Nevěřím, že to vážně funguje

cornfield-4306048_1920Často se setkávám s pochybnostmi lidí o tom, zda zákon přitažlivosti a vědomé tvoření reality existuje anebo ne. Pro mne je to stejně úsměvné téma jako řešit, jestli když vyskočím z okna, pak zafunguje gravitace a já spadnu přímo na pusu nebo ne. Pochybujícím nemám co odpovědět. Není možné odpovědět na něco, co mně osobně přijde tak samozřejmé. Ale ne vždy jsem takto přemýšlela. I já mívala pochybnosti, jestli to má vůbec cenu.

Nemůžu nikoho přesvědčovat o tom, jestli existuje gravitační zákon, a tedy ani nemůžu a nechci nikoho přesvědčovat o tom, že existují nějaké vesmírné zákony.

Přesto ale vaše pochybnosti chápu.  Jediné, co vám na to mohu říct, je: VYZKOUŠEJTE TO. To ale neznamená, zkuste si jeden experiment a když nevyjde, tak se na to vykašlete.

Mám na mysli: rozhodněte se, jděte a skočte do toho po hlavě.

A co tím přesně myslím? Nepřemýšlejte, jestli to funguje nebo ne. Jestli chcete, abyste si život tvořili vědomě, pak vás čeká spousta práce. Tyto věci nejsou tak jednoduché, jak se na první pohled zdá a já o tom neustále hovořím. Vyžadují zapálení a vytrvalost. Stejně jako se žádný podnikatel nestal úspěšným přes noc, ani změna myšlení se nestane jen tak, sama od sebe.

Zákon přitažlivosti funguje neustále. Není to o tom, zda zákon přitažlivosti funguje nebo ne, ale o tom, jak aktivně měníte své myšlení. Neexistuje žádná síla, která by vám splnila, na co si pomyslíte, aniž byste změnili to, jak smýšlíte. Ta síla vždy reaguje na vás a na to, co se děje uvnitř vaší mysli.

Někteří z vás stále nepochopili základ všeho kolem zákona přitažlivosti. Vždy, když slyším nebo vidím dotaz: A bude to fungovat, když…? A bude to fungovat i v mém případě?, tak je mi jasné, že dotyčný není ve své síle a je zvyklý věřit všemu, jen ne sobě.

 

Nikdo z vás není ztracený případ, pro kterého by TO NEFUNGOVALO“ !!!

Musíte se naučit pracovat se svojí myslí. To je celá ta věda. Bohužel je to to nejtěžší z celé vnitřní práce.

Když si budete vizualizovat pozitivní výsledek, ale vaše podvědomí zůstane plné strachů a obav, pak se nic nezmění. Pozitivní myšlení prostě nestačí! Vy pak nabydete dojmu, že to nefunguje a všechno je to blbost. I já si touto fází prošla. Dnes jsem to řešila s klientkou během individuálního koučinku.

Nejvíce energie musíte dát do posilování sebe samých. Musíte jít a učit se pracovat se svojí myslí. Mozek je sval, se kterým se dá pracovat stejně tak jako s jakýmkoli jiným svalem na těle. To, že vaší myslí proudí myšlenky jako stádo šílenců neznamená, že je s vámi něco v nepořádku, jste divní, neschopní nebo nevím, jací ještě. Znamená to jediné, nevzali jste otěže do svých rukou a zatím máte stále pocit, že váš život řídí někdo tam venku.

Jakmile pochopíte, že dokud nevezmete svůj život a předně mysl do svých rukou, zůstanetete tam, kde jste, pak získáte chuť a energii jít do toho. Anebo ji získáte ve chvíli, kdy spadnete na takové dno, že raději půjdete i do toho, o čem si myslíte, že je to totální kravina. Vy ale budete tak nízko, že uděláte cokoli, abyste se vyšplhali aspoň o kousek výš.

Jestli si myslíte, že zákon přitažlivosti je nějaké magické slovo, pak se zastavte a začněte nejprve pozorovat, co se děje ve vaší realitě. Začněte si všímat, jak vaše nálada ovlivňuje vaše okolnosti. Cítíte se šťastní? Pak se věci dějí tak snadno, každý je milý a nápomocný. Probudíte se se špatnou náladou a jako by se všichni zbláznili. Co ho to zase popadlo? Proč se ke mně takhle chová? Co jsem komu udělala?

Uvědomte si, že vaše nálada stojí za vašimi okolnostmi. Nikoli naopak! Vaši náladu ovlivňují vaše myšlenky. Začněte je vědomě směřovat k pozitivním cílům a snům a váš život se začne měnit.

Happy manifesting!

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře