Některé příležitosti se naskytnou jenom jednou!

Jak to tak bývá, když člověk promarní svoji příležitost, druhá šance už se nemusí naskytnout.  A to NIKDY!

Proto když cítíte, že je to tady, chyťte příležitost za pačesy a skočte. Jinak to nejde. Já jsem se naučila skákat docela brávurně a nemůžu si tyto skoky vynachválit. Nejenom že mě vždycky podpoří celý Vesmír, ale s každým dalším skokem překonám strach a posílím samu sebe. Vesmír podporuje ty, kteří jsou odvážní a jdou do toho. Bojácné lidi, kteří hledají důvody, proč něco nejde, ty nepodpoří ani Vesmír a ani druzí lidé. Negativní pocity přitahují negativní zkušenosti. Naopak vnitřní síla a odhodlání vám otevře dveře tam, kde jste ani nečekali, že by dveře vůbec mohly být. Ty správné příležitosti a ti správní lidé se začnou objevovat jako houby po dešti.

Často jsou lidé naladěni na nedostatek, a tak jen vidí to, jak se jim nedaří, jak je všeho málo, jak nikdy nebudou mít krásný milující vztah, jak se nikdy nenaučí ten cizí jazyk tak, aby se díky němu domluvili a necítili se přitom jako negramoti. Jenže když máte strach jít do akce a prostě skočit, protože vaše omezující myšlení vytváří ty nejhorší možné scénáře, pak se není čemu divit, že vás druzí v životě neustále předbíhají a vy doslova stojíte na místě.

 

„Jee, on má nové auto?“

„Ona zase jede do zahraničí?“

Divíte se a nechápete, proč oni ANO  a vy NE!

 

Tím nejdůležitějším prvním krokem je R O Z H O D N U T Í. Když se totiž rozhodnete, jednak z vás spadne ten balvan v podobě často až nesmyslných a nereálných strachů a hlavně tím rozhýbete vesmírná kola svého osudu. Ano, osudu. Váš osud totiž neřídí nikdo jiný než-li vy sami.

MŮJ TIP:

Pokud chcete ve svém životě něco změnit, pak je nejvyšší čas udělat ta správná rozhodnutí.

Dnes a ještě pár dní máte příležitost zúčastnit se projektu roku. Pro mě bylo naučit se angličtinu  to nejlepší rozhodnutí v mém životě.

Chci se mrknout, o co se jedná >>>

 

Přeji Vám krásný den a hodně S P R Á V N Ý C H   R O Z H O D N U T Í :-).

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře