Dalších 10 SYMPTOMŮ posunu vědomí do vyšších dimenzí

Parallel universeV minulém článku jsem shrnula ty nejčastější příznaky posunu do vyšších dimenzí.

V těchto dnech stejně tak jako někteří z vás i já na sobě mnoho z nich cítím a ne vždy je to snadné a příjemné.

Dnes mám pro vás další možné příznaky vašeho spirituálního posunu, který je nyní podpořen měnící se energií Země.

Nerada bych, aby si někteří z vás mysleli, že nedělat nic je tím řešením. Jsou lidé, kteří si myslí, že když se mění eneregie Země, a tedy tyto příznaky souvisí právě i s těmito obrovskými změnami, jich se to nijak netýká a nemusí nic dělat.

Jenže je tomu právě naopak. To, že se mění energie Země, která se posouvá do vyšších dimenzí totiž znamená, že se mnohem rychleji vyplavuje ten „shit“, který je v každém z nás jiný. Omlouvám se za tento výraz, ale přijde mi v tomto smyslu adekvátní.

Právě proto má každý člověk zcela jiné symptomy a délka jejich průběhu se taktéž u každého zcela liší. Záleží to na tom, jak na sobě dotyčný pracuje a i jak dlouho. Lidi, kteří mají většinu těchto negativních věcí zpracovaných, tyto posuny v energii zasáhnou méně a nebo na kratší dobu. Jenže lidé, kteří se sebou nic nedělali a nedělají a jen čekají, že se to nějak odplaví samo, těm to bude trvat déle. Ten, kdo se bránil podívat se pravdě do očí a tedy překonat ten strach podívat se do svého nitra, dnes možná zažívá změny energií velmi silně a také po delší dobu. Měnící se energie nás doslova nutí podívat se na ten „shit“ uvnitř nás a postavit se mu čelem. Začít s tím něco dělat. Pokud jste se tomu vyhýbali, je dost možné, že teď už se tomu vyhnout nelze. A jestli jste se podívali pravdě do očí a už nějaký čas (někdo i roky) na sobě pracujete, pak věřte, že tyto příznaky nebudou mít tak velkou sílu, musíte jim ale dovolit, aby proproudily. Jinými slovy dovolit svému tělu i mysli, aby se novým vibracím přizpůsobily. Nebojujte se změnami nálad ani fyzickými projevy, ale řešte je. Třeba meditacemi, dalšími cvičeními, čistěte energie ve svém těle i mysli. Nedělat nic nebo naopak bojovat s těmito psychickými i fyzickými projevy může znamenat mnohem víc problémů a nepříjemností, než když se tomu všemu aktivně postavíte čelem. Meditace a relaxace s dalšími čistícími technikami vám pomohou, aby ten přesuno do vyšších vibrací byl co nejpříjemnější a lépe jste jej zvládli.

Jinými slovy vaše vlastní práce je zapotřebí. Stejně jako se za vás nikdo nenaučí anglicky nebo německy a slovíčka ani gramatiku vám do hlavy nenaleje, tak ani hluboko uložené negativní pocity a tedy nezpracované bolesti a šrámy se prostě samy nevyčistí.

 

Abyste se stali mistrem, musíte pro to něco udělat

To je jako když se chcete stát virtuózem hry na klavír a místo pravidelného cvičení si lehnete na gauč a požádáte třeba kamarádku, aby to udělala za vás. Vaše očekávání se na 100% nesplní a místo vás se virtuózem stane právě vaše kamarádka. Ať už se učíte nový jazyk, hru na hudební nástroj a nebo zpracováváte negativní energii ve vás, musíte do toho vložit svoji vlastní energii. Nic se neděje samo od sebe, to je mylná představa, kterou mnoho lidí v sobě stále udržuje.

Sebeláska je lék na všechno a předně v těchto dnech, týdnech a měsících pomůže nejenom vám samotným, ale také nám všem. Protože vše začíná u nás a našeho vztahu se sebou samými.

Ok, tak pojďme na to.

 

Nemusíte samozřejmě cítit všechny tyto příznaky. Možná necítíte žádné. Každý z vás je jinde a tedy každého z vás některé z nich a nebo všechny zastihnou v jinou dobu. Navíc každý je jiný, a tak má každý i jiné příznaky.

Novým frekvencím se postupně přizpůsobujeme všichni, a proto často cítíme některé z těchto symptomů.

Prvních deset symptomů najdete v minulém článku, který si můžete přečíst TADY, a tak dnes začnu od čísla 11. Někdy budete mít pocit, že se trochu opakuji, ale některé projevy jsou dost provázané.

 

Dalších 10 symptomů posunu do vyšších vibrací/dimenzí

11. Vaše 3.oko se aktivuje. Často cítíme světlo, tlak, pohyb, šimrání nebo brnění v oblasti třetího oka. Stejně jako tlak a pulsování v oblasti srdce otevírá srdeční čakru, tak stejně můžeme v těchto dnech silně cítit otevírání 3.oka. Najednou vidíte světla, která jako by ani nebyla fyzickým světlem. Objeví se a zase zmizí.

12. Synchronicity ve zvýšené míře. Synchronicity jsou častým znakem spirituálního probouzení. V období, kdy se vaše tělo přizpůsobuje novým vyšším vibracím, můžete zaznamenat abnormálně vysoký počet synchronicit. Probouzíme se a zároveň jsme nuceni podívat se a vidět všechno to špatné, co se děje. Ať již v našem životě nebo ve světě. Když se totiž člověk probouzí pravdě, tak teprve prohlédne a začne chápat, jak tento svět funguje. S tím ovšem souvisí i to, že vidí to špatné mnohem víc, než kdy dřív. Dualita se najednou projevuje velmi silně. Tedy dobré/špatné, světlé/tmavé, hojnost/nedostatek.

13. Ukončování vztahů, které vám neslouží, ať již rodinných nebo partnerských. Ukončování mnohaletých přátelství. Na druhé straně se často objeví někdo, koho neznáte, ale do koho se nepochopitelně šíleně zamilujete a prožíváte velmi silný vztah, který okolí nechápe. Ať už se jedná o vaše dvojče nebo partnera duše, tento vztah je velmi intenzivní a doslova vás probouzí. Vzájemně v sobě probouzíte své kundalini energie a toto spojení je zásadní pro váš další duševní růst, a tedy posun do vyšších vibrací.

14. Finanční problémy často související se změnou kariéry. Naše energie se zcela transformuje, otevíráme se novým frekvencím a měníme dosavadní způsob myšlení. S naší změnou se mění nejenom vztahy kolem nás, ale také náš pocit naplnění související s naším životním posláním. V oborech, které jsme si „vybrali“ během dospívání nebo rané dospělosti a které jsme studovali a často v nich mnoho let pracovali, abychom měli stabilní zaměstnání, se nyní cítíme jako v cizím těle a už je prostě nedokážeme vystát. Naše volání je tak silné, že často k nepochopení druhých opouštíme dobře placená zaměstnání, ve kterých jsme tolik let budovali naši budoucnost, abychom se nyní vzdělávali a realizovali ve zcela jiných oborech, ve kterých ale cítíme pocit naplnění a uspokojení. S touto obrovskou změnou ale často souvisí finančí těžkosti a nestabilita. Na jednu stranu vás ta změna děsí, přesto vás to ale táhne ke svému životnímu poslání, i když možná ještě přesně nevíte, co tím posláním je.

15. Spojování se se svou budoucností. Jako byste najednou viděli záblesky své budoucnosti, skoro jako byste dokázali předpovědět svoji budoucnost, viděli to, co se stane. Ať už se se svojí budoucností spojujete cíleně, tak jako jsem o tom psala v knize Alfa bohyně nebo jak to učím ženy v programu Bohyně lásky a nebo ne, začínáte se na svoji budoucnost více napojovat a vnímat ji.

16. Cítíte spojení s Vesmírem, energií, která stvořila vše, spojení s Bohem, svými anděly. Ať už je to pro vás kdokoli, cítíte své spojení s něčím větším než jste vy a začínáte se cítit v bezpečí. Jako byste cítili, že jste součástí něčeho jako rodina, co vás vždycky ochrání a k čemu se můžete kdykoli obrátit. V těžkých životních situacích jako byste najednou cítili klid, protože víte, že je o vás postaráno, ať se děje co se děje.

17. Váš jídelníček se mění. Stejně tak i vaše stravovací návyky a zažívání procházejí mnohými změnami. Častá je ztráta chuti, jako by jídlo chutnalo jinak, než jste zvyklí. Možná dokonce máte najednou chuť na jídlo, které jste dřív vůbec rádi neměli. Tíhnete ke zdravější stravě a jídlu, které jste konzumovali zcela běžně se nyní vyhýbáte. Nezdravým jídlům se zcela vyhýbáte a protože své tělo již nechcete zatěžkávat chemikáliemi, dáváte si pozor na to, co výrobky obsahují.

18. Úbytek váhy nebo naopak přibírání na váze, které mohou být postupné a nebo velmi rychlé a nenadálé. Především v oblasti vašeho břicha. Tyto změny ve vašem těle se dějí i přesto, že stále jíte to samé jídlo a stejně tak i vaše aktivita se nikterak nezměnila. Častá jsou období, kdy se buď zcela přejídáte nebo naopak nemáte vůbec chuť jíst. Možné jsou také nenadálé pocity extrémní žízně nebo hladu.

19. Nemotornost a závratě. Jedním z příznaků, kterým nyní trpím hodně i já je pocit slona v porcelánu. 🙂 Tak jsem to nazvala já. Je to takový ten pocit, že do všeho narážíte, jako byste ten roh stolu nebo zeď přehlédli. Jako byste byli ten slon v porcelánu, kterému všechno padá, do všeho naráží a tělo má samou modřinu. Jak jsem zmiňovala již v minulém článku, časté jsou závratě, motání hlavy. Pozor na rychlé vstávání, ať již z polohy vleže nebo sedě, to se vám může hlava zamotat tak, že opět spadnete. Děje se mi to teď v podstatě denně. Může se vám také stávat, že jste zmatení jako byste se nedokázali zorientovat a ani jste nebyli v této realitě. To vše souvisí s přesuny do jiné reality, kdy jste vlastně tady, ale zároveň se přesouváte jinam. V tomto období se hodně uzemňujte, někdy jsou totiž tyto projevy způsobené nedostatečným spojením se Zemí, v čemž vám pomůže harmonizace kořenové čakry. Nicméně u mnoho z vás se tyto pocity týkají přesunu do jiných dimenzí, a tedy ani ukotvení nemusí zcela pomoci, ale může vám určitě pomoci cítit se alespoň o něco lépe.

20. Návaly horka nebo zimy. Vaše tělo může zažívat extrémní změny v teplotě. Problémy s oběhem, pocity zimy nebo zimnice, aniž by k tomu byl nějaký důvod. Nebo naopak pocity obrovského horka, návaly horka, v noci se zpotíte. Návaly horka můžete cítit po celém těle nebo v jeho částech.

Minule jsem také zmiňovala pocity mravenčení a neobvyklých vibrací v různých částech těla. Můžete cítit mravenčení různých částí, vibrace nebo pulsování, brnění končetin, škubání svalů v obličeji nebo jiných částech. Dokonce můžete cítit svědění v některých částech těla a nebo dokonce i některé vaše části těla mohou být zcela strnulé a necitlivé, předně končetiny, nohy i ruce.

Všechny tyto příznaky můžete cítit i v oblasti jednotlivých čaker a to tím intenzivněji, čím více v disharmonii vaše čakry jsou. Proto cítite-li některé tyto symptomy a zablokovanou energii v některé nebo ve více vašich čakrách, doporučuji je zharmonizovat. Můžete využít program Harmonizace čaker, kde se postupně věnujeme každé vaší čakře tak, aby jimi mohla energie opět volně proudit. Je mnohem lepší svým čakrám pomoci, aby energie volně proudila a vaše tělo se tak opět cítilo dobře.

Jelikož těmito symptomy to opět nekončí a protože je vás hodně, tedy každý může zažívat některé nebo všechny tyto symptomy a nebo dokonce další, budu se tomuto tématu i nadále věnovat.

Happy manifesting and easy ascension:-)

Pro více informací o kurzu Bohyně lásky klikněte SEM >>>

Program Harmonizace čaker najdete TADY >>>

Více informací o knize Alfa bohyně ZDE >>>

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře