Paralelní reality

11937781733_dc53d239ae_oMožná jste viděli filmy jako Matrix nebo pro mne jedinečný Interstellar. Především film Interstellar mě doslova fascinoval a dlouho po něm jsem si jenom říkala, já to věděla, vždyť takhle to přeci dává naprostý smysl.

Kdo jste neviděli, pak opravdu doporučuji, jelikož v tomto filmu krásně uvidíte, jak fungují paralelní reality.

Co to vlastně znamená paralelní reality nebo paralelní světy?

Jedná se o světy, které existují paralelně vedle sebe. Paralelní reality, ve kterých jsou v tu samou chvíli odlišné situace, ti samí lidé se chovají zcela jinak.

V jedné paralelní realitě jste Vy jako chudý člověk a ve druhé jste Vy jako boháč. V jedné paralelní realitě jste sama a bez dětí a ve druhé jste se svým partnerem, který Vás v té první realitě opustil.

Scifi?

No já bych ani neřekla.

Kvantová fyzika se již nějakou dobu zabývá výzkumem paralelních světů, tedy světů, které existují vedle sebe.

Jestliže existuje nekonečné množství paralelních realit, pak tedy existuje nekonečné množství Vašich jednotlivých verzí. Existují všechny možnosti toho, jak můžete žít, všechny možnosti toho, jací jste. Tyto všechny Vaše verze nebo verze kohokoli jiného existují v tuto chvíli a všechny tedy existují zároveň.

Záleží na Vás, kterou tuto verzi chcete zažívat a do které paralelní reality se chcete přemístit.

Dlouho jsem přemýšlela, jestli o tomto tématu psát. Je stále příliš mnoho skeptiků, kteří nevidí nic jiného než svoji logiku a to, co nevnímají svými pěti smysly, to je pro ně holý nesmysl.

Nakonec jsem se ale rozhodla psát o tom, čemu věřím, co vnímám jako pravdivé a zůstat tak sama sebou. Nechci už být někým, kým nejsem, jenom proto, abych zapadla mezi ostatní. To jsem dělala přes třicet let a nyní díky svému blogu jsem konečně tou ženou, kterou jsem vždycky chtěla být. Jsem sama sebou a říkám veřejně to, co si myslím a čemu věřím.

Proto zařazuji i toto téma mezi mé články. Nemohu si pomoci, nejenom že jsem těmito věcmi posedlá, ale vnímám je jako stoprocentně pravdivé a pro mne i logické a navíc teorie paralelních světů velmi dobře vysvětluje, proč je možné spojit se se svým budoucím já, proč je možné vybrat si z nekonečného množství našich budoucností a cíleně si přitáhnout tu budoucnost, po které toužíme.

Možná si říkáte, tak proč si nemůžu přitáhnout svoji jinou přítomnost?

Odpověď je jednoduchá: BRÁNÍ VÁM V TOM VAŠE LOGIKA. 

Žijeme ve 3D světě a vnímáme pouze pěti smysly. Abyste získali takové schopnosti, abyste se mohli přesunout do zcela jiné současnosti, museli byste se nejprve přesunout do čtvrté dimenze, což možné je a existují lidé, kteří to dokáží a kteří již dokáží žít a fungovat ve 3D a 4D zároveň. Ve 4D si totiž dokážete vytvářet a přitahovat to, co chcete, v podstatě okamžitě.

K tomu, abyste se dostali do 4D je zapotřebí mnohem více práce na sobě a hlavně dlouhodobě. Je to jiná dimenze, která přináší jiné možnosti manifestace. Já sama ve 4D zatím nejsem, ale pracuji na tom a věřím, že brzy budu i ve 4D, kde se dějí „zázraky“ téměř jen když na ně pomyslíte. 🙂

A navíc: minulost ani budoucnost neexistují. Čas je iluzí, takže se vše vlastně odehrává nyní v tomto přítomném okamžiku. To ale my lidé nejsme zvyklí vnímat a je to pro nás stále něco nového. Proto hovoříme o minulosti, přítomnosti a budoucnosti, i když vše vlastně existuje jen nyní.

Zpět k paralelním realitám.

Dá se říci, že se do jiných realit přesouváte neustále, v každém okamžiku, ale jsou to jen velmi malé posuny, a proto máte pocit, že nevidíte nic zásadního. Je to především tím, že si Vaše logika nedovede představit ten velký skok z 20ti tisícového platu na 100tisícový nebo z reality „opustil mě“ na realitu „je zpět“. A právě proto se nedokážete tak rychle přesunout do jiné reality, kde již sto tisíc vyděláváte nebo kde je on/ona zpět jako Váš partner.

Z reality do reality se přesouváme v každém okamžiku a záleží na nás, jakou realitu si vybereme. Všechny existují naráz v tuto chvíli a záleží tedy na našem výběru. Pokud si budete vybírat realitu, kde není možné vydělat více než 20tis.Kč měsíčně, pak se nemůžete dostat do reality, kde vyděláváte 100tis. měsíčně. Je to jenom díky tomu, že si svými myšlenkami, slovy a pocity vybíráte tu realitu, na kterou jste zvyklí.

TO je jediný důvod, proč zvýšení platu o 2tis. dokážete akceptovat svojí logikou, ale 80tis. navíc už Vaše mysl nedokáže pobrat a logika Vám říká, to se nikdy nestane, ne mně. Tím se udržujete v realitě, kde máte jen 20 tis. a možná máte pocit, že je to nespravedlivé, protože Váš soused nyní vydělává 100 tis.

Vybíráte si na základě svých přesvědčení. Někdy si lidé myslí, že zbavit se přesvědčení vyžaduje mnoho práce. Ano, někdy je tomu potřeba věnovat nějaký čas, ale důležité je rozhodnutí.

My jsme ale vychováni v představě, že nemáme žádnou moc nad svým životem, že nám byl život dán někým tam nahoře a je to vlastně dar, takže nemáme možnost diktovat si, co chceme a podle toho žijeme. Žijeme v přesvědčení, že musíme držet pusu a krok a být spokojení s tím, co máme. To ale není pravda. To, že jsme tady, bylo naše rozhodnutí. My jsme se rozhodli zažívat zkušenosti na Zemi.

To, že nemáme na výběr je lež, ve které jsme vyrůstali, a tak se stala naší pravdou. Pravdou ale je, že jsme my a jenom my zodpovědní za svůj život a nezodpovídáme nikomu za to, co děláme, jen sami sobě.

Tím, že měníme sami sebe a svá přesvědčení, si dáváme možnost přesunout se do nové reality, která už existuje, ale abychom ji dokázali vidět svými pěti smysly, musíme změnit naše stará přesvědčení.

Existenci paralelních realit si můžete představit jako televizní přijímač. Určitě uvěříte tomu, že všechny programy, které na své televizi máte naladěny, ale i ty co naladěny nemáte, v tuto jednu stejnou chvíli vysílají.

Když zapnete televizi můžete se dívat v jednom okamžiku jenom na jednu stanici. Třeba si vyberete BBC. Díváte se na BBC a tedy nevidíte, co se odehrává na ČT1. To ale neznamená, že ČT1 přestala vysílat. Je to tak? Předpokládám, že tomuhle věříte.

I když možná nevíte, jak televize a signály, které obrazy v televizi přenášejí, fungují, věříte, že to tak je a používáte tento přístroj skoro denně. Nepřemýšlíte o tom, jestli je to možné, jak to funguje a jestli to bude fungovat Vám.

Nesnažíte se dumat nad tím, jestli si to vůbec zasloužíte.

TO Vás ani nenapadne, přitom princip je stejný.

Na jinou paralelní realitu se musíte naladit!

Paralelní reality fungují na stejném principu. Abyste se dostali z jedné reality do druhé, musíte se na ni naladit, stejně jako se naladíte na jiný program v televizi.

To, že tuto novou realitu nevidíte, neznamená, že neexistuje, ona existuje tady a teď, ale vy ji nevidíte.

Abyste ji mohli vnímat svými smysly a považovali ji za reálnou, jak jsme zvyklí říkat, musíte se na ni nejprve naladit, pak teprve uvidíte ten obraz.

Změnou sama sebe neměníte lidi kolem, ale přesouváte se do jiné reality

Tím, že se změníte Vy, nezměníte lidi kolem sebe, ale přitáhnete si jejich jinu verzi. Tu, která již existuje v jiné paralelní realitě.

Každému člověku dáváme ve svém životě roli, právě tím, jak o něm smýšlíme. Každý člověk má nekonečné množství verzí. To je právě ten důvod, proč se k Vám jeden člověk může chovat hezky a za pár měsíců se k Vám chová hrozně. Není to tím, že by se on změnil, ale Vy jste si k sobě přitáhli jeho jinou verzi. Tím, jak jste o něm smýšleli, jste se pomalu ale jistě přesunuli do jiné reality, kde se k Vám chová hrozně.

Zatímco on se k Vám chová hrozně, tedy Vy to tak vnímáte, jiní lidé nechápou, co se Vám nelíbí, vždyť on je tak hodný člověk. Oni se dostali do paralelního světa, kde je tento člověk hodný, milý a zábavný. Jinými slovy jejich smýšlení k nim přitáhlo jeho milou verzi, ta která již existuje v jednom z mnoha paralelních světů.

Každý z nás má nekonečné množství různých verzí

Máte tedy pocit jako byste se bavili o dvou různých lidech a ne jednom a vlastně ano. Protože vy mluvíte o jedné verzi tohoto člověka a vaše známá mluví o jeho jiné verzi, z jiného paralelního světa.

Když změníte to, jak tohoto člověka vnímáte, pak ho vlastně nezměníte, ale přitáhnete si jeho jinou verzi, dostanete se do paralelního světa, kde je tento člověk úplně jiný.

Jelikož tyto paralelní světy, reality existují všechny zároveň, tak se vlastně i prolínají.

Jak už jsem říkala, ve 3D světě máme jen 5 smyslů a tedy nedokážeme zaznamenat velké změny tak rychle. Proto není možné, abyste někoho vnímali pár minut jako dobrého a za pár minut se jeho nová milá verze projevila. Tak rychle se totiž do jiného paralelního světa nepřesunete. Možné to sice je, ale ne každý to takto rychle dokáže. Ale čím déle se budete zaměřovat na jeho dobré kvality, tím rychleji se tyto kvality projeví ve Vašem světě, ve Vaší realitě. Jinými slovy se přesunete do takové reality, kde se k Vám tento člověk chová hezky.

Příliš často slýchám od klientů: „Ale když on dělá to a tamto, on tohle udělal a ona se takhle chová a já se tak snažím, abysme měli hezký vztah.“

Problém je, že tímto přesouváte moc na tohoto člověka, na kterého ukazujete „on a ona udělali to a tamto“. A druhý problém je, že do něj projektujete své myšlenky a pocity a aktivujete v něm tu verzi, kterou vlastně ani nechcete zažívat.

A čím více o tomto člověku takto smýšlíte, tím horší je jeho chování k Vám. Ne proto, že by byl špatný, ale proto, že Vaše vibrace, které k němu pomocí svých myšlenek a pocitů vysíláte, Vás posouvají do té reality, ve které se k Vám chová tak, jak Vy nechcete.

A jsme zase u toho.

Na co se zaměřujete, to roste.

Když se zaměřujete na to, co on udělal špatně a jak špatně se chová, tak je to chování, které zažívat NECHCETE. Pořád se nacházíte v roli oběti, která trpí, protože se k ní partner chová špatně. To ale hovoří Vaše ego!

Vesmír neumí rozlišit mezi tím, co chcete nebo nechcete. Nereaguje na to, co chcete mít nebo zažít nebo naopak nechcete. Ale přinese Vám vždy to, na co se nejvíce zaměřujete. Jaké vibrace vysíláte. Právě podle toho se pak přesunete do příslušné reality a nebo zůstanete v té samé „nechtěné“ realitě.

Nemůžete smýšlet stejným způsobem jako dosud a očekávat jiné výsledky!!!

Prosím přečtěte si výše uvedenou větu alespoň pětkrát a nejlépe si ji někam napište a vystavte.

Přeji Vám krásné tvoření a nebo vlastně příjemné přesouvání do jiných paralelních realit. 🙂

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře