Časté chyby při tvoření nové reality

Spain 1Vizualizovat denně nebo na to raději zapomenout?

Často se mě lidé ptají, jak na to, aby se jim přání splnilo a jestli je tedy lepší na přání zapomenout nebo jak často je to tak akorát?

Vizualizace je  skvělý nástroj, jak si vytvářet život snů, je ale zapotřebí provádět ji správně. Více o tom v článku Vizualizujte svýma očima.

Níže se podívejte, jaké jsou nejčastější chyby při používání zákona přitažlivosti a vizualizaci:

Chyba č. 1 – vizualizujete jednou, a pak už si na přání ani nevzpomenete

Vizualizovat si přání jen jednou, a pak už se jím nikdy nezabývat, přání zhmotnit může. Problémem ale je, že se splnit nemusí, a také to může trvat mnohem mnohem déle, než se takové přání projeví ve Vaší realitě. Pokud si své přání představujete (vizualizujete) denně jako již splněné, pak zesilujete a urychlujete jeho manifestaci. Cílem je získat pocit, že už je Vaše  přání splněné. Vše je o pocitech, máte tedy pocit, jako by bylo již splněné. Cítíte to uvolnění, tu radost a zároveň klid. Protože vše je tak, jak jste si přáli. Je to pocit úlevy a zároveň vděčnosti.

Vizualizujete-li si své přání denně, pak se měníte v člověka, který již žije ten život, který tolik chcete žít. Dostáváte se do stavu, kdy je Vaše přání splněno.

Chyba č. 2 – očekáváte, že se vše splní tak nějak samo a Vy nemusíte už nic dělat

Moje odpověď je ano a ne. Ano, často to vypadá, že na nás naše přání spadlo tak nějak z nebe a samo. Nicméně je zapotřebí dělat určité kroky. Jsou to inspirativní kroky, nikoli nucené. Pokud si svá přání vizualizujete, pak často máte jakési vnitřní vedení nebo nápad, že byste měli jít a udělat to či ono. Na příklad hledáte práci. Pak si vizualizujete práci svých snů, vidíte svůj pracovní stůl a krásný výhled, vnímáte hlasy svých kolegů, se kterými se tolik smějete a cítíte ten pocit uspokojení, protože máte dobře placené zaměstnání, které Vás naplňuje.

Vizualizujete si toto přání a začínáte jej cítit jako reálné. Následně děláte patřičné kroky, zaregistrujete se na portálu s pracovními nabídkami. Nebo dostanete nápad poradit se s kamarádem, který pracuje pro danou firmu. Možností je celá řada. Nicméně akce je nutná.

Chyba č. 3 – podléháte pochybnostem a přestáváte věřit, že to bude fungovat

Toto je asi nejčastější chyba, většinou u „velkých“ přání. Pamatujte, že „velká“ přání nejsou, jsou jen velká pro nás. My je považujeme za tak velká, až se nám zdají nemožná. Jedná se ale pouze o naše vnímání a přisuzování důležitosti.

Jakmile začnete pochybovat, že to celé funguje a nebo si začnete říkat, že to asi funguje, ale ne Vám, tak Vaše přání rušíte a můžete si být jistí, že se Vám nesplní.

Podobné pochyby můžete zahnat buď známým: „Děkuji za upozornění“ a víc si jich nevšímat.

Případně se jen opět utvrdit, že je vše tak, jak má být a zastavit se a opět se ponořit do své krátké vizualizace, kdy cítíte Vaše přání již splněné a cítíte za něj vděčnost. Vděčnost, že je již splněné, i když jej fyzicky nevidíte.

Chyba č. 4 – na svá přání si dáváte datum splnění

Tato chyba Vám přání zaručeně zruší. Dává totiž zelenou pochybám a nervozitě, která se zvyšuje s přibližujícím se datem splatnosti. Tedy datem, kdy své přání očekáváte. Navíc každé přání má svůj čas a na Vás není znát odpověď na otázky KDY a JAK. Jediné, co se po Vás chce je vědět, co chcete, proč to chcete a věřit, že je to již splněné. To je celé.

Chyba č. 5 – hledání znamení

Poslední velmi častou chybou je hledání znamení. Je sice pravda, že znamení dost často naznačují, že se daná věc blíží a je dobré si je uvědomit, ale jen pro to, abyste mohli opět procítit vděčnost za své splněné přání. Nejsou zde z toho důvodu, abyste byli v depresi, když se dnes žádné znamení neobjevilo a Vy začali pochybovat a ani tu nejsou proto, abyste se za nimi honili a hledali je jako šílení. O tom manifestování našich přání opravdu není.

Vyvarujte se těchto nejčastějších chyb a vnímejte své přání jako splněné již nyní. Že jste na správné cestě poznáte podle toho, že pocítíte tu úlevu, která tento pocit dokončení provází.

 

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře