Donald Trump a zákon přitažlivosti

swirls-69963_1280Do politiky se normálně nemíchám a své názory si v této oblasti nechávám pro sebe. Dnes vám ale chci názorně ukázat, jak my všichni ovlivňujeme dění ve světě.

Nedávno jsme někteří zažili „šok“, když došlo k tomu, co jsme nečekali.

Brexit!

Británie opustila EU. Nevím jak vy, ale já to rozhodně nečekala. Jenže o Brexitu rozhodovala většina.

Každý z nás máme moc a sílu měnit svůj vlastní život díky vlastní mysli a síle zákona přitažlivosti. U té reality, která zasahuje nás všechny už nemáme tak velkou moc a sílu, jak bychom si někdy přáli. Je to proto, že každý člověk myslí nějakým způsobem a jeho část je součástí kolektivního vědomí. To pak tvoří realitu nás všech, tak jak ji vidíme.

Proč došlo k Brexitu je vám teď už určitě jasné. Neustále se o něm hovořilo. Utvořili se dva tábory – Brexit, ten který podporoval odchod Británie z EU a Remain –  ten, který byl pro to, aby Británie v EU zůstala.

Jenže, ať jste se podívali kamkoli, všude se hovořilo pouze o Brexitu. To slovo jsme denně slyšeli ve zprávách, viděli na internetu, neustále nám bylo omýláno, a tak jsme na něj všichni zaměřili svoji pozornost.

Máte pocit, že volili pouze Britové?

Nemyslím si. Energii vyzařujeme všichni, i my tedy volíme. Ne fyzicky, ale díky své energii. Nápis Brexit převládal. Kdo chtěl zůstat, tak se často bál, aby nedošlo k Brexitu a nebo říkal „Ne, Brexit nechci.“

No a tak se nemůžeme divit, že nakonec k Brexitu došlo.

Nyní stojí svět před dalším rozhodováním. Je relativně jedno, zda preferujete Hillary Clinton nebo Donalda Trumpa. Jasné je jedno – na Trumpa se směřuje mnoho pozornosti. Někteří lidé jej chtějí za prezidenta, jiní se ho tolik bojí nebo ho tolik nenávidí, že na něj opět zaměřují svou pozornost.

Upřímně si myslím, že právě z tohoto důvodu Trump vyhraje.

 

Protože na co se zaměříte, to roste, tomu dáváte sílu.

 

Pokud si myslíte, že s volbami v Americe nemůžete nic udělat, pak se velmi mýlíte. Všichni máme moc tvořit tento svět, společně.

Neviděli jsme snad všichni na vlastní oči, jak přišel na prezidentské místo Zeman? Volili jsme ho všichni? Ne!

Jenže ti, co ho nevolili, tak často vykřikovala: „Jenom ne Zemana.“ Báli jsme se toho, že zvolí Zemana a nebo jsme mu nemohli přijít na jméno, a tak ho tu máme.

Prosím, pokud z vás někdo volil právě jeho, pak se na mne nezlobte. Můj názor je jen můj vlastní názor a ten váš vám rozhodně vymlouvat nebudu. Bralo by mi to energii :-). I v Americe mám svého favorita, tedy alespoň z toho, co se nabízí. Každý máme svůj názor a já to plně respektuji.

Nicméně chci, abyste věděli, že i když se vám zdá, že některé věci ovlivnit nemůžete, tak se moc pletete. Kam posíláte energii, tam dáváte sílu a ta se pak spojí s dalšími, kteří posílají stejným směrem svou energii.

A vy moc dobře víte, jak to chodí.

Čeho se nejvíc bojíte a na co se nejvíc zaměřujete, ať už je to něco, co chcete nebo něco, co nechcete, je jasné, že dáváte svou pozornost této věci, osobě, situaci.

Takže má prognóza je – Donald Trump. Důvod je jednoduchý, lidé nejvíce zaměřují pozornost jeho směrem. Je pak jedno, jestli se mi líbí on a nebo Hillary Clinton. Pokud se vám Trump nelíbí, neposílejte mu svou energii, ani tu nepřející. Jestli se vám nelíbí Clinton, pak ji neposílejte žádnou svou energii a pošlete ji tomu, kdo se vám líbí.

Již Matka Tereza řekla: „ Nikdy nepůjdu na pochod proti válce. Až uspořádáte pochod za mír, pak mě pozvěte.“

A teď se zamyslete nad svým vlastním životem a zeptejte se sami sebe: „Kam směřuji svou energii?“ A pokud se zaměřujete na to, co nechcete a posíláte tím směrem negativní energii (smutek, bolest, hněv, nenávist), pak si buďte jistí, že si danou věc přitahujete do života čím dál tím víc a jestli už ji v životě máte, pak ji zde držíte a projektujete ji dál do své budoucnosti.

Jestli se vám v životě něco nelíbí, pak zastavte proud energie tímto směrem a změňte jej. Zaměřte se na to, co v životě chcete a i když to možná ještě nevidíte, tak je jisté, že díky své energii tomu dáváte život a brzy se daná věc, osoba nebo situace ve vašem životě objeví.

A na závěr mé oblíbené anglické IMPOSSIBLE (nemožné), ráda měním na I’M POSSIBLE (Já jsem možný) neboli vše je možné i to, co považujeme za zcela nemožné.

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře