Jak na nové auto?

Nedávno jsem psala o skvělé pomůcce k manifestaci přání, vizualizační nástěnce.

Jak jinak lze použít vizualizaci při našich běžných činnostech, kde naše podvědomí může díky obrazům vnímat a absorbovat naše přání?

Nejprve se ještě podívejme na to, proč vizualizační nástěnky fungují?

Odpověď je jednoduchá. Protože naše mysl používá obrazy. Zkuste si vzpomenout, když vám někdo něco vyprávěl. Třeba vám kamarád popisoval, jak si pořídil nové auto. Hned se vám v mysli objevilo přesně to auto, o kterém mluvil. Tedy vy jste si ho zřejmě vybarvili po svém a také podle toho, zda jste takové auto viděli nebo ne. Důležité ale je, že jste začali vidět přesné obrazy. To je právě důvod, proč vizualizační nástěnky fungují. Aniž bychom si toho byli vědomi, naše podvědomí zaznamenává ty obrazy, které často vídáme a ukládá je do své úschovny. Čím více se na tuto nástěnku díváme, a to nemusíme dělat vědomě, tím více věříme ve skutečnost tohoto obrazu, a tím více si jej do života přitahujeme.

Na co se zaměříte, to roste!

Jinou formou vizualizační nástěnky, kterou využívám i já, je vizualizační deník. Mám jich spoustu a ten nejnovější vypadá takto:

vizualizační deník

Zde si lepím obrázky toho, po čem toužím, a také si zde píšu popis toho, co chci. Protože vědět, co chcete, je základ správného vysílání svých přání do Vesmíru.

Píšu si sem i datum vyslání mého přání, protože pak mám skvělou zpětnou vazbu, že se má přání plní. Děje se mi to každý den, protože si vše píšu od svých 20ti let, což už je nějaká řádka let 🙂

Je pak úžasné se těmito záznamy probírat a číst, co jsem si přála a jak krásně se mi to vyplnilo. Někdy si říkám, že je jen škoda, že některé věci trvaly tak dlouho, ale dnes už mám techniky, které využívám pro urychlování svých přání. Ty jsem tehdy neznala.

Na obrázku níže se můžete podívat na mé nové auto. Ano, já již nyní vím, že toto auto řídím a že je moje.

Prozradím vám toto svoje tajemství, i když si myslím, že je vždy lepší nechat si svá přání pro sebe. S manifestací aut už mám spoustu zkušenosti :-). A proto mi nikdo nevymluví, že bych tohohle nového broučka nedostala. A tak vám to můžu klidně prozradit. A jak jsem si manifestovala má předchozí auta?

BMW X1

Je tomu již deset let, hmmm nebo jedenáct, no to je jedno. Prostě jsem si moc přála své první auto, byl to můj vysněný Peugeot 206.

Tehdy jsem žila v Londýně, kde jsem pracovala na zákaznickém oddělení jako administrátor a moje kolegyně Anna, Italka, která se narodila a vyrostla ve Velké Británii, měla přesně takové autíčko. Tehdy jsem již věděla, jak si správně přát, ale neměla jsem v tom takovou praxi a nevěděla, jak přesně na to.

Rozhodně jsem věděla, že bych si ho mohla někam vystavit, tedy jeho fotografii. V té době jsem si koupila svůj první počítač, tedy laptop, ano bylo mi 24 let a já si kupovala svůj první počítač. Možná se Vám to bude zdát divné, ale pocházím z obyčejné chudé a početné rodiny, takže počítač byl pro mne tehdy luxus :-).

A tak jsem si řekla, že hned svůj počítač využiji a že si autíčko dám na desktop a to nejenom u svého osobního počítače, ale i v práci. Mohla jsem si tam sice dát společnou fotku se Spyrosem, mým tehdejším partnerem, ale co, vždyť ho doma vidím každý den :-). Navíc Bohyně lásky ví, že si partnerovu fotku nikam dávat nemusí, protože veškerou energii soustředí na sebe.

Tak jsem si dala fotečku svého vysněného auta na plochu obou počítačů a to včetně spořičů. A věřila jsem, že jednou toto auto budu mít. Kolegyně se mi sice trochu smály, ale zároveň jsem viděla, jak mi to přejí. Tehdy se mi ale vloudila malá chybička. Uhádnete která?

Ano. Přála jsem si do budoucnosti. Jednou ho budu mít….

Jak reaguje Universum?

„Dobře, tak já ti ho jednou někdy dám….“

Na auto jsem tak na svém počítači koukala necelé tři roky. Po návratu do České republiky jsem si toto svoje první auto pořídila. No prostě jsem si ho koupila, bylo ojeté a krásné. Tedy pro mne bylo k nezaplacení.

Asi vás zklamu, ale vzala jsem si na něj půjčku, takže pro někoho by toto nebylo ani tak splněné přání. Ale pro mne, která vyrůstala v rodině, kde auto nikdy nebylo, to byla velká věc :-). Navíc před odjezdem do Londýna jsem byla chudá studentka ekonomie na VŠE a že bych si kdy mohla dovolit půjčku, mě ani nenapadlo.

Opět potvrzení toho, že vše záleží na našich přesvědčeních. Pokud vyrůstáte v rodině, která nemá auto a počítá každou korunu, pak vám může půjčka 100tisíc korun připadat nemožná a neuskutečnitelná. Když se vám pak tento, z pohledu mnohých lidí obyčejný sen, splní, máte pocit, že jste dobyli svět.

Dnes už vím, že se dají limitující přesvědčení, která nám brání v úspěchu, měnit na příklad díky řízeným meditacím, kterými klienty provázím v individuálním i skupinovém koučinku, ale to jsem tehdy prostě nevěděla.

Pak jsem se ale po asi dvou letech rozhodla, že by to chtělo upgrade :-).

Tak jsem si našla fotečku krásného červeného peugeotka 207 a do závorky jsem si dala 308. Opět je zde jasné, že jsem tehdy nevěřila, že by 308 mohlo přijít, a tak jsem raději vsadila na nižší model. A to je v pořádku. Je sice důležité snít velkoryse a dávat si velké cíle, ale na druhou stranu, pokud tomu opravdu nevěříte a přání se vám zdá nemožné, pak se vám nesplní a nebo to bude trvat hodně dlouho. Vaše podvědomí a v něm uložená přesvědčení vám v tom zabrání. No a jak jsem nakonec manifestovala svého peugeota 207?

Čtěte dál …

Jediné, jak změnit svá limitující přesvědčení, je pracovat na sobě a s metodami, které pomáhají přepisovat minulé zkušenosti, které jsou právě příčinou našich limitujících přesvědčení. V koučinku na příklad provádím klienty do minulosti, do dětství, kde naše limitující přesvědčení vznikají nejčastěji a tyto minulé zkušenosti pak přepisujeme.

Vaší realitou se totiž stává to, na co se zaměříte a čemu věříte. Pokud tedy přepíšete své minulé zkušenosti v minulosti, pak se změní vaše vnímání této minulosti a to ovlivní vaši současnost.

Stejně tak provázím klienty do jejich budoucnosti. A to během individuálního nebo skupinového koučinku, ale i v online programu Bohyně lásky.

Možná se vám to bude zdát neuvěřitelné. Ale budoucnost ovlivňuje naši současnost.

Jak je to možné? Představte si, že víte, co vás čeká ve vaší budoucnosti.

Víte, s kým budete a co budete mít, navíc se setkáte i s vaším moudrým starým já, které vám předá zprávu a pošle vám energii.

Jak to ovlivní vaši současnost?

Zásadně.

Přestanete se bát a posílí vás to. Je až s podivem, jak málo někdy stačí, aby šel člověk tím správným směrem a zbavil se toho pocitu, který lidi paralyzuje a brání jim ve štěstí. Tou emocí, tím pocitem je STRACH.

Strach z budoucnosti dokáže člověk ochromit tak, že se nemůže hnout z místa.

A o čem ten život potom je, když stojíte na místě a nehýbáte se kupředu?

A nyní zpět k mému autíčku. Tak to byste nevěřili, jak jsem si manifestovala červeného peugeota. Možná vám to bude připadat jako zázrak a některým z vás jako příliš snadné.

Ale ať už je to, jak chce, když jsem si ho začala přát, tak by mě tento způsob doručení nenapadl ani v tom nejdivočejším snu. Koupil mi ho partner 🙂

No je to tak. Je pravda, že jsme dali mé staré auto na protiúčet. Ale zbytek doplatil on a dal mi toto auto darem, tedy samozřejmě nám oběma, ale napsané bylo na mne. Chápete to?

OMG (Oh my God :-))

To snad ani není možné. Ale je.

Vaším úkolem není vědět, jak se k vám vaše přání dostane a kdy, ale musíte prostě vědět a cítit, že ho máte. Jak, to je úplně jedno. Ve chvíli, kdy jsem si svého nového peugeota přála a opět jsem ho měla ve svém vizualizačním deníku, a také samozřejmě na ploše svého počítače, jsem neměla ani tohoto partnera, takže toto mě fakt nenapadlo.

Proto je důležité nechat Universu volnou ruku a nesnažit se přemýšlet o cestách, jak tohoto snu dosáhnout.

Čím více se budete vměšovat do práce Vesmíru, která není vaší starostí, tím méně způsobů doručení umožňujete a tím více své přání zpomalujete.

Musíte vědět CO chcete, PROČ to chcete a JAKOU KVALITU vám vaše přání má splnit.

Zbytek nechte na vyšší síle, ať už jí říkáte jakkoli.

Nechte to být. Máte objednáno, tak jděte dál a věřte, že vaše objednávka je v dobrých rukách a že se na ní pracuje. Přijde vám ve správný okamžik. To je celé, to stačí. Nic víc se po vás nechce.

Čím více věříte, že se to stane, tím snázeji si své přání přitáhnete. Čím více to necháte na Universu, tím rychleji budete jezdit v novém autě nebo se vám splní cokoli jiného, co budete chtít.

A co máte na ploše počítače vy? 🙂

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře