5 tipů, jak se otevřít prosperitě

buddha-345467_1280Jak již řekl Einstein, všechno je jen energie a vibrace.

Všechno včetně vás samotných je energie a záleží na tom, jakou energii vyzařujete a zda je pro vaše přání přitažlivá nebo odpudivá.

A s penězi je to stejně tak. Peníze nejsou nic jiného než energie a záleží na tom, jaké je vaše vnitřní nastavení a zda je přitahujete s lehkostí a nebo je vaše energie pro peníze odpudivá. Nezáleží na tom, jakou práci děláte a ani na tom, zda pocházíte z chudé nebo bohaté rodiny nebo co se ve vašem životě stalo.

Jediné, co musíte udělat, je změnit váš bod přitažlivosti a změnit tak vaši energii tak, aby se stala pro peníze a hojnost přitažlivou. Energii peněz nastavujeme v programu Principy hojnosti, který startuje již brzy a je zábava sledovat, jak se lidé a jejich energie mění.

Každý máme svůj vlastní finanční termostat a ten je nastaven na určitou teplotu, finanční teplotu. A pokud chcete vydělávat více peněz, pak je potřeba podívat se dovnitř a tento finanční termostat nastavit na hojnost a dostatek. Jenom tak k vám peníze připlují a také s vámi zůstanou. Přitáhnout si peníze není tak složité, ale udržet si je a udržet si jejich pravidelný flow, to už je složitější a k tomu je právě potřeba nastavit naše podvědomí na hojnost.

Je to podobné jako ve vztazích. Přitáhnout si svého ideálního partnera je snadné, ale udržet si harmonický vztah, to už vyžaduje správné nastavení uvnitř našeho nitra.

Vaše podvědomí je to místo, kde je váš finanční termostat, je zde i váš vztahový termostat a dokud jej nenastavíte, pak se váš partner neobjeví, váš bývalý partner se nevrátí a vaše nitro bude stále nastaveno na nedostatek – lásky, peněz, zdraví, hojnosti ve všech oblastech.

Vědomá práce je důležitá, ale pokud ji nedoplníte o práci s vaším podvědomím, pak je to jako plout proti proudu. Jednou tam možná doplujete, ale bude to hodně námahy a práce a ten výsledek si pak ani tolik neužijete.

Dnes mám pro vás pár tipů, jak si přitáhnout peníze pomocí feng shui.

Feng shui vzniklo před 3 000 lety, aby pomáhalo vyrovnávat energii v rámci určitého místa, aby si tak člověk přitáhl lásku, zdraví nebo peníze.

Pojďme na to!!!

Tip číslo 1 – Udržujte vaši kuchyni čistou

Kuchyň je podle Feng shui místo, které je přímo navázáno na vaši schopnost přitáhnout si peníze. Udržujte lednici i spižírnu v čistotě a projděte i všechny potraviny, ty prošlé vyhoďte. Zorganizujte svoji kuchyň tak, aby každá věc a každá potravina měla své místo. Udržujte v čistotě i sporák a všechny ostatní spotřebiče.

Je až k nevíře, jak vás úklid osvobodí a nabije energií. Zbytečné věci v domě zatěžují naši energii a měli bychom zbytečnosti vyhodit, recyklovat nebo třeba darovat. Úklid by se tedy měl týkat celého bytu. Tím, že odstraníte z bytu věci, které již nepotřebujete, se otevíráte novým příležitostem a otevíráte se i prosperitě. Proto se toho nebojte a udělejte si doma pořádek.

Tip číslo 2 – Pořiďte si fontánu s tekoucí vodou

Fontány a tekoucí voda reprezentují bohatství a pomáhají pročistit energii a přitáhnout peníze a prosperitu. Fontány se dají sehnat i pokojové a jestli máte třeba zahradu, pak si můžete pořídit nějakou pěknou fontánu na zahradu. Zasaďte nebo přesaďte své květiny. Rostliny a květiny pomáhají pročistit negativní energii.

Tip číslo 3 – Vstupní dveře

Vstup do domu nebo bytu by měl být čistý a jasně viditelný. Když jsou vstupní dveře matoucí a člověk ani neví, kam jít, pak ani peníze nemohou volně proudit a ani neví, kam přesně proudit. Stejně tak váš zvonek by měl být funkční a jasný, ujistěte se, že rohožka je čistá a vítá vaše návštěvy svojí čistotou. Cesta k vašemu domu by měla být uklizená a udržovaná.

Tip číslo 4 – Nezapomínejte na barvy

Barvy jsou velmi mocné. Sama je používám při individuálním koučinku, kdy využívám i NLP techniky. Barvy mají velký vliv na naši náladu a naši energii. Pokud se věnujete energii těla, pak víte, že každého z nás obklopuje aura a každý má jinou barvu své aury, ta souvisí i s náladou a celkovým rozpoložením. Obklopte se barvami jako je červená, fialová nebo zelená. Červená barva reprezentuje sílu a moc. Fialová a zelená v sobě mají energii prosperity.

Tip číslo 5 – Váš pracovní stůl

Pracovní stůl by nikdy neměl být umístěn naproti zdi, abyste se dívali do zdi. To totiž omezuje proud kreativní energie a potenciálu. Dopřejte si před svým pracovním stolem dostatek místa a prostoru.

Velikost prostoru před vaším stolem symbolizuje příležitosti, dopřejte si tedy pohled do prostoru, pohled na všechny ty příležitosti, které se vám naskytují. Pro přitáhnutí si hojnosti, se také doporučuje přidat židli pro návštěvy před váš pracovní stůl.

A na závěr MILUJTE SVŮJ DOMOV.

Láska je mocná energie a může změnit všechno kolem nás a i každého z nás. Když nechodíte domů rádi, pak k vám nebude chtít přijít ani prosperita. Chcete se domů těšit a užívat si toho prostoru, čistoty a pořádku, který teď vibruje prosperitou, hojností a štěstím.

Protože nejsem expert na Feng shui, i když jsem do podobných věcí blázen :-), pokud jste na tom jako já a chcete se dozvědět o feng shui víc, pak vám vřele doporučuji Feng shui akademii.

Přeji vám krásný den 🙂

Eva Paclíková
Profesionální vztahová a transformační koučka. Miluje život a osobní růst. Za své poslání považuje pomáhat lidem měnit jejich sny v realitu a učit je, jak posilovat sami sebe zevnitř. Náš vnější svět je odrazem našeho vnitřního světa! Eva je autorkou knih Alfa bohyně , Vaše nová realita a Ty jsi ta síla , eBooku Rozchod jako nová příležitost. Tvůrce online transformačních programů - pro ženy Bohyně lásky, pro muže Sebevědomý muž a programu o penězích a hojnosti Milionářská mysl. Autorka vztahových programů Transformujte jakýkoli vztah a Přitáhněte si ideálního partnera. Mentorka osobní transformace. Více o Evě se dočtete ZDE.
Komentáře