Perfektní partner neexistuje aneb Jak najít svého ideálního partnera?

people-2576947_1920Vždy, když můj klient zažije to velké AHA, které ho posune dál a jenž mu rozšíří vědomí opět o další úroveň, jsem naprosto nadšená. A něco podobného se nyní stalo s klientkou, která se účastní právě probíhajícího skupinového programu Vytvořte si harmonický vztah duše.

Když se mě včera začala ptát na ideálního partnera a na vytváření pozitivních vlastností v druhém člověku, šťastně jsem se usmívala. Opět se mi spirituálně posunul další človíček, který již nyní zcela chápe, že něco jako „ideální partner“ a „mělo to tak být“ prostě neexistují. Ne, že by náš ideální partner neexistoval vůbec, ale rozhodně nemá cenu na něj čekat. Protože to by se také nemusel nikdy objevit. To jediné, co můžete udělat, je svého ideálního partner si vytvořit. I své „mělo to tak být“ si můžete vytvořit vy sami.

V minulém článku jsem psala o tom, že žijeme ve světě reakcí. V každé minutě našeho života se díky našim reakcím posouváme do nových realit. Ty se mění v každém okamžiku, a to na základě našeho rozhodnutí.

Jak jste se v něm dozvěděli, můžeme reagovat pozitivně nebo negativně, tyto reakce mají sílu tvořit. Nebo nemusíme reagovat vůbec, tím zastavíme sled často negativních událostí a můžeme se díky stavu nula vyvarovat pádu do nízkých vibrací.

Celý článek najdete na https://lawofattraction.cz/zijeme-ve-svete-reakci/.

 

Neexistuje nikdo jiný kromě vás

Pojďme zpět k ideálnímu partnerovi.

Klientka svoji otázku začala tvrzením: „Na co se zaměříme, to roste. Máme zodpovědnost za to, jak se bude náš vztah s daným člověkem vyvíjet?! Takto to chápu.“

Já na ni reagovala: „Ano, přesně tak.“

A klientka pokračovala: „Pokud někomu chybí určitá vlastnost, pak v něm vlastně existuje jako potenciál? A když se na tuto zatím neexistující vlastnost zaměřím, pak se začne objevovat?“

A já odpověděla: „Ano, každý tam venku vlastně neexistuje. Je vaším odrazem a vy vytváříte každou jeho verzi podle toho, na co se zaměříte.“

 

Dnes bych dodala, že tato neexistující vlastnost existuje jako možnost v moři možností. A právě tím, že se na ni zaměříte svojí pozorností, jí dáváte možnost vzniknout tak, abyste ji začali u druhého vidět ve světě, kterému říkáme realita. „Gosh, I can’t wait to finish my new book.“ 🙂 Teď mě tak napadá, jak moc se těším, až dokončím své nové dílo. Věřím, že se probudí zase o něco více lidí. Stejně jako tato klientka bude opět mnohem víc lidí vnímat svoji sílu a všechny ty neomezené možnosti, které se každému z nás nabízejí.

 

Váš partner bude natolik perfektní, nakolik budete perfektní vy sami

Příští týden začíná skupinový koučink Přitáhněte si ideálního partnera nebo partnerku. V něm nejenom klienti meditují a hojí své bolesti z minulých vztahů, ale také si ujasňují, jakého partnera nebo partnerku vlastně chtějí. Protože žádný ideální partner, ten pravý pro vás neexistuje, dokud si jej nevytvoříte. Jestliže sedíte a čekáte, až se objeví ten pravý pro vás, který vám byl určen, protože to tak mělo být, pak jste to celé nepochopili.

Stejně jak včera zmínila tato klientka, perfektní partner neexistuje, my si ho vytváříme. To znamená, že je úplně jedno, jaký váš partner v tuto chvíli je nebo není. Vy jste si ho vytvořili a máte možnost změnit dynamiku celého současného vztahu nebo si vytvořit zcela nového ideálního partnera a ideální vztah s někým úplně jiným. Jestliže ale neuděláte tu práci uvnitř sebe samých, pak toho pravého nebo tu pravou nikdy nepotkáte. Ten druhý bude vždy jen odrážet, co se děje uvnitř vás.

Každý člověk, s kterým máme vztah, nám dává možnost podívat se do sebe a zahojit všechny naše rány a změnit přesvědčení, které považujeme za naši pravdu a jenž ovlivňují naše rozhodování.

Nikdy nezměníte toho druhého a dokud budete přemýšlet stylem: „Až pochopí, že udělal/a chybu. Až si uvědomí, jak jsem to s ním/ní myslela dobře. Pak bude náš vztah v pořádku“, tak se váš vztah nezmění a navíc si budete přitahovat stále ty samé vztahy a ty samé verze lidí. Možná se objeví nový člověk, ale dynamika vašeho vztahu bude stejně špatná jako v minulém vztahu.

Druhým lidem píšete roli. Na vás záleží, jaká role to bude a jaký bude celý váš konkrétní vztah.

Změňte ty obrazy, které máte o sobě, o tom druhém a o lidech všeobecně a váš vztah se změní.

Happy manifesting 🙂

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře