Jak dlouho to bude trvat, než se mé přání splní?

girl-429380_1920Často se mě lidé ptají, jak dlouho trvá, než se vrátí bývalý partner nebo jak dlouho bude trvat, než se budou cítit lépe.

„Kdy se mé přání splní?“, slyším skoro neustále.

Problém je, že jakmile se ptáte, kdy se něco stane a jak dlouho to bude trvat, pak jako byste do celého Vesmíru křičeli, že danou věc nemáte, je od vás oddělena.

Vesmír je místo, které reaguje na vaše vibrace, na to, co si myslíte a hlavně, jak se cítíte. Jak dlouho bude něco trvat, záleží jen a jen na vás. Nikdo jiný ve vaší realitě nemá moc a sílu pro vás cokoli udělat. Vy jste tím jediným tvůrcem své vlastní reality a ostatní jsou jen herci, kterým jste zadali roli.

Někdy to děláme přímo, vědomě i nevědomě, když si o druhém myslíme, že je skvělý manžel nebo naopak budižkničemu, na kterého se nemůžeme spolehnout.

A pak to děláme nepřímo. Vždy, když se zaměřujeme na své přání a myslíme z něj. Pak totiž ostatním lidem zadává roli Vesmír.

My jsme opět těmi, kdo určuje konečný výsledek, ale nepřiřazujeme roli konkrétním lidem a tedy neříkáme, co mají přesně dělat. V tu chvíli se budete podivovat nad tím „blbcem“, který vám vjel do cesty a dost možná se začnete obviňovat, protože máte pocit, že jste si ho nějak vytvořili a je to vaše „chyba“, že jste narazili na „blbce“ anebo si uvědomíte, že jediným vaším úkolem je zůstat ponořeni ve svém splněném přání a ten „blbec“ je prostě jen součástí plánu, který vy, ten malý človíček s omezenou myslí, prostě nedokáže vymyslet.

Tak už se s tím prostě smiřte a nestrkejte nos tam, kde to vaše lidská a dosti omezená mysl nevymyslí a hoďte se do klidu. :-)))

I já si musím často připomínat, že hodit se do klidu, je to jediné, co mohu udělat, protože Vesmír zná ten plán, který je tím nejchytřejším plánem a strategií.

Řada lidí se mi v životě i v podnikání pokoušela radit, co a jak mám dělat a jak plánovat. Všechny ty marketingové plány, jak vést podnikání nebo rady, jak zařídit dovolenou, přestěhovat se, blablabla.

Já na to prostě nedám a vyplácí se mi to. Vím totiž to, co spousta marketingových manažerů neví. A navíc jsem líná. Ano, je to tak. My líní lidé, když se naučíme pracovat s vesmírnými zákony, svoji lenost dokonce vyzdvihujeme. Protože víme, že vnitřní klid a pohoda jsou pro kvalitní život a úspěšné podnikání mnohem důležitější, než strategický business plán.

 

Jak dlouho to bude trvat?

To je individuální. Bude to trvat tak dlouho, jak dlouho bude trvat vám, než ovlivníte svoji mysl. Mnoho z vás ji vůbec neovlivňuje, ale naopak reaguje na to, co se děje v jejich realitě.

Můžete na situace a lidi reagovat, a tím je zhoršovat. Anebo můžete upravit svoji energii. Poodstoupit a vycentrovat se, pak teprve něco měnit.

Dostala jsem dotaz, zda je lepší vstoupit do online programu Bohyně lásky nebo skupinového koučinku Harmonický vztah duše. Klientka by si chtěla přitáhnout zpět partnera. Moje odpověď je jasná. Vždy začněte u sebe. Takže program Bohyně lásky!

V současné době jsem vypsala kurz Přitáhněte si ideálního partnera nebo partnerku. V něm klienti meditují a učí se vysílat energii, která je přitažlivá, učí se nalaďovat na druhou bytost. To vše je nezbytné, chceme-li si vytvořit krásný vztah s partnerem nebo kýmkoli jiným. Pokud máte strach přidat se k nám, pak vás mohu ujistit, že v kurzu mluvím hlavně já, takže vás nebudu nutit ke zpovědi před ostatními účastníky. 🙂

Jestliže ale neznáme a nemilujeme sami sebe, pak nemáme na čem stavět. Je to, jako byste chtěli zasít nějaké krásné květiny na neobdělanou půdu plnou plevele. Vaše nové rostlinky nemohou pořádně vzklíčit. Nejprve se musíte postarat o základy a pochopit sami sebe, zamilovat se sami do sebe, pak teprve můžete rozumět druhým.

Tolik lidí se snaží o hezké vztahy, všichni je chceme, to je jasné. Jenže dokud budete ukazovat tam ven, na toho druhého, váš vztah se nemá šanci změnit.

A netrestejte se za to, když na druhého reagujete a vaše reakce není zrovna skvělá. Někdy potřebujeme poodstoupit. I já. Jsme přeci jenom lidé.

 

Vaše reakce vytváří nové nebo staronové zkušenosti

Nedávno jsem zareagovala na energii mně blízké osoby a začala trochu ujíždět tou svojí. Musela jsem poodstoupit, nadechnout se a trochu se koučovat. Pak jsem si řekla, kašli na to, vycentruj se. Po asi půlhodinové procházce, musela jsem se projít a nadýchat čerstvého vzduchu, jsem se začala těšit ze všeho, co ve svém životě mám a co je kolem mne.

Věděla jsem, že já jsem středem svého Vesmíru a také to tak musí být. Začala jsem se cítit lépe, pak dobře a po dalších pár minutách skvěle. Kamarádka mi poslala úžasné video, které jako by mi chtělo připomenout, na co se mám zaměřovat. A pak už to jelo, jedna skvělá věc za druhou a do hodiny jsem byla někde jinde. Pak jsem mohla k tomu druhému začít vysílat pozitivní myšlenky a vidět ho jinak.

Kdybych ale neuměla pracovat sama se sebou, neznala a nemilovala samu sebe, nerozuměla energiím a vztahům, pak by se vše zvrtlo v odsuzování toho druhého a vše by se jen zhoršilo. U vztahů s blízkými je lehké, nechat se strhnout a reagovat. Předně, když nerozumíme energiím a nedáváme sami sebe a svůj dobrý pocit na první místo.

 

Sebeláska znamená umět pracovat sám se sebou

Naučte se pracovat sami se sebou. To je přesně to, co učím lidi během individuálního koučinku. Mým cílem není mít klienty, kteří si u mne platí hodiny donekonečna. Snažím se jich „zbavit“ co nejdříve. V dobrém slova smyslu. Chci je vidět růst a kvést, ne se utápět v něčem, kde to ani není zapotřebí. Ale hlavně chci, aby se naučili pracovat sami se sebou.

Dnes jsme si o tom povídaly s jednou klientkou. Říkala jsem jí, že i když zpracujeme tento strach, zase se objeví jiný. Je to zcela normální. Vždy se něco otevře nebo se objeví nový strach a dokud se člověk nenaučí, jak pracovat sám se sebou, pak bude neustále dole. Ve chvíli, kdy se člověk zamiluje sám do sebe a navíc se naučí pracovat se sebou a svými nižšími vibracemi (strachy, obavy, bolesti, nedokonalosti), pak ho už nic nezastaví a život si může začít užívat.

Jak dlouho to bude trvat? Nevím. Každý z vás je jiný, každý potřebuje jiný přístup, jiný způsob práce a jinak dlouhou dobu na změnu.

Změna nemusí být ani dlouhá a ani těžká.

Vstupte do svého přání a zadívejte se na svět z něj, ze svého splněného přání, pak se věci začnou měnit rychleji. Nereagujte na to, co se děje kolem, protože každá vaše reakce má sílu tvořit. A je-li negativní, pak vytvoří negativní zkušenost nebo vaše přání zbrzdí.

Uvědomte si, že vy neznáte ten plán a ani nemusíte. Musíte být ve svém přání teď a tady a musíte také důvěřovat Vesmíru, že to JAK a KDY zařídí za vás. A ten „blbec“ po cestě je prostě jen součástí plánu. A jak to poznáte, že je součástí plánu? Že se zaměřujete jen na své přání a na to, že jste v něm, ve svém splněném přání. Pak si můžete být jistí, že ať se mezi startem a cílem děje cokoli, cíl vás nemine a vy budete brzy slavit. Když ovšem vytrváte. Někdy se dokonce před cílem všechno zhorší. Váš úkol? Nereagovat a vytrvat!

Cílová rovinka může být těžká, ale ten, kdo doběhne do cíle, je jenom ten, který to nevzdal a běžel dál.

Happy manifesting 🙂

Eva

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře