Čím lépe se budete cítit, tím lepší okolnosti vytvoříte

young-cat-995958_1920Možná vás to překvapí, ale nikdo z nás není obětí okolností. To pouze naše společnost nás vede k myšlení, že okolnosti diktují náš život. Kvůli okolnostem smíme nebo nesmíme to či ono. To okolnosti jsou tím důvodem, proč jste nevystudovali, neměli děti, nezažili ty skvělé věci, neměli peníze, postavení, a tak bych mohla pokračovat.

Bohužel vám nikdo neřekl, že je to přesně naopak. Nikdo vám nevysvětlil, že na okolnostech vůbec nezáleží. Je naprosto nepodstatné, čím jste si v životě prošli nebo kde se právě teď nacházíte.

V každém jednom okamžiku máte možnost změnit směr, kterým jdete. Na okolnostech vůbec nesejde. Lidé si často myslí, že právě okolnosti jsou tou překážkou. Jenže tou překážkou nejsou ani tak okolnosti, jako spíš vaše přesvědčení, že právě okolnosti jsou tím důvodem, proč nežijete ten život, po kterém tolik toužíte.

Na okolnostech nezáleží!!!

Jediné, na čem skutečně záleží, je to, co vyzařujete do svého okolí.

Jestliže máte pocit, že v této zemi nemůžete najít uplatnění, protože XY, pak uplatnění skutečně nenajdete. Vytvoříte takové okolnosti, ve kterých prostě není možné najít v naší zemi uplatnění. Tím XY může na příklad být, jak mi včera řekl jeden z mých klientů, že jste překvalifikovaní. Nebo si dosadíte přesvědčení, že lidé v této zemi nejsou na dané věci zvyklí, nepřijmou vaše ceny, nebudou chápat, co se jim snažíte předat.

Stejně tak máte možná pocit, že vás partner nebude chtít, protože jste:

  1. moc vysoká.
  2. moc malá.
  3. moc silná.
  4. moc chytrá.
  5. neskutečně drzá.
  6. neumíte vařit.
  7. on se přeci ženit už nechce.
  8. on už děti má, jiné určitě chtít nebude.

Dosaďte si sami, protože těch důvodů a těch okolností je nespočet. Uvědomte si, že vy jste těmi, kdo vytváří okolnosti.

Okolnosti nevznikly samy od sebe. Staly se z nějakého důvodu. To je věc jedna. Vy jste si je svým smýšlením vytvořili. Jenže stejně tak, jak jste si je vytvořili, je můžete i odvytvořit. Jenže ještě předtím musíte pochopit, že na nich vůbec nezáleží.

Můžete mít skvělé okolnosti, ale změní-li se vaše myšlení, změní se zákonitě i vaše okolnosti. Samozřejmě často se zpožděním, takže si ani nevšimnete té pravé příčiny, která jejich změnu způsobila. Tou příčinou jste VY. Nikdo jiný.

To je ale dobrá zpráva, protože vy je můžete opět změnit, klidně na pozitivní okolnosti.

 

Moje dnešní sdělení je jednoduché:

vyprdněte se na okolnosti a jděte a měňte to, co vyzařujete!!!

Jak? Měňte ten pocit uvnitř vás. Měňte své smýšlení, svoji sebemluvu, zahrňte sami sebe hojností, láskou a pozitivitou v dané oblasti. Přestaňte sledovat „okolnosti” tam venku a jděte dovnitř a sledujte to, jak se cítíte a jak myslíte.

Již několik mých klientek zhublo jenom díky změně myšlení a tím, že přestaly pozorovat „okolnosti” tam venku. Přestaly každý den kontrolovat, jestli už konečně zhubly, ale naopak se zaměřily na sebelásku. Nejednu klientku jsem donutila svléknout se donaha. A to doslova. Výsledek? Často několik kilo dole během dvou tří týdnů.

Čím víc budete sledovat to zrcadlo tam venku, jestli se mění, tím pomaleji se změní anebo jeho změnu zcela zastavíte.

Krásný den a happy manifesting 🙂

Eva

<< Program Bohyně lásky >>

<< Individuální koučink se mnou >>

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře