Jak si manifestovat konkrétní osobu dle Nevilla Goddarda

Ve videu níže Neville svým hlasem popisuje, jak si přitáhl konkrétní osobu, svoji druhou ženu.

Pro anglicky hovořící dávám přímo video. Pro ty, kteří tento jazyk neovládají, níže doslovný překlad.

Co si z jeho slov vzít?

Nic není nemožné, pokud zapojíte svoji představivost se všemi svými smysly a zároveň věříte, že své přání můžete a budete mít či zažívat.

Jak si Neville manifestoval svoji ženu

Překlad:

„Když jsem ji potkal, byl jsem zamotán ve spoustě jiných problémů. (Poznámka k pochopení: Neville byl v té době ženatý se ženou, se kterou již dlouho nežil.). A my mluvíme o New Yorku, o tom nejstarším městě celého světa, pokud jde o jeho zákony. Uložil jsem se ke spánku a spal jako kdybych byl již šťastně ženatý s ženou, která nyní nosí mé jméno. Necítil jsem žádné fyzické pocity. Jen jsem cítil, že ona spí tady a já zde vedle ní a je to nádherný blažený pocit. A tak jsem činil jeden celý týden.“

Jak je vidět, Neville se zaměřil na jednu konkrétní dívku, se kterou se chtěl oženit. Tehdy byl ale sám ženatý. Pro vysvětlení, Neville se svou první ženou tou dobou dlouhá léta fyzicky nežil. Jeho první manželství vzniklo, když byl Neville velmi mladý. Pak se ale po letech zakoukal do jiné dívky. Neřešil, zda s ním chce být nebo ne. Nepřemýšlel o tom, jak by se mohl rozvést nebo co dál dělat. Prostě a jednoduše se přesunul na konec svého přání. Tedy do konečného výsledku, ve kterém je ženatý se svojí novou ženou a která spokojeně spí vedle něj v jeho newyorském bytě. Touto představou se zabýval každou noc před usnutím po dobu jednoho týdne.

Pak se celý Vesmír doslova přeskupil, aby se jeho přání mohlo naplnit.

I když Neville v této krátké nahrávce nepopisuje sled událostí, které se odehrály poté, mohu vám prozradit, že se vše odehrávalo jako by se to mělo stát tak jako tak. Jeho první žena se dostala do problémů a Neville byl soudem předvolán jako svědek. Přestože měl mnoho důvodů říci o své první ženě něco špatného, Neville se zachoval jako pravý gentleman. Choval se velmi hezky a jediné, co řekl, bylo, že tato žena by měla být zproštěna viny. Díky této události se poté mohl nechat snadno a lehce rozvést, což by předtím nebylo tak snadné, jelikož ani nevěděl, kde jeho první žena žije a navíc ona by s tím dříve ani nesouhlasila.

Online kurz Transformujte jakýkoli vztah již od 1.7. 2024 – informace ZDE >>

Do 2.5.2024 můžete využít SLEVU!

Jakmile se přesunete na konec svého přání a žijete ve své mysli v realitě tak, jak ji chcete vidět, slyšet a cítit, pak se celý širý Vesmír přeskupí, aby bylo vaše přání splněno a vy jste danou realitu zažívali svými fyzickými smysly. Tím, že jdete na konec, nemusíte zkoumat a řešit, jak a kdy se vaše přání splní. To je úkolem Vesmíru. Vy, jako jediný Bůh ve své realitě, se zaměřujete pouze na své přání a ve své mysli jej vnímáte jako hotové, uskutečněné. Pak jdete životem jako by se nemohlo nestát, s důvěrou a hlavně vírou, že se vše přeskupí tak, jak je to pro vás nejlepší.

Víra je něco, co vytváříte postupně. Čím více se přesouváte do konečného výsledku, tím více věříte, že se stane, protože jste ho již tolikrát zažili ve své mysli.

Happy manifesting.

Vaše Eva 🙂

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře