Před svým dvojčetem nemůžete utéct, i kdybyste utíkali celý život …

runnerNedávno jsem napsala článek o dvojčatech, o našich druhých půlkách, dvojplamenech, které k nám patří a které od sebe prostě neodpářeme, i kdybychom se snažili sebevíc.

Obdržela jsem od vás mnoho emailů a dotazů. Bohužel se nemohu věnovat každému emailu individuálně, a tak vzniká tento druhý článek pro vás, které toto téma zajímá více. Sama jsem ani netušila do čeho se dávám, když jsem článek o dvojčatech psala a kolik z vás se toto téma dotýká a zajímá.

Na druhou stranu se ale není čemu divit, naše planeta vstoupila do nového cyklu a žijeme v době, kdy se mnoho lidí znovu shledává se svým dvojčetem.

Má každý své dvojče?

To si pište, že ano. Ať už jste jej ve svém životě potkali a nebo ne, každý z vás má své dvojče, svůj dvojplamen, druhou půlku své duše. Ta může být ženou nebo mužem, může žít nebo může být již na té druhé straně, kam se jednou všichni vrátíme. Ať už jste svůj dvojplamen, své dvojče, jak já ráda říkám, potkali nebo vás to teprve čeká a nebo je vaše dvojče již na druhé straně, nemůžete od něj utéct, nemůžete se schovat a je jedno, jak dlouho budete vy nebo on/ona utíkat, schovávat se, vyhýbat se, strachovat se a prostě dělat všechno proto, aby vám ten druhý již nikdy nemohl ublížit. Své druhé půlky se zbavit nemůžete, proč tedy nezharmonizovat svůj vztah a nezažívat to nebe na zemi v podobě lásky se svým dvojčetem.

Je až k nevíře, jaké zrcadlo nám naše dvojče nastavuje a jak těžké to je, vidět sami sebe jako živý obraz tam venku. Vidět a cítit tu bolest, kterou nám ten druhý způsobuje a snažit se od té bolesti utéct co nejdál. Nemůžete se ale schovat sami před sebou, váš odraz v zrcadle půjde kamkoli půjdete vy sami. Není země a ani místa na této planetě a dokonce ani v celém Vesmíru, kam byste se před svým odrazem v zrcadle, tedy před svým dvojčetem, mohli schovat. Můžete si myslet, že vám bude lépe bez něj/ní, a tak se raději chcete vzdát té nádherné lásky, ale možná sami ještě netušíte, že vás tento odraz v zrcadle bude pronásledovat všemi vašimi životy, dokud nenajdete odvahu postavit se mu čelem, vzpřímit se a zahojit staré rány jednou pro vždy. A tak osvobodit nejenom sebe, ale i své dvojče.

Navíc žijeme v době velkých změn a naše země vás potřebuje. Naše planeta potřebuje vaše štěstí a lásku k sobě a potažmo k vašemu dvojčeti, a to je důvod, proč vám ten druhý nebo ta druhá prostě nedá spát, dokud nezahojíte své rány a nedáte se opět dohromady.

I když se pokusíte utéci do náruče jiného/jiné, vaše dvojče vám nedá spát. Dříve nebo později zatoužíte opět po jeho/její lásce a náručí a uděláte cokoli, abyste byli opět spolu.

A já mám pro vás dobrou a špatnou zprávu.

Ta špatná je. Svému dvojčeti neutečete a s největší pravděpodobností budete muset nějakou dobu být sami, bez něj/ní. Možná dokonce potkáte někoho jiného, s kým vytvoříte milující vztah, než se jednou spojíte se svým dvojčetem v tomto fyzickém světě.

A čím více se tomu budete bránit a budete s ním/ní chtít být hned teď, tím víc bude od vás utíkat a tím déle to bude trvat.

Tou dobrou zprávou je, že změny energií na zemi dvojčatům přejí a přejí jejich lásce a dokonce ji vítají. Dobrou zprávou také je, že tím, že je vaše dvojče druhou půlkou vaší duše, je tedy vámi, můžete pomoci uzdravit váš vztah tím, že zahojíte sami sebe. Tím totiž hojíte rány i toho druhého, tedy svého dvojčete.

I když se vám to tak možná nezdá a bude období, kdy neuvidíte žádné změny ve svém fyzickém světě, tím, že uzdravíte svůj vztah s vaším dvojčetem na úrovni duší, tedy na úrovni svého nefyzického já, tím se svému dvojčeti přiblížíte a budete se s ním moci spojit v nefyzickém světě. Váš nefyzický svět se dříve nebo později odrazí jako odraz v zrcadle ve vašem fyzickém světě, tak jak jej znáte. Tomuto fyzickému světu většina lidí říká realita.

Láska dvojčat sahá za hranice našeho fyzického světa.

Taky byste asi nečekali, že tím, že když rozbijete všechny zrcadla, abyste již nikdy neviděli tu šmouhu na své tváři, tak ta šmouha zmizí a vy budete mít krásný hladký a čistý obličej. Naopak víte, že pokud chcete tu šmouhu setřít, musíte se postavit zrcadlu čelem, abyste ji dobře viděli a mohli ji utřít. Jen pak ta šmouha zmizí a vy budete opět krásní, tak krásní, jak je vaše duše, tedy vaše podstata. A vaše dvojče pak bude vaši krásu zrcadlit.

Čím více budete uzdravovat sami sebe, tím klidnější a vyrovnanější budete, a tím více se budete přibližovat svému druhému já. Tím více navíc pocítíte tu hlubokou víru, že vše je v pořádku. Budete vědět a cítit, že vaše dvojče je součástí vás a vaše spojení ve fyzickém světě se brzy stane vaší realitou.

Nezapomeňte, že nejdříve se vaše spojení musí odehrát na nefyzické úrovni, aby se mohlo projevit v našem fyzickém světě.

Dvojčata dokáží uzdravit jeden druhého. Je jedno jestli máte pocit, že ten druhý potřebuje zahojit rány. Ve chvíli, kdy máte pocit, že ten druhý má něco, na čem by měl pracovat, pak je ve vás nějaká energie, kterou vám vaše dvojče zrcadlí a kterou i vy potřebujete v sobě zahojit. Je pak jedno, jestli na sobě budete pracovat vy nebo on/ona, své rány hojíte sobě navzájem.

Možná máte pocit, že vaše dvojče je přecitlivělé, utíká zodpovědnosti, má problémy s úzkostí nebo depresí, vztekem, neví zatím, kým je. Pak si uvědomte, že vaše dvojče vám vždy zrcadlí vás samotné. Když se hlouběji podíváte sami do sebe, pak objevíte, že ta přecitlivělost, strach ze zodpovědnosti, úzkost, deprese, vztek jsou někde hluboko ve vás.

Tato část je někde velmi hluboko, ukryta vašemu běžnému vidění a cítění. Tím, že ji zahojíte, zahojíte i své dvojče.
Na první pohled budete mít možná pocit, že to není váš případ, pokud se ale opravdu jedná o vaše dvojče, pak vám vždy bude zrcadlit to, co je hluboko uvnitř vás a stejně tak i naopak, vy svému dvojčeti zrcadlíte své vnitřní strachy a bolesti.

Když se začnete dívat na své dvojče jako na svůj věrný odraz v zrcadle, který vám z lásky a s láskou ukazuje, co je potřeba ve vás samotných zahojit, pak nejenom že utečete z té role oběti, která vnímá toho druhého jako toho, co se jí snaží ublížit a sebe jako chudáka, který trpí, ale především získáte možnost zahojit své hluboko ukryté rány a bolesti, a tím i možnost zahojit toho druhého, svoje dvojče a přiblížit se mu tak v nefyzickém, a tím i brzy ve fyzickém světě.

Vím, je těžké přijmout fakt, že je v nás něco, co nám ten druhý zrcadlí a přijmout tak zodpovědnost za svůj život. Jsme vychováni, abychom ukazovali tam ven a hledali chyby venku, ne uvnitř. Ale když to dokážete a pochopíte, že nejde o to hledat viníka, ale o to, že vám ten druhý ukazuje, kde máte ještě nějaké rány a bolesti, pak máte skoro vyhráno.

Když se dokážete na toho druhého dívat s láskou s jakou se díváte nebo byste se měli dívat sami na sebe, pak si uvědomíte, že není důvod své dvojče vinit nebo obviňovat. Vaše dvojče vás miluje stejně tak jako milujete sami sebe. Pokud je vám sebeláska cizí, pak se nesmíte divit, že vám vaše dvojče lásku nedává. Vaše dvojče vám totiž ze všech lidí na světě nejvíce odráží vše to, co je uvnitř vás samotných.

Zahojte své rány a zahojíte i své dvojče. Vaší lásce a vašemu štěstí pak nebude nic bránit.

Zahojit své rány můžete nejlépe pomocí meditace. Pokud chcete pracovat opravdu hluboko a naučit se vytvářet si harmonické vztahy, pak můžete brzy vstoupit do mého kurzu vytvořte si harmonický vztah duše, který opět otevřu v září tohoto roku. No a jestli chcete začít pracovat nyní, pak se můžete ponořit do meditace Láska dvojčat, kterou doprovází krátký eBook vysvětlující, proč jeden z dvojčat utíká a druhý jej pronásleduje a naučíte se také jednoduché techniky čištění vašich společných ran a bolestí.

Ať už jste vaše dvojče potkali a nebo ne, věřte, že soulad vašich duší vám přinese velký posun v životě. Jak by také ne. Nemůžete být úplně šťastní a naplnění, když ve vašem vztahu k vám samým panuje disharmonie. A vaše dvojče je druhou půlkou vaší vlastní duše. Jakmile si s vaším dvojčete vytvoříte harmonický vztah, tato harmonie vaší duše akceleruje váš úspěch ve všech oblastech vašeho života. Budete totiž cítit lásku, kterou jste dosud nepocítili.

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře