Požádejte Vesmír o znamení – VIDEO

woman_on_beach_202506Díky svým klientům při individuálním koučinku jsem zjistila, že největším problémem většiny lidí je víra, že to funguje.

Většina lidí se podívá na film Tajemství, přečte si nějakou tu knihu, nadchne se a jde na to. Vyšlou první přání a čekají a čekají a sledují, jestli se něco bude dít. Ale jejich podvědomí začíná pracovat na plné obrátky. Negativní přesvědčení začínají plnit svoji funkci. Chrání nás, abychom si neublížili. A samozřejmě nejbezpečnější je pro nás zůstat na místě.

Navíc začneme používat naši logiku. Vždyť jsme k tomu byli cvičeni celý život. Pochybujeme, že je to možné, pídíme se po tom, jak to vlastně funguje a proč a jak a nač atd.

Jenže, vážení přátelé buďme upřímní: logika je zabiják všeho, po čem toužíte.

Nemusíte vědět, jak to všechno funguje, ale musíte věřit, že to tak je. Bez toho si můžete přát, co chcete a jak často chcete a nepohnete se z místa.

Kolik z vás zapne elektrickou troubu, dá do ní kuře, a pak sedí a čeká a čeká a říká si: „tak to jsem zvědavý, jestli se to kuře upeče. No, co když to ale nebude fungovat a to kuře zůstane syrové? No to jsem tedy zvědavý?“

Pochybuju, že si sednete před elektrickým spotřebičem a zkoumáte, jak to funguje a proč a jestli je vůbec možné, aby to fungovalo zrovna pro vás :-).

No a zákon přitažlivosti je to samé, funguje, ať už mu rozumíte nebo ne, ať už jste hodný nebo zlý člověk. Prostě funguje na 100% stejně jako elektřina.

A protože tolik z vás pochybuje, připravuji pro vás sérii videí, které vám nabídnou několik snadných cvičení, jak se seznámit s univerzální myslí a začít věřit, že funguje i pro vás.

Zákon přitažlivosti nemusíte chápat. Jediné, na čem musíte pracovat, jsou vaše přesvědčení a ty nejlépe zdoláte pomocí cvičení a meditací a dalších technik, které vám pomohou změnit vaše přesvědčení o tom, jak funguje svět a naše realita.

Pokud k vám vaše přání nepřichází, pak je problém ve vás. Tedy spíš je to znamení, že musíte udělat víc práce ve sém nitru.

TO je jediný důvod, proč se ještě neděje to, co chcete.

Pusťte si dnešní video a vyšlete speciální přání, které podpoří vaši víru.

VIDEO si můžete pustit TADY!

Protože víra je jednou z několika mála zázračných ingrediencí, které potřebujete k úspěšnému životu.

Těmi dalšími jsou: sebeláska a s ní spojené zvýšení vibračního pole kolem vás (pozor nepleťte si sebevědomí a sebelásku, to je zcela něco jiného), naše přesvědčení, která musíte připravit na svá nová přání. Jsou-li vaše přesvědčení v nesouladu s vaším přáním, což je častý problém, pak si můžete přát od rána do večera a nic si nepřitáhnete.

Pusťte si teď video a pusťte se do cvičení ještě dnes! Je snadné a rychlé a přesvědčí vás o tom, že zázraky se dějí každý den.

Chcete-li na sobě pracovat se mnou a urychlit tak svůj posun vpřed, pak můžete využít individuálního koučinku. A nebo se přidat k ženám, které chtějí nejenom získat jakéhokoli muže a hlavně si jej udržet, ale které chtějí zvýšit svoji magnetičnost pro všechna svá přání a vytvořit si svoji budoucnost podle svých představ. Online program Bohyně lásky začíná již 1.3.2016! Poté bude vstup uzavřen.

A jestli si chcete do života přitáhnout ideálního partnera nebo partnerku, tak si poznamenejte datum 22.2.2016, to totiž startuje skupinový koučink, ve kterém se odpoutáte od všeho, co vám brání přitáhnout si lásku a navíc se seznámíte a spojíte se svým ideálním partnerem.

Nevybrala jsem toto datum náhodou, tři dvojky jsou andělským znamením. 222 znamená rovnováhu, manifestaci zázraků a nové příležitosti. O významu čísel chystám článek. Když vidíte často nějaké seskupení čísel, znamená to, že k vám mluví andělé. Dávají vám znamení a právě 222 znamená, že vše se vyvíjí správným směrem v dlouhodobém měřítku.

Já na příklad neustále vidím seskupení 000, už se tomu musím smát. O tom, co to znamená, vám napíšu zase příště.

PS: Zahoďte logiku. I mně to trvalo, s mým ekonomickým zaměřením jsem rozený logik, ale když jsem to dokázala já, tak i Vy! 🙂 A stojí to za to!!!

 

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře