Jste na stejných vibracích jako vaše přání?

wave-64170_1920Mnoho lidí se špatně domnívá, že pro ně určitá osoba není dostatečně dobrá, protože není stejně vibračně naladěná. Ten muž nebo žena se totiž nevěnují spiritualitě a nepracují na sobě. A lidé, kteří se snaží přitáhnout si nějakou určitou ženu nebo muže, který podle nich na sobě dostatečně nepracuje, si tak podrážejí nohy.

Určitě jste slyšeli o tom, že abyste si něco nebo někoho přitáhli, musíte být na stejných vibracích.

Já vám v dnešním článku vysvětlím, jak je to myšleno. Až nedávno mi došlo, že je to téma, které musím otevřít, protože je spousta lidí, kteří jej chápou špatně. Pak se jim pochopitelně nedaří.

Je skutečně pravdou, že abyste něco získali, musíte se naladit na stejné vibrace. Žijeme ve vibračním světě a všechno kolem nás vibruje na určité frekvenci, stejně tak i vy nebo já. Vaše vibrace můžete měnit, mnohdy jsou nastaveny negativně, a tedy vibrujete spoustu negativních vibrací, tedy vysíláte ven negativní pocity, ať už se jedná o strach, obavy, pocity nedostatečnosti, pocity nikdo mě nemá rád nebo vztek, zlobu, nenávist a podobně.

Vaše energetické pole je tvořeno směsí toho, co cítíte a na co myslíte. Je-li vaše myšlení převážně negativní, pak se i negativně cítíte a tedy je vaše magnetické pole negativní, což ovlivňuje lidi, které si do života přitahujete a stejně tak i události.

Toto magnetické pole můžete kdykoli měnit. Změnou magnetického pole se zabývá program Bohyně lásky, kdy během 6ti týdnů na sobě ženy pracují tak, aby se jejich magnetické pole změnilo na pozitivní vibrace, a tedy bylo více přitažlivé a to nejenom pro muže, ale i další lidi, pozitivní situace a vlastně vše, co si žena přeje. Jestliže žena dodrží 6ti týdenní program tak,  jak je nastaven, pak ve svém životě zažije opravdovou změnu. Tato změna je právě způsobena změnou v magnetickém poli ženy.

 

Jak je to s tou vibrační shodou?

Abyste si do života přitáhli konkrétní věc nebo osobu, ta daná věc, ani osoba se nemusí nijak měnit. Je zajímavé, že u automobilu nikoho z vás nenapadne „ale vždyť on na sobě vůbec nepracuje, jak jej tedy mohu získat?“ 🙂

Jakmile jde ale o konkrétní osobu, pak hned pozorujeme, zda se sebou taky něco dělá a jestli se mění a často bohužel pozorujeme více toho druhého než sami sebe. Jenže to je špatně. Ten člověk se totiž nemusí změnit vůbec, jediné, co se musí změnit je naše myšlení a naše pocity a to nejenom ty pocity a myšlenky, které máme o sobě, ale i ty myšlenky, jenž máme o tom druhém.

Často opravdu stačí změnit svoji energii, a tím se změní všechno. Někdy je ale zapotřebí pracovat i na tom, jak vidíme toho druhého. Toho nejlépe dosáhnete během meditací, kdy se s druhým spojujete na úrovni duší, jste tedy ve svém podvědomí, díky kterému se můžete napojit na vše, co existuje a měnit tak svoji realitu. To s klienty děláme během programu Vytvořte si harmonický vztah duše. Takže se tím teď zabývat nebudu, je to opět proces, který chvíli trvá.

Jestliže o druhém přemýšlíte jako o člověku, který je v jakémkoli ohledu špatný, nevěnuje vám pozornost, ještě se stále neomluvil a to on může za rozchod, on mi vůbec nepíše, atd., tak to do něj projektujete a on prostě nemůže být jiný. Chápete? O energii vztahů jsem již psala, a také článek namluvila na youtube – ZDE.

 

Sebeláska jako všelék?

Dalo by se to tak říct. Vše totiž začíná u nás. To, co vysíláme ven ze svého nitra, se k nám vrací zpátky. A proto často stačí rozvinout v sobě sebelásku, a tím je vše vyřešeno právě proto, že se začnete zabývat sami sebou a měnit své magnetické pole. Tím přestanete myslet na toho druhého, a tedy do něj přestanete programovat to, že se vám nevěnuje a nepíše vám a vlastně on za všechno může. Tím tedy spadne rezistence a věci se začnou obracet k lepšímu.

Proto by měla sebeláska být vždy na prvním místě. Někdy si lidé myslí, že už se rádi přeci mají. Jenže sebeláska je velmi široký pojem, který je jen těžko uchopitelný, a tedy se těžko popisuje a vysvětluje. Nestačí jen říci si mám se ráda, a tak si dneska dopřeju čokoládu a nebo masáž. Někdy si totiž žena dopřeje až příliš a to je opět o nesebelásce, dělá tak ne proto, že se má ráda, ale proto, že jí láska chybí, a tak se utápí v jídle a nebo jiné závislosti.

Sebeláska je stejně jako cokoli jiného dovednost, kterou se musíte naučit. Právě proto vznikl program Bohyně lásky. Je to komplexní program, který vás povede každý den po dobu 6ti týdnů a pomůže vám celkově změnit vaše elektromagnetické pole tak, abyste si konečně začali přitahovat to, co chcete a ne to, co nechcete.

 

Být na stejných vibracích jako vaše přání znamená…

Ráda bych nyní ale osvětlila, co to znamená být v souladu se svým přáním nebo-li být na stejných vibracích jako naše přání. Ať už se jedná o konkrétního muže nebo ženu a nebo třeba nějakou věc nebo stav bytí, to, že se vibračně naladíte, znamená, že cítíte přítomnost tohoto přání.

Již nepotřebujete hledat další a další články o tom, jak danou věc nebo osobu získat. Již nepřemýšlíte celý den, jak to jen vymyslet, aby se vrátil. Co mám ještě udělat, abych ho přiměla mít mě rád. Pokud toto děláte, pak jste přesně na opačném pólu a vysíláte velmi silné vibrace NEMÁM HO nebo NEMÁM JI. Pak je jasné, že vám Vesmír nadělí více tohoto nedostatku a vy jej mít nebudete. O zákonu polarity a dalších zákonech Vesmíru se dočtete v knize Alfa bohyně.

Tedy vibrovat stejně jako naše přání znamená cítit, hluboko v našem já, že je již dané přání splněno. To se opět nestane přes noc. Abyste cítili, že je dané přání již splněno, musíte vizualizovat to, co chcete, aby se stalo, jako by se to již stalo. A zároveň rozpouštět negativní pocity, které přitom vyskakují. Obojí je zahrnuto v eBooku Jak svého (svoji) ex přitáhnout zpět do 30ti dnů!

Ze zkušenosti ale vím, že mnoho lidí dělá jenom tu první část, tedy si vizualizuje a nebo se ihned vrhne na meditaci Mentální svádění, ale nepracuje na cvičeních, které jsou součástí eBooku a které pomáhají rozpustit negativní pocity. A pak se diví, že se nic nemění. Stejně jako nějaký čas trvalo změnit situaci tak, aby odešel, tak někdy chvíli trvá přepsat své podvědomí, aby se vrátil.

 

Zaměřte se na sebe, vy jste středem svého Vesmíru

Místo, aby se lidé, kteří chtějí partnera zpět, učili obracet pozornost k sobě a sebelásce, tak se pouze zaměřují na něj a nebo na ni. Jako by jejich vlastní život neměl smysl, dokud se on nebo ona nevrátí a neřekne to nebo tamto. Jenže to se vždy obrátí proti vám.

Vizualizovat ano, posouvat se do reality, kde je již vaše přání splněné ano. Ale mít také svůj život a milovat sám sebe. A hlavně rozpouštět negativní emoce. Cvičení, která vám v tom pomohou, je hodně, ale musíte je dělat. Když děláte jen polovinu věcí, pak se nemůžete divit, že se nevrátil a vy tedy máte buď poloviční a nebo žádný úspěch. Asi se vám to nebude líbit, ale pravdou je, že žádné mělo to tak být NEEXISTUJE, je to jenom o tom, kam se zaměřujete a jestli to vydržíte dělat dostatečně dlouho.

Mnohdy slyším „no, tak jsem to zkusila a nefunguje to, nevrátil se“. Skoro v tom slyším výčitku a přesouvání zodpovědnosti na někoho jiného. Jenže ta zodpovědnost je jen na vás, nikdo jiný za vás nemůže udělat nic, aby se vaše přání splnilo a je jedno, zda je tím přáním nové BMW nebo nový či staronový partner. Pokud to „nejde“, pak je velmi pravděpodobné, že nechcete, aby to šlo.

 

Chcete být sami a možná o tom ani nevíte

Jestliže jste sami, pak je to proto, že to tak chcete. Ne každý si to ale přizná. Možná to totiž chcete podvědomě. Vědomě říkáte, že chcete partnera, ale vaše podvědomí křičí ne, zase mi ublíží a odejde. A nebo křičí něco jiného, třeba já už mám těch chlapů pokrk, nikdo pro mě není dost dobrý nebo naopak já pro ně nejsem dost dobrá. Možná je vaše ego tak zraněné, že sice chcete bývalého partnera, ale zároveň chcete, aby trpěl a omlouval se a aby vás dobýval a vy jste mu to pěkně osladila a kdesi cosi. Jenže tahle dvojí tvář zajistí, aby se nevrátil.

Pokud partnera nemáte, pak je to proto, že to tak chcete. Ne, že to tak má být, ale vy to tak chcete, vědomě či podvědomě. Pokud to chcete vědomě, pak to může a nemusí být dobře. Někdo opravdu potřebuje klid a čas zahojit své srdce a nebo ví, že chce jen určitého partnera a chce na sobě pracovat nebo prostě jen nechce nikam spěchat. To je v pořádku. Je to jen a jen váš život a vaše rozhodnutí. Nemít partnera neznamená, že je s vámi něco v nepořádku. Někdy je to skoro naopak. Ti, co jsou vědomě sami, to často mají v hlavě srovnané.

Někteří lidé se samoty bojí tak moc, že raději zůstávají v nefunkčním vztahu, jen aby nebyli sami. A to je mnohem horší. To, že vztah nechcete nyní, neznamená, že za nějaký čas po partnerovi nezatoužíte.

Co je také důležité si uvědomit je, že často chceme přesně to, co nemáme a myslíme si, že ti, co to mají, jsou ti nejšťastnější lidé na světě. Jenže, co když právě ta žena, která je vdaná a má děti, ve skrytu duše touží po klidu a svobodě. Třeba zrovna není se svým manželem šťastná. Možná o tom ani neví, ale možná je prostě vyčerpaná, možná se vdávala jen proto, že chtěla mít pokoj od neustálých dotazů příbuzných, tak kdy už se budeš vdávat?

A nyní je jí možná skoro líto, že si neužila mládí, není si jistá, jestli s manželem být chce, ale přeci mají děti, tak už s ním být musí nebo ne?

Není to jenom problém některých mých klientů, ale často se mi stává, že se mi svěřují cizí lidé a to i když neznají moji profesi. Někdy si říkám, jestli to nemám napsané na čele: „Jsem koučka, svěřte si mi.“ 🙂

Je mnoho žen, které jsou ve svazku, ať již s dětmi nebo bez nich a i když mají svého manžela rády, nejsou si jisté, že je to ten pravý. Vdaly se před deseti, patnácti i více lety, kdy byly velmi mladé a často byly někým zcela jiným. Což je logické, člověk je ve dvaceti úplně jiný než ve čtyřiceti a to i když na sobě vědomě nepracuje. A teď si vemte, když projde nějakou zásadní změnou, což se v dnešní době týká mnoha lidí.

A teď, kdo je na tom lépe? Ta žena, kterou si partner ne a ne vzít, ta žena, která je sama nebo ta žena, která má partnera, ale…

 

Přijměte to, co je nyní, a pak se přesuňte tam, kde chcete být

V životě člověka je mnoho fází a když se naučíme přijmout to, kde jsme, mnohem snadněji se dokážeme odrazit a jít tam, kde být chceme. Ale musíme přijmout a umět si užít to, co máme teď, i ten vztah, který zřejmě končí. Možná to nebylo řečeno, ale cítíme to, třeba se ani nehádáme, ale cítíme, že to spěje ke konci.

Užijte si ještě ty chvíle vedle něj, za pár dní možná budete sama. A naopak, užijte si samotu, možná za pár dní či týdnů poznáte toho pravého, a pak věci půjdou tak rychle, že se nebudete stačit divit. Znáte to, nic, nic, a pak je najednou svatba, první dítě, druhé dítě, a pak už jen vzpomínáte, jéé, když já tehdy měla byt sama pro sebe a nemusela jsem vstávat v 5h ráno i o víkendu jenom proto, že děti už mají hlad :-).

Naučte se užívat si a radovat se z toho, co máte teď, zítra to může být jinak. A to platí o všem.

Naladit se na své přání, být na stejných vibracích, znamená cítit, že je to již hotové, cítit se po boku svého muže, i když tam fyzicky není, cítit v náručí svoji ženu, i když fyzicky ještě v našem životě neexistuje.

Být vibračně v souladu tedy neznamená, čekat, až se on probere a začne něco dělat. Nejdřív musíte tu změnu, že ho milujete tak jak je a nebo si vytvoříte jeho lepší variantu, tu změnu musíte cítit vibračně, aby se mohla stát.

Zde dělá mnoho z vás chybu, a proto jsem o tom dnes napsala, protože se zbytečně zabýváte tím, jak se on chová nebo nechová a co dělá nebo nedělá. Tedy dáváte sílu svým fyzickým smyslům a tudíž stále vidíte to, co je a divíte se, proč není něco jiného, tedy to, co si přejete. To být nemůže, dokud nezavřete své smysly fyzické a nenaladíte se na své neviditelné smysly, které spustíte díky své představivosti a dokud nevydržíte v tomto světě iluze až do chvíle, než cítíte klik.

Pak už nemusíte vizualizovat, protože cítíte, že to je. Pak teprve se může změnit vaše realita!!!!

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře