Déjà vu nebo návštěva paralelní reality?

parallel-world-3488497_1920Určitě znáte pojem déjà vu. Stalo se mi to v životě několikrát, v době, kdy jsem o těhle věcech nic nevěděla. I v dětství si pamatuju, že jsem měla několikrát pocit, že jsem na tom místě již někdy byla. I když jsem tam nikdy nebyla.

Dnes se mi to stává častěji. Bývá to v souvislosti s mými přáními. A já věřím, že se to stává i vám. Je to ten pocit, kdy si na příklad přitahujete konkrétní osobu a najednou tuto osobu zahlédnete v dálce. Jste si jistí, že je to on nebo ona. Nedává smysl, aby tu v danou chvíli byli. Třeba tou dobou bývají v práci nebo dokonce žijí v jiné zemi. Někdy jsou to opravdu oni. Jindy je to ale tak sporné, že i kdybyste byli ochotní dát ruku do ohně, že to byli oni, přesto to nedává smysl a vlastně si nejste stoprocentně jistí, jestli to byli oni nebo někdo jim velmi podobný.

Co se děje? V jednom z mých posledních videí jsem mluvila o znameních a o tom, že nepředcházejí, ale následují. Následují naši mysl. Tedy jakmile se začneme zaměřovat třeba na konkrétní osobu, začínáme vidět vše, co s tou osobou souvisí, ať už je to daný člověk nebo jeho jméno. Můžeme vidět jeho kamarády, rodiče, spolupracovníky, objevuje se nám název firmy, ve které pracuje, atd.

To vše jsou znamení, že se zaměřujete správně a Vesmír na vás začíná reagovat. Lidé se příliš často na tato znamení upnou, což vede k tomu, že doslova hledají další znamení, že to tak opravdu bude a oni své přání dostanou. Potřebují neustálé ujištění. A to je špatně. Stačí, když vždy poděkujete, jste vděční, že se zaměřujete správně a jdete dál.

Žena, která chce miminko má všude kolem sebe těhotné ženy a maminky a také malé děti. Nebo pokud se chcete vdát, najednou se vám všude zobrazují nevěsty, slovo svatba, fotky ze svatby, atd. To vše je v pořádku, je to znamení, že jdete správně a Vesmír vaše vibrace zachytil.

U určitých věcí je to normální. Tedy vám to připadá normální, protože jste o znameních slyšeli. Ale co právě ten případ, kdy někoho vidíte, ale přitom víte, že to není možné? Nebojte se, že jste se zbláznili. Je to opravdu jen kvantový skok do paralelní reality, kde je vám tento člověk již na blízku. Opět je to známkou toho, že vizualizujete správně a věci se začínají dít. Tam v zákulisí, kde se všechno připravuje, aby se vaše přání naplnilo a vy jej mohli zažívat ve své realitě.

 

Vesmír je inteligentní! Nechte to na něm…

V minulém článku Martina zmínila, že Vesmír není inteligentnější než my. A já bych to ráda doplnila, abyste to všichni z vás pochopili správně.

Je Vesmír inteligentější než já?

Ano i ne.

Já beru Vesmír jako parťáka, který vlastně je inteligentnější než já. Protože on (ta energie, kterou představuje) ví, jak mi mé přání splnit. Zná milióny způsobů, kterými mi mé přání může doručit a já vím, že když mu nechám volné ruce, tak mi přání doručí tím nejúžasnějším způsobem. Věřím mu, a proto ho nechávám pracovat, jsem v klidu a relaxuji. Ale…

Jak správně Martina vyjádřila, Vesmír není inteligentnější v tom, že bude vědět, co já chci, pokud mu to dostatečně nevysvětlím. Jenže Vesmír neumí komunikovat tak jako my a je jedno, kolikrát mu řeknu chci tenhle plat, chci tuhle dovolenou nebo chci tohoto partnera.

Celý Vesmír vibruje a já s ním. Vesmír, tedy supervědomí ovlivňujeme skrz svoji podvědomou mysl. Ta je často nastavená na nedostatek a tak vibrujeme nedostatek a Vesmír, ta inteligentní energie, která nás miluje, reaguje na naše vibrace. Podle toho nám začíná doručovat naše přání.

A teď si představte, jak se tato energie zapotí, když vysíláte „chci Jardu a cítím, že jsem s Jardou“ a za dvě hodiny se vaše vibrace změní na „mně tak moc chybí, proč tu se mnou není a proč mě nemiluje?“. Kdyby byl Vesmír jako člověk, už se na vás dávno vyprdnul. Protože tohle se přeci nedá vydržet. 🙂

Kdyby měl Vesmír ego jako máme my lidé, tak by asi už nejspíš volal zpátky: „Víš co? Trhni si nohou. Já se tady pachtím, abych vše přeskupil a přeorganizoval a ty jsi byla s Jardou a ty zase, že ho nemáš, tak abych to všechno opět zrušil. Už s tebou nepracuju, nazdar.“

Jenže vesmírná energie je všudypřítomná, vševědoucí a milující, a tak podobné reakce jako my nemá. Prostě jen reaguje na to, co vysíláme.

A právě proto je tak moc důležitá vaše vnitřní práce. Díky ní se učíte ovládat svoji mysl. Dokud totiž neovládnete svoji mysl, Vesmír vám nemůže doručit to, co chcete. Protože Vesmír nedoručuje to, co chceme, ale to, kým jsme. Tedy již nyní musíte být tím člověkem, který je v milujícím vztahu, třeba i s touto konkrétní osobou. Vibračně musíte být tam, kde být chcete. Pak teprve začne Vesmír vše uspořádávat tak, abyste své přání uviděli, uslyšeli a mohli se jej dotknout.

 

Držte se, jedeme z kopce…

Jenže musíte vydržet. Stejně tak jako chvíli trvalo, než váš partner nebo partnerka odešli, protože jste je přestali milovat a přestali milovat sami sebe. Tak stejně tak chvíli trvá, než se dostatečně zaměříte pozitivně a uvidíte výsledky ve fyzické formě. Povíme si o tom víc v následujícím videu. Přihlašte se k odběru – TADY, ať vám neuteče.

Taková změna vnitřního nastavení není zrovna snadná. Proto se musíte pevně držet a vydržet, jinak se v tom budete motat. Jednou ano, pak zase ne a nebude nic.

Další věcí, kterou musíte pochopit je ta, že všechno již existuje, takže vlastně nic nevytváříte ani vy a ani Vesmír. Všechno je již vytvořeno. A právě proto můžete zažít tzv. déjà vu a přemístit se do paralelní reality, kde vidíte na lavičce svého partnera, i když víte, že je fyzicky třeba na druhém konci světa. Je to jen „glimpse“ (záblesk) paralelní reality, ve které je již tady, blízko vás.

Co se totiž děje je, že vy si díky vizualizacím, meditacím a zaměřením se na to, co chcete, začínáte své přání uvědomovat, a tím se toto přání začíná objevovat ve vaší realitě.

Vědomí je totiž to jediné, co existuje. Pozor, vědomá mysl a vědomí je trochu něco jiného. V knize Alfa bohyně popisuji vědomí, podvědomí a supervědomí. Vědomí ve smyslu, jak bylo popsán v minulém článku je dá se říci vyšší stupeň. Aspoň já to tak vnímám.

Tím že rostete a spirituálně se vyvíjíte se vaše vědomá mysl začíná spojovat s tímto uvědomováním nebo-li probouzením a vy najednou vidíte věci jinak. Chápete svět jinak a vaše manifestace jsou rychlejší, snazší a hlavně zábavnější. Protože o tom to je. Život je hra, která by měla být zábavná. Příliš mnoho lidí bere život velmi vážně. Máte-li vážný přístup k životu, tedy váš život bude vážný. Máte-li uvolněný a hravý přístup, pak se váš život stane zábavou a hrou.

Já sama si každý den připomínám: relaxuj, život je hra. Protože to tak je. Někteří lidé, se kterými spolupracuji více mě čas od času začínají stresovat, protože jsou sami ve stresu. Teď nemám na mysli klienty, ale jiné spolupracovníky, jejichž služby jako podnikatelka využívám. V tu chvíli musím chvíli relaxovat já sama, a pak uklidnit toho druhého člověka, který je ve 3D zakořeněn prostě až moc. Pak se většinou celá situaci zklidní a vyřeší.

Někdy se vystresuju sama, třeba jako před pár měsíci díky slavnému GDPR. Opět jdu do hlubší relaxace a nejprve se uvolním, pak si opět uvědomím, že je to vše jen hra a nic není tak horké, jak to na první pohled vypadá. Jakmile se totiž zklidníte a uvolníte, vše do sebe tak nějak zapadne samo. Mám to ověřené praxí :-).

A stejně tak s ostatními přáními. Ať si přejete cokoli, čím méně jste ve 3D a více ve 4D, kam se nejlépe dostanete díky meditaci, tím snadnější věci jsou.

Lidé si často stěžují, že na meditaci nebo jinou vnitřní práci nemají čas, a tím vlastně opět tvoří stále méně času. Je to stejné jako s penězi, láskou nebo čímkoli jiným. Pokud se zaměříte na to, že nemáte čas a neustále si stěžujete, že jej nemáte, pak jej budete mít čím dál tím méně. Čas je jen iluze. Připomínejte si to, protože díky zákonu přitažlivosti a správnému zaměřování můžete zvýšit svoji zásobárnu času. V Principech hojnosti toto probíráme. Protože hojnost se týká všeho, peněz, lásky, hojnosti, ale i času.

Happy manifesting 🙂

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře