Mé dvojče z druhého konce světa bych nepoznala, kdyby…

PDF2Hello my FRIENDS,

how have you been? Any great miracles? Have you ever seen a miracle in your life? I would love to share with you the beginning of my story. It started an amazing connection to my twin flame. As many of you know by now, I used to live in London and I have mentioned many times that English has become L O V E of my L I F E.

Jsem si jistá, že většina z vás porozuměla těm pár větičkám, které jsem napsala výše. Nebo ne?

 

Hmm, pak je čas s tím něco udělat. 

Čas utíká a život také. Učit se, učit se, učit se. Ač tato věta mnoho lidí zrovna nenadchne, stala se mojí realitou. Když se mi často lidé, někdy i rodinní příslušníci, posmívali, že se budu učit snad celý život, možná jsem ani já netušila, jak mi tato moje urputnost neustále se něco učit, číst, vzdělávat a růst pomůže dosahovat výsledků, o kterých by se mnoha lidem ani nesnilo.

Víte, já se do angličtiny nezamilovala hned. Chvíli mi to trvalo. Když jsme na střední škole měli paní učitelku, tuším Strejčkovou, která žila v Londýně a měla super britskou angličtinu a hlavně mojí skupinu na angličtinu neměla moc v lásce, angličtinu jsem doslova nesnášela. Ač jsme byli tou lepší skupinou, které šla angličtina dobře, všichni jsme propadali.

Proč? Paní profesorka nám dávala pětiminutovky. V pátek nám zadala 100 slovíček k naučení, v pondělí jsme psali písemku, vybrala 10 slovíček ze sta a když jste jedno měli špatně, znamenalo to stupeň dolů. A tak se není čemu divit, že jsem ve druháku na gymplu měla čtyřku z angličtiny. Chápete to? 🙂

Kdyby mi tehdy někdo řekl, že budu žít několik let v Londýně, naučím se perfektně anglicky, díky angličtině budu studovat roční kurz pro kouče z celého světa v Americe a budu pravidelně navštěvovat zahraniční lektory jako je skvělý hypnotizér Paul McKenna nebo NLP co-founder Richard Bandler a budu jim rozumět tak, jako bych se narodila v jejich zemi a ještě mi to bude činit potěšení, asi bych se smála.

 

Když jsem před několika lety dokončila kurz pro kouče s Christy Whitman a zkusila zadat pár věcí, jako byly meditace z kurzu a koučinkové programy, překladateli z profesionální agentury, naprosto jsem se zhrozila a byla jsem vděčná, že mi přeložili jen pár stran. Zjistila jsem totiž, že nestačí umět skvěle anglicky, ale musíte mít i pro daný obor nebo spisovatele cit. A tak jsem si meditace a kurzy jako je i Vytvořte si harmonický vztah duše musela přeložit sama. A vděčím za to skvělé znalosti angličtiny, proto na tento jazyk a vůbec znalost jazyků nedám dopustit. Nyní se mi opět vyplatilo umět anglicky. Potřebovala jsem přeložit pár citátů a protože mám hodně práce, myslela jsem si, že mi s tím pomůže překladatel. Bohužel výsledek byl katastrofální a i když mi bylo sděleno, že je to velmi dobrý překladatel, který překládá i politické záležitosti, čemuž samozřejmě věřím, nebyla jsem spokojená.

Je mi jasné, že pan překladatel svému oboru skvěle rozumí a jeho práci nezpochybňuji, ale bohužel to neznamená, že má cit pro můj obor a tedy mi může pomoci. Proto pro připravované překvapení jsem pro vás pár citátů, předně od Nevilla Goddarda, přeložila sama. Neville Goddard žil v polovině dvacátého století a i mnoho rodilých mluvčí má velký problém porozumět jeho mluvě a sdělením. Já sama jsem jej po prvním přečtení pár vět před několika lety odložila, abych se k němu opět před dvěma lety vrátila a od té doby jeho knihy nedala z ruky. Takže se ani nedivím, že se pan překladatel prostě s překladem zcela minul. Dnes mohu hrdě říci, že nejenom že rozumím Nevillovým hlubokým myšlenkám, ale také jsem schopná přeložit je tak, abyste měli možnost pochopit jejich hloubku i vy a to v našem krásném rodném jazyce českém.

To že mi angličtina změní život nejenom profesně, a tedy se budu moci setkávat s lidmi jako je můj bývalý šéf a nyní dobrý přítel Peter, který studoval na Oxfordu a žil a pracoval v mnoha zemích světa, ale také zcela změní můj soukromý život a dovolí mi poznat mé dvojče (dvojplamen), muže, který se narodil, vyrůstal a většinu života prožil v Indii, by mě před těmi dvaceti lety na střední škole ani ve snu nenapadlo. Vidíte, jak nás naše duše společně s Vesmírem vede tak, aby nás připravila na naše životní poslání?!

 

Náhody v životě neexistují.

Jelikož jsem sama několik let učila angličtinu soukromé klienty a protože jako podnikatelka oceňuji lidi, kteří nejenom vědí, co dělají, ale také se zajímají o své potenciální klienty, tedy jsou znalci ve svém oboru, kteří myslí na lidi, s radostí vám oznamuji, že je na českém trhu produkt, který bych si já sama ihned pořídila, pokud bych se chtěla naučit dobře anglicky.

A protože i já se chci pořádně naučit další jazyky, našla jsem tak program, který mi v tom může pomoci. Tolik let jsem se učila francouzky a jediné, co vám mohu ve francouzštině říci, je několik vět, které si pamatuju ještě od maturity :-))). No a samozřejmě ještě stále chci umět španělsky neboť jeden můj velký sen se sice může splnit i bez ní, ale myslím, že se znalostí tohoto krásného jazyka to bude mnohem příjemnější.

Jako bývalá soukromá učitelka angličtiny (ano ta cesta k mé dnešní profesi byla dlouhá 🙂 – celý můj příběh si můžete přečíst v knize Alfa bohyně) tento výukový program chválím a jako podnikatelka a lektorka jsem prostě nadšená, že něco takového na českém trhu je.

Vše ve vašem životě je jenom o tom, na co je nastavena vaše mysl a stejně tak i učení jazyků. Není na celém světě nikdo, kdo by se nový jazyk naučit nedokázal. Nemusíte umět jazyk perfektně, abyste se domluvili. Důležité je začít, skočit do toho a nebát se a s tím vám právě může pomoci tento kurz.

7-tajemstvi-anglictina_336x280

 

 

 

 

 

A proto vám níže uvádím link, pokud je učení jazyků něco, co vám trochu dělá problém a už jste unavení z té nálepky „věčný začátečník“:

Happy manifesting 🙂
Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře