Konec světa se blíží a nedá se odvrátit! Jste připraveni?

sunrise-1756274_1920A je to tady! Konec světa je na spadnutí.

Debaty o konci světa bývají velmi časté a lidstvo provázejí již po staletí. Pamatuji si, když se blížil rok 1998 (doufám, že si to pamatuji správně) a všichni hovořili o tom, že nastane konec. Tehdy jsem se velmi bála, byla jsem mladá a ze všeho poněkud vystrašená. Vím, že ten rok jsme jeli s přítelem a kamarády do Beskyd a já si říkala, že aspoň na ten horor budu s ním. Hovořilo se dokonce o tom, že z nebe budou padat hadi. To je pro člověka jako já samo o sobě konec, už jen ta představa ve mně vyvolává srdeční arytmii.

O konci světa se hovořilo i někdy v době, kdy jsem byla na základní škole, možná mi bylo tak 14 let. Vím jen, že můj bratr tehdy prohlašoval, že utratí všechny peníze, které má a už nemá cenu nic víc dělat. 🙂

Konec světa se v roce 1998 nekonal a já za svůj život zažila mnoho dalších „hrozeb“ konce světa až…

ten konec světa skutečně nastal.

V roce 2013 se mi zhroutil svět a to doslova a do písmene. Skončil můj svět tak, jak jsem jej znala. Pro mne dokonce na několik měsíců skončil i můj život a něco uvnitř mě zemřelo. Ztratila jsem všechno a všechny a nic nechápala. Můj příběh jsem popsala v knize Alfa bohyně, proto jej zde nebudu popisovat do detailů. Proč jsem o tom napsala? Protože jsem věděla, že nejsem sama, kdo prošel smrtí zaživa.

Jenže ta „smrt“ byla nutná. Aby se zrodila úplně nová žena, silná, vnitřně sebevědomá a hlavně ta, která si váží sebe sama natolik, aby měla své hranice, musela zemřít stará verze mého já. Jenom tak mohl započít proces znovuzrození nového člověka, ve stejném těle, se stejnou duší, ale s jiným myšlením. Se zcela novým chápáním světa. Jako by ten dosavadní život byl pouhou iluzí. Něco, co neexistuje, co se mi jen snažili vnutit a jak mě nutili žít. Kdo?

 

Druzí nás ovlivňují dnes a denně

Systém, média, vlastně i má rodina. Ti všichni mě nutili jít v určitých vyšlapaných kolejích a já se tomu těch 32 let bránila. Někdy jen těmi výkřiky do tmy: dejte mi pokoj, nechte mě žít svůj život. Jindy tišeji, snahou vyjít vstříct, být tou hodnou dcerou, jenž jde cestou, kterou moji rodiče očekávají. Přesto ta rebelka ve mně nechtěla a já ani sama nikdy nevěděla, proč se chci vymykat tomu „normálnímu“.

S přibývajícím věkem jsem měla pocit, že rebeluji víc a víc, ale přesto s velkou mírou poslušnosti, vůči starším (tu věřím, mám dosud, akorát se nyní změnila v respekt a poslušnost zůstala spát), vůči autoritám (to mi nikdy nešlo, už ve škole jsem měla často poznámky jako odmlouvá učiteli a jiné podobné).

Když přišel ten konec, vše se sesypalo jako domeček z karet, ale naprosto všechno – práce, zdraví, rodina, vztahy ve všech směrech, mé já umíralo pomalu a bolestivě. Ten proces umírání mého původního já byl strašný. Zhroucení mého světa bylo tím nejhorším, co jsem kdy zažila. Ale pak to přišlo. Jako by z ničeho nic.

 

Znovuzrození je krásné, někdy ale trochu děsivé

Najednou jsem se na svět začala dívat jinýma očima, novým pohledem. Mé nové vnímání reality se mi líbilo. Stále jsem se necítila úplně dobře, ale jako bych najednou prohlédla tu lež, která mi byla předkládána. Jako by se ta mlha začala rozpouštět a já pomalu viděla to světlo před sebou. Mnoho lidí mě opustilo a já se vydala na cestu, cestu za poznáním sebe samé. Za poznáním toho, jak to tady v tom novém světě funguje, v tom světě spirituality a neomezených možností.

Nebyla to lehká cesta a ani dnes po několika letech není vždy všechno tak lehké, jak bych si přála a jak si mnozí myslí. Ušla jsem ale pořádný kus cesty a jsem za tu „smrt“ vděčná. Ten svět, který jsem znala skončil a i dnes se mi po něm někdy zasteskne. Jako by to dětství a dospívání, které jsem tolik milovala, ani nebylo moje. Je to někdy až děsivé, když se nad tím zamyslím, ale všechno to, čemu jsem věřila a uvěřila, co jsem vnímala jako jediné reálné, je dnes zcela pryč, jako by to ani nikdy nebylo.

Často vzpomínám a přemýšlím a napadají mě otázky, vážně se to stalo? Opravdu jsem tady a takhle vyrůstala? Cítím se tak daleko, tak jinde a tak odděleně od toho, co jsem kdysi, ale i třeba jen před pár lety, zažívala a jak jsem přemýšlela, že se někdy až zdá jako by se jednalo o jinou ženu a hlavně o jiný život.

A pokud cítíte něco podobného, pak je tento článek právě pro vás. Vítám vás mezi lidmi, kteří se probouzejí, kteří procházejí svým sprituálním otevíráním (tedy se otevírají své duši a vyššímu já, díky kterému jsou napojeni na supervědomí, viz. kniha Alfa Bohyně) a tedy se jim mění svět.

Ten jeden svět, na který byli zvyklí, končí, aby se mohl zrodit svět zcela nový, svět, který se posouvá do 5D. A o tom předně je dnešní článek, který zřejmě bude docela dlouhý. Tak si udělejte kafíčko nebo čaj, protože budeme pokračovat…

 

Musíte být ochotní přijít o všechno, abyste získali sami sebe. –   Iyanla Vanzant

 

Nenastal ale jen konec mého světa nebo vašeho světa, pokud právě procházíte tím, čím před lety já a nebo vás to již před časem postihlo. Nastává totiž i konec světa tak, jak jej známe. Proč? Protože aby vzniklo něco nového, musí to staré zemřít.

 

Konec světa je opravdu na spadnutí

Možná jste slyšeli, že když se chcete zbavit plevele, kterého je na poli hodně, je nejlepší pole vypálit. Prostě všechno zcela zničit, abyste pak mohli začít znovu a pořádně. Aby nová úroda měla ty nejlepší podmínky. A právě o tom je konec světa, vašeho i toho našeho společného.

Minulý týden jsem se necítila nejlépe, energeticky. Byly dny, kdy jsem měla pocit, že je mi vnitřně zle a nevěděla jsem ani proč. Protože vím, čím jako lidstvo procházíme a čím prochází naše planeta, nijak jsem se tím netrápila a šla s flow, jak se říká, tedy šla s proudem a nechala ty negativní pocity prostě proproudit.

Rada pro vás: Nemá cenu druhým lidem vysvětlovat, že se necítíte dobře a že to nejspíš souvisí s měnící se energií Země nebo vaším spirituálním probouzením. Většina z nich by si myslela, že jste zralí na blázinec. 🙂 A tak i já podobné věci sdílím jen s lidmi zasvěcenými jako jste vy a některým svým blízkým raději jen řeknu, že mi prostě dnes není nejlépe. Tečka. To, co cítíte je totiž jen vaše věc a to jak vidíte svět a realitu je také jen a jen vaše starost. Nikomu jinému do toho nic není! Bohyně už vědí, o čem mluvím, mají totiž nastaveny své hranice. 🙂

 

Věděla jsem, že se tyto pocity týkají jednak změn v mém DNA, což úzce souvisí s tím, čím jako lidstvo procházíme, tedy se týkají něčeho mnohem většího, čehož jsem já i vy součástí. Ale také tyto pocity souvisí s mým vlastním čištěním a tedy posunem do vyšších dimenzí.

Když jsem měla před pár dny skupinový koučink, všechny dámy mi hlásily, že měly špatný týden. Pak jsem mluvila včera s klientkou, která hlásila to samé. Nevěděla ani proč, ale cítila prý tlak v oblasti hrudníku, byla nepříjemná k lidem kolem sebe a vlastně ani netuší, čím by to mohlo být. A právě ona byla tím důvodem, proč píši tento článek.

Uvedla jsem klientku do problému a ujistila jí, že podle toho, co popisuje, se nejedná ani tak o její vlastní energii jako o kolektivní energii. Předně, lidé citliví na energie, což platí o všech lightworkers, lidech, kteří procházejí spirituálním probouzením a kteří tak pomáhají tomuto světu, aby se mohl posouvat do vyšších vibrací, cítí tento SHIFT (posun) v kolektivním vnímání a mohou cítit i fyzické projevy, jako je tlak v oblasti srdce, bolest hlavy (otevírání třetího oka a tedy otevírání se vidění pravdy).

Těch projevů je víc, souvisí jednak s vaším probouzením, ale také s posunem v energii této planety. Často s posunem do jiných dimenzí souvisí i „mizení“ drobných předmětů, což se děje v poslední době mně. Drobné věci jako slevová karta, karta na poštu, atd. jako by se vypařily z povrchu zemského. Vím a jsem si jistá, že jsem je nemohla nikde zapomenout, nejsou pro mne až tak důležité, přesto je jejich zmizení pro mne skoro záhadou. Souvisí ale s přesouváním se do vyšších světelných dimenzí. Proto vás chci uklidnit, že ani vy nejste tak příšerný bordelář, jak si možná myslíte, pokud se vám takovéto drobné předměty zcela „vypařují“ a to tím záhadněji, čím víc na sobě pracujete a čím více se tedy vaše vědomí posouvá.

 

Co se děje, když se přepisuje DNA…

Navíc, dnes, kdy tento článek píši, tedy v pátek 29.9., jsem v posteli a je mi zle. Skočilo na mne nachlazení. Kdybych nevěděla, co se děje s energiemi a navíc netušila, co souvisí s upgradem DNA, myslela bych si, že jsem se asi někde nastydla. Což by mi i moje logika nevěřila, neb bych nenašla přesný zdroj nachlazení, ani situaci, která by k němu mohla stoprocentně vést.

Jak vědí všichni účastníci mých individuálních i skupinových koučinků, jako například Vytvořte si harmonický vztah duše nebo Přitáhněte si ideálního partnera, se změnou naší energie a vnitřní transformací úzce souvisí některé fyzické projevy. Ne každého to postihne, ale lidé citlivější, kteří zažijí velký posun/změnu v energii, což díky silným meditacím v kurzu může velmi snadno nastat, pocítí do jisté míry i fyzické projevy. Po koučinku jsou často lidé velmi unavení.

Shift v oblasti energie je totiž často okamžitý, jenže naše fyzické tělo tak silný energetický posun nezvládne, a proto se může stát, že pocítíte i projevy silnější, jako je nachlazení, vyrážka (při čištění energie, stalo se mi i s klientkou během individuálu, kdy jsme čistily hluboko uložené negativní emoce a následně se klientce objevila silná vyrážka),  bolesti hlavy a celková únava, já často cítím stav beztíže a nebo spíš cítím gravitaci :-), kdy spadnu na zem jako hruška. No prostě mé tělo je najednou tak lehké a vláčné a já najednou ležím na zemi. Mé vysvětlení je níže v článku.

To vše se může stát.

Pojďme si nejprve ve stručnosti říci, co to znamená 3D, 4D a 5D.

 

Žijeme ve 3D realitě

Když zjistíte, že realita, kterou žijete není tak reálná, jak jste si mysleli, to vše je součástí vašeho probouzení, tedy objevování pravdy o tom, kým jste a jak jste propojeni se vším, co existuje.

Ve chvíli, kdy dopisuji tento článek, je na hodinách u mého počítače 19:11, tedy 9:11 a já se usmívám. O tom, co to vlastně znamená jsem psala v článku před pár týdny – ZDE.

Pojďme na to…

 

Třetí dimenze

3D – je realita, kterou dobře znáte. Je to naše materiální realita, ve které jsme všichni vyrůstali, často ve strachu a tedy v nízkých vibracích, pocitu nedostatku, odtržení, bolesti a utrpení. Konkurence a tedy boj o ten pomyslný koláč, který si mezi sebou musíme rozdělit, protože není dost pro všechny. Tento svět je ovšem větší iluzí, než si mnozí z nás mysleli. Považovali jsme jej za reálný a jediný existující. Spirituální probouzení s námi ale otřáslo natolik, že jsme začali vidět skrz tuto iluzi dál do vyšších dimenzí. Součástí té cesty do vyšších dimenzí je časté vytržení a vtahování zpět do 3D reality. Tak to alespoň vnímám já, je to má vlastní zkušenost.

Naše naprogramování je tak silné, že se někdy zdá až skoro nemožné vymanit se z této iluze, která se jeví tak reálná. Svět, který známe, svět 3D, je světem pocitů nedostatku a nedostatečnosti. Zde máme pocit, že musíme bojovat a být lepší, abychom byli přijati a byli dostateční pro druhé, abychom se měli dobře. Je to život ve strachu. Cítíme se odděleni od všeho a od všech, cítíme samotu. Ve 3D realitě jsme závislí na lásce druhých, jenom tak se cítíme milováni. Jsme vychováváni ve lži, která nás přesvědčuje o tom, jak špatné, egoistické a sobecké je milovat sám sebe. Naše čakry jsou často zablokované a naše vyšší já se tak s námi nemůže spojit.

 

Čtvrtá dimenze

4D – chápeme, že život a naše zkušenosti a situace, ve kterých se nacházíme nejsou náhody, ale svůj život si vytváříme sami díky vibracím, které vysíláme. Podle toho si do svého života přitahujeme to, co chceme a nebo to, co nechceme. Máme na výběr a změnit směr svého života můžeme v každém okamžiku. Ten jediný důležitý moment v životě je TEĎ.

Jsme spojeni se svojí duší a otevíráme se pravdě. Chápeme to, kým jsme doopravdy, světlem, energií, která je spojená se vším, co existuje. Dokážeme vidět skrz tu iluzi 3D světa, ve kterém jsme vyrůstali a vidíme světlo, své vlastní světlo. Tam, kde je světlo a láska, tam není strach. Ve 4D realitě jsme spojeni se svým vyšším já díky své duši a dokážeme tak vytvářet svůj život záměrně. Dokážeme plně milovat a přijímat sami sebe a chápeme, že nepotřebujeme druhé, aby nás milovali, abychom se tak my sami mohli cítit dostateční a přijímáni.

Vnímáme své spojení se vším, co existuje. Přijímáme druhé bez ohledu na jejich barvu pleti, náboženství nebo národnost, protože víme, že všichni jsme jedna energie. Plně chápeme a ve svém životě využíváme vesmírné zákony (viz kniha Alfa bohyně, kapitola 8, str. 147). Následujeme své srdce a volání své duše, dokážeme potlačit své ego a dosáhnout tak osvícení. Chápeme, že všichni lidé, které jsme v životě potkali a potkáváme, jsou důležitou součástí našeho spirituálního růstu. Stejně tak i všechny situace nás posouvají v životě dál, bez nich bychom nebyli tím, kým jsme a nemohli bychom se tak vyvíjet a růst.

Čtvrtá dimenze je dimenzí času, je světem snění. Vše existuje v jednom okamžiku a tedy si můžeme vytvořit vše, po čem toužíme. Tuto dimenzi nejčastěji zažíváme během spánku, kdy je všechno možné v jednom jediném okamžiku, můžeme létat, můžeme tančit nebo se vznášet, můžeme hovořit s někým, kdo již není mezi námi. Klienti v mých kurzech se díky silným meditacím mohou spojit se svým čtyřdimenzionálním já ve čtvrté dimenzi, kde je možné zcela všechno. Často se zde cítí velmi šťastní a volní. Je to právě proto, že se spojují se svojí duší a cítí spojení se vším, co existuje. Láska a přijetí je přirozeností našeho bytí. Ve 3D jsme od čisté lásky odděleni, proto jsou tyto silné meditace velmi dobrým způsobem, jak se odpoutávat od materiálního světa třetí dimenze a jak se spojovat se svým pravým já.

 

Pátá dimenze

5D – rovina světla, kde existuje jen čistá láska. Je to dimenze, kde neexistuje bolest a utrpení, je to místo hojnosti, bezpodmínečné lásky a lehkosti. V této dimenzi jsme plně spojení se svým vyšším já, které je spojeno s naším fyzickým tělem. Je to rovina jednoty, kde jednáme pouze z pocitu lásky. Cítíme plnou důvěru ve vesmírné zákony a nemáme žádnou potřebu ovlivňovat či se držet kontroly. Necítíme žádné odpojení od Boha/Vesmíru, naopak cítíme se jedno s Bohem/Vesmírem a vnímáme v sobě stejnou sílu a lásku, kterou má náš zdroj (Bůh, Vesmír). Prožíváme snadnou manifestaci našich přání. Následujeme boží vedení. Naše mužská a ženská energie jsou v rovnováze, což velmi ovlivňuje náš sexuální život, který nyní není závislý na fyzickém prožitku a spojení s druhým člověkem. Sex přestává být základní potřebou, ale stává se sdílením a souzněním. Sexuální prožitek je navíc spojen s vyšší energií a stává se nadpozemským zážitkem.

 

Co se to tedy vlastně děje?

Letošní rok je číslem 1, je to rok nových začátků. Navíc se dostáváme do zcela nové éry, kdy umírá svět tak, jak ho známe a rodí se zcela nový svět. Svět plný lásky, porozumění a přijetí. Aby se mohl zrodit tento nový svět, musí se kolektivní vědomí přesunout do 5D reality, kde je takový svět možný. To je důvod, proč dochází k masivnímu probouzení spirituaity. Kam se podíváte, vidíte změny u lidí, u kterých byste to ani nečekali. Najednou mluví o zákonu přitažlivosti, o spiritualitě, o tom, jak se čistí a využívají nejrůznější techniky. To vše není náhodou. Jedno souvisí s druhým a vše souvisí se změnami, kterými naše planeta prochází.

Vstup do 5D reality neznamená, že skončí 3D a tedy nebudeme žít na této planetě. Znamená to, že se planeta přesouvá do vyšších vibrací, kde bude mít každý na výběr, zda chce zažívat utrpení 3D světa a nebo lásku 5D světa. Stejně jako váš posun do 5D neznamená, že vaše fyzické 3D tělo přestane existovat, pokud to tedy nebudete sami (lépe řečeno vaše duše) chtít. Odchod z tohoto světa znamená vlastně jen přesun energie z těla do jiné energie.

 

V srpnu tohoto roku začal obrovský pohyb energie, který započal zatměním Slunce. Pohyb energie se samozřejmě děje již nějakou dobu, ale nyní vstupujeme do velmi silného pohybu a posunu. Tato změna v energii s sebou doprovází změny v našem vnímání a tedy často lidé cítí fyzické projevy, které souvisí s otevíráním vědomí a změně vnímání. Časté jsou bolesti hlavy, závratě, tlak v oblasti srdce. Neobvyklé nejsou ani příznaky podobné nachlazení. Návaly vedra, nadměrné pocení. To vše může souviset právě se změnou, kterou vaše energie prochází, ale také se změnami v energii Země.

Mnoho lidí se obávalo data 23.9. jako další hrozby konce světa. Nejednalo se ale o konec světa, nýbrž o velký posun v energii, což většina z nás pocítila  nejrůznějšími projevy, výkyvy nálad, únava, nachlazení, atd. Tento shift (posun do vyšších vibrací, při kterém se doslova přepisuje naše DNA) jsme mohli pocítit jak ve svém fyzickém, tak i energetickém těle. Někdo cítil doslova tlak kolem srdce, tedy ve své srdeční čakře, se kterou velmi úzce souvisí posun do vyšších vibrací. Srdeční centra mnoha lidí se probouzejí a čistí, aby tak tito lidé díky své nové energii mohli pomoci kolektivnímu vnímání. Lightworkers pomáhají v posunu kolektivního vědomí do vyšších vibrací. Věřím, že lidé, kteří nás v tomto období opustili, odešli právě z důvodu této silné energie, jejich duše se k tomu rozhodla.

 

Balím na Bali…

Měla jsem letět na Bali, když najednou začala sopka Agung na severovýchodě ostrova své přípravy na erupci. Sleduji od té doby zprávy (předně anglické BBC a také australské news.com.au), co se chystá, nikdo sice nic neví, ale sopka byla přirovnána k těhotné ženě, která je v posledním stádiu těhotenství a brzy to celé propukne. Není jistě náhoda, že jsem se jeden den spojila s místem, kam jsem chtěla opět jet a začala organizovat a těšit se a druhý den, kdy jsem se chystala zaplatit zálohu, se objevila zpráva o sopce a její přípravě vyvrhnout své mládě na svět :-). Náhody prostě neexistují.

Něco mi sice našeptává, že se nakonec nic nestane, ale jisté je, že ta zpráva se objevila tak, aby mi něco naznačila. Navíc nejsem vědma a kolektivní změny předpovídat nedovedu a ani si netroufnu. Vím ale, že v termínu, kdy jsem chtěla jet, abych si před náročným finishem roku odpočinula a načerpala inspiraci, prostě nemůžu riskovat, že někde uvíznu, když potřebuju být v Praze. Navíc už když jsem o tom uvažovala, ta vnitřní nejistota, zda mám nebo ne, nebyla typická pro mé skoky do neznáma, které jsou často doprovázeny vnitřní euforií a jakýmsi věděním, že dělám správně, i když cítím strach. To mě má intuice vždy vede tam, kam mám sice jisté obavy skočit, ale ten vnitřní pocit jistoty mi říká JUMP ANYWAY. Tentokrát jsem jej necítila a cítila velké pochyby, zda vůbec skočit mám. Jelikož oblast, kam jsem se chystala je na opačné straně ostrova,  jediné, co mě znejisťovalo byla hrozba zrušených nebo odkloněných letů. Co má ale sopka na Bali společného s posuny zemské energie?
Stejně tak by se tento podzim dal přirovnat k těhotné ženě, která již začala rodit. Mnozí z vás tuto energii pocítili a nebo teprve pocítí. Nejsem astrolog, a proto se ani nebudu pouštět do detailů. Nicméně sleduji světové dění a tedy vám mohu potvrdit, že se dostáváme do velmi silných energií, které jsou potřeba k tzv. SHIFT, tedy velký posun vesmírné energie, posunu kolektivního vědomí, jak jsem již zmínila výše.

Tímto čištěním starých negativních energií, které již probíhá a velmi silně jej můžeme zaznamenávat již od srpna tohoto roku, procházíme všichni. Každý v jiné míře, protože každý je na své spirituální cestě jinak dlouho a tedy množství toho, co je potřeba čistit, se liší člověk od člověka. Potlačované emoce se dostávají na povrch, staré křivdy a rány se začínají ozývat, aby mohly být pročištěny a odplaveny s tímto velkým posunem energie. Všichni z nás cítíme velké posuny uvnitř svého vědomí a díky tomu dochází k posunům v kolektivním vědomí.

Pokud jste cítili některé z fyzickách projevů, které jsme si popsali výše, pak je to v souvislosti právě s touto masou energie. Časté jsou závratě, pocity nevolnosti. Já sama jsem v průběhu tohoto roku několikrát, vždy v rozmezí cca dvou měsíců, z ničeho nic upadla. Aniž bych věděla proč, aniž by se mi motala hlava. Pár lidem jsem to řekla, ale pak jsem jim to raději říkat přestala. Došlo mi totiž záhy, že se nemůže jednat o nic jiného, než změny v realitě, kterým mé tělo musí čelit. Proto se uzemňujte, jak často jen můžete. Pokud nevíte, jak na to, v programu Harmonizace čaker najdete vše potřebné. Čakra kořene nyní potřebuje pravidelné pročišťování. Často se spojujte také s přírodou a pokud můžete, choďte bosí.

 

Při úklidu se často vyplaví i hluboko zalezlá špína

Stejně jako u jednotlivců platí, aby se mohly pročistit staré vzorce negativního myšlení a vnímání, je nutné, aby vyplavaly na povrch, což není vždycky zrovna příjemné. To samé platí o kolektivním vnímání a o změnách, kterými lidstvo prochází. Proto se možná může zdát, že svět je totální binec, politika, války, útoky, tornáda a další přírodní katastrofy. To vše se někomu může jevit jako blížící se konec světa a opravdu tomu tak je. Jak jsem psala již na začátku, naše planeta a my společně s ní se posouváme do vyšších dimenzí. Protože energie jsou v tomto období velmi intenzivní, vnímáme také velmi intenzivně tyto negativní události, které se vyplavují na povrch velmi rychle a ve velkém množství. To vše je ale součástí čištění energie naší planety a lidstva.

Každý z vás je pro tento posun do vyšších sfér velmi důležitý a i když se zdá, že každý z vás na sobě pracuje z důvodu osobních (přitáhnutí si partnera, zvýšení hojnosti, harmonizace vztahů), vaše vnitřní práce a očišťování vlastních nižších vibrací jako je strach, bolest, deprese, netečnost, to vše pomáhá kolektivní energii a naší planetě v posunu do 5D. Proto nepodceňujte tuto svoji vnitřní práci, potřebujeme každého z vás. Tak, jak se otevírají vaše srdeční centra, tak je tento posun plynulejší, ač se to tak možná vašim fyzickým očím nezdá.

 

Tento článek je velmi dlouhý a mnozí z vás vidí některé termíny poprvé, proto se jej chystám malinko upravit a rozdělit. Dnes jsem ale měla potřebu na vás vychrlit to, co jsem cítila a co cítili i mnozí z vás. Ač už melu z posledního a mé tělo hlásí dej si oraz, potřebovala jsem jej dokončit, abych vás ujistila, že je vlastně všechno naprosto v pořádku. Mějte se suprově. 🙂

Já jdu odpočívat.

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře