruku v ruce vnitřní síla a pocit jsem hodnotná/ý. Díky své vnitřní síle si do života přitáhnete většinu věcí. Přesto ale některé věci bude těžké přitáhnout. Proč? Protože nevíte, proč je blokujete. Cítíte se silní a hodnotní, ale uvnitř vás je nějaké přesvědčení, které není vidět. Je to právě ten jediný blok, který vám nedovoluje, abyste za tu zatáčku zatočili a své přání viděli. A vy nevíte, proč se tolik snažíte, ale přání se ani tak neplní.

Mohla bych vám vyprávět, kolik skrytých překážek jsem díky koučinku objevila v sama sobě i ve svých klientech. Samozřejmě v sobě jsem je objevila díky mé koučce, protože s tím správným koučem objevíte strachy a bloky, které jste ani netušili, že byste je kdy mohli mít. Těch momentů, kdy si řeknete AHA, už to chápu, proč se nemůžu dostat do svého přání a přitáhnout si realitu, po které toužím, je tolik, až se nestačíte divit. Je to zkušenost mých klientů, ale i moje vlastní. Snažíte se přitáhnout si něco, o čem víte, že je to v daném okamžiku vaše největší touha, ale ať děláte, co děláte, věci se nedějí a vy zůstáváte stát na místě.

 

Koučink pomáhá objevovat skryté bloky

Pak na sobě začnete pracovat a rozebírat vše se svojí koučkou, abyste najednou zaznamenali, jak se zatřásl celý váš svět a věci se začaly hýbat, začínáte vidět znamení a to ve vás probouzí touhu jít dál, pokračovat a vytrvat, měnit a přepisovat. Protože čím víc to děláte, tím více změn se děje, tím více se váš svět přetáčí, až najednou své přání cítíte, jako byste se ho mohli dotknout, skoro ho vidíte na každém kroku. Zatím je stále jen na úrovni energie, ale už je a existuje. Už se nezdá jako nedosažitelné, ale naopak se přibližuje, ta vzdálenost mezi vámi a vaším přáním se zkracuje, až jej najednou cítíte tak silně, že vás už nic nerozhodí, nic a ani žádná situace vás nestáhnou zpět, vy prostě víte, že je to tady. Cítíte to, vidíte to, slyšíte to a najednou pocítíte obrovskou sílu – sílu BOHA, toho jediného tvůrce ve své realitě, kterým jste jen a jen VY SAMI.

Cítíte ten pocit dokončení, ten pocit vědění, že je vaše přání na cestě. Máte pocit, že už je tady a nikdo vám jej nemůže vzít nebo jakkoli upřít. Proces manifestace tak, jak jej popisuji v knize Vaše nová realita je dokončen.

Dnes a denně na koučinku vidím, jak lidé po něčem touží, ale uvnitř mají obrovský blok, o kterém ani neví. A právě proto si mě najímají jako svoji koučku, tuší, že se děje něco, na co nemohou přijít. Jejich touha nebo sen jsou tak obrovské, že to nechtějí vzdát.

Nedávno jsem měla klientku, u které jsme díky koučinku objevily strach z opuštění (tedy strach, že bude opuštěná), který si nesla do všech svých vztahů. Když jsem se jí zeptala na dětství, samozřejmě odpověděla, že bylo v pořádku a šťastné. Je to dospělá žena a my dospělí lidé si to často logicky vysvětlíme.

„Jo, v pohodě, samozřejmě sem tam hádky mezi rodiči, ale to je přeci normální.“, řekla mi. Až pak mi najednou začala vyprávět, co se stalo, když byla malá. Ta malá holčička byla odložená a opuštěná. Dospělá žena věděla, že to tak není, vždyť maminka s tatínkem jen na chvíli odjeli, potřebovali hlídání. Ta malá holčička to ale vnímala jinak.

Jiná klientka si přeje hojnost, ale netušila, že má strach peníze získat. A největší strach má z blízké osoby, co když ji bude využívat, co když bude využívat toho, že má peníze a co když jí budou lidé závidět. Obrovský blok, o kterém ani nevěděla.

I já měla velké strachy, o kterých jsem netušila. Mám velké přání, tedy mám jich víc. Ale to jedno přání jsem dlouho odsouvala, neměla jsem čas. Říkala jsem si, že přijde samo. Vždyť jsem si ho vizualizovala a dělala vnitřní práce, chce to prostě jen čas. Jenže pak jsem díky koučinku se svojí koučkou objevila obrovský blok v podobě strachu. Upps. Tak to jsem netušila. Samotnou mě to překvapilo. Tohle že mě děsí? Ježíši, no tak to je darda.

Dlouho jsem hlubší vnitřní práci na tomto přání odsouvala, neměla jsem čas, ale hlavně jsem si tak nějak myslela, že se jednoho dne prostě splní. Hmmm. Jenže ono nic. Je spousta věcí, které se stanou tak nějak samy. Pak je ale mnoho přání, která se nikdy nesplní. Ne proto, že to tak nemělo být, ale protože máte v sobě blok, o kterém nevíte a který vám brání, aby se dané přání splnit mohlo. Ať děláte, co děláte, nepřijdete na něj. A v tom vidím obrovsou sílu koučinku. Objevíte bloky, které vás doslova paralyzovaly a vy jste o nich neměli ani tušení. To uvědomění si má obrovskou sílu, ale ani to někdy nestačí a daný blok (strach) je zapotřebí rozpustit a přepsat.

Nyní pracuji s více ženami na těhotenství a tam byste nevěřili, kolik strachů a bloků ženy mají. Otěhotnět nemohou ne proto, že by byly staré, jak si často myslí, což je samozřjemě jedním z častých bloků, ale většinou je tam ještě mnoho více dalších podvědomých strachů a bloků, o kterých nemají ani tušení a které společně při koučinku odkrýváme a čistíme. Je to nádhera vidět je zářit a dívat se, jak se nejenom přesouvají do svého splněného přání, ale předně do své síly.

Alena Kmotorková Nová realita

Vaše fotky s mojí knihou mě moc těší 🙂 A říkám si MĚLO TO SMYSL!

Nejenom moje zkušenost, ale i všech klientů, se kterými pracuji je, že se někdy vesmír přeskupuje tak vehementně, až se začínají dít přesné opaky toho, co si člověk přeje. Jenže to neznamená, že se naše přání neplní. Jen to značí, že se vesmír přeskupuje a to někdy dost rychle a dramaticky. Představte si, že máte blok v podobě strachu, který je ve vaší energii po dobu posledních 30 i více let. A pak jej odblokujete a rychle se přesunete do paralelní reality (zatím jen energeticky), kde již své přání máte a blok se rozpouští jen během několika málo týdnů, někdy dní, pak se i celý vesmír zatřese a váš svět a realita doslova otřese. Jenže to není nic negativního, jen znamení obrovského shiftu ve vaší energii, tedy změny. No a protože ten shift byl obrovský a hodně se odplavilo, zatřáslo to i s vaší realitou tak, že máte pocit jako by seděly pravé opaky. Zůstaňte ve svém přání, v konečném výsledku (Kapitola 5, kniha Vaše nová realita) a vše si zase sedne a upraví tak, abyste se do finální reality přesunuli snadno a rychle.

Jestli chcete, aby se vaše přání plnila rychle začněte sebeláskou, ta vás přesune do vaší síly. Pak se teprve za,ěřujte na svá přání, už tím se objeví spousta strachů a bloků. Nemusíte z nich mít strach. Objevily se jen proto, abyste je mohli rozpustit. Tak směle do toho.

Příště společně rozpustíme ten největší ze všech – nejsem dostatečná/ý, nejsem dost dobrá/ý. Pokud jste se ještě nepřihlásili k odběru mých videí na youtube, pak směle do toho, video už jenom se stříhám a můžeme začít odťukávat. 🙂

Happy manifesting,

Eva 🙂

Kniha Alfa bohyně

DU zelený 5

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře