Žijeme ve Vesmíru plném hojnosti

maxresdefault-2

Dlouho jsem si myslela, že hojnost není pro mne. Měla jsem pocit, že nejsem dost dobrá, abych vydělávala více. Myslela jsem si, že to není spirituální mít víc peněz a dlouho mě trápil fakt, že když budu mít víc peněz, pak to není fér vůči mým rodičům, kteří nikdy moc peněz neměli.

Vyrostla jsem v rodině, kde nikdy peníze nebyly. Naši se kvůli nim neustále hádali a já od rána do večera slýchala: „na to nejsou peníze, na to nemáme, nemůžeme si to dovolit, co si myslíš, že kradem?“ mohla bych pokračovat a věřím, že většina z vás zažívala něco podobného.

Pamatuji si, když jsem se před dnes již deseti lety vrátila po třech letech z Londýna a začala si hledat práci, jak mi maminka říkala: „hlavně si neříkej o moc peněz“.

Tehdy jsem si řekla o 25 tisíc hrubého a dostala je bez problému. Maminka mi radila maximálně dvacet :-). Dnes vím, že bych dostala i více. Konec konců po třech letech v Londýně, kde jsem pracovala jako Sales Office Administrator a měla úžasné reference, jsem měla výbornou angličtinu a domluvila se bez problémů. Vlastně v Londýně jsem se naučila i v angličtině myslet, proto si dnes někdy své poznámky pro sebe píšu v angličtině, to podle toho, co zrovna čtu a v jakém jazyce a jak zrovna ve své hlavě přemýšlím. Kdo angličtinu znáte, víte, že je často jednodušší. Jedna krátká věta vystihne to, co v češtině byste popsali několika větami, abyste přesně vystihli ten pocit, který se za tímto sdělením skrývá.

Nicméně strachy mé maminky a celkově mých rodičů dlouho ovlivňovaly mé myšlení a tedy i to, co jsem si vytvářela ve svém životě.

Jelikož zákon přitažlivosti využívám nebo dá se říci, že s ním pracuji, přes deset let, podařilo se mi přitáhnout si vše, co jsem chtěla a dokonce i život v hojnosti.

Tehdy jsem ale neměla zpracovány hlubší přesvědčení a strachy z mého podvědomí. A tento život v hojnosti jsem si nejenom neužívala, ale často se bála, že o něj přijdu a ještě častěji se obviňovala za to, že já se mám dobře, když moji rodiče z důchodu jen tak tak vyžijí. Pomoct jsem jim ale nemohla, ten život v hojnosti jsem si přitáhla v podobě bohatého partnera, a tak jsem rodičům nijak přispívat nemohla.

Co jsem ale tehdy nevěděla je, že tak, jak jsem si tuto hojnost přitáhla, se jí teď podvědomě snažím zbavit. A dlouho to netrvalo a život v hojnosti a lásce se rozplynul jako mlha a já byla opět v chudobě. Sotva jsem měla na měsíční poplatky, natož abych třeba odjela někam na dovolenou.

Tehdy jsem začala makat na sobě zevnitř, nejprve v oblasti lásky a vztahů. To pro mne bylo nejdůležitější, začala jsem také budovat svůj business.

To byla konec konců další věc, kterou mi maminka rozmlouvala. Vždy říkala, že si mám najít pořádnou práci a to své snění nechat být.

Nejprve jsem na sobě pracovala sama, tzv. sebestudium. To ale šlo dost pomalu a já se spíš motala v kruhu. Navíc mi došlo, že tentokrát musím jít do hloubky, protože dříve jsem to sice sama dokázala přitáhnout, ale díky přesvědčením v mém podvědomí, jsem to také sama dokázala zničit :-).

Navíc můj život je krátký, nevím, jak ten Váš, ale já nechtěla dalších deset let sama tápat a metodou pokus omyl dosáhnout něčeho, co pak můžu opět sama zničit. Prostě jsem se rozhodla jít do toho naplno a s někým, kdo tomu opravdu rozumí a dá mi potřebné rady a znalosti, aby má cesta směrem vzhůru byla snadná a hlavně rychlá.

Moje maminka neměla pravdu. Díky mému snění, vnitřní práci a kurzům zákona přitažlivosti s Christy Whitman, dnes dělám to, co mě baví a žiju krásný život v hojnosti lásky, zdraví i peněz. Určitě ještě nemám všechno, co chci a vím, že nikdy mít nebudu. Protože vždycky když něco získám a vytvořím díky své vnitřní práci, v tu chvíli se zrodí nový nápad, nová myšlenka a nová touha a celý proces začíná znovu.

Dnes ale vím, že všechny mé touhy nejenom mohu mít, ale také budu mít. Vím totiž, jak si do života přitáhnout vše, co chci.

A za to vděčím Christy Whitman, New York Times bestselling autorce, koučce zákona přitažlivosti a mé mentorce. Díky jejím programům a meditacím, které jsem v rámci jejího kurzu pro kouče absolvovala, se mi změnil život.

Naučila jsem si do života přitahovat hojnost. Díky ní jsem rozjela svůj business na plné obrátky. Díky ní jsem pokořila své strachy a obavy a přeměnila je v lásku a hojnost. Naučila jsem se, jak zdvojnásobit svůj příjem a jak dělat práci, která mě baví. Dnes mohu tyto její fungující znalosti předávat vám, a to díky jejímu skupinovému kurzu Principy hojnosti, který vytvořila a který jsem já přeložila do češtiny. Tento kurz je pouze pro mé klienty a není možné jej nikde jinde studovat v češtině.

Rachel Christy, jedna z kouček zákona přitažlivosti, která nás vedla, si díky Principům hojnosti přitáhla nový dům. Musím říct, že když jsem viděla fotografii, tak jsem přemýšlela, jestli jsem si já přála správně, když jsem si přitahovala byt v Praze :-).

Můj život ale vždycky nebyl takový, ne vždycky jsem věděla, jak na to. Pamatuji si, jak jsem moc chtěla pryč z officu, ale nevěděla, co přesně chci. Tehdy jsem zkusila realitku. Začala jsem na plný úvazek pracovat jako realitní makléřka a na vlastní kůži zažila, co je to podnikat a platit a platit a platit a nevydělat. Ten stres se začal podepisovat na mém zdraví a i na mém vztahu. Tehdy jsem najednou přestala spát, spala jsem tak špatně, že jsem byla neustále unavená. Na ruce se mi objevila ošklivá vyrážka a s partnerem jsme se neustále hádali. Nedokázala jsem v sobě zpracovat ten stres, kdy nevíte, jestli ten měsíc vyděláte 10 tisíc nebo nic. A to nemluvím o tom, že jako OSVČ platíte 4tis. na zdravotní a sociální, ať vyděláte nebo ne. Být nemocná? To si OSVČ nemůže dovolit.

Bylo to strašné. Dnes vím, že jednak jsem si vybrala obor, který není pro mne. Neumím lhát a předstírat a neumím prodávat něco, čemu nevěřím. Chtělo se mi brečet, když jsem nabízela byt, který bych si sama nekoupila ani za korunu a měla o něm mluvit pěkně. Většinou jsem ze sebe moc nedostala a snažila se jen říci o bytě vše, co vím. Navíc ten stres, kdy prodat musíte, se na Vás podepíše a je z Vás cítit.

No, musím říci, nebylo to pěkné období. Ale nejenom výběr podnikání nebyl dobrý, ale také jsem nevěděla, jak pracovat na sobě zevnitř.

Neznala jsem principy hojnosti a ani zákony hojnosti a prosperity.

Věřím, že kdybych tehdy prošla Christyiným kurzem, tak bych vydělala několikanásobně více. To jsem ale nevěděla. Netušila jsem, že nestačí jenom pozitivně myslet, ale také je potřeba zpracovat staré strachy a nastavit své vnitřní já na úspěch.

To vše se změnilo, když jsem začala studovat program Christy Whitman a já začala nejenom vědomě chápat, že hojnost je pro všechny, tedy i pro mne. Ale hlavně jsem díky meditacím začala přepisovat své podvědomí a nastavovat své vnitřní já na úspěch v oblasti podnikání a hojnosti peněz.

Hojnost není jenom o penězích, ale také o hojnosti v oblasti zdraví, lásky a hlavně naplnění, tedy práce, která Vás naplňuje a zároveň Vám přináší hojnost.

Victoria si díky kurzu Principy hojnosti přitáhla dvakrát tak dražší dům a hlavně, což mne pobavilo, si přitáhla dvakrát tak práce pro svého manžela. I to je možné, přitahovat můžete nejenom pro sebe, ale celkově můžete zvýšit rodinný rozpočet.

No a Kate si přitáhla tolik nabídek k práci, že si během pár měsíců vydělala stejně jako normálně vydělávala za rok. Wow, no co na to říct. Miluju Christyiny koučinkové programy a její úžasné meditace a hlavně příběhy, které se lidem dějí jako by z ničeho nic. Někdy mají pocit jako by se to muselo stát i tak, ale vnitřní práce je prostě znát. Kdyby těmito kurzy Kate nebo Victoria neprošly, nevěřím, že by dosáhly stejných úspěchů. A nebo by jim to přinejmenším trvalo hodně dlouho.

Žít život v hojnosti není špatné nebo zakázané a ani to není nemožné. To jen my jsme přijali tu lež, že mít hojnost peněz, zdraví, lásky a bohatství je něco proti zásadám spirituality nebo je to proti Bohu. Není to proti nikomu.

Žijeme v milujícím Vesmíru, kde je dost pro všechny, tedy i pro Vás. Bůh nestvořil tuto zemi, ani vás proto, abyste trpěli a žili v chudobě. Bůh vás stvořil, abyste žili život naplněný hojností ve všech oblastech – zdraví, vztazích, financích, práci, seberealizaci…..

Jakmile se napojíte na zdroj, který je ve Vás, pak se Vám otevřou brány k nekonečné hojnosti, která je tu pro všechny.

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře