Všichni jsme jednou energií

3632x5200Dnes bych se s vámi ráda podělila o nevšední zážitek, který se mi dnes stal při vedené meditaci s mojí koučkou.

Nemám ráda násilí, války a ani filmy, které násilí ukazují. Mám ráda klid a mír, smích a legraci.

Jelikož moc dobře vím, jaká síla se skrývá ve spolupráci s koučem a jelikož jsem profesionální koučkou, i já mám svoji koučku, která mě pravidelně koučuje již téměř dva roky a to každých  14 dní.

Díky ní dosahuji neuvěřitelných osobních i profesních úspěchů a posouvám se mnohem rychleji, než bych to kdy byla dokázala bez jejího vnějšího pohledu.

Dnes jsme opět pracovaly na mých snech a cílech, protože cítím v kříži, že tenhle rok je něčím výjimečným a to nejenom pro mne, ale pro spoustu lidí. A proto mám letos snad nejvíce snů a cílů, než jsem kdy měla. A samozřejmě čím více cílů a snů, tím je toho někdy na jednoho moc. O to víc si vážím její pomoci a nadhledu, který člověk při řešení svých záležitostí prostě nemá. Ne, že by neměl dostatečné schopnosti, ale prostě vnější pohled je k nezaplacení. Někdy je to i tím, že si člověk určité věci nechce přiznat a díky koučovi pak dokáže vidět věci jinak.

Nicméně teď jsem hodně odbočila. Dnes má koučka, která je Irka a kterou po dvou letech považuji za svoji dobrou přítelkyni a nejenom koučku, zahrnula do koučinku i nádhernou meditaci se zacílením na jeden z mých konečných cílů. Nicméně přidala i odpuštění druhým a vibrace lásky a požehnání lidem, kteří to na světě potřebují, ať už je znám nebo ne.

Pak se stalo něco neuvěřitelného. Pro mne neuvěřitelného. Začala jsem cítit velkou lásku k vám všem, mým čtenářům a klientům a posílala jsem vám všem vibrace lásky a spoustu požehnání. To pro mne nic neuvěřitelného není, protože to dělám docela často :-).

Ta neuvěřitelná část teprve měla přijít. Následně se mi v mé mysli objevili ne děti v Africe, ne trpící lidé, kteří nemají co jíst. Ale v mé mysli se objevili bojovníci Islámského státu. Neuvěřitelné, že?!

Najednou jsem cítila, jak jim vysílám lásku, mír a požehnání. Cítila jsem, jak je najednou vidím jako světla, jako duše, které hledají štěstí a pocit klidu. V tu chvíli jsem na ně nemyslela vůbec ve zlém, ani jsem nemyslela na ta zvěrstva, která činí. V tu chvíli mé srdce vyzařovalo tolik lásky a přijetí každé duše tohoto světa, že se moje láska rozlévala po celém světě a do každého člověka, kterému láska a přijetí chybí.

Musím říci, že doteď tomu skoro nerozumím a do teď cítím tuto lásku a klid.

Nikdy jsem nevěřila na Boha a nikdy jsem nebyla nábožensky naladěná. Přesto, že mě rodiče nechali pokřtít a mé druhé jméno je Marie, což ani nikdo neví, protože jak mi otec sdělil, když jsem se ho ptala, proč jej nemám v rodném listě, za komunismu se toto druhé jméno do rodného listu nepsalo.

Proč vám to tu říkám?

Protože bych nikdy nevěřila, kam až mě moje vnitřní práce dovede. Vždycky jsem věřila v to, že člověk nemusí chodit do kostela a věřit v Boha, aby se choval podle desatera. Aby byl slušný a choval se hezky k bližnímu svému. Někdy jsem měla naopak pocit, že věřící lidé se podle desatera chovají mnohem méně než já jakožto nevěřící.

Mluvím ze své osobní zkušenosti. Doufám tedy, že nikoho svými názory neurazím. Stejně tak jako je muslim a muslim, tak je křesťan a křesťan. Každý jsme jiný a nikdy nemůžeme všechny házet do stejného pytle, i když máme tendenci to dělat.

Musím říci, že jsem při meditacích, kterými provázím své klienty při svých kurzech a koučincích, zažila spoustu věcí a někdy mám pocit, že mě nepřestává udivovat, jakou sílu má meditace a co všechno při ní můžete zažít.

Když jsem s meditacemi, především těmi vedenými, začínala a které nás Christy učila při kurzu pro kouče, tak jsem často brečela tak, že jsem vzlykala tak moc, až jsem měla pocit, že se zalknu. A pláč někdy neutichl ani po skončení meditace. Jako terapeut vím, že pláč je jedním z nejlepších ventilů, který nám pomáhá léčit naši duši a zbavovat se všeho toho negativního, čemu jsme za celý život uvěřili a co nás tak ničí zevnitř a brání nám v úspěchu a hlavně ve štěstí.

Dnes už při meditacích nevzlykám a nepláču. Dnes když pláču, tak pláču štěstím a tím nádherným pocitem klidu, který v mé duši je.

Jeden z mých klientů mi nedávno při individuálním koučinku řekl: „Nevím, jestli vám to mohu říci, ale během té meditace mi tekly slzy.“ Moje odpověď zněla: “ Předně jsem váš kouč a jsem ráda, že jste mi řekl pravdu. Protože důvěra mezi klientem a koučem je zásadní. Navíc to je jenom známkou toho, že vaše podvědomí se čistí a uvolňuje negativní zkušenosti a bolesti, které jste za celý život nasbíral.“ Tohoto klienta jsem prováděla meditací, kdy se setkal se svojí vnitřní částí, která mu bránila uspět v oblasti života, na které spolu pracujeme.

Jiný klient mi po jednom z našich cvičení řekl, že cítí klid a mír a jako by byl nyní spojený s celým Vesmírem.

A to je právě to nejkrásnější na meditacích a cvičeních, které spolu s klienty děláme. Jak já tomu říkám, ukazují lidem cestu domů, cestu tam, kde žije jejich duše, kde se cítí dobře, kde jsou šťastní a kde cítí to spojení s ostatními a s celým Vesmírem. Protože my všichni jsme ve finále propojeni a tvoříme jednu společnou energii. proto můžeme jeden druhého navzájem ovlivňovat.

Ovlivňujte druhé jenom pozitivně, protože tak vytváříte krásnější svět pro nás všechny.

Ego, které nám brání ve štěstí, nás od ostatních odděluje. Snaží se nás přesvědčit, že ti druzí jsou proti nám. Ale tak to není. Jak smýšlíte o druhých, to se k vám vrací zpět. A je to právě proto, protože jsme všichni propojení a jsme jednou společnou energií, která tvoří náš svět.

A čím dříve toto pochopíte, tím dříve budete cítit ten vnitřní klid a mír.

Proto pokud tak ještě nečiníte, doporučuji vám začít pravidelně meditovat.

Meditací jenom získáte. Získáte vnitřní klid a mír, pocit spojení s celým Vesmírem, vaše zdraví se zlepší a spojíte se se svojí intuicí.

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře