Vaše přání existuje právě nyní ve vaší paralelní realitě!

Parallel universeTento článek je pro pokročilejší čtenáře. Pokud je pro vás zákon přitažlivosti nové téma a nebo i pokud se těmito věcmi zabýváte jen povrchně, pak vše, co se dočtete v tomto článku pro vás možná bude science-fiction. 🙂

Budete mít pocit, že to s realitou nemá co dočinění. A někteří z vás ani nepochopí, o čem to tady pro boha živýho mluvím. A to vše je naprosto v pořádku. Známe to všichni. Někdy si vezmeme novou knížku, kterou když otevřeme, máme pocit, že je to snůška nesmyslů a nebo si řekneme, jo to je zajímavé, ale pak knížku odložíme a jdeme dál. Pokračujeme ve svém životě jako dosud. Jenže pak se ke knížce za pár let vrátíme a najednou to všechno dává smysl a zapadá to do sebe tak perfektně, až jsme v šoku a nechápeme, jak jsme ty cenné informace mohli před lety přehlédnout.

Důvodem je naše vědomí, které se neustále rozšiřuje, pokud mu to dovolíme a pracujeme na sobě. Právě díky rozšiřování vědomí můžeme ve stejné knize za pár let najít naprostý poklad, který tam byl celou dobu, ale protože bylo naše vědomí v té době omezené, my jsme jej neviděli. Možná jsme ani nechápali ty, kteří nám tuto knihu doporučili. Měli jsme je za úplné blázny, protože jsme neviděli to, co viděli oni. Jenže teď za pár let je tomu jinak a my teprve nyní chápeme, proč nám Pepa nebo Jarka knihu doporučili a proč se tvářili jako by objevili Ameriku.

Před dvěma roky jsem psala článek o paralelních realitách. Jejich pochopení vám pomůže v přitahování si svého přání a to předně takového přání, které vaše logika vyhodnotí jako nemožné či neuskutečnitelné. Článek s názvem Paralelní reality najdete ZDE.

Jistě jste slyšeli mě i jiné učitele hovořit o tom, že všechno existuje nyní, v tomto přítomném okamžiku. To zahrnuje všechno z minulosti, ale i z budoucnosti. Minulost a ani budoucnost vlastně neexistují. Existují v přítomném okamžiku a to jenom ve chvíli, kdy se na ně zaměříme, kdy si na ně vzpomeneme nebo se jimi ve své mysli zabýváme. Vše totiž existuje díky našemu vědomí či vnímání, a tedy pokud se na to nezaměříme svým vědomím, pak daná věc nemůže existovat. Lépe řečeno nemůže existovat v naší realitě. Ve Vesmíru tato realita nebo možnost existuje, protože nejsou dány žádné limity. Ty určuje pouze naše mysl a to, kam jí my sami dovolíme zajít.

Čas i prostor jsou pouhou iluzí, což řekl již Einstein. Vaše logická mysl je od narození vedená k tomu, aby věci analyzovala a hodnotila, aby věci řešila a snažila se jim přijít na kloub. Svým způsobem jsme všichni analytici. Máme stejnou výchovu, žijeme ve stejném prostředí.

Existují tři fáze pochopení, jak vědomě tvořit svůj život.

 

Fáze 1 – mám problém a zaměřuji se na něj

Všichni jsme vedeni k tomu, abychom hledali řešení. Někteří z nás jsou naučení zacyklit se v problému a místo, abychom hledali řešení, tak se neustále zaměřujeme na problém a vůbec nechápeme, proč ten problém ne a ne zmizet. Takoví lidé si tvoří realitu, ve které se necítí dobře. Stále tvoří, ale to, co nechtějí. Věřím, že většina z vás již pochopila a nebo začíná chápat, že problém nezmizí, pokud se na něj budete zaměřovat. Zákon přitažlivosti totiž říká, na co se zaměříte, to roste. Tak jak ten problém může zmizet, když jej od rána do večera s každým probíráte, myslíte na něj a snažíte se vymyslet, jak by mohl zmizet.

 

Fáze 2 – zaměřuji se na řešení

Ti, co jsou již dál chápou, že se musí posunout ven z problému. Vystrčit hlavu z problému a podívat se na něj zvenčí. Protože teprve když vylezu ven z problému, můžu se rozhlédnout a začít hledat řešení. Již se tedy nezaměřuji na problém samotný, ale hledám možnosti a způsoby, jak jej vyřešit. To je způsob práce analytika, který se skrývá v každém z nás.

Dnes se ale podíváme ještě dál a vysvětlíme si ten třetí způsob, jak změnit svoji realitu. A to díky pochopení paralelních realit. Tento způsob je totiž ten nejrychlejší způsob ze všech, jak se přemístit do vámi preferované reality, kde není problém, ale kde je vaše přání již splněné.

 

Fáze 3 – neřeším problém a ani nehledám řešení, pouze se přesouvám do paralelní reality, kde je vše tak, jak si přeji!

Jakmile se posunete ve svém rozšiřování svého vědomí dál, pak si uvědomíte, že nemusíte hledat ani řešení. A také porozumíte tomu, že hledání řešení je pouze nepochopení toho, jak tento Vesmír funguje a souvisí s nedostatečnou vírou v sebe a vesmírnou energii a lásku. Pochopíte, že hledáním řešení své možnosti nesmírně limitujete, protože vaše lidská mysl je a vždy bude omezená. Nedokáže vymyslet způsoby a řešení, které dokáže vymyslet vesmírná energie.

Takže nejprve to shrnu.

První, co lidé dělají je, že se zaměřují na problém, a tím samozřejmě nezmění nikdy nic. Tedy neustále vidí ten problém, tu realitu tak, jak je teď. Mluví o ní, stěžují si na ní a diví se, proč ten Vesmír nezařídí, aby se věci změnily. Jsou často v pozici oběti, která se dívá ven na ten „problém“, který jí nedá spát.

Ve druhé fázi lidé začínají vystrkovat hlavu ven a rozhlížet se po řešení. Tedy se přestávají zaměřovat na problém, už o něm nemluví a neřeší každý jeho detail, protože chápou, že zaměření se na problém přinese ještě více problémů. A tak hledají způsoby a řešení, jak z toho ven, a tedy se spíš zaměřují na tu cestu, na ten způsob, jak se posunout tam, kde chtějí být. Stále se ale dívají ven, tentokrát ne na problém, ale na hledání řešení. Jenže Bůh/Vesmír, který zná řešení, to nejrychlejší a nejvhodnější řešení, tato energie (Bůh/Vesmír) je totiž uvnitř nás. Protože my jsme součástí Boha/Vesmíru! Jestli je toto pro vás nová informace, které zatím moc nerozumíte, podívejte se na webinář, který jsem před nějakou dobou uspořádala pro členky program Bohyně lásky. Zde najdete odkaz – webinář Univerzální mysl – supervědomí!

Screen Shot 2018-03-31 at 14.46.23

 

Proto ve třetí fázi člověk chápe svoji maličkost a zároveň svoji velikost. Tedy chápe, že je součástí Vesmíru/Boha a je jednou jeho částí, která má stejné schopnosti jako samotný Bůh či Vesmír. Cítí své spojení s Bohem, Vesmírem a vším, co je a dokáže se přesunout do své preferované reality a vše ostatní již nechat právě na té silné a mocnější energii, kterou Vesmír je. Ví, že s Vesmírem se může spojit skrz své nitro, protože Vesmír je součástí jeho nitra. Nehledá tedy nic tam venku. Nesleduje problém a ani nehledá řešení. Přesouvá se do jiné reality. Skrz naladění se na své podvědomí, které ho spojí s Bohem/Vesmírem a tedy se vším, co existuje. Starosti a obavy pak nechává být. Vše, co potřebuje, aby se jeho přání stalo součástí jeho reality je již uvnitř něj. Ve své mysli se přesouvá do své paralelní reality, kde je vše podle jeho představ.

Jelikož jsem součástí Vesmíru a chápu, že Vesmír je milující místo, které se mi snaží pomáhat v každém okamžiku. A protože cítím víru, a tedy dokážu řešení odevzdat Vesmíru, přestávám se trápit tím, jak a kdy ke mně mé přání (řešení problému) přijde, protože znám svoji úlohu v celém procesu. Vím, co dělám já a co zajistí ta větší část mého já, která má přístup ke všem možnostem. Zde se bavíme samozřejmě o energii Vesmíru.

A protože se do nové reality ponoří všemi svými smysly, již necítí žádný problém, a také nehledá řešení, nemá obavy a ani strachy. Vše je přeci tak, jak si přeje. Vše je hotové. To samozřejmě vyžaduje praxi a vnitřní práci. Protože čím větší víru sami v sebe máte, tím rychleji se dokážete přesunout do své preferované reality vibračně, a tedy i fyzicky, ve 3D světě. Ale platí to i opačně. Čím častěji se budete přesouvat do vámi preferované reality, tím větší víru v sebe budete mít. Mít víru v sebe znamená věřit ve vesmírnou energii a naopak. A to právě proto, že já a Vesmír, tedy Bůh, jsme jedno! Je to již jasnější?

 

Paralelní reality

Dobrá, pojďme se podívat na téma paralelních realit a třeba příklad partnera, který ve vašem životě v současnosti není. Je jedno, jestli se jedná o bývalého partnera a nebo zcela nového.

Možná jste sami a toužíte po bývalém partnerovi, ale nechápete, jak se díky představivosti může ve vašem životě něco změnit. Jak můžete změnit jeho rozhodnutí, když nechcete s nikým manipulovat a co když to tak má být, ptáte se. Co když tím, že ho chci zpátky, dělám něco špatného. Jdu proti jeho svobodné vůli, atd. O svobodné vůli jsem již psala. Tento článek jsem také nahrála na youtube, zde ho najdete – Svobodná vůle.

Opět záleží na tom, čemu vy věříte, že je možné a co je dobré nebo špatné.

Když se ale na tyto věci začnete dívat z pohledu paralelních realit, tak pochopíte, že není možné, abyste někoho nějak manipulovali k tomu, co nechce.

Koncept paralelních realit je krásně vysvětlen například ve filmu Interstellar, který když jsem před lety viděla mě totálně dostal a odcházela jsem s úsměvem od ucha k uchu. To je bomba, přesně tak to je, říkala jsem si. Kamarádka, se kterou jsem film viděla, už tak nadšená nebyla. Vůbec ten film nepochopila a pro ní se jednalo o science fiction. Pro mne to bylo potvrzení toho, čemu silně věřím.

Kamarádčino vědomí nebylo dostatečně rozšířené, aby pochopila to, co jsem ve filmu viděla já. Takhle totiž funguje náš vesmír a kdo to pochopí, tomu se otevřou zcela nové možnosti. Jenže pochopit to musíte na hlubší úrovni, pak teprve můžete těchto znalostí využít na ovlivňování své vlastní reality. Jestliže vás téma paralelních realit zajímá, pak si tento film určitě pořiďte. Je prostě fenomenální! Jenom když o něm píšu, a to jsem ho viděla jednou, tak ve mně všechno vibruje, jak silný zážitek to pro mne byl. Asi si jej budu muset koupit a přehrát znovu. 🙂

Tedy existuje nekonečné množství časových linií a na každé časové linii existuje nekonečné množství paralelních realit, které existují ve stejném okamžiku.

Ve zkratce, existují různé reality (tedy možnosti a scénáře), které navíc existují ve stejném okamžiku, tedy paralelně. Jedna vedle druhé. Když se podívám na časovou linii a vidím období před pěti lety, existuje nekonečné množství možností (nekonečné množství paralelních realit), které se mohly stát v období před pěti lety. To samé platí o každém dalším okamžiku na časové linii. Tedy před pěti minutami, za pět minut od této chvíle, atd.

V této realitě jste například svobodní a sami. Je to dáno tím, co se odehrálo ve vaší minulosti, ale i tím, co se děje teď. Vše záleží na vašich rozhodnutích. Například nyní toužíte po bývalém partnerovi. Tato touha vám ukazuje, že existuje paralelní realita, ve které jste spolu se svým bývalým partnerem. Existuje nekonečné množství paralelních realit a tedy možností. Ty zahrnují například to, že jste spolu a jste šťastní. Pak existuje realita, ve které jste spolu, ale moc vám to neklape. Další realita zahrnuje vás dva jako nejlepší kamarády a v té další jste od sebe. V jiné realitě jste se ani nikdy nepoznali, a proto ani nevíte, že ten druhý existuje. A pokud se podíváme na časovou linii do minulosti, tak existuje možnost, že jste se ani nikdy nerozešli. A protože je možné měnit minulost, díky premise, že minulost ani budoucnost neexistují, protože existují pouze v přítomném okamžiku, pak je možné jít do minulé události a změnit jí.

Ve chvíli, kdy vznikne touha, tak se vám nabídne tato nová realita, která existuje a vy se do ní můžete přesunout, pokud budete chtít. Jste vědomý tvůrce a v každém okamžiku se rozhodujete, do jaké paralelní reality se přesunete. Do paralelních realit se vlastně posouváme neustále, ale ten shift, ten posun je většinou tak malý, že jej nedokážeme rozpoznat. Až dramatický posun vnímáme jako změnu a tedy jako přesun do jiné paralelní reality. Pak hovoříme o kvantovém skoku.

Přesun do preferované reality je o praxi, proto jsem do Deníku úspěchů zakomponovala cvičení na každý týden, které vás naučí vědomě tvořit, a tím získat potřebnou víru v sebe a své schopnosti, které tak získáte na menších přání. Vše souvisí se zákonem přitažlivosti a dá se naučit, opakováním a vytrvalostí. Když děláte něco pravidelně a začínáte pracovat na menších věcech, pak je jednodušší vytvořit si něco většího.

 

Změnit minulost je zcela MOŽNÉ!

Co je důležité pochopit a o čem já moc veřejně nemluvím, protože mám pocit, že na to mnoho z vás ještě není připraveno a veřejnost celkově je, že změnou paralelní reality ve své přítomnosti můžete zcela změnit nejenom svoji budoucnost, ale také zcela a zásadně změnit svoji minulost. Navíc, jak jsem již naznačila výše, můžete jít do minulé události a zcela ji změnit. V minulé události skočíte do paralelní reality, kde jsou věci zcela jinak, než jak jste si je dosud pamatovali. Pokud uděláte velký kvantový skok, pak je naprosto MOŽNÉ minulou událost zcela zapomenout, jako by se ani nikdy nestala. Protože ji nahradíte jinou událostí s pozitivním nábojem, která tu původní negativní událost úplně vymaže.

Většinou toto téma zahrnuji až do svých kurzů, ale je na čase napsat článek i pro ty z vás, kteří jsou těmto myšlenkám otevření. V kurzu Přitáhněte si ideálního partnera o změně minulosti hovořím.

Proč je možné změnit minulost je jasné. Protože minulost existuje tady a teď, v mé přítomnosti. Mám k ní stejný přístup jako ke své budoucnosti. Navíc když dramaticky změním své současné já, tedy se přesunu do své preferované paralelní reality tak, že cítím obrovský posun, pak se automaticky změní moje minulé já.

Možná jste to zažili. Já určitě. Je to ta chvíle, kdy se něco ve vašem životě změní tak zásadně, že si již nepamatujete své minulé já a ani jeho zážitky. Tedy v tu chvíli jste změnili svoji minulost.

Minulost můžete měnit také cíleně tím, že do ní vstoupíte a vědomě ji měníte. Měníte ten pocit, který k ní máte. Když to budete dělat pravidelně a s intenzitou, pak si za čas budete vzpomínat na zcela jiné věci, než které se staly. Silná změna minulé události může navíc vést ke zcela jiné realitě, kterou nyní zažíváte.

Většina lidí toto pocítila a zažila díky negativní události. To samé je možné vytvořit díky pozitivní události. A navíc tento SHIFT můžeme vytvořit vědomě. Nemusíme čekat, až se něco v našem životě stane. Vědomý tvůrce nečeká, protože chápe, že život se neděje sám od sebe, ale tvoří se dle mého vnitřního nastavení, které jako vědomý tvůrce mohu kdykoli změnit.

 

2 příklady změny minulosti díky přesunu do preferované paralelní reality:

Příklad č.1: Partner se s vámi z ničeho nic rozejde. Přijdete domů a začnete vědomě měnit tuto negativní událost a díky silnému pozitivnímu náboji se kvantovým skokem přesunete do vámi preferované paralelní reality, kde k žádnému rozchodu nikdy nedošlo. Jak se to projeví navenek? Pokud se odpoutáte od konečného výsledku, tedy provedete kvantový skok správně, pak může nastat milión scénářů. Například vám partner zavolá, že měl špatnej den v práci, mrzí ho to a nechce o vás přijít. Přijdete domů, kde společně s partnerem bydlíte, na stole bude kytice růží, uvařená večeře, zapálené svíčky a váš partner vás požádá o ruku, jako by se včera ani nic nestalo.

Příklad č.2: V práci dostanete padáka. Když se úspěšně přesunete do paralelní reality, kde jste padáka nedostali, pak se opět může odehrát milión scénářů. Například si vás šéf zavolá, že personální oddělení udělalo chybu a výpověď poslalo špatnému zaměstnanci, vás se tedy netýká. Nebo si vás zavolá a oznámí vám, že celou situaci přehodnotil a došel k názoru, že vás ve firmě vlastně potřebují a navíc vám nabízí zvýšený plat. Může klidně nastat i situace, kdy vám v ten den nabídne práci konkurence, která vám nabídne dvojnásobek platu. Tedy váš kvantový skok byl opět úspěšný, protože práci máte zajištěnou v jiné a lepší firmě. Proto je tak moc důležité zůstat odpoutaní. Někdy je totiž ten rozchod nebo ta výpověď pro naše nejvyšší dobro.

Proč se mnohým lidem nedaří dramatický skok do nové preferované paralelní reality je předně proto, že nedokáží přestat urputně sledovat svoji současnou realitu. Tím se drží v „problému“, tedy ve své současné realitě a kvantový skok do nové paralelní reality tak není možný.

 

Přesun do vámi preferované paralelní reality

Jak se přesunout do nové paralelní reality je celkem jednoduché. Souvisí to opět s vizualizací a tím, co již znáte, ať již z mých článků a nebo od jiných autorů. Do nové reality se přesunete díky vizualizaci. V ní se ocitnete ve své preferované realitě a zapojíte zde všechny svoje vjemy: sluch, čich, zrak, dotek, prostě všechno. Zintenzivníte tyto pocity a vnímání a zůstanete v tomto pocitu co nejdéle. Tedy jej pravidelně opakujete. Zároveň se ale odpoutáte od toho, co se děje teď. To znamená, že přestanete sledovat svoji realitu současnou tak, jak je.

Určitě je také dobré zapojit přepis minulých událostí, které vedly k vytvoření této reality. Předně pokud se jedná o silné zážitky, tedy k nim cítíte silný pocit. Nejjednodušší je opět vizualizace s intenzivním pozitivním pocitem. Tedy jdete do minulé události, kde ji vidíte jinýma očima a cítíte jiné pocity, kterým dáte větší intenzitu. Tím minulou událost přepíšete a ona může zmizet až tak silně, že si ji nebudete pamatovat ani vy a ani lidé kolem vás, kterých se daná situace týká. Vlastně si ji budete pamatovat úplně jinak, a tím zcela změníte sled událostí.

V koučikovém programu Přitáhněte si ideálního partnera tímto způsobem přepisujeme naše dětství, které má tak zásadní vliv na náš život.

Držím vám palce. Svůj život máte zcela ve svých rukách. Uvědomte si to, a pak jděte a využijte tohoto privilegia k tvoření své vlastní reality.

Krásné Velikonoce!

Happy manifesting 🙂

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře