Pomůžete mi? Aneb jsem na nule!

Mé weby nyní zejí prázdnotou. A mě to mrzí!!! Ach jo.

Na začátku tohoto týdne jsem se vrhla do zabezpečování všech svých webů. Nechtělo se mi. Jednak proto, že těch technických věcí mám za poslední dobu nějak moc a není čas na věci, které mě baví a vám pomáhají. Ale zase  jsem překvapila samu sebe, že jsem to zvládla :-). Sama! I když jsem si našla pomocníka v podobě příručky. A ta příručka mi vytrhla trn z paty. Nemám ráda návody. Jsem typická ženská, která čte návody tak napůl a zbytek dělá metodou pokus omyl. A to předně u technických věcí. Ale je to nastavené.

Druhý důvod, proč se mi do toho nechtělo je skutečnost, že jsem ztratila všechny likes a to u všech svých článků a příspěvků. Věděla jsem, že mě to čeká a i když nejsem sběračem liků a moc tyhle věci nesleduji, nechtělo se mi ta čísla ztratit tam, kde mám i přes sto „líbí se mi“. A tak jsem si z nostalgie, již minulý týden, udělala print screeny těch článků, které se opravdu líbily. 🙂 Legrační, že jo?!

Bezpečnost webů je ale přednější. Včera mě napadlo, že vám v dalším článku napíšu. A pokud se vám ty mé oblíbené články líbily, třeba jim dáte like znovu :-). A nebo vám tak připomenu článek, který upadl do zapomnění a protože mě zatím neznáte, tak jste jej možná ani ještě nečetli.

Blíží se léto a já tradičně připravuji seznam knih, které vám chci doporučit. Ale než se na to vrhnu, zde jsou články, které se staly oblíbenými mezi mými čtenáři. Napíšu vám jejich výčet, jestli si je přečtete nyní a nebo až vyrazíte na dovolenou k moři nebo třeba na hory, to je na vás.

 

Nejoblíbenější články na mém webu:

Screen Shot 2018-05-28 at 14.22.13

Přečíst celý článek >>

 

Screen Shot 2018-05-28 at 14.25.43

Přečíst celý článek >>

 

Screen Shot 2018-05-28 at 14.25.54

Přečíst celý článek >>

 

Screen Shot 2018-05-28 at 14.25.21

Přečíst celý článek >>

 

Screen Shot 2018-05-28 at 14.25.09

Přečíst celý článek >>

 

 

Screen Shot 2018-05-28 at 16.39.16

Přečíst celý článek >>

 

 

Screen Shot 2018-05-28 at 14.24.00

Přečíst celý článek >>

 

Screen Shot 2018-05-28 at 16.39.09

Přečíst celý článek >>

 

Screen Shot 2018-05-28 at 14.23.01

Přečíst celý článek >>

 

Screen Shot 2018-05-28 at 16.39.50

Přečíst celý článek >>

 

A jedna fotka opravdu z nostalgie, jsem ráda, že i program Bohyně lásky se líbí :-). Dámy na FB sdílí své úspěchy a já jsem za ně moc ráda. Jsou to krásné, milující a zářící ženy, které se navzájem podporují. Mám z nich radost!

Screen Shot 2018-05-29 at 10.19.03

 

Věřím, že se vám některé články budou líbit a dáte jim svůj like. Třeba proto, že jste je již četli a že mi fandíte. Když mi vloni v létě na kurzu Principy hojnosti jeden klient sdělil, že přečetl celý můj blog o zákonu přitažlivosti, tedy každý článek za poslední čtyři roky, byla jsem naprosto ohromená. Děkuji každému jednomu z vás, kdo mé články čtete a pokud jste se mnou celou tu dobu a já vím, že někteří jste se mnou od začátku, tak vás na dálku objímám. Jste úžasní!

Jsem ráda, že vás mám. Je to až neuvěřitelné, když si dneska vzpomenu, jak jsem se před těmi čtyřmi či pěti lety doslova bála vyjít s kůží na trh a začít otevřeně hovořit o energii, zákonu přitažlivosti, své depresi a svém pádu a o všem, co mě zajímá, motivuje a mění mi život. Díky vám jsem tam, kde jsem. Jsem ráda, že jsem ten svůj strach překonala. Dnes už se nebojím! Vím, že je vás tolik, kteří nejenom víte, že zákon přitažlivosti funguje v každém okamžiku, ale potvrzují vám to i vaše zkušenosti.

Zůstaňte naladěni, chystám další videa.

Krásný den a happy manifesting!

Eva xx 🙂

 

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře