Asi už mi hrabe… aneb andělé jsou vždy s vámi

20 yearsAsi už mi hrabe…

projelo mi hlavou asi před rokem a půl, když jsem už několik týdnů nebo i měsíců sledovala zvláštní úkaz. Pokaždé, když jsem se podívala na hodiny, objevilo se číslo 11:11 nebo 12:12. Ale hodiny nebyly to jediné, kde jsem začínala vidět seskupení stejných číslic. SPZ na autech 222, 333 nebo 33 33, 4444, 5555, 555. Nejvíce jsem viděla číslo 2 a číslo 1 a to nejčastěji ve seskupeních 11:11, 22:22 na hodinách a nebo na SPZ u aut 222 nebo 22 22 nebo to samé s jedničkami 11: 11 nebo 11 11 nebo i 111.

To se dělo několik týdnů nebo i měsíců. Ze začátku jsem to vůbec nesledovala, ale pak se různá seskupení stejných čísel začala objevovat tak často, že jsem začínala mít pocit, že mi asi hrabe :-).

Když se čísla začala objevovat tak často, že jsem se pokaždé podívala na hodiny přesně v 11:11 nebo ve 12:12, pak zase ve 13:13. Všude kolem mě jako by se vynořila vždy ta stejná seskupení čísel. Jako by mi něco našeptávalo teď se podívej. A teď. Až na to, že jsem žádný hlas: „podívej se“ neslyšela.

Prostě jsem se jen v danou chvíli podívala buď na svůj počítač nebo telefon a nebo jsem zrovna zvedla oči, když kolem projíždělo auto s touto SPZ. Také čísla u domů, lidé s nápisem na tričku. Bylo toho najednou tolik, že mi to nedalo a začala jsem hledat na internetu.

Najednou jsem zjišťovala, že to úplně normální opravdu není, ale zase tak nenormální taky ne. Internet byl plný diskusí a článků, kde se lidé svěřovali se stejnými zkušenostmi.

Juhůůůů JSEM NORMÁLNÍ, prolétlo mi hlavou :-). Tak aspoň, že tak.

Jelikož jsem v té době viděla nejvíce 11:1122:22, tato čísla mě začala zajímat nejvíce.

Dozvěděla jsem se především to, že člověk, který najednou vidí velké množství stejných čísel je člověk, který se tzv. PROBOUZÍ. Jinými slovy je to člověk, který na sobě pracuje, vnitřně se rozvíjí a toto je znamení jeho probouzení. Jeho vnitřní svět se mění a on se probouzí z toho spánku a z té lži, kterou celý život žil a ve které byl vychován. Probouzení je o spiritualitě a o pochopení, že my nejsme jenom naše tělo a našich pět smyslů, ale že jsme nekonečné bytosti, jejichž duše je tou pravou podstatou jejich bytí. Probouzení je o tom, že nejsme odděleni jeden od druhého a ani nejsme odděleni od zdroje (tedy Boha, Vesmíru, energie, ze které pocházíme), ale naopak jsme jedno s druhými a se vším, co na tomto světě existuje. Celý článek Spirituální probouzení najdete TADY.

Někdo v souvislosti s těmito čísly hovoří o andělech, kteří nás vedou a ukazují nám cestu a hlavně nám dávají najevo, že jsou tu s námi a pro nás, pokud je budeme potřebovat. Andělé a archandělé jsou bytosti světla, kteří jsou tu pro vás, když je o to požádáte. Znám lidi, kteří tyto energie velmi dobře cítí. Já sama na anděly věřím, ale nemám s nimi tak velké zkušenosti.

I když za svého celoživotního anděla považuji svoji babičku, která zemřela, když mi byly tři roky. Tehdy jsme k ní šly s maminkou na návštěvu a ona tam ležela na posteli, její tělo bylo bezvládné a nepochybně umírala. I dnes mi to vhání slzy do očí. Maminka si pak celé roky vyčítala, že ji nezachránila. Já ale vím, že nemohla. Udělala všechno, co se dalo. Rychle mě odvedla k sousedům a snažila se přivolat pomoc. Psal se rok 1984 a mobily ještě nebyly. Maminka udělala, co by udělal každý v takové chvíli.

Je až k neuvěření, co si tak malé dítě dokáže zapamatovat. Nevím skoro nic z mého raného dětství, ale tuto scénu mám před očima velmi živě celý svůj život. Od té doby jsem vždy cítila, že je babička se mnou. Asi by tomu mnozí nerozuměli a mohli si myslet, že to byl výplod dětské fantazie a možná že ano. Jelikož jsem vyrůstala bez prarodičů, pamatuji si, jak pro mne babiččina fotografie, která je dodnes na mém nočním stolku a stále se mnou, pomáhala překonat těžká období.

Jako dítě jsem si s její fotkou povídala a když na mne maminka zvýšila hlas nebo mi jednu plácla, běžela jsem do pokojíčku, vzala si fotku babičky a pod peřinou si s ní povídala, jak je na mne maminka zlá. 🙂

Víte, láska babičky mi vždy chyběla. Sledovala jsem, jak mají lidé krásné vztahy s prarodiči, jezdí k nim na prázdniny a já toto neměla. Když před pár lety zemřela babička mé kamarádky a ona z toho byla velmi smutná, říkala jsem jí: „buď vděčná, že jsi měla babičku celý svůj život, mohla vedle ní vyrůstat a mít s ní tak krásný vztah“.

Ač jsem babičku nikdy neviděla jako nějakou energii nebo anděla, vždy jsem ji kolem sebe vnímala. Hlavně v těžkých chvílích. Věřím a cítím, že i když odešla tak brzy, její duše byla a je stále se mnou, možná proto, aby mi vynahradila to, že jsem ji nemohla zažít v jejím fyzickém těle a nebo proto, že je mojí spřízněnou duší, která je nyní mým andělem strážným.

Ať už věříte na anděly nebo ne, věřte, že pokud vidíte mnoho stejných čísel a vidíte je často, je to znamení, že se vaše duše probouzí a pohybuje do vyšších dimenzí.

V loňském roce jsem narazila na zajímavou knihu na Amazonu s názvem „I wish I knew this 20 years ago“, kterou napsal Justin Perry. Její obrázek společně s mojí ještě nedopitou dnešní kávou, při které vám článek píši, najdete na začátku tohoto pondělního rozjímání nad anděly a synchronicitami.

 

„Bůh je matematik.“

Mario Livio

 

Perry ve své knize uvádí následující stručné charakteristiky jednotlivých čísel, které vám nyní volně přeložím:

Perry říká:

„Vidíte-li seskupení čísel několikrát během dne, je to znamení od vašich andělů, abyste poslouchali.“

dále pak k jednotlivým číslům uvádí:

111 – ujistěte se, že se zaměřujete na to, co chcete a ne na to, co nechcete. Je to období, kdy Vesmír velmi rychle uskutečňuje vaše přání. Proto, pokud myslíte negativně, ihned změňte své myšlenky na pozitivní.
222 – všechno je v pořádku, všechno bude v pořádku. Celá záležitost bude vyřešena lépe, než jste čekali.
333 – spirituální mistři (průvodci) jako je Buddha nebo Ježíš nebo kdokoli, na koho jste napojeni, je nablízku a je připraven vám s čímkoli pomoci. Jediné, co musíte udělat, je požádat.
444 – znamená, že jste obklopeni anděly, kteří vás milují a podporují. Vaše napojení na spirituální svět je velmi silné a vaši andělé jsou připraveni vám pomoci, vše je v pořádku.
555 – připravte se, protože něco ve vašem životě se právě mění. Tato změna může být něco, o co jste žádali a nebo je to prostě změna, kterou si žádá vaše duše. Pokud se na tuto situaci budete dívat jako na pozitivní, pak bude pozitivní, pokud ji budete vnímat jako negativní, pak bude negativní. Tato situace sama o sobě je neutrální.
666 – znamená, že jste dočasně odpojeni od zdroje (Boha). Vaše myšlenky nejsou v harmonii s pozitivním proudem života a pokud zůstanete v této negativní vibrační hladině, negativní události se manifestují ve vašem životě. Proto změňte své myšlení.
777 – znamená, že spirituální svět je nadšený z vašeho přispívání ostatním lidem na tomto světě. Pokračujte v této skvělé práci, následujete svoje poslání a misi. Je to velmi silné znamení, které vám dává najevo, že jdete tou správnou cestou.
888 – znamená, že vaše finanční hojnost je na cestě a objeví se v ten správný okamžik. Nyní začínáte sklízet to, co jste v minulosti zaseli díky svým myšlenkám, změnou vašich přesvědčení, pocitů a kroků. Toto číslo může také znamenat, že končí jedno období ve vašem životě (kariéra nebo váš nefunkční vztah). Ale nemusíte se bát, vše se vyřeší lépe, než jste očekávali.
875 – znamená, že ta cesta, na které jste, vás dovede k materiálnímu bohatství a hojnosti. Zůstaňte na této cestě a prosperita bude brzy vaše.
999 – znamená, že byste měli dělat mnohem víc, aby se tento svět stal krásnějším a lepším místem. Jste zde, abyste byli světlem a ne nehybným předmětem. Zvedněte se a začněte jednat a následovat své životní poslání. Svět potřebuje to, co máte jen vy.
000 – toto je znamení, které vám má připomenout, jak silní a jedineční jste a také vám má připomenout vaše spojení s Bohem (Vesmírem, energií). Jste neomezenou bytostí, která má schopnost manifestovat (získat) všechno, co chcete na této planetě mít. Pamatujte si to.
123 – vám připomíná, abyste odložili všechno, co vám v životě neslouží. Pokud je to něco negativního, co vysává vaši pozitivní energii, nechte to být a jděte dál. Jestliže to nevyživuje vaši duši, zbavte se toho.

Volně jsem pro vás přeložila slova Justina Perryho, která se mnou velmi zarezonovala. Samozřejmě se dají tato andělská čísla vyložit i mnoha jinými způsoby. Vybrala jsem pro vás ten, který mi připadá jako ten nejlepší.

Ještě bych se ráda zastavila u čísla 11.

11:11 má ještě jiný význam. Je to volání všech dvojčat (dvouplamenů). O tom, co nebo kdo je to dvojče, jsem před časem napsala článek – přečíst si jej můžete TADY a ještě jeden ZDE.

Vidíte-li často číslo 11 a hlavně 11:11, je to znamení a zároveň volání vašeho dvojčete. Je to znamení, že vaše dvojče existuje a s největší pravděpodobností je i připraveno na shledání s vámi. Abyste vaše spojení podpořili, čistěte svoji negativní energii a pracujte na sobě, tím totiž čistíte i energii svého dvojčete a připravujete tak hladký průběh vašem spojení na energetické úrovni. Vaše spojení ve fyzickém světě pak bude jednoduché a příjemné. Spojení dvojčat se v této době děje stále častěji.

Dvojčata mají velmi důležitou roli při přesouvání naší planety ze třetí dimenze do vyšších dimenzí, čtvrté a páté dimenze.

11:11 je tzv. wake up call neboli znamení k probouzení a to nejenom k probuzení vaší duše, ale také druhé části vaší duše, tedy probouzení dvojčat. Je to čas, kdy vám andělé říkají dávej pozor, dívej se kolem sebe, ale i dovnitř sebe, buď připraven, vnímej své myšlenky i pocity, zůstaň v přítomném okamžiku, naslouchej své intuici a nech se vést.

Pokud máte pocit, že podobná seskupení čísel jsou prostě jenom náhoda, pak se velmi mýlíte. Náhody totiž neexistují a nic v našem životě se neděje náhodou. Seskupení stejných čísel nebo-li synchronicity můžou někomu připadat jako přinejmenším zvláštní a někdo jiný bude mít pocit jako by zažíval něco, co už zažil, jako by se vracel tam, odkud pochází.

Jistě jste si všimli, že se mnoho lidí začíná věnovat spiritualitě, jak tomu často říkáme. Toto probouzení se děje celosvětově a opět není náhodou, že se tolik lidí probouzí a začíná objevovat svoji spiritualitu, jinými slovy se začíná spojovat se svojí duší. Probouzení se děje jednak na individuální a jednak na kolektivní úrovni. Rozšiřuje se tak vědomí každého jednoho z nás i celkově naší společnosti. Toto rozšířené vědomí je nutné pro náš přechod do vyšších dimenzí.

Zažehněte v sobě sebelásku a otevřete své srdce druhým lidem. Milujte své dvojče tak, jako byste milovali sami sebe. Vždyť je to druhá část vaší duše, jak byste jej tedy mohli nemilovat?!

Všímejte si znamení, která vám andělé dávají, aby vás vedli k vašemu vyššímu účelu tady na Zemi, na této naší planetě, která je tu pro nás všechny. Nejste tady náhodou. Pokud ještě neznáte svůj vyšší účel, pak vězte, že vám jej andělé ukáží v ten správný okamžik. Naslouchejte a mějte oči otevřené a nemůžete tato znamení propásnout.

Zdravím vás a posílám vám lásku, protože vím, že vy jste já a já jsem vy. A my všichni jsme jedno.

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře