Když máte pocit, že se nic neděje…

Nedávno jsem s klientkami v programu Bohyně lásky sdílela svoji zkušenost se změnou vztahu.

Často se stává, že se lidé do sebe skutečně zamilují. Přesto je ale jeden vztah, který je stále na bodu mrazu.

Stalo se to i mně. Jeden z mých vztahů nebyl dobrý, i přestože jsem cítila lásku k sobě samé a ostatní oblasti mého života zažívaly hojnost.

Vlastně tento jeden určitý vztah byl důvodem, proč jsem nakonec vytvořila online program TRANSFORMUJTE JAKÝKOLI VZTAH.

To, co v něm klienty učím, jsem sama aplikovala na tento konkrétní vztah, který byl několik let doslova MRTVÝ!

A já už nevěděla, jak dál. „Vždyť se cítím tak dobře“, napadalo mě. „Všechno mi funguje, tak proč nemůžeme zažívat normální harmonický vztah?“, ptala jsem se sama sebe. Dokonce jsem i vizualizovala a stále nic.

Hlavou mi dokola probíhaly ty samé myšlenky: „Mám muže, který mě zbožňuje. Práci, která mě baví a naplňuje a ze které si nemusím brát dovolenou. Peníze ke mně připlouvají v hojnosti. Ale tento člověk se ke mně pořád chová, jak kdybych snad někoho zavraždila. Co mám sakra dělat?!“

Věděla jsem, že je ve mně něco, co způsobuje tuto jeho zlobu, ale nic jsem s tím nedělala. Až jednoho dne jsem si řekla A DOST! Je to člen mého úzkého kruhu a já nehodlám čekat, až se něco stane a já s tímto člověkem nikdy nezažiju to, co si oba zasloužíme, klidný harmonický vztah.

Začala jsem měnit sebe, toho druhého i náš vztah. Téměř půl roku se nedělo absolutně nic. Život šel dál a já měla spoustu jiných starostí. Pak jsme se setkali ve chvíli, která nebyla zrovna pozitivní, ale nastala jakási první divná komunikace. Věděla jsem, že jsem na tomto vztahu hodně pracovala a pročistila snad vše, co se dá, a tak jsem šla s proudem a nechala vše na Vesmíru. Po tomto prapodivném setkání se opět nic moc nedělo. Po pár měsících to samé, divná komunikace, opět jsem to nechala být a žila dál. Až jsem si jednoho dne uvědomila, že je zase všechno v pořádku. Ta osoba se ke mně začala chovat zcela normálně, začali jsme se běžně bavit, smát se a diskutovat. A pak jsme si dokonce i několikrát společně zaplavali. Něco, co jsem si v době nejtěžšího „temna“ našeho vztahu nedovedla ani představit. Je ale pravda, že i tuto scénu jsem si vizualizovala. Ale až ve chvíli, kdy jsme začali mít tyto prapodivné, ne zrovna příjemné komunikační minutky. 🙂

Došlo mi to až po nějaké době. Když jsem změnila tak negativní vztah, pak jej dokáží změnit i ostatní. Chvíli mi to trvalo, ale pak jsem si řekla, že vytvořím program, díky němuž může zažívat klid a pohodu i někdo další.

Člověk nevědomý by si myslel, že by se vše stalo tak jako tak nebo by naopak tyto prapodivné chvilky disharmonické komunikace považoval za další provokaci z té druhé strany. Já ale zachovávala klid a i na nepříjemné chování z druhé strany jsem nereagovala, ale vždy se usmála a komunikaci stočila do neutrálu nebo z ní prostě vyplula a nechala vše ostatní být.

Vím ale na 150%, že pokud bych nedělala meditace a čištění, kdybych se tomuto vztahu nevěnovala ve své mysli, dodnes bychom byli jako dva nepřátelé. A to bych skutečně nechtěla.

Nejtěžší je uspat své ego a uvědomit si, že my jsme jediným Bohem ve své realitě. Ten druhý tedy jen odráží naše myšlenky a přesvědčení. Nic víc a nic míň. V tomto uvědomění je obrovská síla, která dokáže zázraky. Není to ale zadarmo. Stojí za tím spousta práce a utišování toho hlásku, který křičí: „Jak se ke mně může takhle chovat?! To mu tedy nedaruji a pěkně mu to vytmavím!!!“

Jsem vděčná sama sobě za sílu, kterou jsem v sobě objevila, za svoji touhu uzdravit tento konkrétní vztah, ale i za vytrvalost, která nakonec přinesla kýžené výsledky. Navíc mě tato zkušenost neuvěřitelně posílila a já díky ní vytvořila program, který dnes pomáhá stejně vědomým a motivovaným lidem jako jsem já! Lidem, kteří se nevzdávají při první zatáčce a prvním problému, ale jdou a mění svůj vnitřní svět. Ten vnější se totiž zákonitě změní!

Chcete změnit vztah, ale nevíte jak na to?

Přidejte se k ostatním vědomým tvůrcům v programu Transformujte jakýkoli vztah!

Začínáme opět 2.10.2023!

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře