Přečíst si jednu knihu nestačí …

8435321969_c1eea0631a_oTaké jste knihomol?

Miluju knihy a přečetla jsem snad každou knihu, která se týká mysli nebo zákona přitažlivosti. Fascinuje mě náš mozek, podvědomí, vyšší síla, Bůh, Vesmír, energie.

Přesto ale vím, že přečíst si pár knih prostě nestačí.

Jsou lidé, kteří přečtou knihu jedním hltem, jsou nadšení, kniha je tak inspirativní, že její message, tedy sdělení, cítí v každé buňce svého těla.

Ale…

Uplyne pár dní a oni ani nevědí, že si přečetli knihu, která jim mohla zásadně změnit život.

Čím to je?

Lidé se rádi nadchnou, ale pak opět spadnou do svého stereotypu, začnou se dívat na televizi, nejlépe zprávy a nebo se jim prostě nechce.

Pak se objeví další skvělá publikace, přesně o tomhle přemýšleli.

„To je znamení, musím si tu knihu přečíst a změnit svůj život. Pořád nemám peníze, partner nikde, takhle to dál nejde. Tohle je ono!“

Přečtou další bestseller, jsou nadšení, nadchnutí… „jdu do toho, tohle je ono“.. uplyne pár dní a opět není čas, není chuť, motivace,… blablabla.

Tihle lidé jsou takzvaní „nadšenci“ – rychle vzplanou, ale také rychle vychladnou.

Výsledek?

20 let uplyne jako voda a oni jsou pořád tam kde byli. Pořád jsou součástí krysího závodu, pořád jsou nespokojení ve svém partnerském vztahu, pořád dělají práci, která je vysává a bere jim energii, pořád jsou bez peněz.

Jestli patříte mezi lidi, které jsem popsala výše, pak bych vám ráda vyložila karty na stůl.

Nikdy ničeho nedosáhnete a až vám bude 70 let nebo více, budete hořce litovat, že jste tehdy neudělali ten krok do neznáma, že jste tehdy neskočili a nevrhli se změnit svůj život.

Teď sedíte doma v papučích, důchod vám nechodí, protože ve státní pokladně nejsou peníze, živoříte a máte vedle sebe partnera nebo partnerku, se kterými se neustále dohadujete a prostě nejste šťastní. Nejraději byste vrátili čas a udělali všechno jinak.

Čas ale vrátit nejde!

Ale teď už je pozdě, teď už se vaše sny v nový život nesplní, teď už vaše duše pomalu odchází z tohoto světa.

A přitom to byla právě vaše duše, která tak moc chtěla na tento pozemský svět, aby zakusila jeho krásy, aby rostla a vyvíjela se a aby dosáhla všech úspěchů a cílů, po kterých její srdce touží.

Není to škoda?

Je to naprostá katastrofa. Ale teď ještě není pozdě, teď máte v rukou neuvěřitelné nástroje, teď žijete v době, kdy můžete mít všechno, co chcete.

Jděte do akce!

Nestačí přečíst si jednu nebo dvě knihy, aby se váš život změnil o 180 stupňů. Musíte vylézt z pohodlného tepla vašeho domova a jít do akce. Vystupte ze své zóny pohodlí a jděte do akce. Jděte ven a žijte svůj sen.

Ten sen na vás nespadne z nebe, musíte pro něj něco udělat. Nestačí zasadit semínko a pak jej nezalévat.

Není potřeba pracovat tvrdě, ale nějaká akce prostě přijít musí.

Jak můžete zalévat semínka své touhy? Tím, že vykročíte ze zóny pohodlí a přijmete za své nové zvyky.

Jakmile změníte své dosavadní návyky a začnete transformovat vaše podvědomí, pak teprve začne jít všechno lehce a bez velké námahy.

Ze začátku to ale chce motivaci, akci, přemoci se a místo zpráv jít a udělat ta cvičení.

Život je příliš krátký a já kolem sebe často vidím staré lidi, kteří jsou buď naštvaní na celý svět, protože nežili tak, jak si představovali nebo naopak lidi, kteří mají v očích smutek, protože vědí, že dnes sotva chodí, dnes nemohou na nohy, bolí je celé tělo, záda a prostě i kdyby chtěli, teď už prostě nic nezmění.

Někteří z těchto lidí mi jsou velmi blízcí, tak blízcí, že se mi chce brečet. A díky nim chci žít jinak, díky nim jdu za svými sny, i kdyby to znamenalo, že nějakou dobu nebudu mít pohodlí, protože vím, že když oni nemohli, protože doba prostě byla jiná nebo nechtěli, protože měli jiné zájmy, ambice, tak já musím. Jednak proto, že nechci dopadnout stejně a jednak proto, že chci, aby se jednou jejich duše na mne dívala a byla šťastná, že jsem šla za svým štěstím. Dělám to pro sebe a i pro ně.

A proto nepřestanu apelovat i na vás, abyste šli za svými sny, abyste nejenom četli knihy a navštěvovali kurzy, ale abyste hlavně a především šli do akce a dělali to, k čemu vás tyto knihy nabádají a následovali kroky, kterými vás kurzy provádějí a abyste tak dále rostli jako lidé  a aby vaše duše zářily jako krásná světla,

Světla, která naplnila svoji podstatu na tomto světě, být šťastní a plnit si své sny a přání.

Mám vás ráda. A teď je řada na vás.

Eva

PS: Dneska mi paní Jana při individuálním koučinku prozradila, jak se vždy těšila na mé nedělní emaily, které ji vždy potěšily. Tak nechci nic slibovat Jani, ale pokusím se do budoucna posílat své příspěvky o víkendu. Jakmile dopřipravím nové skupinové kurzy, pak budu mít zase více času a budu psát pravidelněji. 🙂

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře