Masivní DNA upgrade

planet-3151724_1920DNA upgrade! Zase?

Poslední dva měsíce se v mém životě dějí věci. Nebo spíš se ani tak nedějí věci jako se hýbe energie. V létě mi bylo hodně zle. Ze setkání s kamarádkou ve Španělsku jsem se vrátila zcela bez fyzického zdraví. Ze začátku jsme si myslely, že mě prostě jednoduše nakazila. Bylo nám ale oběma divné, jak se věci semlely a jak jsme obě odpadly jako by nás někdo doslova skopl na zem.

Obě jsme koučky, poznaly jsme se během studia koučinkové akademie a moje kamarádka Britka stejně jako já prochází spoustou energetických změn a vln. I když se ani jedna nechceme vrtat v energiích, tak se v nich trochu vrtat musíme, protože je cítíme tak silně, až to ovlivňuje náš každodenní život.

Nevím, co z tohoto článku vznikne, ale co vím je, že vám musím napsat o tom, co se děje.

V roce 2012 se v mém životě spustilo obrovské zemětřesení, které kulminovalo o pár měsíců později, v lednu 2013. Tehdy se mi zbořil svět tak, jak jsem jej znala a moje psychika dostala takový elektrický šok, až to chvíli vypadalo, že to neustojím a z tohoto světa dobrovolně odejdu. Od té doby jsem ušla obrovský kus cesty a hlavně nakročila na svoji vlastní životní cestu, o které jsem do té doby mohla prostě jenom snít.

Život se zlepšoval ve všech směrech a já si začala plnit sny. Jenže letošní rok se začalo dít něco zcela jiného.

I když určité zdravotní problémy jsem cítila již v minulých letech a věděla jsem, že souvisí s posunem do vyšších vibrací a tedy do 4D světa, letos ve svém fyzickém těle zažívám něco, co jsem ve svém životě nikdy nezažila.

Pokud jste na mém blogu noví, pak se podívejte na články, které jsem psala loni.

 

imagination-2699130_1920

Transformace DNA

Posun do vyšších vibrací

Dalších 10 symptomů

Ta energie mě snad položí!

Moje tělo dostává tak silnou nálož, až je těžké ji ustát. Vtipně moje mysl a psychika jsou na tom tak skvěle jako nikdy předtím. Možná jenom díky tomu se tyto fyzické změny dají ustát.

Už jsem to prostě nevydržela a začala zkoumat energie, i když jsem si od nich dala nějaký čas pauzu, teď to prostě nešlo jinak. A co z toho vyšlo? Opět jsem úplně zapomněla, co se chystá. Posun Země do 5D se mi připomněl tak silně, že jsem na všechno zapomněla a jen nedokázala pochopit, co se to pro Boha živýho děje. Jednu chvíli jsem si myslela, že se jedná jenom o mne samotnou, pak jsem si myslela, že jsem prostě jen nemocná, ale i to se mi nějak nezdálo. Předně proto, že Kate na tom byla naprosto stejně. To už pro mne byla až příliš divná „náhoda“, a tak jsme obě vyloučily možnost klasického onemocnění.

Bohužel jsem udělala zásadní chybu. Jelikož jsem byla měsíc tak vyčerpaná a nemohla skoro chodit ven, nevydržela jsem to a podlehla 3D realitě. To se projevilo tak, že jsem chtěla zvládnout své denní aktivity a běžný život a tak se vydala pro nejjednodušší, bohužel ale nejhloupější řešení, šla jsem k doktorce. Zblblá bolestí svého těla a celkovou únavou a vyčerpaností jsem přijala léky v podobě antibiotik.

Nechala jsem se strhnout do 3D a léky si vzala. To, co s mým tělem udělaly, byla absolutní katastrofa a já padla mnohem hlouběji, než jsem na tom do té chvíle byla. Ty léky zamávaly s mým organismem tak, že dojít si uvařit čaj a nebo na toaletu byl sportovní výkon hodný účasti na olympiádě. To už na mne bylo moc. Když jsem pak lékařku opět navštívila a vysvětlila jí, co se mnou léky udělaly, její reakce „Tak jsme to aspoň zkusily“ mě dorazila. Nicméně jsem věděla, že chyba byla na mé straně. Jít k lékařce není hloupost. Protože když jsou vaše krevní výsledky v pořádku a všechna vyšetření vykazují zdraví, pak se teprve dá předpokládat, že se jedná o DNA upgrade a tedy posun do vyšších vibrací. Jenže antibiotika zrovna dobrá věc nejsou a já po nich sáhla. Už jsem se svému tělu omluvila za svoji slabost. Cítila jsem se strašně.

I když jsem tušila, že se jedná o energetické změny a ne klasické onemocnění, přesto jsem sáhla po lécích, z lenosti, z vyčerpanosti a z neschopnosti ustát tyto silné proudy. Stalo se. Jsem ale ráda, že jsem si nechala udělat testy na kdeco a vše dopadlo dobře. Když si člověk není jistý, neměl by takovou situaci podceňovat. Onemocnět může kdykoli kdokoli z nás.

 

Gaia se posunula do 5D

Co jsem ale nevěděla byla skutečnost, že se nejedná jen o mojí energii, ale předně se jedná o energii Země a její posun do 5D. V tu chvíli, kdy mě mé vyšší já dovedlo k tomuto poznání, mi vše docvaklo. Moje 3D tělo se snaží vyrovnat proudům silných energií. Proto je tak příšerně vyčerpané až bezvládné. Proto je moje mysl na tak vysokých vibracích a já se cítím tak nesmírně šťastná. A proto mi sem tam z těch vysokých šťastných vibrací klesne nálada pod bod mrazu, aby ze mě vyjeklo mé 3D já a za pár minut jsem se zase vznášela na oblacích 5D, oblacích plných lásky, souznění a napojení. Dávalo mi to najednou smysl. To se mě 3D Země snaží stáhnout do svých vibrací. Všechno je tedy v pořádku a jediné, co teď musím dělat, je pokračovat v meditacích a relaxovat co nejvíc to půjde.

Od té doby, co toto začalo, medituji většinu dne. Nejprve jsem tak dělala z pocitu, že tak svému tělu pomůžu, pak jsem si ale všimla, že se mi paradoxně medituje a vizualizuje tak lehce jako by to byla přirozenější činnost, než třeba chůze nebo dýchání.

Celou dobu jsem chtěla napsat o tom, co se v mém těle a energii děje, bohužel jsem ale nenašla energii na to, abych dělala něco navíc. Měla jsem co dělat, abych ustála každodenní práci, které je stále až příliš. Přesto si ale mohu dovolit meditovat a relaxovat, což by dřív ani nepřipadalo v úvahu a za to jsem neustále vděčná. Jsem také vděčná svému tělu, že takovéto silné energie zvládá, sice je unavené, ale já jsem na něj přesto pyšná, jak dobře si v dané situaci stojí.

Je docela zajímavé, že již nějakou dobu cítím, že se něco chystá. Ale nedokázala jsem to nějak blíže specifikovat. Vlastně to dosud nijak víc popsat nedokážu. Netušila jsem, jestli se něco chystá v mém osobním životě nebo to souvisí s kolektivním vědomím. Ale cítím to několik měsíců, vlastně většinu tohoto roku. Je to takový ten pocit, když se na něco těšíte, když cítíte, že se stane něco úžasného, ale nevíte přesně, co to bude. 🙂 Všechno mi to teď tak nějak krásně zapadá do té skládačky, která se přede mnou začíná dokončovat, ale ještě nevidím ten celý obrázek.

 

Co se tedy přesně děje?

Už na začátku roku jsem četla několik příspěvků a článků na téma „The Event – October 2018“, přeloženo jako Událost říjen 2018. Vím, že jsem tehdy moc nezkoumala, co přesně se má dít. Ale věděla jsem, že se celosvětově bude dít hodně a to vzhledem ke změnám, kterými Gaia, tedy matka Země prochází. Nevěnovala jsem tomu příliš velkou pozornost. Netušila jsem, že za pár měsíců já sama na své vlastní energii tyto energetické změny pocítím. A tento kolektivní shift do 5D mé pozornosti v žádném případě neunikne.

Energie naší Země se mění, Gaia se přesouvá do 5D. S ní se bude hodně lidí přesouvat taktéž do 5D, tedy světa bezpodmínečné lásky a přijetí. S tím ale souvisí vyplavování spousty negativních věcí, myšlenek, pocitů, událostí, které se jeví jako negativní. Všechny události, o kterých slyšíte, přírodní i lidské, s tímto posunem souvisí. Mnoho lidí zažilo v roce 2012 ve svém životě stejně jako já zemětřesení. V roce 2012 někteří lidé hovořili o konci světa a měli pravdu. Konec světa opravdu nastal, ale ne konec fyzický. Nicméně tehdy skončil svět tak, jak jej známe a spousta lidí to pocítilo jako zásadní změnu ve svém životě a to proto, aby se mohli začít připravovat na „novou“ Zemi, tedy na svět v 5D. Ten totiž nečeká na všechny, ale pouze na ty, kteří jsou probuzení a energeticky připravení.

Lidé jako já, kterým se říká Lightworkers, patří do skupiny lidí, kteří mají specifický úkol. A tím je pomáhat v přesunu ostatním lidem. Lightworker žije do jisté doby jako kdokoli jiný, pak se ale probudí a díky vnitřní práci a očištění nižších vibrací se připraví na svůj vlastní posun, aby pak měl dostatečnou energii pomáhat dalším lidem v jejich osobním posunu, a tedy je mohl připravovat na „novou“ Zemi v 5D. Zní to jako science-fiction. Já vím. 🙂

Někteří z vás jsou Lightworkers, jiní se pouze přesouvají do 5D díky své vnitřní práci. Každý z nás má tady na Zemi nějaký úkol, důvod, proč sem na Zem vůbec sestoupil.

V srpnu tohoto roku byl tzv. supermoon a to je právě doba, kdy vše u mne vygradovalo. S kamarádkou jsme se setkaly 21.8. a 25.8. jsem odpadla jako hruška a nebyla schopná pohybu. Úplněk připadl na noc z 25.8. na 26.8., tedy v době, kdy jsem padla.

Symptomy byly velmi zvláštní, zasažení pohybového aparátu, neschopnost pohybu, celkové vyčerpání. Motala se mi hlava a jako bych ani nebyla na této planetě. Žádné další příznaky klasického nachlazení. Žádná rýma, kašel, bolest v krku, nic. Kate měla zasažený krk a to tak, že téměř plyvala krev. Opravdu jsem se o ní bála, ale ona cítila, že bude v pořádku. Lékaře zcela odmítla. Já sice často cítím, že se jedná o energetický shift, ale když je mi hodně zle, k doktorovi jdu. 🙂 Ale já jsem názoru toho, že prevence člověku neuškodí. Kdyby mi klient popsal to, co jsem cítila já nebo Kate, také bych ho poslala k lékaři. Až když lékaři nic nezjistí, pak je to klasický energetický shift, což se více méně stalo u mne. Výsledky byly téměř skvélé.

Pokud máte silný vnitřní pocit, jako měla i Kate, že se jedná o energetický posun, pak ani k doktorovi nemusíte. Jestliže ale máte jakoukoli pochybnost, pak se nechte vyšetřit.

Není náhoda, že jsme se rozhodly odjet v tomto období, samozřejmě logicky jsme to nijak neplánovaly. Naopak náš odjezd byl rozhodnutím ze dne na den, což je alespoň pro mne velmi typické. Něco nám tedy říkalo „jeďte a jeďte teď“. Měly jsme to prožívat spolu. Možná proto, že naše okolí není tak vibračně vysoko jako jsme my a nepochopilo by to, čím procházíme. Tím, že nás tyto energie zastihly pohromadě a obě stejně, více nás to spojilo a celkově procházet tímto velmi turbulentním obdobím pro nás bylo a je mnohem snesitelnější.

Každý totiž tyto energie necítí tak jak třeba my dvě. V mém blízkém okolí jsou všichni „v pořádku“. 🙂 A tedy by nechápali, proč nechci obíhat dvacet tisíc doktorů a proč radši tiše trpím.

 

Jak můžete cítit energetický shift?

12.9. 2018 se Země přesunula do 5D, tedy se změnila energie Země. Mnozí popisují Zemi v 5D jako velmi jasnou a zářivou, s jasnými barvami, ostřejšími a krásnějšími.

Co přináší změna Země? Někteří lidé se rozhodli vstoupit do 5D, jejich duše nastoupila na spirituální cestu a oni se probouzejí, spirituálně se otevírají vyšším frekvencím. Pak jsou tu ale jiní lidé, kteří nic takového ve svém životě nechtějí a rozhodli se zůstat. V tomto období pak můžete pozorovat jejich chování, které jako by se dokonce zhoršilo. Jsou silně stahováni dolů do klasického rozložení 3D, ve kterém existuje utrpení, bolest a zloba. Někdo se tedy posouvá do vyšších vibrací a jiný zase klesá do nižších vibrací. A další se vznáší nahoru, aby pak padal dolů a zase směřoval nahoru.

Vždy ale rozlišujte mezi tím, kdy vás 3D stahuje zpět do nižších vibrací a tím, když k vám promlouvá vaše duše, která říká, že touto cestou jít nemáte. Někdy jsou tyto pocity hodně podobné.  Můžete tak jednat na první pohled zcela nelogicky. Pak jděte dovnitř a zeptejte se svého vyššího já na odpověď. Jestliže vás vaše duše vede jinam, poznáte to díky silnému vnitřnímu pocitu, že to tak mělo být.

To samé se týká zvířat, i ty procházejí transformací a mohou se začít chovat „divně“.

V tomto období je dobré zaměřovat se na své čakry a harmonizovat je. Pomůžete tak svému tělu, aby se přizpůsobilo novým vlnám energie. Jak vypadalo září z hlediska energetických vln?

14.-15. září proběhla 1. vlna energií, mohli jste pocítit silné migrény.
21.-22. září prošla  2. vlna posunů, která zasáhla další skupinu lidí.
28.-29. září pak přišla 3. energetická vlna, kterou pocítili další lidé.

Jak poznáte energetický shift?

Kundalini energii můžete v těle cítit jako vlny tepla. Dalšími typickými příznaky jsou obrovská únava, vyčerpání, skoro nemožnost fyzického pohybu. Silné bolesti hlavy, migrény. Neklidný a přerušovaný spánek, klidně se v noci vzbouzíte i každou hodinu. Velká chuť k jídlu, doplňujete energii. Cítit můžete i závratě. Samozřejmě pocity šimrání v různých částech těla, rozostřené vidění. To vše mohou být příznaky transformace. Přečtěte si mé loňské články na toto téma.

Já osobně cítila všechny tyto symptomy, tak jak jsem se v tomto období „přežírala“, tak moc jsem snad nikdy nejedla. 🙂 Únava tak silná, že jsem musela každý den odpoledne na pár hodin spát, do postele jsem se jen tak tak doškrábala, abych padla za vlast. Jinak já odpoledne nikdy neusnu, i když jsem unavená. V tomto obodbí naopak spím ještě než do postele vůbec dojdu, pak zavřu oči a jsem v limbu. To u mně není vůbec normální. Další známka toho, že se děje něco zcela abnormálního. Virážka je dalším symptomem těchto eneregií. Vzpomínám si, než jsem do Španělska v srpnu odjela, neustále jsem se škrábala. Neměla jsem sice virážku, ale v noci jsem vůbec nemohla spát. Jednak jsem se přesně každou hodinu budila a navíc mi neustálé škrábání se na kůži po celém těle neumožňovalo pořádně spát. Tím vše vlastně začalo, pokud si dobře vzpomínám.

Všechny tyto příznaky se dějí právě z důvodu velmi intenzivní energie, kterou naše tělo jen těžko vstřebává. Pomozte svému tělo tím, že mu dopřejete klid a odpočinek v co největší míře, meditujte často, i kdybyste jen poslouchali meditační hudbu, harmonizujte své čakry, spojujte se se svým vyšším já.

Přiznám se, že první měsíc jsem čistila tak moc, až jsem se musela trochu zabrzdit, stával se z toho boj. A vy víte, že s čím bojujete, to přetrvává. Pokud zaznamenáváte tyto silné energie, ne každý z vás je takto ucítí. Každý je energeticky jinak citlivý a každý je na své cestě někde úplně jinde. Ale nebojujte s nimi, vytváříte tak rezistenci. Přesto ale meditujte a čistěte, ale nepřehánějte to a dopřejte si také hodně odpočinku a pijte hodně tekutin, nejlépe čistou filtrovanou vodu.

Já si třeba na konvici s vodou nalepila nálepku „I love you.“ a „You are healthy.“ A vy asi tušíte proč. Většina našeho těla je tvořená vodou. Voda je tvořena molekulami a je vědecky dokázáno, že to co říkáte vodě, kterou pak pijete (to samé platí o jídle), molekuly této vody se pak spojí s vodou ve vašem těle. Je to tedy stejné jako byste sami sobě říkali Miluji tě.

Toto období je tak turbulentní, protože nemáme oddechu. Silné energie proudí jedna za druhou a naše tělo se jen velmi ztěží těmto silným energiím přizpůsobuje. Z toho právě vzniká veškerá tato vyčerpanost.

Pokud cítíte negativní pocity, pak je to v pořádku. Vaše energie se mění a jestliže patříte k lidem, kteří své staré naprogramování dostatečně nepřepsali a neočistili, pak je dost pravděpodobné, že budete v tomto období energetických změn cítit hodně negativního. Je to jen známkou toho, že vše, co je potřeba pročistit, se dostává na povrch. Jiní pocítí to, co cítím já, nesmírné fyzické vyčerpání, přesto pocity blaženosti a štěstí. U vás je cesta malinko snazší a značí, že jste již mnohé negativní naprogramování pročistili. Skvělá práce! Ale neusněte na vavřínech.

Vydržte, fyzické symptomy brzy poleví. Pokud ale chcete mít jistotu, že se nejedná o něco závažnějšího, dojděte si na krevní testy. Pokud vyjdou v pořádku, budete s jistotou vědět, že vaše tělo prochází dalším DNA upgradem, který souvisí s posunem Země do 5D, ale také vaším posunem do vyšších vibrací.

Tzv. upgrades se netýkají pouze lidí, kteří se teprve začínají probouzet. Stejně intenzivní mohou být pro ty z vás, kteří jsou již nějaký čas spirituálně probuzení. Vaše upgrades jsou již na vyšší úrovni. Energetický posun si můžete představit jako pohyb po spirále směrem vzhůru. Toto víc probíráme v kurzu Principy hojnosti.

Co v tomto období může také nastat je ukončování vztahů. Někteří lidé z vašeho života odejdou, buď odejdou fyzicky z tohoto světa, protože se tak rozhodli nebo odejdou z vašeho života, ať již fyzicky a nebo jen mentálně. Je to tak proto, že nejste ve vibrační shodě a tito lidé z vašeho života vyvibrují. Dovolte jim to, je to tak dobře jak pro ně tak i pro vás. Možná se k tomu rozhodli oni a nebo k tomuto závěru dojdete vy. Nechte svoji intuici, aby vás vedla. Pak se nemůžete splést. Dovolte druhým odejít a propusťte je s láskou.

Tento článek jsem nemohla a ani nechtěla psát dřív, než si budu jistá, že se opravdu jedná o energetický shift. Navíc byl a je tak silný, že jsem dosud nenašla fyzickou sílu jej napsat. Daří se mi sice lépe a lépe, přesto stále cítím velkou únavu. Přeci jenom člověk musí žít dál, má spoustu každodenních starostí, které musí nějak řešit. Jeden týden, díky již zmíněným antibiotikám, jsem musela zcela zrušit veškeré koučinky, vypnout všechny přístroje a prostě jen spát, víc mi moje tělo neumožňovalo. Ale jsem ráda, že už je to lepší a i když to není tam, kde bych si přála, vím, že vše co se děje, má nějaký hlubší význam. Ať jste na své cestě kdekoli a ať se cítíte dobře nebo ne, věřte, že to zvládnete. Jsem s vámi!

Happy manifesting :-),

vaše Eva Xxx

Změny energií čerpány z článku ZDE. https://soulsisterstruth.com/2018/09/23/the-next-30-days-will-be-the-most-intense-energy-yet/

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře