10 příznaků, že se posouváte do vyšších vibrací + VIDEO (meditace ZDARMA)

imagination-2699130_1920Tento rok je tedy pěkná jízda!

A to ve všech směrech, oblastech a hlavně v naší energii. Minulý týden jsem byla naprosto vyždímaná, vysátá a vyčerpaná. Některé dny byly lepší a některé jsem z postele lezla skoro po čtyřech a nutila se udělat alespoň to nejnutnější. Jako je to každý rok, podzim je pro mě vždy pracovně nejnáročnější, spousta věcí se finishuje a tak být nemocná je opravdu ne zrovna dobré.

Jenže když člověk ani nemocný není, ale má příznaky snad všech nemocí dohromady, to se pak projekty dokončují špatně.

Z posledních sil jsem dopsala článek na stránky www.bohynelasky.cz  Tajná ingredience úspěchu a těšila se na víkend plný spánku a nicnedělání. Ono to s touto energií jde dost špatně, něco dělat. Jenže v pátek odpoledne to už bylo tak špatné, že jsem snad ani své tělo necítila a měla jsem pocit, že jsem někde zcela mimo tento svět. A tak jsem si řekla a dost a udělala si meditaci, která mě jako zázrakem postavila do půl hodiny na nohy. V podstatě jsem se jenom uzemnila, napojila na Vesmír a pak už jen požádala o vedení a o volný proud energie v mém těle. A voila, do třiceti minut jsem byla o 100% lepší.

Sobota byla úžasná. Konečně se cítím jako člověk, říkala jsem si. Pak se ale ve FB skupině pro členky programu Bohyně lásky rozběhla diskuse na téma vyčerpání a když jsem si jí přečetla, bylo jasné, že musím zrychlit a chtě nechtě začít dávat do kupy alespoň ty nejrozšířenější symptomy, které nyní lidé cítí. Největší strach totiž máme, když nevíme, co se děje a máme pocit, že s tím ani nemůžeme nic dělat a jsme v tom sami.

Věřte, že můžete. I když možná neucítíe zcela obrat k tomu „jsem zase fit“, ale prostě se jen budete cítit lépe. Tyto příznaky brzy pominou. Můžete jim ale pomoci, aby se zmírnily.

Pokud je cítíte i vy, pak vás chci ujistit, že ani nejste vážně nemocní a ani jste nezešíleli. Ale pokud si nejste jistí, určitě navštivte svého praktického lékaře, abyste se ujistili, že je vaše fyzické tělo v pořádu. Člověk prostě nikdy neví.

 

Nejste v tom sami…

Dnes vás seznámím s deseti symptomy, z nichž některé na sobě cítím i já nebo mí klienti. Časem pak přidám podrobnější popis dalších možných příznaků. Vaše tělo se přizpůsobuje novým frekvencím. Ať už na sobě pracujete a nebo ne, do vyšších vibrací se posouváme všichni.

Samo se to určitě zlepšit může, ale své energii můžete i vědomě pomoci. Hodně pijte, stravujte se zdravě a pravidelně, nevynechávejte jídla, meditujte, uzemňujte se a harmonizujte své čakry. Choďte hodně ven do přírody. Pokud nemáte sílu cvičit nebo chodit, aspoň jděte ven na zahradu. Poslouchejte své tělo a následujte jeho vedení. Naše mysl, ale i tělo jsou velmi inteligentní „přístroje“, které vědí, co je pro ně nejlepší. Poslouchejte své „gut feeling“, tedy ten pocit vědění ve svém solar plexu, který vám vždy přesně potvrdí, co se děje a co je správně.

Spirituální probouzení je proces, který může trvat i několik let. To, že na sobě pracujete již mnoho let totiž neznamená, že nemůžete cítit níže popsané nebo i další příznaky. Naše vědomí se otevírá u většiny lidí pomalu. Někdo zažije plné probuzení během jednoho dne, jako Ekhart Tole, jiní jsou připravováni postupně a pomalu, aby tuto novou energii lépe vstřebali a přijali.

Okamžité probuzení nebývá snadné a příjemné, proto buďme vděční za tento pozvolný proces, na který si naše tělo může zvykat postupně, aby zvládlo tyto velké změny, kterými procházíme. Při spirituálním probouzení se posouváte směrem nahoru do vyšších vibrací, a tedy každý posun je jednodušší a jednodušší. Tedy pokud na sobě pracujete vědomě, čistíte své minulé bolesti a rány, harmonizujete své čakry. Proto vytrvejte ve své práci a věřte své intuici a svému vyššímu já, které vás vede tak, aby to pro vás bylo bezpečné a únosné.

 

Nejprve to s vámi zacloumá, pak už záleží na vás

Když jsem před pár lety zažila první velmi silný otřes, který započal mé spirituální probouzení, bylo to strašné a já jsem vděčná za to, že tyto další příznaky, které cítím nyní, se mi neděly. Všechno bych to asi psychicky nezvládla. Nyní se s těmito dalšími návaly dokážu mnohem lépe a rychleji vypořádat. Co ale funguje vždy je jakési přijetí a odevzdání kontroly a strachu svému vyššímu já, svým průvodcům a supervědomí, které vás pak mohou vést, aby to otevírání se na další úroveň, na kterou se nyní posouváte, bylo co nejjednodušší. Každý další krok na vyšší úrovni bude jednodušší a jednodušší. Nebojte se, jsme v tom všichni společně. I když každý jsme na jiné úrovni. Někdo je teprve v první fázi a teprve se dozvídá o energiích, svém energetické těle a o tom, jak svět funguje. Někdo je na té cestě již mnoho let a prochází dalšími fázemi svého otevírání. A to je naprosto v pořádku. Je jedno, kolik je vám let a jak dlouho jste na cestě, věřte, že jdete tím správným směrem. Protože cesta k otevření se vyšším energiím je tou správnou cestou. Pokud tedy cítíte jeden z níže uvedených symptomů a nebo třeba všechny, věřte, že je vše v naprostém pořádku a nezbláznili jste se. Určitě budeme rádi, když se k nám přidáte a okomentujete své vlastní zkušenosti, ať již skrz komentáře pod článkem, na FB a nebo nám pošlete své zkušenosti emailem.

 

10 častých příznaků, že se vaše tělo otevírá novým vibracím

1. Pocit celkového vyčerpání. Nesnesitelné únavy. Máte pocit jako byste se nemohli hýbat, bolí vás snad všechny svaly na těle a mohli byste v klidu prospat celý den i celou noc a třeba i celý týden. To vše se uklidní, jakmile se přizpůsobíte těmto energiím.

2. Mimo své tělo. Máte pocit, jako byste snad ani nebyli ve svém těle, vaše hlava především se cítí zcela mimo. Cítíte jemný tlak v hlavě a vaše myšlenky ne a ne se soustředit. Uzemnění je na místě. Zharmonizujte svoji kořenovou čakru, která vás spojuje se Zemí.

3. Malátnost. Pocity na omdlení, někdy i pády z ničeho nic, jako by se vám podlomily kolena a nebo dokonce židle pod vámi (stalo se klientce) a vy jste se řítili k zemi jako neřízená střela. V té chvíli jste ani nevěděli, co se vlastně stalo. Opět je dobré zapracovat na kořenové čakře a tedy uzemnění.

4. Vibrace a brnění celého těla nebo jeho částí. Může se stát, že cítíte silné mravenčení, brnění v končetinách (ruce i nohy), ale i v hlavě, vibrace až necitlivost v části těla, na příklad mně se to stalo v celé části levého těla, noha, ruka, hlava. Můžete cítit škubání ve tvářích, pocity mravenčení na zadní straně hlavy, na temeni, ale i v oblasti spánků a čela. Vaše tělo se přizpůsobuje novým vyšším vibracím.

5. Bolesti hlavy. Pocity jako by vám někdo chtěl hlavu zeshora otevřít jako víko, jako by vás tahal za temeno směrem vzhůru. Zvonění v uších. Ostré zvuky jsou pro vás jako když vás někdo bodne do hlavy a vaše uši doslova bolí. Bolesti hlavy značí nahroměděnou energii v oblasti hlavy a je dobré pracovat na harmonizaci vyšších čaker, 3.oka a korunní čakry, které se nyní otevírají. Je dobré je zharmonizovat. Můžete vidět i světla, která se zdají jak z jiného světa. Někdo má velmi rozmazané vidění.

6. Nechopnost být v energii určitých lidí. Pocit, že některé energie nemůžete vystát, jste raději sami se sebou. Samota je pro vás nyní velmi důležitá. Vyhýbáte se přeplněným místnostem, ale i večírkům, prostorám, kde se lidé shromažďují, třeba i tělocvična. Vyhledáváte přírodu, samotu, ticho a klid. Měníte i své přátele a lidi, se kterými se stýkáte.

7. Bušení srdce, nepravidelné či zrychlené. Vibrace v oblasti hrudníku. Tlak na hrudní koš jako by na něj někdo tlačil. Vaše tělo se přizpůsobuje novým frekvencím. Já sama jsem v roce 2013 měla tak silné bušení srdce, že jsem navštívila lékaře, vše bylo v pořádku. Toto bušení značí otevírání vaší srdeční čakry, která je-li uzavřená a v disharmonii, pak je bušení tak silné, až můžete mít pocit, že je s vámi něco v nepořádku.

8. Mravenčení a pohyby energie v oblasti páteře, které v pozdější fázi stoupají až do hlavy. Pokud cítíte někde po těle, že se energie zastaví a kumuluje, je potřeba tyto čakry zharmonizovat, aby mohla energie volně proudit. Dřív se mně samotné toto stávalo mezi krkem a hlavou, tedy krční čakra. Poslouchejte své tělo a nechte se vést.

9. Přetlak v uších, jako když jste v letadle nebo ve vodě, když vám zalehnou uši. I kolem uší máme čakry, díky kterým můžeme lépe naslouchat našim průvodcům.

10. Insomnia. Problémy se spánkovým rytmem. Nemůžete usnout, často se budíte, váš spánek je neklidný, vaše sny jsou velmi živé, někdy až katastrofické, jako by se jednalo o předtuchu. To vše souvisí se změnami, kterými procházíte nejenom vy, ale my všichni jako lidstvo. Čistí se vaše vědomí i kolektivní vědomí.

 

Těmito příznaky to ale nekončí…

Jak jsem psala i minule, můžete mít pocit, že některé drobné předměty velmi často mizí, ztrácejí se, doslova vypařují. Nebo narážíte do věcí, stolů, židlí, jejichž roh jste v cestě neviděli. Jako by se před vámi objevily z ničeho nic. To vše souvisí s posunem do vyšších dimenzí a to co zaznamenáváte je jiná paralelní realita, ve které je předmět na jiném místě. Jako byste byli ve dvou světech zároveň. A jestli jste článek o měnících se energiích ještě nečetli, pak jej najdete TADY.

Pokud cítíte další projevy, napište nám. Brzy napíšu druhý článek, kde si povíme o dalších příznacích, které souvisí s vaší transformací a změnou vašeho vědomí.

Proč se to všechno děje? Měníme se, mění se naše vědomí a také naše tělo. Posouváme se do vyšších dimenzí, k tomu je ale zapotřebí, aby bylo i naše tělo připravené. Právě tyto příznaky značí změny ve vašem těle, aby mohlo vyšší vibrace vůbec přijmout.

Těch příznaků je celá řada a navíc každý je zcela jiný, proto můžete každý cítit trochu něco jiného. Pokud si nejste jistí, určitě navštivte svého lékaře.

Naše tělo prochází transformací a to se týká nás, kteří na sobě vědomě pracujeme a čistíme se, tak i těch lidí, kteří nic v tomto směru nedělají a ani o zákonu přitažlivosti a energiích nic neví. Tedy uvědomělý člověk může vědomě rozlišit, zda se jedná o nemoc nebo o posun díky změnám energie. Dále pak může vědomě zahrnout meditace na otevření a pročištění čaker, na spojení se se svými anděly a vyššími bytostmi, které mohou pomoci v tomtu procesu transformace. Pokud je pro vás toto příliš velké sci-fi, pak určitě můžete zavítat ke svému praktickému doktorovi a ujistit se, zda je vše v pořádku.

Nicméně nedoporučuji příliš mnoho chemikálií do vašeho těla, které nyní prochází tak silnou změnou. Určitě popřemýšlejte, zda máte v rodině někoho s podobnými příznaky, případně s chorobami, které mají podobné příznaky. Zda je někdo ve vašem okolí, kdo cítí to samé a také můžete v meditaci požádat o vedení k zmírnění těchto příznaků.

Photo on 15-10-2017 at 14.56Připravila jsem pro vás meditaci, kterou najdete zdarma na youtube a která vám může pomoci cítit se lépe. Video najdete v odkazu ZDE >>>

Pokud se video nezobrazuje, zkuste to později, nahrává se a někdy to chvíli trvá :-). Děkuji.

 

Držím nám všem palce, ať ty posuny v energii zvládneme hladce a co nejlepším možným způsobem.

Happy manifesting 🙂

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře